GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ile ona jest warta ??

31.05.2006
18:37
smile
[1]

Extwiz [ Centurion ]

Ile ona jest warta ??

Szukam opini profesjonalistów. Ile jest warta moja strona ??
adres:

31.05.2006
18:38
[2]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

hehe :) a kto to wie, sam ocen.

31.05.2006
18:40
[3]

Little_Bunny [ Pretorianin ]

zaplacisz mi 100 to jawezme ;]

31.05.2006
18:40
smile
[4]

Extwiz [ Centurion ]

Ja się na tym nie znam.

31.05.2006
18:43
[5]

uiouio1 [ Konsul ]

moge ja od Ciebie kupic wal do mnie na gg pogadamy, 4823530 (zajmuej sie pozycjonowaniem stron przyda mi sie do pracy)

31.05.2006
18:43
[6]

toolish [ Kill 'Em All ]

Tyle.

31.05.2006
18:55
[7]

Extwiz [ Centurion ]

fajnie :)

31.05.2006
19:43
smile
[8]

Isam [ Senator ]

domena pewnie wiecej warta dla jakichs czubków niżstrona ... co to w ogole kurde znaczy "Ile jest warta moja strona ??"

31.05.2006
19:46
smile
[9]

Extwiz [ Centurion ]

po prostu ile ktoś by za nią dał

31.05.2006
19:48
smile
[10]

matisf [ X ]

no jak bys mi 1000 pln dal to bym sie mogl przyznac do niej :)

31.05.2006
19:48
smile
[11]

Łysack [ Mr. Loverman ]

myślałem, że ci o kobiete chodzi hehe, albo o lodówkę:D

31.05.2006
19:51
[12]

Extwiz [ Centurion ]

hehe

31.05.2006
19:57
[13]

Bury Pies [ Konsul ]

Jeśli pytasz o wartość domeny, to grosze (cienki adres IMO), jeśli o ocenę stronki, to na pierwszy rzut oka w okolicach przeciętnej, ale jeśli chodzi ci o konkretne pieniądze dla Ciebie za przejęcie strony, to brutalna prawda brzmi: nic.

31.05.2006
20:03
smile
[14]

Extwiz [ Centurion ]

Nie znasz się

31.05.2006
20:06
[15]

Kijano [ Generaďż˝ ]

0 zl

jesli nie wierzysz zapytaj sie tutaj

i zobacz jak prawdziwe strony na ktorych mozna zarobic wygladaja

31.05.2006
20:11
[16]

beo314 [ Konsul ]

mówi, że strona jest do przepisania od nowa.

01.06.2006
17:06
smile
[17]

Extwiz [ Centurion ]

niewiem co wy od niej chcecie

01.06.2006
17:08
smile
[18]

kowalskam [ Senator ]

jej cena to 0zł
i nie ma to nic więcej do gadania...

01.06.2006
17:11
smile
[19]

Coy2K [ Veteran ]

z czym do ludzi ?

01.06.2006
17:16
smile
[20]

Loon [ Perfekt ]

CMS wydaje sie byc niedopracowany, szata graficzna nie powala :)
Nie kupilbym, Playback ma lepszy CMS (autorskI!) i robi mu sie lepszy design ;).

01.06.2006
17:21
smile
[21]

Extwiz [ Centurion ]

Byśce pomogli rozkręcić a nie krytykować.

01.06.2006
17:22
smile
[22]

Loon [ Perfekt ]

lol, a masz chociaz przyzwoite stawki?

01.06.2006
17:24
smile
[23]

Extwiz [ Centurion ]

wiesz żeby coś na czymś zarobić najpierw musisz w to włożyć trochę pracy
--------------------------------------------------------------------------------------
Ogólna zasada

01.06.2006
17:25
[24]

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]

Moim zdaniem to Twoja strona jest naprawdę fajna. Tylko żeby była popularna, a Ty mógł coś na niej zarabiać (niekoniecznie sprzedając, tylko wrzucajac jakieś reklamy) to moim zdaniem:
1. musisz kupić lepszą domene, bo obecna SuX Hardly :]
2. musisz znaleść pare osób do roboty nad tą stronką, bo niestety jeden człek chociażby się troił to sam dużego, porządnego serwisu nie utrzyma (wrzucanie newsów, artykuły, itp.),
3. wiecej recenzji, wiecej aktualizacji, wiecej wszyskiego.
Jeżeli się postarasz i będziesz mieć troche szczęścia to za rok możesz już być całkiem niezłym graczem na rynku z tą stronką :]

No i żeby wszyskie gierki online brać z miniclip.com to troche nieładnie :]

01.06.2006
17:26
smile
[25]

Loon [ Perfekt ]

Extwiz

No co Ty nie powiesz :)?

