GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak pocieszyć dziewczynę? cz. 133 ...i wszystko wraca do normy

29.05.2006
16:46
smile
[1]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

Jak pocieszyć dziewczynę? cz. 133 ...i wszystko wraca do normy

===========
INTRODUCTION
===========

Tu jest wstępniak... widzisz?

-----
Info
-----


W tym wątku (jeśli trzeba!!!) dyskutujemy na temat sposobów podrywania dziewczyn, pocieszania, zdobycia ich serc oraz wszystkiego, co z nimi (i nie tylko) jest związane. Czytając pierwsze 15 częśći można się wiele ciekawego dowiedzieć :) Stali bywalcy jak zawsze służą dobrymi radami, pomagają w nietypowych jak i typowych sytuacjach dotyczących płci pięknej. Jeżeli to właśnie Ty borykasz się z trudnościami i problemami z kobietami, powiedz o co chodzi, a w miarę możliwości postaramy się pomóc :] Jeszcze jedno: nie krępuj się! Wal śmiało! Nie masz przecież nic do stracenia!
(prosimy tylko o podawanie kilku kluczowych informacji, które są wręcz niezbędne do naszej analizy i pomocy. Podaj swój wiek, do jakiej szkoły chodzisz, gdzie poznałeś/widziałeś dziewczynę, jakie są twoje plany w stosunku do niej oraz wszystko, co uznasz za pomocne :])
--------------------
Lista bywalców:
--------------------

- -=chudy=-
- Coy2K
- ^_^czacha^_^
- emii - a bo tak jakoś ostatnio widać ją bardzo.. i czytać przyjemnie... i w ogóle;)
- Janczes
- Jerryzzz
- kaies
- KaM1kAzE®
- Łysack
- Mad_Angel
- Marksman (a.k.a Promyk :] )
- Misiak
- Nazaya
- S1KoR©
- techi
- Weakando

ŚWIEŻAKI:
- Barthez x
- Lookash
- PrzemQ 09
spoiler start
Lista tych, ktorzy chca tu byc, ale sie wstydza :P
- Arcy Hp
- Be free
- Coolabor
spoiler stop-----------------
Co na patelni:
-----------------

Z kobietami żyć ciężko....
a bez kobiet? - co to za życie:]
16 Gupiem som. I nic tego nie zmieni :P
___________________

Ogłoszenia parafialne:
Pomagamy innym i sobie... głównie sobie...
Mógłby kto jakie piwo przynieść abo co...


OGŁOSZENIA WAŻNE
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)

n'Joy ™

-----------------------
Poprzednia część:
-----------------------

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5066771

29.05.2006
16:53
smile
[2]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

ktoś chętny na PIER(w)SI?? :P

jadymy z tym koksym :]

29.05.2006
16:55
[3]

Łysack [ Mr. Loverman ]

ja piersi nigdy nie odmówię:) czy to widoku, czy dotyku, ale nigdy:) aha, dodaj mnie do wstydliwych:PP jak masz jeszcze edyte oczywiście:)

29.05.2006
17:01
[4]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

już nie mam :P
za późno, abonament wyszedł i nie wróci narazie :/

29.05.2006
17:53
smile
[5]

Łysack [ Mr. Loverman ]

no dobra, ale przynajmniej już w świeżakach nie jestem, hehe

widziałem, że w poprzedniej części katrinXX sie odezwała, hehe:D

pamiętam jak na początkach mojej aktywności na golu wszedłem w ten wątek i ona sie wyżywała na rangerze za te iksy:) hehe

29.05.2006
19:02
[6]

emii [ Generaďż˝ ]

Misiak------>Mam pytanie do ciebie.To zapytam jak się pojawisz.Tylko,że dzisiaj potrzebna mi odpowiedź.Pytanie odnosi się do nauki, bo jutro koło mam.

Szkoda ,że nie dobiliśmy do 666 posta, ale i tak daleko zaszliśmy.

29.05.2006
19:21
smile
[7]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

kuźwa co za dzień... pojechałem jak zawsze do roboty... potem koło połufdnia okazało sie ze zapomniałem kanapek wziąć i głodówka :/

następnie odciąłem sobie nożykiem do tapet opuszek palca wskazującego po skosie do szczytu paznokcia... szeefowa zemdlała, krew sie lała i nie chciała przestać, w robocie brak środków opatrunkowych... szef zdenerwowany, mnie sie we łbie kręci, łapa boli, krew dalej sie leje... FUCK co za dzień :/

29.05.2006
19:36
[8]

emii [ Generaďż˝ ]

KaM1kAzE®-----> Współczuje, bo zetknięcie z takim nożykiem do przyjemnych nie należy.To na poprawę nastroju, chyba,że już widziałeś.

