
Generał SJU [ Konsul ]
Szukam chętnych - liga BO (PBEM)
Mam jeszcze wolne "moce przerobowe" w BO. Zagram chętnie pbem - liga, bez lotnictwa, reszta do uzgodnienia

Alek_ [ Pretorianin ]
Chetnie z Tobą pogram, jesteś wysoko w lidze i jak wygram dostanę dużo punktów
(a jak przegram mniej stracę) moje gg to 4602903,
preferuję tcp/ip i grę aliantami,
ale możemy się dogadać co do wszyskiego, mogę hostować.
Pozdrawiam
Generał SJU [ Konsul ]
Alek---> ładnie to ująłeś:)) W moim przypadku działa to odwrotnie - przy zwycięstwie mało punktów, przy porażce sporo na minus:)) Ale najistotniejsze jest to, że jak napisałem w tytule to ma być pbem a Ty piszesz tylko o TCP. Jeżeli chcesz zagrać pbema to daj znać. pozdrawiam
Alek_ [ Pretorianin ]
Mogę też zagrać pbem(nie zuważyłem w temacie)
mój mail to [email protected], ustalimy zasady i możemy grać...