GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HAPPYSAD - nowa płytka

01.06.2006
00:52
[1]

dzidol [ Konsul ]

HAPPYSAD - nowa płytka

no tak.. i pewnie wszedłeś dlatego, że pisze 'nowa płyta' ;)
hm. nowa płyta się nie zapowiada ale ja mam zapytanie.
czy ktoś z was ma może na dysku 'koncertową' :) wersję piosenki 'to już koniec' w wykonaniu w/w zespołu?
bardzo bym był wdzięczny za podesłanie na mail [email protected]

pozdrawiam i z góry dziękuję.
R.

01.06.2006
08:17
[2]

gregol [ Junior ]

tia.. i trace przez Cie poranny czas..
szukaj na emule ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.