GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

60 sekund w TV!

29.05.2006
18:38
smile
[1]

koksin [ Konsul ]

60 sekund w TV!

Dzisiaj na polsacie o 20:50, 60 sekund. Po prostu dobre kino akcji. Swoja droga ktos wie jaki jest tytul piosenki, ktora leci na samym poczatku filmu?

29.05.2006
18:39
[2]

MAROLL [ Hibernate ]

Widziałem ze 100 razy, ale chyba z braku laku obejrzę...

29.05.2006
18:41
[3]

Garbizaur [ Legend ]

widziałem kilka razy, ale dla tak zajebistych bryczek warto obejrzeć raz jeszcze... :)

29.05.2006
18:42
[4]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Mnie ten film lekko rozczarował. Myślałem, ze bedzie lepszy. Jednak jeśli ktoś nie widział - można z braku lepszych propozycji obejrzeć :)

29.05.2006
18:43
[5]

pooh_5 [ Pretorianin ]

Oglądałem raz, nie mam ochoty drugi. A takie bryczki to ja mam na ulicy ;-)

29.05.2006
18:46
smile
[6]

N2 [ negroz ]

Nigdy w życiu nie miałem okazji obejrzeć, a jestem konomaniakem ;P
Dlatego też dzis mam szansę obejrzeć, mam nadzieję, że sie nie zawiode.

29.05.2006
18:47
smile
[7]

koksin [ Konsul ]

N2 ->Idz obejrzyj i nie grzesz wiecej:D

Ktos zna odpowiedz odnosnie piosenki?

29.05.2006
18:50
[8]

Strodus [ Różowy Druczek ]

Film wymiata bez dwóch zdań!!!

29.05.2006
19:04
[9]

Okruch [ Liverpool FC ]

Na początku jest kawałek: Moby - Flower z tego co pamiętam.

29.05.2006
19:07
smile
[10]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Wiele razy oglądałem... i obejrze jeszcze raz.

29.05.2006
19:09
smile
[11]

owens [ Pretorianin ]

oglądałem kilka razy ale warto obejrzeć jeszcze raz :)

29.05.2006
19:10
smile
[12]

wacek666 [ Konsul ]

Napewno obejrzę

29.05.2006
19:11
smile
[13]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

Chętnie obejrze jeszcze raz.
A o tym że ten film dzisiaj jest dowiedziałem sie z seryjnego wątku o ciekawych filmach w tv.

29.05.2006
19:11
[14]

Apocalyptiq [ Konsul ]

no nie ma co. Ogladalem z 10 razy ale i tak moze obejrze jak znajde czas. Fajny filmik:)

29.05.2006
19:13
[15]

NEO_MATRIX [ Pretorianin ]

najlepsze to bryki zwlaszcza mustang 67 shelby gt

29.05.2006
19:14
smile
[16]

Extwiz [ Centurion ]

Nie lubię oglądać na Polsacie z powodu REKLAM :(, ale dzisiaj zrobię wyjątek.

29.05.2006
19:17
smile
[17]

hctkko [ Their Law ]

Dla mnie to najlepszy film jaki widziałem. Jak czasu starczy to może obejrze po rez n-ty :)

29.05.2006
19:23
[18]

fftc [ Generaďż˝ ]

Jeśli chodzi o początkowy utwór to jest chyba Bleser - Always Blue . Albo faktycznie Moby.. jak usłysze to sobie przypomne:]

29.05.2006
19:24
[19]

*Ice* [ Pretorianin ]

A ja go niewidziałem :O będe może oglądał :)

29.05.2006
19:31
smile
[20]

jagged_alliahdnbedffds [ Visca el Barça ]

Ta piosenka to Moby - Bring Sally Up :)
Dzięki za info. - na pewno, po raz kolejny, obejrzę :D

29.05.2006
19:37
[21]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Widziałma dopiero raz *wstyd* wiec dzis ogladne na 100% :)

29.05.2006
19:40
[22]

Okruch [ Liverpool FC ]

jagged_alliahdnbedffds -> jakie "Bring Sally Up"? :)

29.05.2006
19:41
smile
[23]

koksin [ Konsul ]

jagged_alliahdnbedffds - > To ja dzienx za song.

29.05.2006
19:43
[24]

Strodus [ Różowy Druczek ]

jagged_alliahdnbedffds chyba ma racje. Ja tą piosenke mam na kompie i jest oznaczona "Gone In 60 Seconds (Soundtrack)"

29.05.2006
19:47
[25]

koksin [ Konsul ]

Strodus -> Oba tytuly sa poprawne bo to ta sama piosenka (znakomita zreszta), czy Moby to jest "ten" moby o ktorym mysle?

