GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

port 5001 ?

02.06.2006
16:09
smile
[1]

Cypher. [ Pretorianin ]

port 5001 ?

witam, mam takie pytanie, od wczoraj admin caly czas mnie upomina ze moj komp laczy sie z portem 5001 co przeszkadza w dzialaniu sieci, jaki to byl program zeby zobaczyc jaki program z ktorym portem sie laczy bo nie pamietam a netstat -a nie pokazuje bo mam *:* przy nazwie procesu z ktorym ten port sie laczy ;) za pomoc z gory dziekuje;]

02.06.2006
16:18
[2]

TzymischePL [ Legend ]

Cypher. ===> sprawdz to sobie.
Jesli proces po wpisaniu netstata jest hmm nazwijmy to trudny do rozpoznania, to wiele wskazuje na jakiegos trojana czy inne g...

02.06.2006
23:26
[3]

Cypher. [ Pretorianin ]

dzieki ale kurde cos nie pomoglo :P a powiedzcie mi jak zablokowac ten port? bo juz proboje wszystkiego w cmd ale nie bardzo mi idzie ;)

02.06.2006
23:31
smile
[4]

ES_Lechu [ Konsul ]

SIK! >.<

Port Number: 5001
TCP / UDP: TCP
Delivery: Yes
Protocol / Name: BackDoorSetup

commplex-link,sockets-de-troje
Port Description: Back Door Setup

Sockets de Trojie Backdoor. Also infects tcp/udp 5000, 30303, 50505.

Kazdy tak ma? :o czy Tylko u mniej jest napisane ze mam trojana? :P

03.06.2006
00:09
[5]

TzymischePL [ Legend ]

to jest informacja o porcie 5001... co nalezy znalezc. TO nie jest zaden skaner...

03.06.2006
01:28
[6]

Chacal [ Senator ]

btw wie ktoś może dlaczego, gdy wpiszę netstat, okno się pojawia i zamyka tuż po zapełnieniu listy ? Nie sposób nic odczytać. Co zrobić z czymś takim ?

03.06.2006
01:43
[7]

Cypher. [ Pretorianin ]

najpierw wpisz cmd a potem nestat -a ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.