
Gandalf89 [ Junior ]
Oblivion - kłopot
Mam problem z Oblivionem poniewaz gdy zalaczam gre to swiat mam bialy co prawda ekwipunek i zycie widac ale po za tym niccc. Moglby mi ktos powiedziec o co tu chodzi???
mirencjum [ operator kursora ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5102172&N=1
dghm [ Legionista ]
masz starą kartę graficzną i na niej gra nie będzie działać chyba że ściągniesz moda oldblivion w tedy powinno chodzić

Marek z Lechem [ Konsul ]