GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki jest dobry film o pseudo kibicach??

02.06.2006
11:58
smile
[1]

sekus27 [ Centurion ]

Jaki jest dobry film o pseudo kibicach??

Lubie takie filmy i niewiem co moge oglądnąć jeszcze.
Do tej pory oglądałem Hooligans i football factory

02.06.2006
12:39
smile
[2]

koksin [ Konsul ]

Wejdz na Zylete w Legi i krzyknij "Wisla to potega". Wtedy bedziesz mial film o pseudokibicach na zywo.

02.06.2006
12:49
[3]

toolish [ Kill 'Em All ]

Hehe, albo jedź na stadion Cracovii w koszulce Wisły (proponuję załóż pod nią jakąś zbroję).

02.06.2006
13:32
[4]

daro [ Pretorianin ]

ostatnio spotkałem sie z taki przypadkiem w klubie gdzie Wiślacy siedza przyszedł kolo i po paru piwach krzyknoł ze jest fanek Legi
ludziska jakby zamarzli
pomyslalem zabija chłopa
a tu sie pomyliłem jeden z wislakow podszedl do niego i pow szaczuneczek za odwage....


a film to Hooligans jest ok

02.06.2006
13:35
[5]

Bury Pies [ Konsul ]

"Piła"

02.06.2006
13:39
[6]

daro [ Pretorianin ]

Bury widziałem pile kilka razy i nie zaówarzyłem tam zadnego watku o kibicach chyba ze mowimy o innym filmie

02.06.2006
13:43
[7]

gofer [ ]

Na forum są tacy (nie ja :), co chodzili po Rynku w Krakowie śpiewając, że mistrzem Polski jest Legia i żyją, i mają się dobrze. Więc nie opowiadajcie głupot ;)

02.06.2006
13:49
smile
[8]

Aragorn, Syn Arathorna [ ]

"Klatka"

02.06.2006
13:57
[9]

M@teu$z [ Konsul ]

kooligans i football factory innych nie znam

02.06.2006
14:03
smile
[10]

Klapaucjusz [ Pretorianin ]

I.D. --


02.06.2006
23:20
smile
[11]

sekus27 [ Centurion ]

ARAGO MÓWISZ ŻE KLATKA JEST DOBRA?? TO SE OGLĄDNE

02.06.2006
23:30
[12]

just@ [ Centurion ]

romper stomper - moze nie o kibicach, ale jesli nie widziales, gwarantuje ze nie bedziesz zawiedziony

02.06.2006
23:34
[13]

_ramadan_ [ Konsul ]

GSH (Hooligans)

02.06.2006
23:34
[14]

^quqoch^ [ Patryk ]

gofer> Bo Rynek to nie np Wola, na Rynku zawsze sa gliniarze, straznicy miejscy itd. Powtorz to na Woli, Pradniku...

02.06.2006
23:39
smile
[15]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Klatka --> nawet nawet , ale to bardziej pod ustawki jest

W zeszlym roku wiadomosci bylo ogladac we wrzesniu i nietylko ;)

A najlepiej jedzcie do W-wy i jak jakis kibic sie zapyta was czy wy za legia czy polonie , to odp. No co wy ja Lodzi jestem ;)

02.06.2006
23:56
smile
[16]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Widzew awansował do ekstraklasy to na meczu Legia-Widzew będziesz miał pseudo kibiców
a tak na serio: 'Klatka' jest najlepszym filmem o huliganach jaki widziałem. Jest to swego rodzaju film dokumentalny, sa krótkie wywiady itp. Jeśli fascynuje cię ten temat to polecam ci szczerze - ja nie mogłem oderwać wzroku.

02.06.2006
23:58
smile
[17]

ronn [ moralizator ]

hm, kiedyś po pijaku w pubie w Warszawie, zdarzylo sie zaintonować "pie****** Legie la la la la la la " ;-)

03.06.2006
10:01
smile
[18]

sekus27 [ Centurion ]

A oprócz klatki znacie jakieś jeszcze filmy o nawalankach zbiorowych :D

03.06.2006
11:34
[19]

just@ [ Centurion ]

no pisze ze romper stomper - to klasyka i od tego filmu powinienes zaczac

03.06.2006
11:36
[20]

stanson [ Szeryf ]

Romper Stomper jest o skinheadach, z piłka nic nie ma wspólnego.
Przy okazji - zajebsity film.

03.06.2006
11:40
[21]

just@ [ Centurion ]

stanson --> napisalam ze nie o kibicach, ale ponowilam moja propozycje, bo sekus27 zdawal sie jej nie zauwazyc i spytal po prostu o nawalanki uliczne. a szkoda zeby takiej perelki nie mial w swojej kolekcji ;)

03.06.2006
11:44
[22]

gofer [ ]

^quqoch^ - > nie musisz mi tłumaczyć, jak jest w Krakowie jeśli chodzi o chuligankę ;)

03.06.2006
12:17
[23]

Trane [ Konsul ]

A jak jest?

03.06.2006
12:20
smile
[24]

sekus27 [ Centurion ]

JUST@ Sorry nie zauważyłem:D Jak znajde w wypożyczalni romper stomper to se wezme THX

03.06.2006
12:21
[25]

BBC BB [ massive attack ]

Green Street Hooligans

03.06.2006
13:16
[26]

McClanesHungOver2 [ Konsul ]

Co do pytania w tytule -The Firm.

... zupełnie nie kminie co ma Romper Stomper do filmów o huliganach ,ale niektórzy chyba piszą tylko po to ,żeby cos napisać.

03.06.2006
14:52
smile
[27]

claudespeed18 [ Generaďż˝ ]

Swiat według Kiepskich.

03.06.2006
15:40
smile
[28]

amarok [ Generaďż˝ ]

Moda na sukces - odcinek 358, 779, 1452, 2321.
Natomiast w jubileuszowym 5000 odcinku cała akcja będzie się toczyła na jednym ze stadionów w Londynie (trwają rozmowy z władzami miasta) w czasie finału, kiedy to wybuchają starcia między kibicami Manchesteru a Glasgow...

03.06.2006
15:55
[29]

Minas Morgul [ Senator ]


"Pod napięciem" i "Rozmowy w toku"

03.06.2006
15:58
[30]

Deepdelver [ Legend ]

"Walka o ogień"

03.06.2006
15:58
[31]

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]

hooligans bez sensu
football factory lepszy

05.06.2006
17:33
smile
[32]

sekus27 [ Centurion ]

Amarok dobre :D

05.06.2006
17:41
[33]

Jam Jest Pawian [ Konsul ]

Polecam Green Street Hooligans i Football Factory

05.06.2006
17:42
[34]

tamci [ Konsul ]

05.06.2006
17:49
smile
[35]

sekus27 [ Centurion ]

Już to oglądałem ;) Polecam to innym :D

05.06.2006
18:01
smile
[36]

Kompo [ by AI ]

toolish - > Hehe, albo jedź na stadion Cracovii w koszulce Wisły (proponuję załóż pod nią jakąś zbroję).

Byłem w koszulce Wisły i z szalikiem na stadionie Craxy. Mało tego, obok mnie siedzieli ludzie z szalikami Cracovii, Arki Gdynia, Korony Kielce, Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław, GKS Tychy... I niepotrzebna była zbroja. Pooojeeednaanii....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.