29.05.2006
19:48
smile
[9]

Łysack [ Mr. Loverman ]

faacet...
to ja dzisiaj miałem naprawde pojechany dzień...
jak codzień 8 godzin...
1. W-F - zapomniałem stroju, nierzygotowania wykorzystane, a więc galeczka:/
2. historia - oceny 1,1,3 - dzisiaj sprawdzianik - nic nie napisałem:/ jutro zaliczam
3. elektra - jak na razie mam 25%, a żeby zdawać potrzebne mi 35:/ dzisiaj miałem zaliczać, ale stwierdził,
4. elektra - że zaliczę jutro, ale cholera, jak jutro mi się nie uda, to porażka:/ bo innego terminu już nie będzie
5. niemiecki - oceny 1,1,1+,2+ dzisiaj sprawdzianik, uczyłem się cały dzień, a jak przyszło co do czego to sie okazało, że prawie nic nie napisałem:/ zaliczam w piątek. muszę się dorwać do dziennika i sprawdzić jakie mam oceny, bo już sam nie wiem:/
6. fizyka - oceny 1,1,2,2,2 dzisiaj pytał przez całe 2 godziny. na szczęście przesiedziałem na farciku:)
7. wychowawcza czyli fizyka - tak jak wyżej
8. angielski. wychowawca przetrzymał nas kilka minut po przerwie nawet, anglistki się wkurzyły i powiedziały, że nie ma przekładania sprawdzianu, a więc kolejny sprawdzian. na szczęście napisałem prawie wszystko:) nie wiedziałem jak są delikatne łodyżki i na niedźwiedzia napisałem piwo, ale dla mnie wszystko jest piwo:)

wracam do domu - wsiadam do autobusu, a na następnym przystanku dosiada sie do mnie babka z 80 lat, moher na głowie i zaczyna rozmowę "panie, a to dziewiontka je? bo łoczy juz nie te i nie dopaczyłam", dobra - sobie myśle - fajnie:/ gorzej że musiałem z nią wytrzymać przejażdżkę przez pół radomia;/ a ona do mnie z tekstem "panie, a nie wiesz pan dzie dziś matka boska je?" odpowiadam, że sie tym nie interesuje i nie wiem, a ona mi: "aaa, ktoś mi dzisioj powiedzioł, że w swinty trójcy, ale tak sie chciałam upwewnić". potem sie mnie pyta czy widziałem matke boską. ja jej mówię, że nie, bo się tym nie interesuje, a ona mi, że to grzech! grzech ciężki!... mhmm. co ona mi tam jeszcze mówiła... aaa, pyta sie mnie "panie. a dzieś pan był na papieżu?" nie byłem nigdzie - odpowiedziałem, a ona mi znowu z grzechem wyjeżdża. "a w telewizorze żeś pan widzioł papieża?" ja jej na to, że nie oglądam telewizji, więc nie widziałem, a ona mi mówi: "łoj, panie, na to to panu, żadyn ksiunc nie do rozgrzeszenia". ale najlepszy tekst to był "panie. ten papież to dobry człowiek je. co z tego że niemiec <tu zaczęła wyzywać niemców jakie to ch*je są tylko że po cichu> ważne że ma powołanie, szkoda tylko że mu tak wrednie z łoczów patrzy"
to niezłą laskę dziś wyrwałem, hahaha:) w autobusie wcale mi do śmiechu nie było:)

ale to jeszcze nie koniec dnia dzisiejszego. matka była na rozmowie z wychowawcą:/ nie powiedziałem o dwóch zebraniach, bo nie miałem się czym chwalić, o zagrożeniach też nie powiedziałem, bo miałbym po kompie:/ do tego pełno pojedynczych nieobecnych godzin i uwaga w dzienniku za obrażanie nauczyciela, hehe:)
z racji tego, że jutro zaliczam 2 przedmoioty to dzisiaj cały dzień przed książkami. zasiadłem nad historią to przy drugiej kartce usnąłem...

prośbę mam... ma ktoś może streszczenie świętoszka - moliera? chyba już czytałem, ale nie pamiętam, a jutro zaczynamy to omawiać:/ przeczytać nie zdążę, streszczenia w domu nie mam:/ shit. jeszcze 2 tygodnie się muszę przemęczyć. a od jutra ostre wkuwanie elektry... "metodyka pomiarów wielkości elektrycznych mostkami"

ZAYEBIŚCIE:/

29.05.2006
19:56
smile
[10]

szczerbaty [ Pretorianin ]

Łysack<-- i po co to piszesz? Zeby pochwalic sie swoimi jakze wspanialymi ocenami? Myslisz ze komus tym zaimponujesz ze nie dosc, ze oceny masz do dupy to jeszcze obrazasz nauczycieli i bawi Cie to?

Zamiast siedziec i pisac bezsensowne posty wzialbys sie do nauki...

29.05.2006
20:09
[11]

Łysack [ Mr. Loverman ]

nie chwale się:/ nie mam w tym żadnego celu - chciałem napisać to napisałem i tobie nic do tego:) ja dzisiaj cały dzień nad książkami do jakiejś trzeciej w nocy, kiedy ty będziesz już dawno spał, więc mi nie mów że się nie uczę. oceny mam słabe pomimo tego, ze się uczę dość intensywnie. a poza tym to są jedyne przedmioty z których mam tak słabe oceny, a od kiedy zmienił nam się plan to właśnie mam taki dupny dzień. co do tej uwagi to była to po prostu zła interpretacja nauczycielki. dokładniej chodzi o przedmiot wydyżywyry, czyli wychowanie do życia w rodzinie. trzeba było napisać skojarzenia do słowa kobieta. z grupą napisaliśmy coś w tym stylu: "brzydkie określenia typu świnia, maniura, dupa" i ona to wzięła zbyt do siebie, a że na mnie akurat wypadło do czytania no to ja dostałem, hehe, dlatego właśnie mnie to śmieszy.
twoje posty też niewiele wnoszą:)
a widzisz szczerbaty - jak się tutaj normalnie nie udzielasz to po co teraz się udzieliłeś? lepiej poczekaj jak będzie jakiś temat o dziewczynach i wtedy może komuś pomożesz.