01.06.2006
17:27
[26]

Coy2K [ Veteran ]

ale to Ty chcesz to rozkręcić... jak zakladasz wlasną firme i zatrudniasz pracownikow, musisz im placic... nie beda pracowali za ambitne bajeczki o tym, ze wspoltworzą bardzo dobry serwis z pasją i z milosci do gier komputerowych. Takie juz jest zycie, nie ma nic za darmo

01.06.2006
17:29
smile
[27]

Coy2K [ Veteran ]

Loon Wy to tak celowo ukrywacie swoje adresy do korespondencji ? :PP

01.06.2006
17:32
smile
[28]

Loon [ Perfekt ]

Coy - gupie style, gupie :P. Musimy to poprawić :P

01.06.2006
17:33
smile
[29]

Extwiz [ Centurion ]

[27] Coy2K ----> nie mają się czym pochwalić

01.06.2006
17:38
[30]

Coy2K [ Veteran ]

Bede szczery ze bardziej podoba mi sie rozlozenie elementow i grafika u Extwiza ( pomijajac to obrazkowe tło zlewające sie z tekstem). Zadna ze stron nie jest jednak w php, co znacznie ogranicza interaktywnosc strony ( rejestracja uzytkownika, komentowanie artykułów itp. )

U Loona podoba mi sie polaczenie pomaranczowego z szarym - zawsze zdaje egzamin, ale ogolem zostaje z rozstawieniem elementow w tyle za Extwizem.
Newsy na playbacku tez jakies takie chybione, ponumerowane, zadnej daty, zadnych odstepow... reszty nie chcialo mi sie sprawdzac

01.06.2006
17:39
[31]

Deepdelver [ Legend ]

Spójrz prawdzie w oczy:

1) Nieciekawa domena, w dodatku z błędem ortograficznym.
2) Tematyka typowa, niematu nic czego by niebyło gdzie indziej.
3) Design nawet miły dla oka, ale nie zachwyca. Występują błędy na innych przeglądarkach. Strona niestabilna.
4) Materiałów w zasadzie nie ma.
5) Społeczności w zasadzie brak.
= za tą stronkę możesz dostać ze 2 piwa.

Generalnie widać zapał i pewne umiejętności, ale na sprzedaż jest o kilka lat za wcześnie. Co mają kupić? Domenę z błędem? Serwis jeszcze bez marki i społeczności? Materiały, których nie ma? Layout, który wymaga naprawy?

Dobra rada. Pracuj nad stroną dla przyjemności, a nie dla pieniędzy. Wtedy może się przebijesz.

01.06.2006
17:44
[32]

Extwiz [ Centurion ]

dzięki za rady

01.06.2006
17:44
smile
[33]

Loon [ Perfekt ]

Coy2k - bo to nasze to nie portal tylko ZIN (jak zaloga g) :)
Portal ruszy lada dzien :].

A jesli chcesz - to ocen przyszly lay PB :] ((lada dzien start :))
-------->

01.06.2006
17:47
smile
[34]

Loon [ Perfekt ]

To jeszcze bonusowo okladka nowego numeru (po tym weekendzie)

01.06.2006
17:49
smile
[35]

Viroxis [ Centurion ]

nie będę się tu rozpisywał bo nie znam sie zbyt dobrze na stronach internetowych...ale wiem jedno: za dział download masz u mnie wielkiego + :)

01.06.2006
17:53
[36]

Extwiz [ Centurion ]

:-)

01.06.2006
17:53
smile
[37]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Loon --> Ty wez nie przesadzaj z tymi reklamami, bo forum to nie darmowa tablica ogloszen. :P
Extwiz --> Jesli dales bedziesz zamieszczal "puste" posty, to chyba szybko sie pozegnamy. :)

01.06.2006
17:57
smile
[38]

Loon [ Perfekt ]

Stranger - po prostu gadam z Coy'em, nic reklamowac nie chce, i tak teraz ogladalnosc to sprawa drugorzędna, terminy sie liczą :D

01.06.2006
17:58
[39]

Viroxis [ Centurion ]

Extwiz --->Małe pytanko...sciągnałem Gta London 1961 i co dalej...jakos mi nie działa^^

EDIT:

Plzzz...Może ktoś pomóc?

