GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Demonstracja dla nas

02.06.2006
12:25
smile
[1]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Demonstracja dla nas

W ramach demenstracji ogolnych i wszelkich, my biedni GRACZE KOMPUTEROWI tez powinismy zorganizowac demonstracje. Codziennie przez dlugie pszesiadywanie przez komputerem grozi nam utrata wzroku a takze inne choroby oczu, otylosc, problemy z sercem, nasze zycie spoleczne prawie nie istnieje, dziewczyna co to dziewczyna?, a takze setki innych skutkow (jak chociazby konieczne wymiany sprzetu i zurzycie pradu). Rzadamy :
darmowego upgradu kompa co pol roku
Pensji w wysokosci 5 srednich krajowych
darmowego okulisty
(i kilka innych spraw)
W celu wywalczenia naszych drobnych rzadan proponuje zrzutke na mlotki , gazrurki i molotowy (a takze drobna tajna zrzutke na kalachy od Wani jak rzad nie bedzie chcial negocjowac). Tyle sie przyczyniuamy do rozwoju polskiego inetrnetu , rynku informatycznego a oni nam nic.

Wlaczmy o swoje...... :>

Terminy do ustalenia :D

02.06.2006
12:47
smile
[2]

koksin [ Konsul ]

Panie, daj pan spokuj.

02.06.2006
12:53
[3]

zawilec [ Konsul ]

I słownik ortograficzny dla wybranych!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.