29.05.2006
19:51
smile
[26]

jagged_alliahdnbedffds [ Visca el Barça ]

No właśnie... Ja ją mam i się nazywa "Bring Sally Up", czyli tekst się zgadza, bo w refrenie tak śpiewają - znaczy przez cały czas :D
Dla mnie - najlepsza piosenka Mobby'ego :))

29.05.2006
19:52
[27]

N2 [ negroz ]

koksin ---> masz/macie na myśli tego od "in this world"? ten teledysk z tymi ufo małymi, który był później w reklamie megan 2?

29.05.2006
19:55
[28]

Arxel [ Speedcuber ]

tez chyba ogladne :P
troche lipny tytul.. albo wykonanie..

spoiler start
mogliby zrobic przynajmiej ze spozniel sie te 60sekund a nie iles tam minut - juz doklandie nie pamietam ile tego bylo..
w koncu tytul jest 60sek. to chyba wypadaloby gdzies ich uzyc :P
spoiler stop

29.05.2006
20:00
[29]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

Arxel---> każdy samochód kradnie w 60 sekund

29.05.2006
20:00
smile
[30]

nabuchomadazor [ Chor��y ]

wreszcie ... szkoda tylko że w polsacie ... reklamy co 45 minut po 15 minut ... to jest skanadal ... tytuł piosenki Moby - flower ... i druga przed ostateczna akcją ... low rider także mobiego ...

film ten ogladałęm chyba ze 10 razy ... ale jest to jeden z moich ulubionych fiolmów akcji ...
z pięknymi samochodami ... i z angelina jolie .... to jest bez watpienia duży atut tego filmu ...

mam go na płycie cd ... ale bez lektora ... szkoda troche ale w polsacie jest z ... także moge oglądnąc ... tylko te reklamy i lotek ... lipnie troszeczkę ... ale no cóż ...

życze miłego oglądania ... to juz za 15 minut ...

29.05.2006
20:02
smile
[31]

Arxel [ Speedcuber ]

nabuchomadazor - za 50min jak co;]

Maniak - aa chyba ze tak :D

29.05.2006
20:05
smile
[32]

Kam-El [ Generation X ]

ja własnie dziś sobie na DVD obejrzałem ... ogladałbym na polszicie ale te reklamy bedą sie ciągnąć i ciagnąć ... ale film i tak zajebisty, najlepsze są ich dialogi a szczególnie Lustrzanki :D ... "jak dla mnie to ty jestes smerf-czarnuch" LOL ... no i Angelina :D

Maniak --> 60 sek. to maxymalny czas jaki potrzebuje aby zwinąc fure ...

kurde aż mnie naszła ochota na GTA 3 zeby pokraść fury do kontenerów :D ...

29.05.2006
20:21
[33]

Dony_Brasco [ Konsul ]

ja go obejże tylko ze wzgledu na Angelina Jolie!! i na fury!

spoiler start
Poniżej zamieszczam liste samochodów wraz z ich "imionami" (w kolejności alfabetycznej):

1999 Aston Martin DB7 - Mary
1962 Aston Martin DB1 - Barbara
1999 Bentley Arnage - Lindsey
1999 Bentley Azure - Laura
1964 Bentley Continental - Alma
1959 Cadillac El Dorado - Madeline
1958 Cadillac El Dorado Brougham - Patricia
1999 Cadillac Escalade - Carol
2000 Cadillac El Dorado ETC (El Dorado Touring Coupe) - Daniela
1957 Chevrolet Bel Air Convertible - Stefanie
1969 Chevrolet Camaro Z28 - Erin
1953 Chevrolet Corvette - Pamela
1967 Chevrolet Corvette Stingray Big Block - Stacey
2000 Ford F350 4x4 modified pick-up - Anne
1971 DeTomaso Pantera - Kate
1969 Dodge Daytona - Vanessa
1998 Dodge Viper Coupe GTS - Denise
1995 Ferrari 355 B - Diane
1997 Ferrari 355 F1 - Iris
1967 Ferrari 275 GTB4 - Nadine
1999 Ferrari 550 Maranello - Angelina
1987 Ferrari Testarossa - Rose
1956 Ford T-Bird - Susan
2000 GMC Yukon - Megan
1999 HumVee 2-Door Pickup - Tracy
1999 Infiniti Q45 - Rachel
1994 Jaguar XJ220 - Bernadene
1999 Jaguar XK8 Coupe - Deborah
1990 Lamborghini SUV - Gina
1999 Lexus LS 400 - Hillary
1999 Lincoln Navigator - Kimberley
1957 Mercedes Benz 300 SL/Gullwing - Dorothy
1999 Mercedes Benz CL 500 - Donna
1999 Mercedes Benz S 600 - Samantha
1998 Mercedes Benz SL 600 - Ellen
1950 Mercury Custom - Gabriela
1971 Plymouth Hemi Cuda - Shannon
1969 Plymouth Roadrunner - Jessica
1965 Pontiac GTO - Sharon
1999 Porsche 996 - Tina
2000 Porsche Boxster - Marsha
1961 Porsche Speedster - Natalie
1988 Porsche 959 - Virginia
1997 Porsche 911 Twin Turbo - Tanya
2000 Rolls Royce Stretch Limousine - Grace
1966 Shelby AC Cobra - Ashley
1967 Shelby Mustang GT 500 - Eleanor
2000 Toyota Landcruiser - Cathy
1998 Toyota Supra Turbo - Lynn
2000 Volvo Turbo Wagon R - Lisa