01.06.2006
17:59
[40]

Taikun44 [ Michael Scofield ]

Stranger -> Loon juz tak ma ;) gdziekolwiek sie pojawi tylko grafikami z Pb rzuca na lewo i prawo ;]

a jeśli chodzi o serwis pccholik.pl to ... naprawde podziwiam Was (Ciebie) ze Wam (Tobie) się chce takie coś robić, 0 kasy, 0 oglądalności :/

01.06.2006
18:00
smile
[41]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Loon --> Btw. nie wiem kto wymyslil haslo 'Graj z Playbacku', ale IMO jest glupie, bo zle sie kojarzy :P

01.06.2006
18:00
smile
[42]

Extwiz [ Centurion ]

no tło recenzji poprawione

01.06.2006
18:00
smile
[43]

Loon [ Perfekt ]

Taikun - nie klam :).
Stranger - konkretnie to Joel ^^.

01.06.2006
18:02
smile
[44]

Extwiz [ Centurion ]

Stranger [Gry-OnLine] ----> bardzo przepraszam szefie więcej się to nie powtórzy. Lubię to forum i nie chciałbym dostać bana.

01.06.2006
18:03
smile
[45]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Extwiz --> Spoko, daleki jestes od bana :) Pamietaj tylko o tym zeby w postach dodawac cos wiecej oprocz samej emotki :)

01.06.2006
18:03
[46]

Extwiz [ Centurion ]

Viroxis ---> to jest stara gra więc chyba nie chodzi na Windows XP

01.06.2006
18:05
smile
[47]

Loon [ Perfekt ]

Stranger - a tak w ogole od kiedy na GOL mozna podawac adresy do takich stron jak Playback czy PCHolik :)?

01.06.2006
18:06
smile
[48]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Nie wiem, ja tu tylko sprzatam :P :P

01.06.2006
18:06
smile
[49]

Viroxis [ Centurion ]

Extwiz --> wiec czegoś tu nie rozumiem...sam napisałeś : GTA London 1969 (13MB)

Opis: GTA London 1969 jest dodatkiem do pierwszej części GTA. Zawiera nowe misje i wozy. Poprawiona grafika. W tej części jesteśmy w Londynie i obowiązują wszystkie zasady - również ruch lewo stronny. Gra nie wymaga pierwszej części i możenie spokojnie odpalić ją pod Windows XP.


Taikun44 --> hehe ^^

01.06.2006
18:07
smile
[50]

Taikun44 [ Michael Scofield ]

Taikun - nie klam :).

No ale na jednym serwisie napewno bardzo często reklamowałeś PB ;) takim z ludźmi mającymi piratów w avatarach

Viroxis -> zapewne teraz poleci standardowy txt: " a u mnie działa" ;)

01.06.2006
18:08
smile
[51]

Loon [ Perfekt ]

Taikun, jesteś pewien, ze "ludźmi" ;)?
Viroxis - ojej, no i obaliłeś mit :)
Stranger - heh, to fajnie, Soul bedzie wniebowziety jak to zobaczy i jeszcze po rankingu da... :)

01.06.2006
18:10
[52]

Extwiz [ Centurion ]

Viroxis ----> Och klops :). Naprawdę nie wiem dlaczego nie działa. ja tylko umieściłem link z komercyjnej strony na swojej.

01.06.2006
18:12
[53]

Taikun44 [ Michael Scofield ]

Extwiz -> więc skąd wziąłeś opis do tej gry ? ^^

Loon -> znam osoby które "pirata" znają ;)

01.06.2006
18:13
smile
[54]

Viroxis [ Centurion ]

Extwiz --> teraz mnie juz całkiem rozwaliłeś^^ Piszesz na stronce, ze gierke można odpalic pod Xp...potem, ze gierka jest stara i zapewne nie chodzi pod Xp...teraz natomiast piszesz, z nie wiesz czemu nie działa...^^ Pomińmy ten temat :D

...mam nadzieje, że AA, które teraz sciągam działa pod Xp ^^

Extwiz ---> leże... ;) może powiesz mi, że nawet nie sprawdzałeś czy gra działa tylko napisałeś, ze działa bo tak stwierdzili inni^^?

