Lord Deemon [ Ogame Player ]
Chat z Jackiem Bąkiem, kapitanem naszej reprezentacji w piłce nożnej.
Zalozylem nowy watek bo pewnie malo kto by sie tego dokopal w istniejacych watkach :P
Z tego co widze po prawejk stronie (troszke przegladarka szwankuje) to jutro o 13.30 bedzie chat z Tomkiem Kuszczakiem :)
olivier [ Senator ]
Po odpowiedzi Pana Jacka na pytanie "jak ocenia postawę kibiców w Chorzowie i jak wpłynęła ona na mobilizację drużyny" i odpowiedzi że "najlepsi kibice są w Warszawie, a w Chorzowie poiwnny odbywac się koncerty, a nie mecze piłkarskie" opuściłem czat z niesmakiem. Może pan Jacek powinien mobilizować swoich kolegów z formacji obronnej żeby wogóle chciało im się biegać, a nie przesiadywać na czacie.
TzymischePL [ Legend ]
ja mam zamiar zadac pytanie, jak mi sie uda:
"Jacku, jak to sie dzieje ze jesli chodzi o wyciaganie pieniedzy od PZPN to zawsze macie sily i potraficie walczyc jak lwy. A jak dochodzi do meczu to Tobie po 40 minutach odechciewa sie biegac i zaczynasz czlapac?"
BBC BB [ massive attack ]
Coś zamuliło, od 5 minut się nie odświeża :/
TzymischePL [ Legend ]
i po czacie. moje pytanie oczywiscie nie poszlo.
swietna sprawa taki czat :)
krotko i bez sensu :)
BBC BB [ massive attack ]
No właśnie się skapnąłem, że koniec.
Chyba mieli jakieś kłopoty techniczne, bo ani sie nie pożegnał ani nic ...

olivier [ Senator ]
To nie kłopoty, to tradycyjna jakość usług sponsora Reprezentacji polski (oczywiście przez małe p).
TzymischePL [ Legend ]
olivier ===> mysle ze tradycyjna jakosc uslug telekompromitacji, polaczona z duza iloscia niewygodnych pytan:) rowna sie wygodny problem techniczny :))))

Pawelk222 [ Konsul ]
JACEK JESZCZE JEST NA CZACIE!!!!
EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]
Kuszczakowi kazdy pewnie pojedzie po skarpetach
.:|MP3|.: [ Pretorianin ]
Szkoda że Jacek opuścił Lyon dla Lens i większa szkoda że Lens dla Kataru.
Lord Deemon [ Ogame Player ]
Przypominam o dzisiejszym chacie z Tomkiem Kuszczakiem :)
13.30
U-boot [ Karl Dönitz ]
chat z tym Panem, choc niemrawy trwa
toolish [ Kill 'Em All ]
Do dupy ten czat szczerze mówiąc. Ile tych pytań było? 10? W ogóle jakoś tak szło strasznie ociężale. Zupełnie nie rozumiem dlaczego moderator nie umieścił mojego pytania (Panie Kuszczak jakich pan strzałów nie lubi bardziej: z dystansu czy w obrębie "szesnastki"?)

©®© [ Generaďż˝ ]
Jacek Bąk ? To on jeszcze wogole w piłke gra ?? Przeciez ledwo biega a co dopiero zeby jeszcze przez 90 minut...

TyTuSPL [ United! Man United! ]
a kto będzie następny na chacie ?

toolish [ Kill 'Em All ]
Stanisław Terlecki

Lord Deemon [ Ogame Player ]
Dziś o 13.30 chat z Ebim Smolarkiem :)
EDIT:
Na WP oczywiscie :)
Tamundo [ Chor��y ]
Lord Deemon ===> Ha ... po zadaniu kilku pytan dalem sobie spokoj ... bo i tak Ebi nie udzielil Mi na nie odpowiedzi :D A co do J.Baka to jest to juz emeryt ktorego nie powinno trzymac sie w kadrze ...