
jjiinn [ Pretorianin ]
Jak to bylo ? "Śmiech to zdrowie?" - Mega ROFL Roku!!!!!
Witam!
Poprsotu nie wiem jak to opisac hehe to trzeba przeczytac. Ja spadlem z krzesla po przeczytaniu tych listow!!! <ROFL!!!>
Pozdro
and
toolish [ Kill 'Em All ]
Drugiego nie znam. Niezłe :))
Sandro [ Grafoman ]
Pierwsze znałem, drugie mnie powaliło.

Łysack [ Mr. Loverman ]
stare ale naaprawde mocne:D

Raz3r [ Generaďż˝ ]
bleee...
ale i tak niezłe

Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]
Drugie świetne.
stanson [ Szeryf ]
obie to ściema, nie wyobrażam sobie takiej głupoty.

jjiinn [ Pretorianin ]
stanson -> właśnie dlatego to jest takie śmieszne bo taka głupotę to aż trudno sobie wyobrazić. A się mogę założyć ze to prawda w końcu pisali do "BRAVO" ;)

toolish [ Kill 'Em All ]
pierwsze to prawda, bo to była moja dziewczyna

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
Drugiego nie znałem :D:D:D Zajefajne :D

Łysack [ Mr. Loverman ]
toolish -> smaczna kaszanka?

jjiinn [ Pretorianin ]
toolish ---> hehe smakowalo ;)

bECKy [ Konsul ]
drugi link ---> o fujjj...

toolish [ Kill 'Em All ]
skąd wiecie, że wybrała pierwszą opcję? :))

piokos [ Mr Nice Guy ]
bo masz jeszcze trochę na podkoszulce :)

jjiinn [ Pretorianin ]
piokos --> hehe

SEW [ O/C addicted ]
"CHELP" lol ;)
a tutaj cos od siebie (nie wiem czy bylo czy nie)

konioz [ Taternik ]
SEW ---->o masz:D taka klasyka, ile to juz lat ma? chyba z 5:) co to wtedy miala dziewczyna.
Garbizaur [ Legend ]
omg... ale to staaare... :D
Yoghurt [ Legend ]
Stare to mało powiedziane. List do brawo znałem jeszcze w podstawówce (a to było ojezuchryste lat temu), drugie to absolutny fejk i zgrywa, natomiast list dziewicy ma lat co najmniej 4, nawet o tym w gazetach było.
EDIT: Laska która to mówi to paskud straszny, sobie foty przypomniałem co były na stronie słynnej, jak znajde to link dam

thekid2 [ I <3 Basketball ]
chelp xD
Yoghurt [ Legend ]
Info odnalezione- Milena dziewica krazy w sieci od świąt 2001 roku. 5 lat, dłuuugie 5 lat a sa ludzie którzy nadal tego nie znają :)

cronotrigger [ sloth ]
ownd :D

jjiinn [ Pretorianin ]
Yoghurt---> Daj foty bo jakos nie widzialem ;) A chetnie zobacze :P

zbm [ Ewok ]
OMFG&oplułem_monitor
CHELP mnie zmiażdżył

Orlando [ Reservoir Dog ]
Oba znam.
jjiinn [ Pretorianin ]
hehe jak ma ktos zdjecie "Milenki" to niech tu wrzuci !!!
EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]
1 lepsze

davids89 [ Pretorianin ]
ROTFL!

Apocalyptiq [ Konsul ]
Głupota ludzka nie zna granic! No jak tak można ---> żałosne:/

Sznapi [ Parufka ]
LoL-ek!

Paul12 [ Buja ]
Buahahahahahah :D Pierwsze znałem, ale drugiego nie - rozłożyło mnie! Do kompletu brakuje jeszcze historii o psie, który lizał miód :P