01.06.2006
18:16
smile
[55]

Extwiz [ Centurion ]

Wzoruje się na innych opisach rozumiesz !!!!!

01.06.2006
18:17
smile
[56]

Loon [ Perfekt ]

Extwiz - full profeska ;).

01.06.2006
18:18
smile
[57]

Taikun44 [ Michael Scofield ]

daleko zajdziesz :) recki też "wzorujesz na innych" ?

01.06.2006
18:18
[58]

Narmo [ nikt ]

Wzoruje się na innych opisach rozumiesz !!!!!
Aha. Ctrl+C i Ctrl+V ?

01.06.2006
18:21
smile
[59]

Loon [ Perfekt ]

Taikun - zdaje sie, ze Crash juz pisał, ze przekleili sobie jego recke King Konga ;).

01.06.2006
18:22
smile
[60]

Taikun44 [ Michael Scofield ]

1. jak to powiedział Loon full profeska
2. dlaczego nazywasz swoj serwis ch***rny serwis ?

Loon -> nie może być ;)

edit do ponizszych 2 postów: a może by tak wcisnąć taki szaru pogrubiony i podkreślony tekst: edytuj post ?

01.06.2006
18:23
[61]

Extwiz [ Centurion ]

Viroxis ----> tak stwierdził jeden z największych serwisów o grach komputerowych w Polsce

01.06.2006
18:24
smile
[62]

Extwiz [ Centurion ]

Taikun44 ----> miałem nerwa. ale już go wyrzuciłem

01.06.2006
18:28
smile
[63]

Viroxis [ Centurion ]

Extwiz --> nikt temu nie przeczy...tylko wydaje mi się, że jeśli prowadzisz swój własny serwis gier i masz swoja stronę internetową wypadałoby troche więcej czasu poświęcić na opisanie i testowanie gier, które zamiesczasz. Wiem, że to moze byc trudne prowadzić servis samemu i doskonale to rozumiem i szanuje. Rozbawilo mnie tylko to, że za każdym razem piszesz coś innego. Twoja stronka mi sie podoba( ładna szata graficzna, działa poprawnie, ogólne przyjemna, szeroki dział download, są opisy nad którymi wart by było jeszcze popracować, galerie i wszytko super).

01.06.2006
18:34
smile
[64]

Extwiz [ Centurion ]

poprostu to już mi zajmuje tyle czasu co nie powinno

01.06.2006
18:39
smile
[65]

Viroxis [ Centurion ]

Extwiz -> skoro nie masz czasu zakładanie serwisu onlne z grami traci tutaj sens...Aby móc go prowadzić musisz miec czas przede wszytkim ( nie mówiąc już o pomysłach na rozbudowę)
W każdym razie ja życzę Ci powodzenia i żeby Twój serwis sie rozwijał^^

01.06.2006
18:41
smile
[66]

Coy2K [ Veteran ]

Loon chyba nie oczekujesz ze z takiej skompresowanej miniaturki mam cokolwiek powiedziec ? :)
moglbym napisac ze grafik u Was to daltonista albo grafik niedzielny, bo chyba całą gamę kolorów tęczy tam macie, ale jak juz pisalem to miniaturka, okropnie skompresowana wiec w full size moze wygladac jak najbardziej ok :)

najwiekszą frajdę w takich serwisach ( nie koniecznie growych ) sprawia robienie tych malych ikonek typu zaloguj, zarejestruj, szukaj, newsy, galeria itp. :)

01.06.2006
18:41
smile
[67]

Extwiz [ Centurion ]

jak wam się nie podoba domena to może lepsza będzie (dostępna)

01.06.2006
18:43
[68]

Taikun44 [ Michael Scofield ]

duzo lepsza ! :D

01.06.2006
18:45
smile
[69]

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]

Może spóbuj poprostu www.polskastrefagier.pl

01.06.2006
18:46
smile
[70]

athrenai [ Pretorianin ]

e no spoko mi się ta strona naprawdę podoba!