29.05.2006
20:15
smile
[12]

Misiak [ Pluszak ]

Jestem :D

29.05.2006
20:45
smile
[13]

emii [ Generaďż˝ ]

Misiak------>jestem ja też.Chodzi mi o pytanie: Na czym polegają psychologidczne potrzeby w obszarze zadań rodzinnych? Nie wiem czy to chodzi o definicję Ziemskiej na ten temat.
I jeszcze jedno kompletnie nie kumamfaz uzależnien od alkoholu tam gdzie sa te wykresy :cierpieni,stan normalny,euforia
I jeszcze jedno: Różnica między :prewencją, profilaktyką a leczeniem.

29.05.2006
20:58
[14]

Misiak [ Pluszak ]

emii--> :( Nie mogłas mnie z czegoś innego zapytać niż z psychologi? Oddałem wszystkie moje notatki oraz ściągi z psychologii innych, a od piątku trochę czasu mineło, więc średnio to pamiętam

1. Hmm, z tym to mi się kojarzy Drabina potrzeb Masloła. Oraz wpływ kultury i rodziny na zachowanie i charakter dziecka. eh
2. Chyba coś pamiętam. WIesz, alkoholizm jest nazywany systemem regulacji na emocje lub coś w tym stylu. Jest mniej więcej tak, że alkohol reguluje emocje i pozytywne i negatywne. Emocja negatywna-> alkohol> emocja pozytywna-> emocja negatywna(np wyrzuty sumienia)-> alkohol i koło się zamyka.
3. Hmm nasuwa mi się:
prewencja-> zapobieganie przed faktem czegoś
profilaktyka--> leczenie zapobiegawczne, np w medycynie-> wystrzeganie się czegoś, łykanie witamin, sport etc.
leczenie--> próba powrotu do stanu normalnego.

Cholera nie umiem Tobie za bardzo pomóc...
Kolokwium masz jutro, tak?


edit:
właśnie sobie pzypomniałem, że kumpel miałw wszystkie notatki i ściągi na kompie w formie elektroniczej, to Tobie podeslę, jak go zastam.

29.05.2006
21:11
smile
[15]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

som postempy :P
tyle narazie wam powiem :>

29.05.2006
21:27
[16]

emii [ Generaďż˝ ]

Misiak---->Tak koło mam jutro
Jeśli chodzi o Maslowa to ta drabina dotyczy motywacji, wczoraj o tym pisalam w mojej pracy licencjackiej. A mi chodzi o potrzeby w obszarze zadań rodzinnych.

29.05.2006
22:02
smile
[17]

Misiak [ Pluszak ]

emii--> odezwij się do mnie na maila, to to Tobie podeślę :D
Adres masz pod moim nickiem :D

29.05.2006
22:42
smile
[18]

emii [ Generaďż˝ ]

Misiak----> Misiak, świetnie, DZIĘKUJĘ .Na pytanie o alkohol jest tam bardzo wyczerpująca odpowiedź.W ogóle świetne materiały. :-)
Wszystko tak w pigułkę zebrane, przypomina mi się to co na pierwszym roku mialam.

29.05.2006
23:24
smile
[19]

Misiak [ Pluszak ]

emii--> Ależ proszę bardzo :D. Bo to jest z pierwszego roku i w pigułce :D To są materiały chyba zeszłych roczników, z wykładów :D Ale my mieliśmy prawie że identyczne, słowo w słowo :D

Pozdrowienia

30.05.2006
13:05
[20]

Promyk [ Sylwester B. ]

Dwóch typów wczoraj napadło mojego brata... i nie wiem czy się śmiać czy płakać...

Jeden dostał potężne lanie (połamana ręka, noga - w kolanie - au... i kilka szwów na ryju), drugi spieprzył...
Mój brat - pod okiem rozcięte (okularami:/ - przy pierwszym ciosie).

Jaki z tego wniosek?
Sami napadli? to niech się sami bronią...

30.05.2006
14:02
smile
[21]

katrin20 [ Kati ]

Witam ponownie:P... widzę, że krew się tu leje litrami:0

Kamyk... nie zazdroszczę:0... 3maj się cieplutko i uważaj na siebie:]

Łysack... :D wcale się nie wyżywałam na rangerze:D... gdybyś napisał, że rzucałam w niego czymś ciężkim to oki, ale z tym się nie zgodzę:D

...ed: ranger,a tak na marginesie:P... cmokaski speszyl for ju:D:P... cieszysz się prawda?:P:D

30.05.2006
16:22
smile
[22]

Łysack [ Mr. Loverman ]

hehe, ja tam nie wiem:) nie pamiętam, ale możliwe, że jakieś noże czy cuś latalo:)) hehe

30.05.2006
18:24
[23]

emii [ Generaďż˝ ]

I koło napisałam, odpowiedziałam na wszystkie czyli 6 pytań, czy dobrze dowiem się za tydzień.

