GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Umiecie zamknąć tylko lewe oko?

01.06.2006
23:22
[1]

GSi [ Konsul ]

Umiecie zamknąć tylko lewe oko?

Umiecie zamknąć tylko lewe oko tak żeby tylko prawe bylo szeroko otwarte? Ja nie potrafie, umiem zamknąć tylko prawe. Można sie tego jakoś nauczyć?
Kupilem sobie wiatrówke, trzymam ją z prawej strony i żeby celować musze patrzeć w lunete prawym okiem zamykając lewe, a nie potrafie tak:P

01.06.2006
23:23
[2]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

Ja moge normalnie zamykac oczy pojedynczo :)

01.06.2006
23:23
[3]

daro [ Pretorianin ]

ty nie da sie!!!!!!!


bo mam tylko jedno po środku:))))))

01.06.2006
23:24
smile
[4]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

To chyba zależy od tego, czy ktoś jest prawo czy leworęczny - taka jest moja teoria. :)

01.06.2006
23:24
[5]

BBC BB [ massive attack ]

Mogę, co za problem :D?

A umiesz unieść tylko jedną brew? Bo ja tylko obie naraz :D

01.06.2006
23:25
smile
[6]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Ja moge każde oko z osobna zamykać.

01.06.2006
23:26
[7]

Thrud [ Generaďż˝ ]

ROTFL a umiesz zacisnac tylko jedna piesc ???

01.06.2006
23:26
[8]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ja tak :)
Tylko prawe tez ;)

01.06.2006
23:26
[9]

Yari [ Juventino ]

ja jestem oburęczny i nie mam problemów z zamykaniem prawego czy lewego oka:).

01.06.2006
23:27
[10]

GSi [ Konsul ]

Ja dzisiaj zaczałem trenować zamykanie lewego i troche mi wychodzi ale ciągle mruże przy tym prawe:/

01.06.2006
23:28
smile
[11]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Ja nie mam z tym żadnych problemów

01.06.2006
23:29
[12]

Maxblack [ MT ]

można, sam się ucze :)

01.06.2006
23:29
smile
[13]

Łysack [ Mr. Loverman ]

a ja jestem leworęczny i nie mam takich problemów:D nawet uszami potrafie ruszać osobno;]
wiem, wiem, kozak jestem:P

01.06.2006
23:30
smile
[14]

Toshi_ [ Centurion ]

Khemm... Jeśli tego nie wiecie - trochę pomaga napięcie mięśni ust po stronie zamkniętego oka... To tak, jakbyście zaciskali po tej stronie mocno zeby...

Czy ta umiejętność jest aż TAK niezwykła? Ja to potrafię od dziecka i nigdy bym nie wymyślił nawet, że ktoś by tego nie umiał...

01.06.2006
23:31
[15]

Vegetan [ Staram się poprawić ]

Chyba da się nauczyć, kwestia opanowania mięśni, ale np. ze zwijaniem języka w trąbkę są już problemy, bo to jest uwarunkowane genetycznie.

01.06.2006
23:32
smile
[16]

berkut47 [ Legionista ]

ba! ja potrafię zamknąć nawet oba!

01.06.2006
23:33
[17]

panq85 [ Chor��y ]

NIe wiem w czym problem - łatwizna
umiem tez podnościć lewą brew w geście zdziwienia a nad prawą ćwicze:D

01.06.2006
23:35
[18]

Mc-Muza [ Dark Magic Adept ]

Mu chodziło o kakaowe oko. :P

01.06.2006
23:39
[19]

NaJlePsZy [ Konsul ]

ciekawy ten watek.
jest ktos kto nie potrafi zamkac tylko jednego oka??

01.06.2006
23:40
smile
[20]

Raziel [ Action Boy ]

bez problemu

brwiami tez umiem ruszac, zarowno obiema jak i osobno:)

01.06.2006
23:41
smile
[21]

Dziki 10 [ Pigmej ]

A teraz na serio:Chodze na strzelnice i tam nie zamykamy oczu przy strzelaniu.Mamy zrobione opaski(troche gumy z majtek i coś plastikowego)tym przykrywamy oczy.Ważne żeby było to jedno kolorowe najlepiej białe,wtedy możesz mieć cały czas oko otwarte.Ciągłe zamykanie lewego oka,przy dłuższym strzelaniu,powoduje jego męczenie.