01.06.2006
18:48
[71]

Extwiz [ Centurion ]

no to czekam na sponsorów

01.06.2006
19:01
[72]

Extwiz [ Centurion ]

athrenai ---> dzięki

01.06.2006
19:05
smile
[73]

Loon [ Perfekt ]

Coy - ja za ten lay dałem 150 zeta, bede jadl chleb z cebula, wiec wersja oficjalna brzmi "zajebioza" i nie ma zadnej innej :P!

01.06.2006
19:14
smile
[74]

kowalskam [ Senator ]

no to czekam na sponsorów

01.06.2006
19:47
smile
[75]

Extwiz [ Centurion ]

i to ma być śmieszne

01.06.2006
19:49
smile
[76]

Loon [ Perfekt ]

jest

01.06.2006
19:56
smile
[77]

Kompo [ by AI ]

Mogłeś zamówić lay u Coy'a, wtedy miałbyś zajebiozę. ;)

Choć nie mówię, że mi się nie podoba. :)

01.06.2006
20:16
[78]

Taikun44 [ Michael Scofield ]

bede jadl chleb z cebula

bez masła ? Oo

01.06.2006
20:18
smile
[79]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

"Ctrl+C i Ctrl+V ?"
w dzisiejszych czasach nie stosuje sie juz takiej formy zapisu... zamiast tego proponowany jest uniwersalny skrot - karpiu :)

"no to czekam na sponsorów"
a ja czekam na szostke w lotku :) tyle ze kuponow nie zamierzam nabywac :))))

01.06.2006
20:19
smile
[80]

Loon [ Perfekt ]

Kompo - "mielibysmy" ;)
Juuupi, nareszcie ktos z PB na GOL :P.

01.06.2006
20:26
smile
[81]

Extwiz [ Centurion ]

Kompo ---> Coy nie jest zainteresowany.

01.06.2006
20:40
[82]

Kompo [ by AI ]

Extwiz - > nie pisałem akuratnie do Ciebie. :P
Ale powiedz tak szczerze... czemu pc-cholik?
To kupując domenę nie miałeś pod ręką słownika ortograficznego?

01.06.2006
21:35
[83]

Extwiz [ Centurion ]

a tak dla jaj

01.06.2006
21:40
smile
[84]

Loon [ Perfekt ]

hahaha, dobre :)

Jakbys byl rolnikiem to mialbys wieksze zaufanie do strony ogurki.pl czy ogorki.pl :)?

01.06.2006
22:28
smile
[85]

Coy2K [ Veteran ]

wlasnie jestem w trakcie robienia layoutu na serwis z ogłoszeniami sprzedazy/kupna aut za "troszke" wiecej niz 150zł, ale trzeba bylo faktycznie sie zglosic a po znajomosci zrobilbym za taką kwotę grafike do Twojego serwisu :)

no ale i tak poczekam na fullsize, moze nie jest tak zle jak na miniaturce :)

02.06.2006
07:07
smile
[86]

Extwiz [ Centurion ]

jakbyś mugł zrobić ten lay po znajomości to bardzo bym prosł.

02.06.2006
07:28
smile
[87]

Foks!k [ Medyk ]

Chciałes to masz :) Moze jest troche warta ale MAŁO =/

02.06.2006
07:33
[88]

Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]


jakbyś mugł zrobić ten lay po znajomości to bardzo bym prosł.


A Ty jakbyś mógł nie robić podstawowych błędów ortograficznych...

02.06.2006
08:47
[89]

xion [ Generaďż˝ ]

200 dżamalakajskich dolarów...

02.06.2006
09:16
[90]

Soulcatcher [ Prefekt ]

nie jest warta nic

02.06.2006
09:21
[91]

Taikun44 [ Michael Scofield ]

4 proste słowa ... a chłopak własnie przezywa załamanie ;)

02.06.2006
13:51
smile
[92]

Extwiz [ Centurion ]

jestem smutny z tego powodu

02.06.2006
14:41
smile
[93]

Loon [ Perfekt ]

słusznie :]

Coy - ten lay na serio mi sie bardzo podoba, wart swojej ceny :).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.