meetball [ Konsul ]
Jak sie robi play liste HTML w winampie
Mam problem taki jak w temacie:D:d jak sie robi playliste w winampie:D:D
kastore [ Troll Slayer ]
Na okienku PlayList jest na dole pierwszy od prawej przycisk "MiscOptn", naciskasz dwa razy pojawia sie menu gdzie jest "Generate HTML list". Albo naciśnij Ctrl-Alt-G