
DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Demonstracja dla nas
W ramach demenstracji ogolnych i wszelkich, my biedni GRACZE KOMPUTEROWI tez powinismy zorganizowac demonstracje. Codziennie przez dlugie pszesiadywanie przez komputerem grozi nam utrata wzroku a takze inne choroby oczu, otylosc, problemy z sercem, nasze zycie spoleczne prawie nie istnieje, dziewczyna co to dziewczyna?, a takze setki innych skutkow (jak chociazby konieczne wymiany sprzetu i zurzycie pradu). Rzadamy :
darmowego upgradu kompa co pol roku
Pensji w wysokosci 5 srednich krajowych
darmowego okulisty
(i kilka innych spraw)
W celu wywalczenia naszych drobnych rzadan proponuje zrzutke na mlotki , gazrurki i molotowy (a takze drobna tajna zrzutke na kalachy od Wani jak rzad nie bedzie chcial negocjowac). Tyle sie przyczyniuamy do rozwoju polskiego inetrnetu , rynku informatycznego a oni nam nic.
Wlaczmy o swoje...... :>
Terminy do ustalenia :D

koksin [ Konsul ]
Panie, daj pan spokuj.
zawilec [ Konsul ]
I słownik ortograficzny dla wybranych!