30.05.2006
18:37
smile
[24]

Weakando [ Senator ]

Łysack ---> Też się musze uczyć dzisiaj, więc nie narzekaj :P Damy jakoś rade :)

30.05.2006
18:41
smile
[25]

Łysack [ Mr. Loverman ]

ja sie muszę uczyć dzisiaj, jutro, i do wtorku przyszłego tygodnia codziennie nadmiar intensywnie:)
co gorsze, jutro mam warsztaty od 6:45 tak właściwie i muszę po nich jechać do szkoły i zaliczać:/ ale co tam:) jak sie naumiem to i zalicze z przyjemnością:) jakoś damy:)

30.05.2006
18:50
[26]

Weakando [ Senator ]

Ja mam najcięższą do poprawienia fizyke, babka niechętnie robi poprawy, więc jest troche ciężko ale musze dać rade przecież :)

30.05.2006
19:03
[27]

Łysack [ Mr. Loverman ]

to u mnie fizyke do poprawienia ma na dzień dzisiejszy chyba 14 osób czy coś koło tego. rekordzista jakieś 8 jedynek i wcale nie dlatego, że sie nie uczy, bo uczy sie więcej niż pół klasy razem wziętej, tylko nasz kochany wychowawca co lekcja go odpytuje. stawia nową jedynkę, niezależnie czy umie czy nie, a do poprzedniej literke z, że niby zaliczone. z matmy rekordzista też podobna sytuacja, tylko, ze jedynki niezaliczone i 1 na semestr:/ ciężko, ale trzeba sobie radzić:)

30.05.2006
19:41
[28]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Jeszcze parę dni, damy radę...

30.05.2006
20:10
smile
[29]

Sephirath [ Pretorianin ]

Tja, w moim przypadku to mnie trzeba pocieszyć bo znowu dostałem ostatnio kosza... I jeszcze ani razu mi się nie udało... A teraz to dół do kwadratu prawie że bo mi naprawdę niesamowicie zależało :-(

30.05.2006
20:21
[30]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Chodzi o to, żeby próbować dalej :) Podnosić się i iść dalej, to najlepsze, co możesz zrobić.

30.05.2006
20:52
smile
[31]

Sephirath [ Pretorianin ]

Czwarty raz z rzędu, nie wiedząc że można wygrać, i to jeszcze po takiej wielkiej przegranej? Nie chce mi się w sumie ... Nie ma po co kurde, jakoś tak mi się wydaje. Nie chcę tak myśleć ale no... No nie wiem co robić :/

30.05.2006
21:04
[32]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

czwarty raz do tej samej czy do czterech innych??

30.05.2006
22:42
smile
[33]

Łysack [ Mr. Loverman ]

hehe:) to ja coś opowiem:)

dzisiaj wracałem autobusem i spotkałem przepiękną dziewczynę:)) takiej to ja jeszcze w życiu nie widziałem:) co dziwne blondynka, choć teoretycznie wolę brunetki:) ale teoria rzadko przekłada się na praktykę:) kurcze, zapamiętałem każdy jej szczegół:P oczy lazurowe, źrenice naprawdę dziwne, takie aż przezroczyste i słońce sie tak odbijało jak w szkiełku, hehe jakoś tak dziwnie:) fajnie miała pomalowane paznokcie, włosy tak do ramion, ale nie taka zwykła fryzura, tylko tak scieniowana, ale nie wiem jak napisać:)) co tam jeszcze... piegi:) hehe, piegi i makijażu jak nie wcale to prawie wcale:) szczupła strasznie, ale nie chuda - szczupła:) szyja cieńsza od mojego bicepsa:) ale taka fajna, kruchutka, drobniutka... kwintesencja kobiecości, hehe

ale żem sie kurwa zachwycił:D ale Łysack już postanowił - za tydzień wracam tym samym autobusem i zagadowywowuje:) hehe

30.05.2006
22:46
[34]

Coy2K [ Veteran ]

a skad pewnosc ze za tydzien tez bedzie siedziala w tym autobusie ? :P

30.05.2006
22:51
smile
[35]

Łysack [ Mr. Loverman ]

bo ze szkoly wracala z plecaczkiem;] a jak nie to bede polowal inaczej;] kiedys juz mi sie przewinela, ale nigdy nie zwrocilem na nia uwagi;] a moze spotkam ja wczesniej:)

aha, wysiada na koncowym tak jak ja, wiec autobus ten sam;]

30.05.2006
22:57
[36]

Coy2K [ Veteran ]

nastepnym razem bedzie wracała ze swoim facetem :P

30.05.2006
22:58
smile
[37]

Arcy Hp [ Legend ]


Błaahahah lol :P

30.05.2006
23:00
smile
[38]

Łysack [ Mr. Loverman ]

hehe, zobaczymy;] jakos pierscionkow na paluszkach nie widzialem ;p ani nic innego co facet moglby kupic:P

30.05.2006
23:03
smile
[39]

Coy2K [ Veteran ]

moze pierscionki zostawila w domu, a bielizny nie nosi :P

30.05.2006
23:12
smile
[40]

Łysack [ Mr. Loverman ]

atam, zdania nie zmienie:D startuje do niej i tyle;]
a teraz lece sie naumowywac
dobranoc;]

31.05.2006
16:09
[41]

emii [ Generaďż˝ ]

Jest tu ktoś?????????????????

31.05.2006
16:11
smile
[42]

Łysack [ Mr. Loverman ]

ja jestem, ale o mnie to wiesz:D
ekipa sie zbiera powoli:D

31.05.2006
16:22
smile
[43]

kaies [ Kurde! Wielki Ibuprom! ]

Ma ktoś może Strachy na lachy - Czarny chleb i czarna kawa, oraz Strachy na lachy - Piła Tango?

Byłbym bardzo wdzięczny :) Jakby cuś @ w profilu...

