GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam chętnych - liga BO (PBEM)

02.06.2006
23:09
smile
[1]

Generał SJU [ Konsul ]

Szukam chętnych - liga BO (PBEM)

Mam jeszcze wolne "moce przerobowe" w BO. Zagram chętnie pbem - liga, bez lotnictwa, reszta do uzgodnienia

02.06.2006
23:44
smile
[2]

Alek_ [ Pretorianin ]

Chetnie z Tobą pogram, jesteś wysoko w lidze i jak wygram dostanę dużo punktów
(a jak przegram mniej stracę) moje gg to 4602903,
preferuję tcp/ip i grę aliantami,
ale możemy się dogadać co do wszyskiego, mogę hostować.
Pozdrawiam

03.06.2006
14:35
[3]

Generał SJU [ Konsul ]

Alek---> ładnie to ująłeś:)) W moim przypadku działa to odwrotnie - przy zwycięstwie mało punktów, przy porażce sporo na minus:)) Ale najistotniejsze jest to, że jak napisałem w tytule to ma być pbem a Ty piszesz tylko o TCP. Jeżeli chcesz zagrać pbema to daj znać. pozdrawiam

03.06.2006
14:38
[4]

Alek_ [ Pretorianin ]

Mogę też zagrać pbem(nie zuważyłem w temacie)
mój mail to [email protected], ustalimy zasady i możemy grać...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.