
sekus27 [ Centurion ]
Jaki jest dobry film o pseudo kibicach??
Lubie takie filmy i niewiem co moge oglądnąć jeszcze.
Do tej pory oglądałem Hooligans i football factory

koksin [ Konsul ]
Wejdz na Zylete w Legi i krzyknij "Wisla to potega". Wtedy bedziesz mial film o pseudokibicach na zywo.
toolish [ Kill 'Em All ]
Hehe, albo jedź na stadion Cracovii w koszulce Wisły (proponuję załóż pod nią jakąś zbroję).
daro [ Pretorianin ]
ostatnio spotkałem sie z taki przypadkiem w klubie gdzie Wiślacy siedza przyszedł kolo i po paru piwach krzyknoł ze jest fanek Legi
ludziska jakby zamarzli
pomyslalem zabija chłopa
a tu sie pomyliłem jeden z wislakow podszedl do niego i pow szaczuneczek za odwage....
a film to Hooligans jest ok
Bury Pies [ Konsul ]
"Piła"
daro [ Pretorianin ]
Bury widziałem pile kilka razy i nie zaówarzyłem tam zadnego watku o kibicach chyba ze mowimy o innym filmie
gofer [ ]
Na forum są tacy (nie ja :), co chodzili po Rynku w Krakowie śpiewając, że mistrzem Polski jest Legia i żyją, i mają się dobrze. Więc nie opowiadajcie głupot ;)

Aragorn, Syn Arathorna [ ]
"Klatka"
M@teu$z [ Konsul ]
kooligans i football factory innych nie znam

Klapaucjusz [ Pretorianin ]
I.D. --

sekus27 [ Centurion ]
ARAGO MÓWISZ ŻE KLATKA JEST DOBRA?? TO SE OGLĄDNE
just@ [ Centurion ]
romper stomper - moze nie o kibicach, ale jesli nie widziales, gwarantuje ze nie bedziesz zawiedziony
_ramadan_ [ Konsul ]
GSH (Hooligans)
^quqoch^ [ Patryk ]
gofer> Bo Rynek to nie np Wola, na Rynku zawsze sa gliniarze, straznicy miejscy itd. Powtorz to na Woli, Pradniku...

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Klatka --> nawet nawet , ale to bardziej pod ustawki jest
W zeszlym roku wiadomosci bylo ogladac we wrzesniu i nietylko ;)
A najlepiej jedzcie do W-wy i jak jakis kibic sie zapyta was czy wy za legia czy polonie , to odp. No co wy ja Lodzi jestem ;)

Janczes [ You'll never walk alone ]
Widzew awansował do ekstraklasy to na meczu Legia-Widzew będziesz miał pseudo kibiców
a tak na serio: 'Klatka' jest najlepszym filmem o huliganach jaki widziałem. Jest to swego rodzaju film dokumentalny, sa krótkie wywiady itp. Jeśli fascynuje cię ten temat to polecam ci szczerze - ja nie mogłem oderwać wzroku.

ronn [ moralizator ]
hm, kiedyś po pijaku w pubie w Warszawie, zdarzylo sie zaintonować "pie****** Legie la la la la la la " ;-)

sekus27 [ Centurion ]
A oprócz klatki znacie jakieś jeszcze filmy o nawalankach zbiorowych :D
just@ [ Centurion ]
no pisze ze romper stomper - to klasyka i od tego filmu powinienes zaczac
stanson [ Szeryf ]
Romper Stomper jest o skinheadach, z piłka nic nie ma wspólnego.
Przy okazji - zajebsity film.
just@ [ Centurion ]
stanson --> napisalam ze nie o kibicach, ale ponowilam moja propozycje, bo sekus27 zdawal sie jej nie zauwazyc i spytal po prostu o nawalanki uliczne. a szkoda zeby takiej perelki nie mial w swojej kolekcji ;)
gofer [ ]
^quqoch^ - > nie musisz mi tłumaczyć, jak jest w Krakowie jeśli chodzi o chuligankę ;)
Trane [ Konsul ]
A jak jest?

sekus27 [ Centurion ]
JUST@ Sorry nie zauważyłem:D Jak znajde w wypożyczalni romper stomper to se wezme THX
BBC BB [ massive attack ]
Green Street Hooligans
McClanesHungOver2 [ Konsul ]
Co do pytania w tytule -The Firm.
... zupełnie nie kminie co ma Romper Stomper do filmów o huliganach ,ale niektórzy chyba piszą tylko po to ,żeby cos napisać.

claudespeed18 [ Generaďż˝ ]
Swiat według Kiepskich.

amarok [ Generaďż˝ ]
Moda na sukces - odcinek 358, 779, 1452, 2321.
Natomiast w jubileuszowym 5000 odcinku cała akcja będzie się toczyła na jednym ze stadionów w Londynie (trwają rozmowy z władzami miasta) w czasie finału, kiedy to wybuchają starcia między kibicami Manchesteru a Glasgow...
Minas Morgul [ Senator ]
"Pod napięciem" i "Rozmowy w toku"
Deepdelver [ Legend ]
"Walka o ogień"
EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]
hooligans bez sensu
football factory lepszy

sekus27 [ Centurion ]
Amarok dobre :D
Jam Jest Pawian [ Konsul ]
Polecam Green Street Hooligans i Football Factory
tamci [ Konsul ]

sekus27 [ Centurion ]
Już to oglądałem ;) Polecam to innym :D

Kompo [ by AI ]
toolish - > Hehe, albo jedź na stadion Cracovii w koszulce Wisły (proponuję załóż pod nią jakąś zbroję).
Byłem w koszulce Wisły i z szalikiem na stadionie Craxy. Mało tego, obok mnie siedzieli ludzie z szalikami Cracovii, Arki Gdynia, Korony Kielce, Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław, GKS Tychy... I niepotrzebna była zbroja. Pooojeeednaanii....