
Cypher. [ Pretorianin ]
port 5001 ?
witam, mam takie pytanie, od wczoraj admin caly czas mnie upomina ze moj komp laczy sie z portem 5001 co przeszkadza w dzialaniu sieci, jaki to byl program zeby zobaczyc jaki program z ktorym portem sie laczy bo nie pamietam a netstat -a nie pokazuje bo mam *:* przy nazwie procesu z ktorym ten port sie laczy ;) za pomoc z gory dziekuje;]
TzymischePL [ Legend ]
Cypher. ===> sprawdz to sobie.
Jesli proces po wpisaniu netstata jest hmm nazwijmy to trudny do rozpoznania, to wiele wskazuje na jakiegos trojana czy inne g...
Cypher. [ Pretorianin ]
dzieki ale kurde cos nie pomoglo :P a powiedzcie mi jak zablokowac ten port? bo juz proboje wszystkiego w cmd ale nie bardzo mi idzie ;)

ES_Lechu [ Konsul ]
SIK! >.<
Port Number: 5001
TCP / UDP: TCP
Delivery: Yes
Protocol / Name: BackDoorSetup
commplex-link,sockets-de-troje
Port Description: Back Door Setup
Sockets de Trojie Backdoor. Also infects tcp/udp 5000, 30303, 50505.
Kazdy tak ma? :o czy Tylko u mniej jest napisane ze mam trojana? :P
TzymischePL [ Legend ]
to jest informacja o porcie 5001... co nalezy znalezc. TO nie jest zaden skaner...
Chacal [ Senator ]
btw wie ktoś może dlaczego, gdy wpiszę netstat, okno się pojawia i zamyka tuż po zapełnieniu listy ? Nie sposób nic odczytać. Co zrobić z czymś takim ?
Cypher. [ Pretorianin ]
najpierw wpisz cmd a potem nestat -a ;)