
koksin [ Konsul ]
60 sekund w TV!
Dzisiaj na polsacie o 20:50, 60 sekund. Po prostu dobre kino akcji. Swoja droga ktos wie jaki jest tytul piosenki, ktora leci na samym poczatku filmu?
MAROLL [ Hibernate ]
Widziałem ze 100 razy, ale chyba z braku laku obejrzę...
Garbizaur [ Legend ]
widziałem kilka razy, ale dla tak zajebistych bryczek warto obejrzeć raz jeszcze... :)
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Mnie ten film lekko rozczarował. Myślałem, ze bedzie lepszy. Jednak jeśli ktoś nie widział - można z braku lepszych propozycji obejrzeć :)
pooh_5 [ Pretorianin ]
Oglądałem raz, nie mam ochoty drugi. A takie bryczki to ja mam na ulicy ;-)

N2 [ negroz ]
Nigdy w życiu nie miałem okazji obejrzeć, a jestem konomaniakem ;P
Dlatego też dzis mam szansę obejrzeć, mam nadzieję, że sie nie zawiode.

koksin [ Konsul ]
N2 ->Idz obejrzyj i nie grzesz wiecej:D
Ktos zna odpowiedz odnosnie piosenki?
Strodus [ Różowy Druczek ]
Film wymiata bez dwóch zdań!!!
Okruch [ Liverpool FC ]
Na początku jest kawałek: Moby - Flower z tego co pamiętam.

Orlando [ Reservoir Dog ]
Wiele razy oglądałem... i obejrze jeszcze raz.

owens [ Pretorianin ]
oglądałem kilka razy ale warto obejrzeć jeszcze raz :)

wacek666 [ Konsul ]
Napewno obejrzę

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]
Chętnie obejrze jeszcze raz.
A o tym że ten film dzisiaj jest dowiedziałem sie z seryjnego wątku o ciekawych filmach w tv.
Apocalyptiq [ Konsul ]
no nie ma co. Ogladalem z 10 razy ale i tak moze obejrze jak znajde czas. Fajny filmik:)
NEO_MATRIX [ Pretorianin ]
najlepsze to bryki zwlaszcza mustang 67 shelby gt

Extwiz [ Centurion ]
Nie lubię oglądać na Polsacie z powodu REKLAM :(, ale dzisiaj zrobię wyjątek.

hctkko [ Their Law ]
Dla mnie to najlepszy film jaki widziałem. Jak czasu starczy to może obejrze po rez n-ty :)
fftc [ Generaďż˝ ]
Jeśli chodzi o początkowy utwór to jest chyba Bleser - Always Blue . Albo faktycznie Moby.. jak usłysze to sobie przypomne:]
*Ice* [ Pretorianin ]
A ja go niewidziałem :O będe może oglądał :)

jagged_alliahdnbedffds [ Visca el Barça ]
Ta piosenka to Moby - Bring Sally Up :)
Dzięki za info. - na pewno, po raz kolejny, obejrzę :D
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Widziałma dopiero raz *wstyd* wiec dzis ogladne na 100% :)
Okruch [ Liverpool FC ]
jagged_alliahdnbedffds -> jakie "Bring Sally Up"? :)

koksin [ Konsul ]
jagged_alliahdnbedffds - > To ja dzienx za song.
Strodus [ Różowy Druczek ]
jagged_alliahdnbedffds chyba ma racje. Ja tą piosenke mam na kompie i jest oznaczona "Gone In 60 Seconds (Soundtrack)"
koksin [ Konsul ]
Strodus -> Oba tytuly sa poprawne bo to ta sama piosenka (znakomita zreszta), czy Moby to jest "ten" moby o ktorym mysle?

