
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Vavamuffin i Carrantuohill 4.06.2006 (niedziela) - Pola Mokotowskie
Nigdzie co prawda nie mogę znaleść konkretnej informacji o tej imprezie, ale tyle wyszperałem na stronach zespołów.
Ogólnie całość jest z okazji Dnia Dziecka. Nie wiem o której zaczyna się cała impreza na Polach Mokotowskich (Warszawa), ale:
Vavamuffin - godz. 14:00 (
Carrantuohill - godz. 17.00 (
Impreza chyba za darmo bo żadnego info o biletach nie znalazłem :P
^Piotrek^ [ Siła tkwi w cieście ]
Obie strony nie działają. Czwarty to niedziela, rajt?
Ooo, akurat o 9:30 mam pierwszy egzamin CAE to na Vavamuffina powinienem się wyrobić. Jeśli z okazji dnia dziecka to zapewne dzięki naszym kochanym władzom miasta koncerty będą za darmo.
Dzięki za informację.

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Trzeba skasować ten ostatni nawias bo się "włączył" do linków :)

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
UP, za najbardziej vavamuffinowy zespół w polsce i najbardziej irlandzki (polski) zespół na świecie :P
kiowas -> no zauważyłem, ale edytować pierwszego posta już nie mogę...
kiowas [ Legend ]
Xaar ---> nie umieszczaj linków w nawiasach bo się nie odpalają

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
UP
Zagra jeszcze jeden zespół:
Maleo Reggae Rockers o godz 19:00!!!

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
UP, chyba już ostatni, bo rano się nie wyrobie :)

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba. Nikt nie przeklina, nikt nie mówi karamba...
Vavamuffin świetne, tylko zdecydowanie za krótko, natomiast na Carrantuohill za mała ludzi chętnych do zabawy (nie to co pod pałacem na finale wośpu). Na Maleo niestety nie zostalem, bo musialem spadac na autobus :(