
Extwiz [ Centurion ]
Problem z grą GUN.
Kupiłem orginalną grę GUN w wersji DVD. Podczas procesu instalacji pojawia mi się komunikat ------->
Myśle że znajdę sposób na pozbycie się tego błędu. Chyba nie na darmo wywaliłem 80 zł :-(

peners [ SuperNova ]
Miałem taki sam problem. Skopiuj płytke do jednego foldera i wtedy ja zainstaluj folder nazwij GUN i powinno działać.

Extwiz [ Centurion ]
jeśli to zadziała to jesteś wielki

Extwiz [ Centurion ]
DZIAŁA !!! Nie wiem jak dziękować więc po prostu powiem DZIĘKUJĘ.

peners [ SuperNova ]
Tak myślałem :)
TyTuSPL [ United! Man United! ]
z każdą polską wersją GUN jest taki problem ?

Extwiz [ Centurion ]
to nie jest polska wersja