GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ankieta dotycząca gier komputerowych

02.06.2006
10:01
smile
[1]

hubi22 [ Junior ]

Ankieta dotycząca gier komputerowych

Jestem studentem V roku na Wydziale Nauczycielskim Politechniki Radomskiej, na kierunku Edukacja Techniczno Informatyczna. Pisze pracę magisterska na temat „Wpływ gier komputerowych na rozwój młodego człowieka”. W związku z powyższym tematem prowadzę badania, które mają na celu określenie stopnia użytkowania gier komputerowych przez młodzież.
Niniejsza ankieta jest anonimowa, a uzyskane wyniki będą wykorzystane tylko w mojej pracy magisterskiej. Z góry dziękuję za szczere i rzetelne odpowiedzi.
Właściwą odpowiedź proszę zaznaczyć X, lub uzupełnić.
1. Płeć
• Mężczyzna
• Kobieta
2. Wiek
• 15-18
• 19-24
3. Ile czasu dziennie poświęca Pan/i na gry komputerowe?
• mniej niż 1 godzinę
• 1 godzinę
• 3 godziny
• 5 godzin
• Więcej (ile?)......................................
4. Jaki rodzaj gry komputerowej Pan/i preferujesz?
• Akcji
• Strategiczno-ekonomiczne
• Symulatory-wyścigi
• Sportowe
• Przygodowe –RPG
• Zręcznościowe- Logiczne
• Gry walki
• Sieciowe
• Inny gatunek (wymień jaki?) ......................................................................................
5. Czy ma Pan/i ulubioną grę komputerową? (Jeśli Tak proszę podać jej nazwę)
• Tak (wymień jaką?) …………………………..
• Nie
6. Czym Pana/ią zainteresowała gra komputerowa?
• Ładne opakowanie
• Polecił znajomy/znajoma
• Ciekawa reklama
• Inne…………………………………
7. Co jest dla Pana/i ważne w grze komputerowej?
• Grafika
• Muzyka i realność dźwięku
• Fabuła
• Bogactwo możliwości (wolność)
• Możliwość rozbudowywania postaci
• Szybka akcja
• Kontynuacja cyklu gry
• Gra za free (najczęściej on line)
• Polecił mi ja znajomy / znajoma
• Jej prostota
• Inne
8. Gdzie Pan/i korzysta z gier komputerowych?
• Dom
• Kawiarenka
• Szkoła –praca
• U kolegi
9. Jaki poziom trudności gier komputerowych Pan/i preferuje?
• Niski
• Normalny(średni)
• Wysoki
• B.wysoki
• Nie mam zdania
10. Czy uważa Pan/i, że gra zbyt dużo?
• Tak
• Nie
• Nie wiem
11. Czy gra Pan/i w gry sieciowe tzw. on-line?
• Tak gram w gry typy freeware
• Tak gram w gry typu software
• Nie gram w gry on-line
12. Czy w grach sieciowych należy Pan/i do jakiejś społeczności/klanu?
• Tak
• Nie
• Nie mam zdania
13. Czy grając w grach sieciowych:
• Grasz często z tymi samymi osobami także korzystającymi z sieci.
• Wymieniasz swoje poglądy na forach tematycznych lub dyskutujesz na czatach związanych
z grą.
• Organizujesz spotkania poza siecią
• Nie identyfikuję się z osobami grającymi w sieci
14. Czy jakaś gra zainteresowała Pana/ią na dłużej niż:
• Tydzień
• 2 Tygodnie
• Miesiąc
• Dłużej niż miesiąc
15. Czego nie lubi Pan/i w grach komputerowych?
• Brutalności
• Nudnej fabuły
• Słabej grafiki
• Zbyt dużych wymagań sprzętowych
• Brak możliwości gry w sieci
• Inne (co?)........................................................................
16. Czy odkąd gra Pan/i w grach komputerowych, zauważył Pan/i u siebie (można zaznaczyć
kilka odpowiedzi):
• brak czasu na spędzenie ze znajomymi
• brak czasu na dotychczasowe obowiązki
• zwiększenie ilości znajomych, dzięki wymianie informacji o grach
• zmęczenie
• „odstresowanie się”
• chciałbyś/chciałabyś wcielić się w jedną z pozytywnych postaci gier
• chciałbyś/chciałabyś wcielić się w jedną z negatywnych postaci gier
• nie mam zdania
proszę o odesłanie jej na adres hubi22poczta.onet.pl