jagged_alliahdnbedffds [ Visca el Barça ]
No właśnie... Ja ją mam i się nazywa "Bring Sally Up", czyli tekst się zgadza, bo w refrenie tak śpiewają - znaczy przez cały czas :D
Dla mnie - najlepsza piosenka Mobby'ego :))
N2 [ negroz ]
koksin ---> masz/macie na myśli tego od "in this world"? ten teledysk z tymi ufo małymi, który był później w reklamie megan 2?
Arxel [ Speedcuber ]
tez chyba ogladne :P
troche lipny tytul.. albo wykonanie..
MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]
Arxel---> każdy samochód kradnie w 60 sekund

nabuchomadazor [ Chor��y ]
wreszcie ... szkoda tylko że w polsacie ... reklamy co 45 minut po 15 minut ... to jest skanadal ... tytuł piosenki Moby - flower ... i druga przed ostateczna akcją ... low rider także mobiego ...
film ten ogladałęm chyba ze 10 razy ... ale jest to jeden z moich ulubionych fiolmów akcji ...
z pięknymi samochodami ... i z angelina jolie .... to jest bez watpienia duży atut tego filmu ...
mam go na płycie cd ... ale bez lektora ... szkoda troche ale w polsacie jest z ... także moge oglądnąc ... tylko te reklamy i lotek ... lipnie troszeczkę ... ale no cóż ...
życze miłego oglądania ... to juz za 15 minut ...

Arxel [ Speedcuber ]
nabuchomadazor - za 50min jak co;]
Maniak - aa chyba ze tak :D

Kam-El [ Generation X ]
ja własnie dziś sobie na DVD obejrzałem ... ogladałbym na polszicie ale te reklamy bedą sie ciągnąć i ciagnąć ... ale film i tak zajebisty, najlepsze są ich dialogi a szczególnie Lustrzanki :D ... "jak dla mnie to ty jestes smerf-czarnuch" LOL ... no i Angelina :D
Maniak --> 60 sek. to maxymalny czas jaki potrzebuje aby zwinąc fure ...
kurde aż mnie naszła ochota na GTA 3 zeby pokraść fury do kontenerów :D ...
Dony_Brasco [ Konsul ]
ja go obejże tylko ze wzgledu na Angelina Jolie!! i na fury!

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]
Kam-El---> no dokładnie tak
M@teu$z [ Konsul ]
ogladalem juz z 10 razy
ExistoR [ ARABIC lands! MERHABA! ]
Nie oglądałem i dziś z braku czasu nie obejrzę. :p

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]
a oto i pierwsza reklama

hctkko [ Their Law ]
-Wyglądam jak dupek?
-Tak.
kocham ten film :D
Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]
Widziałem pare razy... I nie chce 'misie wie ncej'...
MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]
Jaka piosenka leciała gdy startowali akcję ( kiedy sie koncentrowali ) ?
MasterDD [ :-D ]
War - Low Rider
MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]
Dzięki - akurat kolejna reklama
EspenLund [ Live For Speed ]
Film jest świetny, ale jest jeden strasznie rzucajacy się w oczy błąd.
Kiedy Randall kradnie Mustanga Shelby GT500 to odpala go (ją:)) Jakimiś narzędziami.
A gdy po poscigu później cofal i urwało mu się lusterko, i maszyna zgasła to odpalał ją kluczykiem :))))
MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]
No to jeszcze piosenka która była na końcu?
Zysio [ Generaďż˝ ]
EspenLund =>
Filmik fajny :) Muzyczka początkowa, też fajna :]

Strodus [ Różowy Druczek ]
Ja mam jeszcze pytanie. Co to był za utwór który koleś zapuścił na magnetofonie przed tą całą akcją z kradzieżą samochodów??? Jak sie tak skupiali mocno hehe??? Prosze o odpowiedz.
r_ADM [ Generaďż˝ ]
zz top lowrider
mrEdDi [ Furious Angel ]
obejrzałem a Eleanor za pare lat będzie moja :D
kiowas [ Legend ]
Idealny film do zohydzenia sobie A.J.
Taka wychudzona pokraka, że aż przykro patrzeć :)
SebNET [ Nigga 4 Life ]
Strodus -> War (Barry White) - Low Rider
mrEdDi [ Furious Angel ]
a mógłby ktoś ta piosenke Moby - Flower przesłać na mejila ? [email protected]
z góry thx ;]
kastore [ Troll Slayer ]
A co to za bryka była z wężem w środku i tablicą SNAKE, nie wiem czemu wydawało mi się że to Hummer, ale nie moge sie go doszukać na liście.
kiowas [ Legend ]
kastore ---> dokładnie, to był Humvee.
kastore [ Troll Slayer ]
OK, mam, dzieki :)
Johy [ KlubbingMan ]
Oglądałem i jedyne co mi się w tym filmie podobało to cudna Eleanor.
Wymel [ Pretorianin ]
Dorothy też niczego sobie :D