spoiler stop

29.05.2006
20:33
smile
[34]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

Kam-El---> no dokładnie tak

29.05.2006
21:09
[35]

M@teu$z [ Konsul ]

ogladalem juz z 10 razy

29.05.2006
21:14
[36]

ExistoR [ ARABIC lands! MERHABA! ]

Nie oglądałem i dziś z braku czasu nie obejrzę. :p

29.05.2006
21:18
smile
[37]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

a oto i pierwsza reklama

29.05.2006
21:19
smile
[38]

hctkko [ Their Law ]

-Wyglądam jak dupek?
-Tak.

kocham ten film :D

29.05.2006
21:21
[39]

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]

Widziałem pare razy... I nie chce 'misie wie ncej'...

29.05.2006
22:24
[40]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

Jaka piosenka leciała gdy startowali akcję ( kiedy sie koncentrowali ) ?

29.05.2006
22:33
[41]

MasterDD [ :-D ]

War - Low Rider

29.05.2006
22:36
[42]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

Dzięki - akurat kolejna reklama

29.05.2006
22:41
[43]

EspenLund [ Live For Speed ]

Film jest świetny, ale jest jeden strasznie rzucajacy się w oczy błąd.
Kiedy Randall kradnie Mustanga Shelby GT500 to odpala go (ją:)) Jakimiś narzędziami.
A gdy po poscigu później cofal i urwało mu się lusterko, i maszyna zgasła to odpalał ją kluczykiem :))))

29.05.2006
23:22
[44]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

No to jeszcze piosenka która była na końcu?

29.05.2006
23:37
[45]

Zysio [ Generaďż˝ ]

EspenLund =>

Filmik fajny :) Muzyczka początkowa, też fajna :]

29.05.2006
23:47
smile
[46]

Strodus [ Różowy Druczek ]

Ja mam jeszcze pytanie. Co to był za utwór który koleś zapuścił na magnetofonie przed tą całą akcją z kradzieżą samochodów??? Jak sie tak skupiali mocno hehe??? Prosze o odpowiedz.

29.05.2006
23:49
[47]

r_ADM [ Generaďż˝ ]

zz top lowrider

30.05.2006
13:59
[48]

mrEdDi [ Furious Angel ]

obejrzałem a Eleanor za pare lat będzie moja :D

30.05.2006
14:03
[49]

kiowas [ Legend ]

Idealny film do zohydzenia sobie A.J.
Taka wychudzona pokraka, że aż przykro patrzeć :)

30.05.2006
14:03
[50]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

Strodus -> War (Barry White) - Low Rider

30.05.2006
14:11
[51]

mrEdDi [ Furious Angel ]

a mógłby ktoś ta piosenke Moby - Flower przesłać na mejila ? [email protected]
z góry thx ;]

30.05.2006
14:22
[52]

kastore [ Troll Slayer ]

A co to za bryka była z wężem w środku i tablicą SNAKE, nie wiem czemu wydawało mi się że to Hummer, ale nie moge sie go doszukać na liście.

30.05.2006
14:23
[53]

kiowas [ Legend ]

kastore ---> dokładnie, to był Humvee.

30.05.2006
14:28
[54]

kastore [ Troll Slayer ]

OK, mam, dzieki :)

30.05.2006
15:44
[55]

Johy [ KlubbingMan ]

Oglądałem i jedyne co mi się w tym filmie podobało to cudna Eleanor.

06.06.2006
15:36
[56]

Wymel [ Pretorianin ]

Dorothy też niczego sobie :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.