GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Żołnierzyki z kabelków.

01.06.2006
22:56
smile
[1]

Mati176 [ California ]

Żołnierzyki z kabelków.

Jeśli było to sorry. Koleś musiał mieć dużo wolnego czasu :)

01.06.2006
23:01
smile
[2]

Łysack [ Mr. Loverman ]

świetne, ale nie tylko on sie nudził:D


01.06.2006
23:07
[3]

Mati176 [ California ]

^^ Ten dodatkowo miał wybujałem fantazje erotyczne :D

01.06.2006
23:10
smile
[4]

wafelskate [ A Fire Inside ]

Pierwsze zdecydowanie lepsze i pewno łatwiejsze do zrobienia... no i elemnty łatwiej skombinować... porpostu gały wyszły mi na wierz... takie proste, a takie genialne... teraz pytanie: tylko skąd wyczarować kupę kabelków ?? :D

01.06.2006
23:15
smile
[5]

Mati176 [ California ]

wafelskate---> Hmm.. z kompa? :D

01.06.2006
23:32
smile
[6]

Mc-Muza [ Dark Magic Adept ]

Fajne.

01.06.2006
23:33
smile
[7]

Thrud [ Generaďż˝ ]

SUPER !!! zolnierzyki lepsze wiecej czasu potrzeba na zrobienie

01.06.2006
23:39
smile
[8]

Mazio [ Mr Offtopic ]

a mnie co innego fascynuje - zobaczcie dyskusję pod spodem...

to wręcz niebywałe - forum gdzie ludzie piszą we własnych językach i to w sumie jakoś działa!

02.06.2006
09:33
smile
[9]

M'q [ Schattenjäger ]

Ciekawe hobby ;)

02.06.2006
09:41
[10]

J0T [ Konsul ]

ale broń imho świetnie zrobiona jak na kabelki :)

02.06.2006
10:01
smile
[11]

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]

02.06.2006
10:06
smile
[12]

mc_bacza [ HellBoy ]

swietne

02.06.2006
10:23
[13]

GROM Giwera [ One Shot ]

świetnie bronie wykonane :-)
MP5 jak sie przyjrzeć naprawde pomyslowo, i ten karabin wyborowy :-D minigun.. i zagieło mnie w jednym ludziku jak jest ujęty moment wyciągania pistoletu z kabury :-) świetne!

02.06.2006
10:33
smile
[14]

xion [ Generaďż˝ ]

Niezłe

02.06.2006
11:52
[15]

Kubx [ Centurion ]

Spoko. Super pomysł oraz wykonanie. Gratulacje :)

02.06.2006
11:58
smile
[16]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Dobry jest :)

02.06.2006
12:00
smile
[17]

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]

Żołnierzyki fajniejsze!!! :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.