GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oblivion - kłopot

01.06.2006
19:13
smile
[1]

Gandalf89 [ Junior ]

Oblivion - kłopot

Mam problem z Oblivionem poniewaz gdy zalaczam gre to swiat mam bialy co prawda ekwipunek i zycie widac ale po za tym niccc. Moglby mi ktos powiedziec o co tu chodzi???

01.06.2006
19:16
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5102172&N=1

02.06.2006
15:03
[3]

dghm [ Legionista ]

masz starą kartę graficzną i na niej gra nie będzie działać chyba że ściągniesz moda oldblivion w tedy powinno chodzić

02.06.2006
15:19
smile
[4]

Marek z Lechem [ Konsul ]



© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.