Niezmienia to faktu że twój problem jest conajmniej dziwny<lol2>

01.06.2006
23:45
smile
[22]

Misiak [ Pluszak ]

tego da się nauczyć :D Tak samo jak zwijanie języka w rurkę :D Choć to i to jest genetycznie uwarunkowane :D

Ja potrafię np uszami ruszać, nie ruszając skóry głowy :D Ot taki gadżet :D

01.06.2006
23:46
[23]

Chacal [ Senator ]

Można się nauczyć. Przyłóż palec do "niedziałającej" powieki, w zamknięciu będzie pomagać ci odruch obronny mający chronić oko. Powinieneś nauczyć się dość szybko tą metodą - mi się udało.

chociaż nauczyłem się tego zupełnie bez potrzeby, ot tak. Jak mam celować, to i tak drugim okiem, bo jest mocniejsze (mniejsza wada wzroku).

01.06.2006
23:53
[24]

GSi [ Konsul ]

Dziewczyna mojego brata też tak nie potrafi :P

02.06.2006
00:02
smile
[25]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Misiak - czyżbys był spokrewniony ze słoniem ? ;-)

02.06.2006
00:18
smile
[26]

Misiak [ Pluszak ]

el f--> Bardziej preferuję koty :D

02.06.2006
00:18
smile
[27]

kowalskam [ Senator ]

żaden problem :)

02.06.2006
00:20
smile
[28]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Jestem praworęczny i umiem mrugać każdym okiem :)

02.06.2006
00:27
smile
[29]

GROM Giwera [ One Shot ]

Ciekawostka, strzelcy wyborowi nie zamykają żadnego oka. Bądź zamykają je tylko przy samym strzale, przy obserwacji przez lunete mają oboje oczu otwarte, skupiają się tylko raz na jednym raz na drugim oku, przez co łatwiej oglądać okolice. Uwierz mi, nie jest to trudne do wyuczenia ;-)

02.06.2006
07:03
[30]

Kompo [ by AI ]

Jestem praworęczny, umiem mrugać każdym okiem z osobna, za to brwią tylko prawą potrafię. Kiedyś umiałem obiema.

02.06.2006
07:27
[31]

Foks!k [ Medyk ]

Ja potrafie oba tak zamykac ;]

02.06.2006
07:59
[32]

DeLordeyan [ The Edge ]

proste :)

02.06.2006
08:10
smile
[33]

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]

Oczywiście, że potrafię. :)

02.06.2006
08:13
[34]

Zysio [ Generaďż˝ ]

Jak zamykam prawe tylko to mi drga powieka, ale lewe da się ;) A po co ci to? :P

Btw - umiecie obie brwi podnieść? Znaczy sie nie na raz tylko tak na zmiane jak w jakims filmie to było, chyba w ace ventura :P

02.06.2006
08:20
smile
[35]

Master_2 [ Konsul ]

bez problemu ;)

02.06.2006
08:37
smile
[36]

kiowas [ Legend ]

Cieniasy!!!
Ja potrafię zamknąć nawet dwa naraz!!

02.06.2006
08:42
smile
[37]

matchaus [ sturmer ]

Co do oczu, to nie ma problemu.
Z brwiami jest trudniej. Potrafię TYLKO podnieść lewą, a prawą opuścić (i oczywiście obie naraz :)
Odwrotnie nie potrafię... O ile mogę opuszczać i podnosić lewą, to synchronizacja z prawą jest utrudniona... składam to na karb braku łuku brwiowego (szycie) w prawym oku.

(sądzę, że jest to oczywiście do wyćwiczenia, ale na razie słabo wychodzi :)

02.06.2006
08:43
smile
[38]

xion [ Generaďż˝ ]

kiowas > Wymiekasz ja potrafie obydwa przymróżyć :D

02.06.2006
09:16
[39]

Lucky_ [ god ]

Z zamykaniem lewego oka nie mam problemow, ale naprzyklad język umiem przekrecic na 2 strone tylko z prawej na lewą, odwrotnie juz w ogole nie moge. Dziwne.

02.06.2006
14:13
[40]

M@teu$z [ Konsul ]

nie mam z tym problemow

02.06.2006
14:14
smile
[41]

KogUteX [ cziken ]

Mogę oczy osobno zamykać.
Mogę nawet tylko lewym płucem oddychać.

02.06.2006
14:28
smile
[42]

Aragorn, Syn Arathorna [ ]

żaden problem

02.06.2006
14:29
smile
[43]

Shilka [ Konsul ]

To pestka.
Ale spróbujcie kichnąć z otwartymi oczyma.

02.06.2006
15:17
[44]

GSi [ Konsul ]

Już mi to lepiej wychodzi i jakoś moge patrzeć przez tą lunetę ale to jeszcze nie to:P Ciągle lekko mruże prawe oko:P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.