Jak jest? :>

31.05.2006
16:25
smile
[44]

Łysack [ Mr. Loverman ]

co do pierwszego pytania to nie mam niestety

a co do drugiego to: "NIE"

31.05.2006
16:33
smile
[45]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

ja mam :P
zaraz podeślę, ale mam tylko w mpc a nie w empeczy :P

31.05.2006
16:37
smile
[46]

kaies [ Kurde! Wielki Ibuprom! ]

Wale w jakim formacie, byle by muzyka była :D Dzięki wielkie ;)

31.05.2006
17:04
smile
[47]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

masz na rapidshare to inni też skorzystają :]to są tylko 2 kawałki o które prosiłeś a nie cały album :]

31.05.2006
19:58
smile
[48]

Misiak [ Pluszak ]

I ja jestem :D

Jutro mam ostatni w tym roru angielski, z taką ździrą, że hej... brrrr
W piątek mogę mieć wcześniejsze podejście z ekonomi, ale coś mi się zdaje że zrezygnuje, bo... w sobotę mam wcześniejsze podejście z historii myśli socjologicznej :D Ehhh

Dzisiaj miałem pierwsze zajęcia praktyczne na wózdkach widłowych, masakra :D Ale dziwne na tym się jeździ :D Sporo dźwigni, ale nawet fajnie :D

31.05.2006
20:12
[49]

emii [ Generaďż˝ ]

Jak mnie zbiera na sen, a uczyć się muszę jeszcze dziś.......................

31.05.2006
20:18
smile
[50]

Łysack [ Mr. Loverman ]

hehe, widlaki są fajne:D

a ja jutro pewnie znowu jakieś zaliczenie... elektra chyba... aaaa i sprawdzian z materiałoznawstwa... trzeba robić ściągi zaraz:D

PS: klikajcie -
polska82' w finale już - to takie wirtualne mistrzostwa świata na najlepszą drużynę w historii:)
jest już gdzieś o tym wątek na golu:)

31.05.2006
22:07
smile
[51]

Sephirath [ Pretorianin ]

Do tej samej? Nie, do innych. Co gorsza

01.06.2006
10:17
smile
[52]

Misiak [ Pluszak ]

Hejka

brrr zarazanglielski będzie ale co tam :D

Kurdę, Bardzo polecam zespół Qntal. Po prostu genialny, prawie jak Dead Can Dance :D Świetny :D A i tu prawie nie robi różnicy :p

01.06.2006
12:58
[53]

emii [ Generaďż˝ ]

Misiak-----> To ten John_Kruger to student?? Ja myślałam, że on ma mało lat.

01.06.2006
15:03
smile
[54]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

Sephirath---->
skąd ja to znam? :|

01.06.2006
15:26
[55]

Sephirath [ Pretorianin ]

Brat w bólu ...

Wiesz, nie żebym narzekał bo naprawdę mam z tymi dziewczynami niezłe kontakty co faktu nie zmienia że czasem w wolne dni, w wolnych chwilach tak samotnie troszkę... No ale idzie się dalej. Każda potwora znajdzie swego amatora :)

01.06.2006
16:07
smile
[56]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

ja tam jakoś ostatnio się przejechałem i postanowiłem podchodzić do tego 4 fun
czyli jako zabawę, a jak coś przy okazji wyjdzie to dobrze a niepowodzenia to olać :]

01.06.2006
16:09
smile
[57]

Łysack [ Mr. Loverman ]

czacha -> prawidłowe podejście:D ale czasem jak dziewczyna wybitnie warta zainteresowania to ciężko się przełamać w obawie, żeby czymś głupim nie spieprzyć okazji:D

01.06.2006
16:29
[58]

Sephirath [ Pretorianin ]

Łysack dokładnie tak było ostatnio :)

01.06.2006
17:41
[59]

Promyk [ Sylwester B. ]

potrzebuję linka do filmików dotczących - maryśki i Bożenki (klan czy cuś):> na już:)

01.06.2006
17:44
smile
[60]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

ni mam :P
może gogla się spytaj :]

01.06.2006
18:32
smile
[61]

Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]

Łysack-->

Że się tak bezczelnie wtrącę. Czyżbyś porzucił swoją miłość, którą się tak podniecałeś? Widzę, że avatar zmieniłeś.

01.06.2006
19:07
smile
[62]

Łysack [ Mr. Loverman ]

Jogurt -> nie:) avatar zmieniłem bo mi moje Słoneczko kazało:) a tak poza tym to troche kiepsko sie układa... krótko mówiąc wszystko sie pieprzy i troche na razie nie mamy czasu na spotkania, co nie oznacza, że to już koniec:D gdyby nie to, że niektórzy myśleli, że to ja na avatarze(hehe) to wrzuciłbym inne jej zdjęcie, no ale popatrz, czy ja nie piękny??;))

01.06.2006
20:09
[63]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Znów wracałem autobusem z Klaudią... I znów świetnie nam się gadało... Tak jak za dobrych czasów... I znów pytania się pojawiają... A może to jest kryzys po prostu - i ona to odczytała jako "już Cię nie kocham"? Poza tym ona dziwnie się zachowuje... uśmiecha się do mnie szeroooko, macha mi, często do mnie zagaduje... Dziwnie... I odnosi sie do mnie z jakąś taką sympatią, jest jakaś wesoła, radosna... Napisałem jej niedawno smsa, żeby się zastanowiła i mi napisąła czy teraz kiedy zerwała jest szcęśliwsza - powiedziała, że "jakoś tak lżej jej na sercu i w oóle lepiej"...
Z drugiej strony mówi mi dzis coś takiego
"-w sobotę jadę do Czhowa (taka miejscowosc nad jeziorkiem niedaleko mnie)
-z kim jedziesz - z rodzicami?
- nie, ja jade na impreze. z kolega... i z kolezanka"
Ma kogoś? Jak to wymyslić- czy ma czy nie - jeśli zapytam wprost to może mnie zbyć, albo skłamać (żeby mnie nie zranić :/)

Nie wiem co robić... Próbować znów do niej "wrócić" ? Może spróbować z nią pogadać jakoś, powiedzieć, że może to kryzys, że może wystarczy pogadać szczerze - wyjaśnić co się podoba a co nie każdej ze stron i zmienić się trochę, zmienić wygląd tego związku - że dzięki temu będzie lepiej. Nie wiem.. jak myślicie?

