quku [ Pretorianin ]
Do ktorego musza byc wystawione oceny?
Do ktorego nauczyciele musza wystawic oceny dlugposem? 15.06?
Orlando [ Reservoir Dog ]
Okolice 10-15 czerwca.

master53 [ Czarnobyl 86 ]
U nas do 9.06

Foks!k [ Medyk ]
Jak zawsze 14 czerwiec ostateczny Termin ;]

Viroxis [ Centurion ]
U nas 13 czerwiec

BBC BB [ massive attack ]
To już mnie nie zobaczą w szkole po 15 czerwca :D
Ruinort [ Pretorianin ]
14 czerwca u mnie jest juz konferencja