GSi [ Konsul ]
Umiecie zamknąć tylko lewe oko?
Umiecie zamknąć tylko lewe oko tak żeby tylko prawe bylo szeroko otwarte? Ja nie potrafie, umiem zamknąć tylko prawe. Można sie tego jakoś nauczyć?
Kupilem sobie wiatrówke, trzymam ją z prawej strony i żeby celować musze patrzeć w lunete prawym okiem zamykając lewe, a nie potrafie tak:P
Lord Deemon [ Ogame Player ]
Ja moge normalnie zamykac oczy pojedynczo :)
daro [ Pretorianin ]
ty nie da sie!!!!!!!
bo mam tylko jedno po środku:))))))

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
To chyba zależy od tego, czy ktoś jest prawo czy leworęczny - taka jest moja teoria. :)
BBC BB [ massive attack ]
Mogę, co za problem :D?
A umiesz unieść tylko jedną brew? Bo ja tylko obie naraz :D

Super Kotlet [ Schabowy ]
Ja moge każde oko z osobna zamykać.
Thrud [ Generaďż˝ ]
ROTFL a umiesz zacisnac tylko jedna piesc ???
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ja tak :)
Tylko prawe tez ;)
Yari [ Juventino ]
ja jestem oburęczny i nie mam problemów z zamykaniem prawego czy lewego oka:).
GSi [ Konsul ]
Ja dzisiaj zaczałem trenować zamykanie lewego i troche mi wychodzi ale ciągle mruże przy tym prawe:/

Janczes [ You'll never walk alone ]
Ja nie mam z tym żadnych problemów
Maxblack [ MT ]
można, sam się ucze :)

Łysack [ Mr. Loverman ]
a ja jestem leworęczny i nie mam takich problemów:D nawet uszami potrafie ruszać osobno;]
wiem, wiem, kozak jestem:P

Toshi_ [ Centurion ]
Khemm... Jeśli tego nie wiecie - trochę pomaga napięcie mięśni ust po stronie zamkniętego oka... To tak, jakbyście zaciskali po tej stronie mocno zeby...
Czy ta umiejętność jest aż TAK niezwykła? Ja to potrafię od dziecka i nigdy bym nie wymyślił nawet, że ktoś by tego nie umiał...
Vegetan [ Staram się poprawić ]
Chyba da się nauczyć, kwestia opanowania mięśni, ale np. ze zwijaniem języka w trąbkę są już problemy, bo to jest uwarunkowane genetycznie.

berkut47 [ Legionista ]
ba! ja potrafię zamknąć nawet oba!
panq85 [ Chor��y ]
NIe wiem w czym problem - łatwizna
umiem tez podnościć lewą brew w geście zdziwienia a nad prawą ćwicze:D
Mc-Muza [ Dark Magic Adept ]
Mu chodziło o kakaowe oko. :P
NaJlePsZy [ Konsul ]
ciekawy ten watek.
jest ktos kto nie potrafi zamkac tylko jednego oka??

Raziel [ Action Boy ]
bez problemu
brwiami tez umiem ruszac, zarowno obiema jak i osobno:)

Dziki 10 [ Pigmej ]
A teraz na serio:Chodze na strzelnice i tam nie zamykamy oczu przy strzelaniu.Mamy zrobione opaski(troche gumy z majtek i coś plastikowego)tym przykrywamy oczy.Ważne żeby było to jedno kolorowe najlepiej białe,wtedy możesz mieć cały czas oko otwarte.Ciągłe zamykanie lewego oka,przy dłuższym strzelaniu,powoduje jego męczenie.
Niezmienia to faktu że twój problem jest conajmniej dziwny<lol2>

Misiak [ Pluszak ]
tego da się nauczyć :D Tak samo jak zwijanie języka w rurkę :D Choć to i to jest genetycznie uwarunkowane :D
Ja potrafię np uszami ruszać, nie ruszając skóry głowy :D Ot taki gadżet :D
Chacal [ Senator ]
Można się nauczyć. Przyłóż palec do "niedziałającej" powieki, w zamknięciu będzie pomagać ci odruch obronny mający chronić oko. Powinieneś nauczyć się dość szybko tą metodą - mi się udało.
chociaż nauczyłem się tego zupełnie bez potrzeby, ot tak. Jak mam celować, to i tak drugim okiem, bo jest mocniejsze (mniejsza wada wzroku).
GSi [ Konsul ]
Dziewczyna mojego brata też tak nie potrafi :P

el f [ RONIN-SARMATA ]
Misiak - czyżbys był spokrewniony ze słoniem ? ;-)

Misiak [ Pluszak ]
el f--> Bardziej preferuję koty :D

kowalskam [ Senator ]
żaden problem :)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Jestem praworęczny i umiem mrugać każdym okiem :)

GROM Giwera [ One Shot ]
Ciekawostka, strzelcy wyborowi nie zamykają żadnego oka. Bądź zamykają je tylko przy samym strzale, przy obserwacji przez lunete mają oboje oczu otwarte, skupiają się tylko raz na jednym raz na drugim oku, przez co łatwiej oglądać okolice. Uwierz mi, nie jest to trudne do wyuczenia ;-)
Kompo [ by AI ]
Jestem praworęczny, umiem mrugać każdym okiem z osobna, za to brwią tylko prawą potrafię. Kiedyś umiałem obiema.
Foks!k [ Medyk ]
Ja potrafie oba tak zamykac ;]
DeLordeyan [ The Edge ]
proste :)

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]
Oczywiście, że potrafię. :)
Zysio [ Generaďż˝ ]
Jak zamykam prawe tylko to mi drga powieka, ale lewe da się ;) A po co ci to? :P
Btw - umiecie obie brwi podnieść? Znaczy sie nie na raz tylko tak na zmiane jak w jakims filmie to było, chyba w ace ventura :P

Master_2 [ Konsul ]
bez problemu ;)

kiowas [ Legend ]
Cieniasy!!!
Ja potrafię zamknąć nawet dwa naraz!!

matchaus [ sturmer ]
Co do oczu, to nie ma problemu.
Z brwiami jest trudniej. Potrafię TYLKO podnieść lewą, a prawą opuścić (i oczywiście obie naraz :)
Odwrotnie nie potrafię... O ile mogę opuszczać i podnosić lewą, to synchronizacja z prawą jest utrudniona... składam to na karb braku łuku brwiowego (szycie) w prawym oku.
(sądzę, że jest to oczywiście do wyćwiczenia, ale na razie słabo wychodzi :)

xion [ Generaďż˝ ]
kiowas > Wymiekasz ja potrafie obydwa przymróżyć :D
Lucky_ [ god ]
Z zamykaniem lewego oka nie mam problemow, ale naprzyklad język umiem przekrecic na 2 strone tylko z prawej na lewą, odwrotnie juz w ogole nie moge. Dziwne.
M@teu$z [ Konsul ]
nie mam z tym problemow

KogUteX [ cziken ]
Mogę oczy osobno zamykać.
Mogę nawet tylko lewym płucem oddychać.

Aragorn, Syn Arathorna [ ]
żaden problem

Shilka [ Konsul ]
To pestka.
Ale spróbujcie kichnąć z otwartymi oczyma.
GSi [ Konsul ]
Już mi to lepiej wychodzi i jakoś moge patrzeć przez tą lunetę ale to jeszcze nie to:P Ciągle lekko mruże prawe oko:P