GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chat z Jackiem Bąkiem, kapitanem naszej reprezentacji w piłce nożnej.

01.06.2006
13:37
[1]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

Chat z Jackiem Bąkiem, kapitanem naszej reprezentacji w piłce nożnej.



Zalozylem nowy watek bo pewnie malo kto by sie tego dokopal w istniejacych watkach :P
Z tego co widze po prawejk stronie (troszke przegladarka szwankuje) to jutro o 13.30 bedzie chat z Tomkiem Kuszczakiem :)

01.06.2006
13:42
[2]

olivier [ Senator ]

Po odpowiedzi Pana Jacka na pytanie "jak ocenia postawę kibiców w Chorzowie i jak wpłynęła ona na mobilizację drużyny" i odpowiedzi że "najlepsi kibice są w Warszawie, a w Chorzowie poiwnny odbywac się koncerty, a nie mecze piłkarskie" opuściłem czat z niesmakiem. Może pan Jacek powinien mobilizować swoich kolegów z formacji obronnej żeby wogóle chciało im się biegać, a nie przesiadywać na czacie.

01.06.2006
13:43
[3]

TzymischePL [ Legend ]

ja mam zamiar zadac pytanie, jak mi sie uda:

"Jacku, jak to sie dzieje ze jesli chodzi o wyciaganie pieniedzy od PZPN to zawsze macie sily i potraficie walczyc jak lwy. A jak dochodzi do meczu to Tobie po 40 minutach odechciewa sie biegac i zaczynasz czlapac?"

01.06.2006
14:11
[4]

BBC BB [ massive attack ]

Coś zamuliło, od 5 minut się nie odświeża :/

01.06.2006
14:15
[5]

TzymischePL [ Legend ]

i po czacie. moje pytanie oczywiscie nie poszlo.
swietna sprawa taki czat :)
krotko i bez sensu :)

01.06.2006
14:17
[6]

BBC BB [ massive attack ]

No właśnie się skapnąłem, że koniec.

Chyba mieli jakieś kłopoty techniczne, bo ani sie nie pożegnał ani nic ...

01.06.2006
14:21
smile
[7]

olivier [ Senator ]

To nie kłopoty, to tradycyjna jakość usług sponsora Reprezentacji polski (oczywiście przez małe p).

01.06.2006
14:24
[8]

TzymischePL [ Legend ]

olivier ===> mysle ze tradycyjna jakosc uslug telekompromitacji, polaczona z duza iloscia niewygodnych pytan:) rowna sie wygodny problem techniczny :))))

01.06.2006
14:49
smile
[9]

Pawelk222 [ Konsul ]

JACEK JESZCZE JEST NA CZACIE!!!!

01.06.2006
14:51
[10]

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]

Kuszczakowi kazdy pewnie pojedzie po skarpetach

01.06.2006
15:01
[11]

.:|MP3|.: [ Pretorianin ]

Szkoda że Jacek opuścił Lyon dla Lens i większa szkoda że Lens dla Kataru.

02.06.2006
13:28
[12]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

Przypominam o dzisiejszym chacie z Tomkiem Kuszczakiem :)
13.30

02.06.2006
13:58
[13]

U-boot [ Karl Dönitz ]

chat z tym Panem, choc niemrawy trwa

02.06.2006
22:45
[14]

toolish [ Kill 'Em All ]

Do dupy ten czat szczerze mówiąc. Ile tych pytań było? 10? W ogóle jakoś tak szło strasznie ociężale. Zupełnie nie rozumiem dlaczego moderator nie umieścił mojego pytania (Panie Kuszczak jakich pan strzałów nie lubi bardziej: z dystansu czy w obrębie "szesnastki"?)

02.06.2006
22:50
smile
[15]

©®© [ Generaďż˝ ]

Jacek Bąk ? To on jeszcze wogole w piłke gra ?? Przeciez ledwo biega a co dopiero zeby jeszcze przez 90 minut...

02.06.2006
23:17
smile
[16]

TyTuSPL [ United! Man United! ]

a kto będzie następny na chacie ?

02.06.2006
23:20
smile
[17]

toolish [ Kill 'Em All ]

Stanisław Terlecki

06.06.2006
12:39
smile
[18]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

Dziś o 13.30 chat z Ebim Smolarkiem :)

EDIT:
Na WP oczywiscie :)

06.06.2006
14:21
[19]

Tamundo [ Chor��y ]

Lord Deemon ===> Ha ... po zadaniu kilku pytan dalem sobie spokoj ... bo i tak Ebi nie udzielil Mi na nie odpowiedzi :D A co do J.Baka to jest to juz emeryt ktorego nie powinno trzymac sie w kadrze ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.