GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Painkiller - Nekrogigant

02.06.2006
20:57
smile
[1]

viesiek [ Legend ]

Painkiller - Nekrogigant

mam takie małe pytanka: otóż na mapce z Nekrogigantem znajduje amunicje do rakietnicy, ale samej rakietnicy nigdzie nie widzę... gdzie ją schowali?? ktoś wie?

02.06.2006
21:15
smile
[2]

Janczes [ You'll never walk alone ]

ja gram już w nast. części i walcze z potworem z bagien a rakietnicy nadal nie mam.....

02.06.2006
21:53
[3]

Super Kotlet [ Schabowy ]

rakietnice się dopiero chyba w 3 rozdziale znajduje

03.06.2006
11:41
smile
[4]

viesiek [ Legend ]

lol, to po co amunicja?

03.06.2006
11:42
smile
[5]

Super Kotlet [ Schabowy ]

a bo ja wiem:P chyba po to żeby była:/
wiem że rakietnica jest jusz na pewno gdy walczy się z 3 bossem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.