01.06.2006
20:17
smile
[64]

Łysack [ Mr. Loverman ]

pogadaj po prostu szczerze i na luzie. nie myśl o tym, że powiesz coś nie tak co będzie mogło ją zranić:) po prostu bądź sobą, a jak ona zobaczy, że jesteś szczery w stosunku do niej to może nawet jeszcze coś z tego będzie:D zachowuje się tak jakby to ona chciała coś więcej niż przyjaźń, ale nie jest jeszcze na to gotowa... może chce cie lepiej poznać:) przypomina mi sie cytat moliera "gdy kobieta proponuje przyjaźń..."
co do tego kolegi to może zwykły kumpel jest:) ja też znam wiele dziewczyn, które mają chłopaków i jakoś idą właśnie na przykład ze mną i koleżanką:) ona specjalnie powiedziała ci o koleżance, żeby uświadomić ci, że ona nic do tego chłopaka nie czuje.

PS: mój 2222 post na tym forum:D

01.06.2006
20:23
smile
[65]

DeLordeyan [ The Edge ]

Panowie, proszę o skierowanie swojej uwagi na to ciekawe zagadnienie: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5121414&N=1

01.06.2006
20:30
smile
[66]

Łysack [ Mr. Loverman ]

ja tam już się dopisałem. może jeszcze ktoś znajdzie w poprzednich wątkach tutaj patent któregoś pana na P "pluszaka, przemq'a albo promyka" co opisywał jak sie zbliżać do dziewczyny na ławce w parku, ze coraz bliżej sie przysuwać trzeba:D

01.06.2006
20:42
[67]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

To nie był mój patent :) Chyba Pluszaka... ale to wcześniej było - ze trzy części temu

A może to wszystko stało sie dla niej zbyt monotonne (bo od jakiegos czasu było - ale nie do konca z mojej winy - czesto proponowałem jej spotkania, a ona mówiła ze sie musi uczyc, chciałem ja gdzies wyciagnac, do kina , na lody, pizze, kawe, efekt taki sam - w koncu skapitulowałem...) i dlatego chce, żebym ją "zdobywał" - chociaż.. chyba to nie to...

Kiedyś (dawno) napisała mi "jesli kogos kochasz to kochaj go całym soba, z całej siły , zawsze bez wzgledu na wszystko i zyj tylko dla niego"

Kobiety są dziwne...

01.06.2006
20:48
smile
[68]

Łysack [ Mr. Loverman ]


podeślij jej to:D świetny kawałek, a najlepiej dorzuć jakieś tłumaczenie tekstu, bo tekst równie dobry jak muzyka

co do pierwszego to jakoś tak ze 3 części właśnie, to chyba w odpowiedzi na posty hunwejpina:D

co do drugiego to chyba właśnie ona chce żebyś ją zdobywał, albo ma do ciebie tak ogromny szacunek, że nie chce cie urazić mówiąc prosto z mostu że nic z tego nie będzie. ona nie wie chyba, że tym sposobem może ranić cie jeszcze bardziej, ale tak już jest z kobietami:/ nie wiedzą, że faceci wolą jak im sie walnie prosto z mostu. a nawet jak wiedzą to i tak tego nie robią. ostatnio prosiłem nowo poznaną koleżankę o numer telefonu. tzn tak sie poznaliśmy i potem prosiłem ją na gronie akurat i moje prośby o telefon olewała. dopiero jak poprosiłem, żeby powiedziała w prost że jeśli nie chce to niech nie daje i że ja się nie obrażę i to uszanuję to dopiero mi napisała, że jeszcze za wcześnie. i do tego przepraszała, że nie chciała mnie urazić:)

co do trzeciego to są trzy opcje: 1) mogła mieć na myśli ciebie, 2) mogła napisać tak ogólnie, 3) 1+ to że mogło jej się odmienić do tej pory

a co do czwartego to dziwne jak cholera, nigdy zrozumieć nie można...

01.06.2006
21:11
smile
[69]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

Łysack k***a źle mnie zrozumiałeś- przejechałem się w tym sensie że wydawało mi się że jest blisko MY a nie TY i JA
weź napisz coś na forum to połowa sobie dorobi do tego drugie dno :|
i po kiego ch*** wklejałeś tam moją wypowiedź?? :|

01.06.2006
21:14
smile
[70]

Łysack [ Mr. Loverman ]

no ja akurat dobrze zrozumiałem:) i jakoś nikt sie ani tam ani tu do Twojej wypowiedzi nie odnosi, wiec się tak nie przejmuj:) a dlatego wkleiłem, bo właśnie chciałem napisać prawie, że identycznie, a żeby nie robić plagiatu to podpisałem, hehe:) luzik, stary:D

ps: a o jakie drugie dno Ci chodzi? bo teraz to ja coś nie kojarze, hehe:) albo moze lepiej nie pisz, bo jeszcze rzeczywiście ktoś coś dorobi:D

a to jeszcze dopisze kilka słów:D jak coś to sorry, nie myślałem, że tak Cie to ruszy:) po prostu chciałem podać kolesiowi przykład, żeby podchodził do kobiet na luzie, nie ta to inna:) właśnie tak jak Ty to napisałeś "4fun"

