
xion [ Generaďż˝ ]
Lekcja śmiechu ;]
Dostałem link od kolegi na gg. Popłakałem się ze śmiechu :D

Lord Deemon [ Ogame Player ]
ROTFL :D COś jak pomidor, kto sie zasmieje przegrywa :D
10- ten
20 - tenten
30 - tententen
100 - tentententententententententen
:D:D
xion [ Generaďż˝ ]
Przy tym sie poplakalem :D

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Beznadziejne.

Gaara [ Senator ]

M@teu$z [ Konsul ]
Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]
Pierwszy raz "tenten" rozbawiło. Niestety poza tym nie ma nic śmiesznego.
PS. Z czego oni są uderzani w zad?

Orlando [ Reservoir Dog ]
Z zamachu.
kastore [ Troll Slayer ]
Pałki bambusowe, takie jakie sie używa w kendo :)

KogUteX [ cziken ]
tententententen buahah :D

Janczes [ You'll never walk alone ]
było z tydzień temu :)
A tentententententententententen mnie powala

Hitmanio [ Legend ]
Mnie nie śmieszy...

Kasiek_ [ Legionista ]
mnie tez nieeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

axel1 [ Konsul ]
L O L :D

Kasiek_ [ Legionista ]
no co L O L ??

axel1 [ Konsul ]
lol, rotfl, co tylko chcesz ;p
Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]
Można się pośmiać...czemu nie...

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]
Średnie, szkoda, że kompletnego tłumaczenia po angielsku nie ma :)
MAROLL [ Hibernate ]
Ta część trochę wysusza, ale jak oglądałem poprzednią to się zlewałem nieźle ;]

Leilong [ Generaďż˝ ]
Co prawda było, ale filmik jest prześwietny. Są jeszcze inne z tą samą ekipą.

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]
beznadziejne

Xaltorun [ Battousai ]

Johy [ KlubbingMan ]
Całkiem fajne
Laios [ Chaosnik ]
Przezabawne!:)

szuru-buru [ Pretorianin ]
Błachchchchchaa

Łysack [ Mr. Loverman ]
niezłe jak liczył na palcach "teny" przy stówce:D

ExistoR [ ARABIC lands! MERHABA! ]
Hehe ;)