elect11 [ Junior ]
spirit of speed 1937 szukam
Od kilku lat szukam tej gry i nic! Ani w sklepie,
ani na giełdzie nawet w internecie znalazłem tylko demo.
poradzicie cos?
COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]
Nie wiem dlaczego ci tak zależy na tej grze. Z opinii w necie wynika że jest cienka. Chyba lepiej by było jakbyś kupił Grand Prix Legends, ciut wcześniej wydana ale jest o niebo lepsza.
elect1 [ Centurion ]
trochę pograłem w demo i chciałbym pojeździć na wszystkich torach.
ogólnie nie przepadam za wyścigami, ale w tą wyjatkowo bym zagrał.