
wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
Czujny przechodzien :)

ES_Lechu [ Konsul ]
BUhehehe niezly :DD
zylla [ Dezerter ]
o lol

Klaustrofobik [ Centurion ]
lol

Foks!k [ Medyk ]
haha
Dobre xD

DeLordeyan [ The Edge ]
Master_2 [ Konsul ]
Huehuehue, ze tez wczesniej nie widzial....

Orlando [ Reservoir Dog ]
I siup w krzaki...

Loiosh [ Generaďż˝ ]
Dobre:)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Ale zonk :D

xion [ Generaďż˝ ]
Bueheheh :D

CHESTER80 [ Persistence ]
LOL, a ja bym przeszedł do końca i pokazał im faketa :)

BBC BB [ massive attack ]
Hehhee :D

koksin [ Konsul ]
Najlepsze jak w krzaki sp*******l:D

stanson [ Szeryf ]
LOL :)))

Janczes [ You'll never walk alone ]
spx
Ines [ Ines ]
Dobrze, ze w drodze powrotnej nic go nie przejechalo, bo juz wtedy na nic nie patrzyl.

Gaara [ Senator ]
HAHAHA:D

MacGawron [ Generaďż˝ ]
O w morde!!! hahahaha

davids89 [ Pretorianin ]
Ale frendzel:)

Sizalus [ Generaďż˝ ]
chyba pobił swój czas na setkę

Coolfon [ Zaleś ]
LOL :D

Hitmanio [ Legend ]
Rzeczywiście czujny :)

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
hahahaha super!!

Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]
rotfl

Carribee [ Chor��y ]
hiehie.. niezłe..;P ale sie policjanci przejeli;] pewnie niezłą mieli brechte z niego;]

Subon [ Legionista ]
Swietne.

axel1 [ Konsul ]
naaajz ;p

Lord Deemon [ Ogame Player ]
o LOL :D:D

foxx [ lisek ]
Run Forest, Run !

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]
W tył zwrot...

MAROLL [ Hibernate ]
;p

Taikun44 [ Michael Scofield ]
LOOL

Łysack [ Mr. Loverman ]
wyrwał jak speedy gonzalez
Ozzie [ NVIDIA - AGEIA fanboy ]
Hehehe mistrz. :)

Kompo [ by AI ]
Dobrze zrobił. :D

Bloohder [ Elven Fighter ]
świetne :D

Sir klesk [ Sazillon ]
Zrobilbym to samo :) Nie mam 50zl na mandat :)
astronom [ Konsul ]
heheh dawno się tak nie uśmiałem ... heehhe

zoor!n [ No Named Writer ]
Hahaha :D

KogUteX [ cziken ]
Niezły cwaniak :)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Może miał cos w plecaku? :)

...NathaN... [ The Godfather ]
mig mig pylylylyly tszzzzzzzzzz ;D
kogo to kwestia? (pasuje do sytuacji)

©®© [ Generaďż˝ ]
Niezłe :D

Metam [ Konsul ]
spryciarz

slot5 [ Dragon ]
Hehehe :) kiedyś też miałem taką akcje... no może nie dokońca, w każdym razie już chciałem SPRYTNIE sobie przejść na czerwonym (jest u mnie na osiedlu takie przejście gdzie nic nigdy praktycznie nie jeździ), już wchodziłem na pasy a tu radiowozik przejżdza... sekunde później by przyjechał i też bym spierdalał jak ten typ :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
o lol grunt to nie wpakowac sie w radiowóz :PP

alpha4175 [ Jeep Driver ]
Ale koleś, wyrwał do tyłu i w krzaki :P
temp2 [ ARET ]
Jak juz przechodzil w niedozwolony sposob to powinien "lukac" tam gdzie trzeba i ew. isc troche szybciej.
Ale ogolnie smieszne...