01.06.2006
21:21
[71]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

ja tam jakoś ostatnio się przejechałem i postanowiłem podchodzić do tego 4 fun
czyli jako zabawę, a jak coś przy okazji wyjdzie to dobrze a niepowodzenia to olać :]

by ^_^czacha^_^


powiedzieć Ci co w tym jest nie tak?
zaczynamy:
1. zdanie wyrwane z rozmowy nie trzyma się kupy
2. w tym wątku mogłobyć to odczytane jako to że jestem narwany i dostałem nauczkę
3. a prawda nie ma nic wspólnego z punktem 2.
4. to chyba wszystko

01.06.2006
21:29
smile
[72]

Łysack [ Mr. Loverman ]

to ja już Cie, chłopie nie rozumiem:)) dla mnie to jest jednoznaczne:
zależało Ci bardzo na dziewczynie, a ona tego nie doceniła i tyle.
nie wiem, może to Ty jesteś jeszcze bardziej zboczony ode mnie w co wątpię, hehe;))

no ale dobra, dajmy już spokój temu tematowi:) aha, zarzuć ładną emote, a nie sie fochasz:D
kurcze, jakiś za wesoły jestem, sorry, ze tak mało poważnie to traktuje, ale naprawde nie ma sie czym stresić:D

01.06.2006
21:46
smile
[73]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

niech Ci będzie :]

01.06.2006
21:55
smile
[74]

Łysack [ Mr. Loverman ]

no i cacy:D

to ja tak napisze sfojom historie:D
byłem z dziewczyną coś około roku, potem ona ze mną zerwała dla innego. była z nim miesiąc i zerwali, a potem ona ryczała i chciała do mnie wrócić... hehe, jeszcze czego:D nie ma tak dobrze, miała szanse, nie wykorzystała to ma pecha, ja natomiast korzystałem już od pierwszysch dni wolności... może to nawet i lepiej:D pierwsze 2 tygodnie były dla mnie trudne, potem 2 tygodnie normalne, a potem jak sie dowiedziałem, że już za mną rozpacza to nawet sie uśmiechnąłem, hehe:D

<jupi> gdyby nie to, że jutro niemca zaliczam to <jupi>
[zboczuch] mam ochote dzisiaj na... smak dziewczyny [/zboczuch]

01.06.2006
22:13
smile
[75]

Misiak [ Pluszak ]

emii--> tzn? O co chodzi z tym krugerem? :D Coś mi świta, ale...

Panowie, ten pluszak to niby ja? O co chodzi bo się gubię? :D


Ale porąbany dzień
Najpierw na angielskim. Napisałem kolosa na 5, a ona mi mówi że mi wstawi 3 bo mam niby wymowę nie taką jak trzeba (w angielskim w ogóle) chociaż umiem to wszystko bardzo dobrze, bla bla bla, ale za rok postawi mi 5... kurde.
Wracam do domu, lodówka pusta :D Idę na testy psychologiczne z wózków. Gościo nabrał ludzi i męczyłem się ponad 3 godziny, brrr.
Głody i zły, zrobiłem z matuśką obiad, ale nie miałem czasu zbytnio bo musiałem na praktyki z wózka iść. Wyjeżdzając rowerem spotykam dawnych znajomych, podjeżdzam, witam się, a oni mnie olewają, no to nara zdziczeli (szkoda że to nie tylko moja opinia o nich), to ich sprawa. grrrr
Porąbany dzień...
A i zapomniałbym, musiałem się dzisiaj komunikować z moją tancerką żeby podała mi numer do fedzla, bo tamtem miał małe kotki a znajoma potrzebowała... pfff

edit:
A i zapomniałem u jednego ze znajomych zobaczyłem pierśionek na prawym ręku, biały, jestem prawie pewnien, że się hajtnął. Mógłby coś chociaż wspomnieć, bo kiedyś bardzo dobrze żyliśmy... ehhh. Kurwa pojebane* życie :D

Pozdrowienia

*-> A dzisiaj w teście psyche zaznaczyłem że nie miewam dołków :P -> hipokryzja :D

edit 2:
Jezu jak ja nie cierpię Windowsa i Opery która nie jest dobrze skonfugirowana :D

01.06.2006
22:26
[76]

emii [ Generaďż˝ ]

Misiak---->Kruger się wpisał do wątku o studiach, a to ten koles co tyle wątków bez sensu założył i z niego polewali no i zdziwiło mnie ,że on taki duży, bo ktos tam pisał ,że to dzieciak.

01.06.2006
22:32
smile
[77]

Misiak [ Pluszak ]

emii--> W sumie to jest świat Gola, i jeżeli ten kruger zostanie tutaj na dłużej to po jego wypowiedziach przekonamy się o jego prawdziwym wieku :D

Na zły nastrój polecam piosenkę Timo Maas -> First Day

01.06.2006
22:39
[78]

Łysack [ Mr. Loverman ]

hehe, taki wredny na przykład.
w jednym wątku pisze, że jest studentem infy, w innym, że nie umie wstawić fotki na bloga, potem sie przyznaje, ze nie studiuje infy, a w ankiecie wpisuje 19lat, tylko, ze wtedy jego rodzice musieliby miec po 13 gdy on sie urodził. hehe, niezły koleś:D

02.06.2006
20:50
[79]

emii [ Generaďż˝ ]

Hej, a co dziś tak słabiutko.....nikt nawet na dzień dobry nie wpadł????

