GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

XBOX360 a organizacja festiwalu :)

02.06.2006
13:37
smile
[1]

reds23 [ redsov ]

XBOX360 a organizacja festiwalu :)

witam po dlugiej przerwie,
ale sie to forum zmienilo... avatary?? brrrr.... :)

jestem w ekipie organizujacej festiwal nauki i multimediow w Gliwicach (poczatek wrzesnia 06), przy okazji zapraszamy, wiecej szczegolow wkrotce ;)

odrazu do rzeczy...
microsoft zaproponowal udostepnienie konsol XBOX360 w celu prezentacji i promocji ich urządzenia.
w zwiazku z powyzszym faktem musimy przedstawic im propozycje i scenariusz takiego pokazu. nie zgodza sie na postawienie sprzetu w kacie i udostepnienie go wszystkim, a wlasciwie grupce dzieciakow stale okupujacych te maszynki - zjawisko znane z supermarketow. o konsoli powinno sie sporo mowic w trakcie trwania imprezy... mysle ze dobrym pomyslem byloby zorganizowanie turnieju w kilka gier...

swiat konsol od czasu PSXa jest mi w 80% obcy :) wiec chcialbym zglosić sie z zapytaniem do Was drodzy Gracze, co chcielibyście zobaczyc podczas pokazu, w co zagrac w turnieju?

pozdrawiam,
z gory dziekuje :)

02.06.2006
13:50
[2]

BartG. [ Legionista ]

Na pewno turniej DoA4 bez tego nie ma co w ogóle opkazywać konsoli.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.