Macu [ Santiago Bernabeu ]
Dlaczego Bush wygrał wybory?
Pewnie trochę naginane. :)
Lutz [ Generaďż˝ ]
ale i tak zajebiste :)

Bushido [ Umbra ]
świetne :D

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Chciałbym zauważyć, że tam jest 11 stron...
Leilong [ Generaďż˝ ]
ostatnie zdj. best!

bECKy [ Konsul ]
mocne, moze ktos zrobi "dlaczego Kaczynski wygral"...

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]
jak to slonce napier**la :)
swietne

lhmjkojkm [ Pretorianin ]
To nieprawda że Bush nie lubi Hoop Coli.
McClanesHungOver2 [ Konsul ]
Hahaha- dobre !

Loon [ Perfekt ]
świetne :D

Aristos [ Pretorianin ]
Tu nieco bardziej serio ('Hail to the thief'):
polecam:
...i przykładowe googlanie:

Bloohder [ Elven Fighter ]
dobre:D

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]
Fajne. Faktycznie ostatnie porównanie najlepsze!!!

Łysack [ Mr. Loverman ]
dobre było z tym, że ma bush ma ładniejszy rower:D

cycu2003 [ Legend ]
lol niezle porownania