GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

z czym kojażą wam sie rany po paznokciach na plecach?

02.06.2006
16:12
[1]

Erynia [ Pretorianin ]

z czym kojażą wam sie rany po paznokciach na plecach?

z czym kojażą wam sie rany po paznokciach na plecach... głównie u mężczyzny?:D

02.06.2006
16:13
[2]

DeLordeyan [ The Edge ]

kojażyć?

spoiler start
może jest fakirem, a to są ślady po gwoździach?
spoiler stop

02.06.2006
16:13
[3]

Deepdelver [ Legend ]

Że ma parcha i się w nocy drapie.

02.06.2006
16:14
[4]

Promyk [ Sylwester B. ]

ciekawa noc niedawno musiała być:)

02.06.2006
16:14
[5]

Loon [ Perfekt ]

Z pingwinami

02.06.2006
16:15
smile
[6]

Virtual_M@N [ Konsul ]

masochizm rulez... :P

02.06.2006
16:15
smile
[7]

gruby_ [ Chor��y ]

Zabawa z jakimś zwierzątkiem! ;P

02.06.2006
16:18
smile
[8]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

z pączkiem

02.06.2006
16:18
[9]

Regis [ ]

z niesfornym kotem

02.06.2006
16:19
smile
[10]

bECKy [ Konsul ]

nagi instynkt (film)

02.06.2006
16:19
smile
[11]

Virtual_M@N [ Konsul ]

po namyśle... to chyba z Rydzykiem :P

02.06.2006
16:19
smile
[12]

©®© [ Generaďż˝ ]

Z pchłami na plecach.

02.06.2006
16:23
[13]

mirencjum [ operator kursora ]

Z filmem "Walka o Ogień "

02.06.2006
16:24
[14]

Virtual_M@N [ Konsul ]

gin przepadnij szatanie.... ++++++++++++++++

02.06.2006
16:27
[15]

mineral [ Paragon ]

Nie wiem, może jestem dziwny, ale rany po paznokciach na plecach kojarzą mi się z ranami po paznokciach na plecach. A to że jego dziewczyna pazurów nie obcina to jest jej wina.

02.06.2006
16:29
smile
[16]

Vader [ Senator ]

Z bardzo drapieżną parnerką sexualną ;]

02.06.2006
16:36
[17]

rethar [ Konsul ]

ze skłonnościami do drapania się po plecach
+1

02.06.2006
16:37
smile
[18]

dzikikubik [ Legionista ]

mi sie kojarza z ostatnia impreza , jak kolezanka sie upila i uczepila siemoich plecow aby isc prosto

02.06.2006
16:40
[19]

Yuri the Crusader [ Krzyżowiec ]

Mnie siostra jakies 3 lata temu paznokciami pochlastała na plecach. Do dziś mam blizny

02.06.2006
17:56
[20]

StifflersMum [ Konsul ]

Mam takie szramy na plecach od wielu lat. Do dzis się wszyscy pytają co za kocica zrobiła

02.06.2006
17:59
smile
[21]

Coy2K [ Veteran ]

StifflersMum >>> pewnie Stiffler

02.06.2006
18:27
smile
[22]

Łysack [ Mr. Loverman ]

mi ewidentnie z tym, że ktoś ma kobietę - demona seksu:D

02.06.2006
18:30
smile
[23]

matisf [ X ]

z krwią ?

02.06.2006
18:30
[24]

Luzer [ Music Addict ]

Pomyslalbym że sluchasz metalu, czyli jednoczesnie jestes satanista i okaleczasz sie by oddac cześć szatanowi
Proste

02.06.2006
18:31
smile
[25]

Gaara [ Senator ]

Virtual_M@N -> chyba Ci chodziło o

gin przepadnij szatanie.... ††††††††††††††††††††

;)

02.06.2006
18:32
[26]

Erynia [ Pretorianin ]

matisf

przeciez nie caly czas sie krew leje.. :PP ale po krwi

02.06.2006
18:56
[27]

Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]

Z południowoamerykańskimi hodowlami kapibar.

