GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szetlandy - czy da sie tam zarobic ?!?

31.05.2006
21:07
[1]

<DexterH> [ Pretorianin ]

Szetlandy - czy da sie tam zarobic ?!?

Witam!

Nie bede sie rozpisywal, bo chyba tytul watku wszystko wyjasnia. Prosze o opinie, komentarze porady wszystkich tych ktorzy tam byli albo i nie (byleby tylko dysponowali jakas wiedza).
Z gory dzieki za wszelkie informacje.

05.06.2006
15:47
[2]

<DexterH> [ Pretorianin ]

up

05.06.2006
15:49
[3]

gladius [ Subaru addict ]

Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się to z wełną i owcami.

05.06.2006
15:49
smile
[4]

kiowas [ Legend ]

Jak umiesz pasać owce to da radę.

05.06.2006
15:52
smile
[5]

Arczens [ Legend ]

Albo robic na drutach :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.