<DexterH> [ Pretorianin ]
Szetlandy - czy da sie tam zarobic ?!?
Witam!
Nie bede sie rozpisywal, bo chyba tytul watku wszystko wyjasnia. Prosze o opinie, komentarze porady wszystkich tych ktorzy tam byli albo i nie (byleby tylko dysponowali jakas wiedza).
Z gory dzieki za wszelkie informacje.
<DexterH> [ Pretorianin ]
up
gladius [ Subaru addict ]
Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się to z wełną i owcami.

kiowas [ Legend ]
Jak umiesz pasać owce to da radę.

Arczens [ Legend ]
Albo robic na drutach :)