02.06.2006
19:01
[28]

mietek syn mleczarza [ Pretorianin ]

z paznokciami

02.06.2006
19:07
[29]

kiowas [ Legend ]

Z ranami po paznokciach na plecach.

02.06.2006
19:09
smile
[30]

kowalskam [ Senator ]

z chorymi kolanami!

02.06.2006
20:47
smile
[31]

Mazio [ Mr Offtopic ]

z winem

02.06.2006
20:48
smile
[32]

stanson [ Szeryf ]

czemu z winem?

02.06.2006
20:49
[33]

Joshua1990 [ Pretorianin ]

mi z mamą i wczesnym dzieciństwiem, grą w piłke na podwórku, wakacjami :)

02.06.2006
20:49
smile
[34]

Mazio [ Mr Offtopic ]

bo mi się dzisiaj wszystko z winem kojarzy!

02.06.2006
20:49
smile
[35]

foxx [ lisek ]

Z filmem "Naga Bron 33 1/3" (to chyba ta czesc ale nie jestem pewny), tam tez byl podobny motyw...

02.06.2006
20:50
smile
[36]

stanson [ Szeryf ]

oby piatek wiecznie trwał! :)

02.06.2006
20:55
smile
[37]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

z niczym :P

stanson --> ja wole sobote bo w piatki zawsze wracam padniety po tygodniu spędzonym w szkole i nic mi sie nie chce :/

Mazio ---> pijasz siarkopole czy wino ?:)

02.06.2006
20:57
smile
[38]

Mazio [ Mr Offtopic ]

i oby piękne kobiety miały winne piersi

Chile Cabernet Sauvignon z Morrisona - karton 3 litry kasztaneczuszeku :)

02.06.2006
21:18
[39]

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]

mi chyba tez z Rydzykiem

02.06.2006
21:20
[40]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

Mazio ---> pij do dna!

kasztaneczuszeku :) pisze sie kasztaneczuszeczuszku :P

03.06.2006
10:11
smile
[41]

Bartek_Lębork [ Legionista ]

Hmmm...ślady, rany po poznokciak na plecach faceta, może oznaczać to, że ostatniej nocy był bardzo dobry ;) a kobieta była wniebowziąta :D (tak nieskromnie zapytam, może ktoś już czegos takiego doświadczył z tymi ranami, ale nie koniecznie na plecach) Ello :]

03.06.2006
10:12
[42]

misztel [ la vida Buena ]

z rowerem,

03.06.2006
10:13
[43]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

rany na plecach po paznokciach kojażą mi się z ranami na plecach po paznokciach.

03.06.2006
10:14
smile
[44]

Bartek_Lębork [ Legionista ]

O z rowerem np. =] a możesz coś wiecej o tym powiedzieć, to moze być całkiem ciekawe :P

03.06.2006
10:19
smile
[45]

Bartek_Lębork [ Legionista ]

zuromil, punkt dla Ciebie, bystry jesteś :D:D:D

03.06.2006
10:33
smile
[46]

Yo5H [ Jackpot! ]

z dzikim seksem !

03.06.2006
10:37
[47]

Mysza [ ]

Ze stadem wściekłych wiewiórek...

03.06.2006
10:41
[48]

zylla [ Dezerter ]

z niczym?

03.06.2006
10:46
smile
[49]

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]

Z dziką partnerką :P

03.06.2006
10:52
smile
[50]

Isam [ Senator ]

z technikami routingu w sieciach ad-hoc

...z paroma nocami w zyciu ;]

03.06.2006
10:53
smile
[51]

boskijaroo [ asdf ]

z patologią?

03.06.2006
12:01
smile
[52]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Te rany to nie Twoje przyczyna? Hm... Albo z kims sie targal walczac np.: z siostra, albo mial niesamowita noc z drapiezna kobieta; na dwoje babcia wrozyla.

To Twoj chlopak? Pamietaj ludzie nie sa Twoja wlasnoscia.

03.06.2006
12:02
smile
[53]

stanson [ Szeryf ]

a może kot go podrapał?

03.06.2006
12:03
[54]

FixUS_1 [ Generaďż˝ ]

z gorącą nocą:]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.