Erynia [ Pretorianin ]
z czym kojażą wam sie rany po paznokciach na plecach?
z czym kojażą wam sie rany po paznokciach na plecach... głównie u mężczyzny?:D
DeLordeyan [ The Edge ]
kojażyć?
Deepdelver [ Legend ]
Że ma parcha i się w nocy drapie.
Promyk [ Sylwester B. ]
ciekawa noc niedawno musiała być:)
Loon [ Perfekt ]
Z pingwinami

Virtual_M@N [ Konsul ]
masochizm rulez... :P

gruby_ [ Chor��y ]
Zabawa z jakimś zwierzątkiem! ;P

Grungowiec [ LENIWIEC ]
z pączkiem
Regis [ ]
z niesfornym kotem

bECKy [ Konsul ]
nagi instynkt (film)

Virtual_M@N [ Konsul ]
po namyśle... to chyba z Rydzykiem :P

©®© [ Generaďż˝ ]
Z pchłami na plecach.
mirencjum [ operator kursora ]
Z filmem "Walka o Ogień "
Virtual_M@N [ Konsul ]
gin przepadnij szatanie.... ++++++++++++++++
mineral [ Paragon ]
Nie wiem, może jestem dziwny, ale rany po paznokciach na plecach kojarzą mi się z ranami po paznokciach na plecach. A to że jego dziewczyna pazurów nie obcina to jest jej wina.

Vader [ Senator ]
Z bardzo drapieżną parnerką sexualną ;]
rethar [ Konsul ]
ze skłonnościami do drapania się po plecach
+1

dzikikubik [ Legionista ]
mi sie kojarza z ostatnia impreza , jak kolezanka sie upila i uczepila siemoich plecow aby isc prosto
Yuri the Crusader [ Krzyżowiec ]
Mnie siostra jakies 3 lata temu paznokciami pochlastała na plecach. Do dziś mam blizny
StifflersMum [ Konsul ]
Mam takie szramy na plecach od wielu lat. Do dzis się wszyscy pytają co za kocica zrobiła

Coy2K [ Veteran ]
StifflersMum >>> pewnie Stiffler

Łysack [ Mr. Loverman ]
mi ewidentnie z tym, że ktoś ma kobietę - demona seksu:D

matisf [ X ]
z krwią ?
Luzer [ Music Addict ]
Pomyslalbym że sluchasz metalu, czyli jednoczesnie jestes satanista i okaleczasz sie by oddac cześć szatanowi
Proste

Gaara [ Senator ]
Virtual_M@N -> chyba Ci chodziło o
gin przepadnij szatanie.... ††††††††††††††††††††
;)
Erynia [ Pretorianin ]
matisf
przeciez nie caly czas sie krew leje.. :PP ale po krwi
Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]
Z południowoamerykańskimi hodowlami kapibar.
mietek syn mleczarza [ Pretorianin ]
z paznokciami
kiowas [ Legend ]
Z ranami po paznokciach na plecach.

kowalskam [ Senator ]
z chorymi kolanami!

Mazio [ Mr Offtopic ]
z winem

stanson [ Szeryf ]
czemu z winem?
Joshua1990 [ Pretorianin ]
mi z mamą i wczesnym dzieciństwiem, grą w piłke na podwórku, wakacjami :)

Mazio [ Mr Offtopic ]
bo mi się dzisiaj wszystko z winem kojarzy!

foxx [ lisek ]
Z filmem "Naga Bron 33 1/3" (to chyba ta czesc ale nie jestem pewny), tam tez byl podobny motyw...

stanson [ Szeryf ]
oby piatek wiecznie trwał! :)

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]
z niczym :P
stanson --> ja wole sobote bo w piatki zawsze wracam padniety po tygodniu spędzonym w szkole i nic mi sie nie chce :/
Mazio ---> pijasz siarkopole czy wino ?:)

Mazio [ Mr Offtopic ]
i oby piękne kobiety miały winne piersi
Chile Cabernet Sauvignon z Morrisona - karton 3 litry kasztaneczuszeku :)
EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]
mi chyba tez z Rydzykiem
kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]
Mazio ---> pij do dna!
kasztaneczuszeku :) pisze sie kasztaneczuszeczuszku :P

Bartek_Lębork [ Legionista ]
Hmmm...ślady, rany po poznokciak na plecach faceta, może oznaczać to, że ostatniej nocy był bardzo dobry ;) a kobieta była wniebowziąta :D (tak nieskromnie zapytam, może ktoś już czegos takiego doświadczył z tymi ranami, ale nie koniecznie na plecach) Ello :]
misztel [ la vida Buena ]
z rowerem,
zuromil [ Człowiek Jazda ]
rany na plecach po paznokciach kojażą mi się z ranami na plecach po paznokciach.

Bartek_Lębork [ Legionista ]
O z rowerem np. =] a możesz coś wiecej o tym powiedzieć, to moze być całkiem ciekawe :P

Bartek_Lębork [ Legionista ]
zuromil, punkt dla Ciebie, bystry jesteś :D:D:D

Yo5H [ Jackpot! ]
z dzikim seksem !
Mysza [ ]
Ze stadem wściekłych wiewiórek...
zylla [ Dezerter ]
z niczym?

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]
Z dziką partnerką :P

Isam [ Senator ]
z technikami routingu w sieciach ad-hoc
...z paroma nocami w zyciu ;]

boskijaroo [ asdf ]
z patologią?

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Te rany to nie Twoje przyczyna? Hm... Albo z kims sie targal walczac np.: z siostra, albo mial niesamowita noc z drapiezna kobieta; na dwoje babcia wrozyla.
To Twoj chlopak? Pamietaj ludzie nie sa Twoja wlasnoscia.

stanson [ Szeryf ]
a może kot go podrapał?
FixUS_1 [ Generaďż˝ ]
z gorącą nocą:]