02.06.2006
10:11
smile
[2]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

10. Czy uważa Pan/i, że gra zbyt dużo?
• Tak
• Nie
• Nie wiem


Chodzi o... ?

edit: BBC BB -> hehe no racja, myslalem, ze chodzi o cene albo cos w tym stylu... To sie popisalem :p

02.06.2006
10:14
[3]

BBC BB [ massive attack ]

bekas - chodzi o to, czy uważasz, czy grasz za dużo.

02.06.2006
10:16
[4]

Pamir [ Generaďż˝ ]

strasznie wielka ta ankieta...., ale może zaraz coś skrobnę..., jak byś zrobił taką na stronie co sie tylko ptaszka zaznacza myszką było by więcej chętnych...

Zastanawia mnie też to:

"11. Czy gra Pan/i w gry sieciowe tzw. on-line?
• Tak gram w gry typy freeware
• Tak gram w gry typu software "

Jeśli gry freeware nie są "software" to niby jakie? :-D

Pozdrowienia Pamir

02.06.2006
10:16
[5]

yasiu [ Generaďż˝ ]

Jaki rodzaj gry komputerowej Pan preferujesz...

co to za składnia? :P :) pan/i preferuje i było by ok

02.06.2006
10:17
smile
[6]

M'q [ Schattenjäger ]

Poszło :]

02.06.2006
10:20
smile
[7]

Ace_2005 [ The Summer ]

Wysłane:D

02.06.2006
10:22
smile
[8]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Wysłałem ale dziwna troche ta ankieta...

02.06.2006
11:20
smile
[9]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Poszlo :)

02.06.2006
11:34
smile
[10]

Deepdelver [ Legend ]

• Przygodowe –RPG
• Zręcznościowe- Logiczne


Dobierałeś je na zasadzie kontrastu? o_O

02.06.2006
11:39
smile
[11]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

2. Wiek
• 15-18
• 19-24


A reszta, mam rozumiec, ankiety nie moze wypelnic?

02.06.2006
11:46
smile
[12]

MasterDD [ :-D ]

"6. Czym Pana/ią zainteresowała gra komputerowa?
• Ładne opakowanie
• Polecił znajomy/znajoma
• Ciekawa reklama"

To jest servis gry-online, mysle, ze te odpowiedzi sa wrecz absurdalne.
Kto sie kieruje pudelkiem, jak moze obejrzej trailer, przeczytac zapowiedz, recenzje, obejrzec galerie i przeczytac to co pisza inni na jej temat.

"• Przygodowe –RPG"
Ke? Kocham przygodowki z calego serca, a RPG nienawidze z calego serca.

"• Tak gram w gry typu software"
Co to sa gry typu software ? :o

"16. Czy odkąd gra Pan/i w grach komputerowych, zauważył Pan/i u siebie (można zaznaczyć
kilka odpowiedzi):"
Tu brakuje odpowiedzi 'inne : ' i uzupelniamy samemu.

02.06.2006
11:50
[13]

Elum [ Generaďż˝ ]

2. Wiek
• 15-18
• 19-24


Brakuje:
• 25-33
• 34-45
• 46 i więcej

02.06.2006
11:51
smile
[14]

Elum [ Generaďż˝ ]

14. Czy jakaś gra zainteresowała Pana/ią na dłużej niż:
• Tydzień
• 2 Tygodnie
• Miesiąc
• Dłużej niż miesiąc


Brakuje:
• Dłużej niż rok

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.