dzidol [ Konsul ]
HAPPYSAD - nowa płytka
no tak.. i pewnie wszedłeś dlatego, że pisze 'nowa płyta' ;)
hm. nowa płyta się nie zapowiada ale ja mam zapytanie.
czy ktoś z was ma może na dysku 'koncertową' :) wersję piosenki 'to już koniec' w wykonaniu w/w zespołu?
bardzo bym był wdzięczny za podesłanie na mail [email protected]
pozdrawiam i z góry dziękuję.
R.
gregol [ Junior ]
tia.. i trace przez Cie poranny czas..
szukaj na emule ;)