MadaFakaMan [ Pretorianin ]
Piosenka o Rasiaku
moze było moze nie ale link podaje "rasiak song" the best
Gaara [ Senator ]
było było
daro [ Pretorianin ]
ale to juz było........
M@teu$z [ Konsul ]
sam zakladalem o tej piosence watek