Flet [ Fletomen ]
Prośba do grafików.
Bardzo proszę o przerobienie tej mapki -->
Na tą podobną do tej w poniższym poście. Chodzi mi tylko o podjaśnienie tak jak to jest na tej mapie nizej państw: Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy. Reszta mapy ma byc taka przyciemniona.
Z góry dzieki.
Flet [ Fletomen ]
Druga mapa ->
Tylko bez tych kresek :)
Flet [ Fletomen ]
Proszę...
Flet [ Fletomen ]
Błagam, powiedzcie chociaz jak to zrobic. Jakim programem ?
arthe[16] [ bboy ]
photoshop, ale koszt tego programu na jedno uzycie jest ine oplacalny :P
yasiu [ Generaďż˝ ]
paint shop pro - o ile dobrze pamietam, trial jest darmowy - to samo w gimpie zrobisz ktory jest afaik freeware
Flet [ Fletomen ]
Nie potrafie zrobic tego sam. Pomoże ktoś ?

Cartoons [ Konsul ]
:P
Mapa troche mała więc nie wygląda to dobrze.

Flet [ Fletomen ]
Cartoons --> Stary bardzo dziekuje :)