GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

spirit of speed 1937 szukam

31.05.2006
13:00
[1]

elect11 [ Junior ]

spirit of speed 1937 szukam

Od kilku lat szukam tej gry i nic! Ani w sklepie,
ani na giełdzie nawet w internecie znalazłem tylko demo.
poradzicie cos?

31.05.2006
13:59
[2]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Nie wiem dlaczego ci tak zależy na tej grze. Z opinii w necie wynika że jest cienka. Chyba lepiej by było jakbyś kupił Grand Prix Legends, ciut wcześniej wydana ale jest o niebo lepsza.

05.06.2006
11:07
[3]

elect1 [ Centurion ]

trochę pograłem w demo i chciałbym pojeździć na wszystkich torach.
ogólnie nie przepadam za wyścigami, ale w tą wyjatkowo bym zagrał.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.