02.06.2006
20:57
[80]

Łysack [ Mr. Loverman ]

no to dzień dobry:D a dzisiaj to jakiś mało kobiecy dzień mam, tylko z rana wpadłem na dziewczyne przypadkiem(powiedzmy... no dobra - celowo:)) ale jakaś mało rozmowna, a tak poza tym to nic:( jakiś słaby ten dzisiejszy dzień...

03.06.2006
00:39
[81]

Weakando [ Senator ]

dzień jest fatalny... jeden z najgorszych w ciągu tego roku albo i dłużej

03.06.2006
16:03
[82]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Do [68] by Łysack :)

No chyba takie dwie możliwośći są.. albo chce być zdobywana, albo to koniec rzeczywiście..

albo ma do ciebie tak ogromny szacunek, że nie chce cie urazić mówiąc prosto z mostu że nic z tego nie będzie

Przecież powiedziała, że już nie kocha - że koniec... Chyba że chodzi Ci o sytuacje "teraz"? Bo jeśli tak to wiedz, że ja nie robię nic w kierunku powrtotu do niej... Traktuje ja jak zwykłą koleżanmkę: cześć, co słychac, u mnie dobrze, pa. Nie dzwonię do niej, nie piszę...

Co do trzeciego to miała na myśli mnie... wtedy była sytuacja ze nie była pewna czy mnie kocha ale bała sie ze mnie straci...

Kupiłem sobie Creative'a ZENa... ffffajny jest :)

W niedzielę jade do Pragi:)

Pozdro dla wszystkich

03.06.2006
16:13
[83]

emii [ Generaďż˝ ]

Praga, bardzo ładne miasto.

03.06.2006
16:52
[84]

Misiak [ Pluszak ]

Weakando--> Dzień? Tydzień jest fatalny, bardzo fatalny.


1. Ździra od anglika wstawiała mi czyste 3 zamiast obiecanego 3+. I wiem że mnie nie lubi bo umiem na 5, ale ona....
2. Dzisiaj przystępowałem do zerówki z HMSu, wchodzę na salę, pewny siebie, Pani Dr podaje mi pytania, myślę spoko "łatwe" a tu nagle zonk zapomniełem wszystkiego
3. Komp mi ledwo działa: Linux nie czyta nowej grafiki a windows pełen wirusów...
etc etc etc. W mordę jeża...

03.06.2006
16:56
[85]

Łysack [ Mr. Loverman ]

tydzień... a następny jeszcze gorszy...

03.06.2006
17:54
[86]

emii [ Generaďż˝ ]

Mi babka z etyki zawodu nauczyciela chciała 3.5 wystawic bo nie miałam swoich przemyślen dotyczących Gandiego i lutera Kinga, bo miałam się do utylitarystów odnieść albo do Kanta do imperatywu kategorycznego.Muszę iść do niej we czwartek, bo chcę mieć 4......grrrrrrrrr

04.06.2006
15:54
smile
[87]

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]
05.06.2006
16:30
smile
[88]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

padam :|

05.06.2006
20:58
[89]

Łysack [ Mr. Loverman ]

tam ta ram pam:))

zara opowiem]:->

05.06.2006
21:17
smile
[90]

kaies [ Kurde! Wielki Ibuprom! ]

Chyba znowu choroba mnie dorwała...Czuje się fatalnie, a zapieprzania mam od ch...peniska.

06.06.2006
18:16
smile
[91]

emii [ Generaďż˝ ]

Chłopcy co z wami,że ostatnio takie ponure minki macie i tak rzadko tu wpadacie????

Za kilka dni kłopoty ze szkołą się skończą, więc główki do góry:-)

Zostaną tylko kłopociki z dziewczynami,ale te to do przyjemnych należą :-)

06.06.2006
18:19
smile
[92]

Łysack [ Mr. Loverman ]

co do dziewczyn to nie narzekam, gorzej właśnie z tą szkołą pie...:) wrr

ale...
[chwalipięta mode on]

zaliczyłem dzisiaj histre:)

[chwalipięta mode off]

ale uśmieszkiem ładnym zarzuce:)

06.06.2006
18:20
smile
[93]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

emii---->
witaj :) minki rzeczywiście ostatnio niezbyt szczęśliwe...
Za kilka dni kłopoty ze szkołą się skończą, więc główki do góry:-)
moje się skończą jutro wraz z ostatnim sprawdzianem :P
Zostaną tylko kłopociki z dziewczynami,ale te to do przyjemnych należą :-)
do średnio przyjemnych :P poza tym narazie nie mam żadnych :]

a co tam u Ciebie?

i pytanie do wszystkich:
JAK JEST?? :D

Łysack--->
mój ładniejszy bo szerszy :P

06.06.2006
18:41
[94]

emii [ Generaďż˝ ]

U mnie całkiem ok , dzis pisałam egzamin jutro wyniki.Jak zalicze to tylko obrona mi zostanie i koniec szkołki.

A teraz na piwko wybywam , juz spóźniona jak zwykle na 19 sie umówiłam...........

06.06.2006
22:07
smile
[95]

kaies [ Kurde! Wielki Ibuprom! ]

Geografia i polski z głowy...Został pieprzony włoski...

a u Was jak jest? :>

06.06.2006
23:42
smile
[96]

Misiak [ Pluszak ]

ehhh. :)

1. emii--> sesja :D To tłuamczy wszystko :D
2. Chyba dopadła mnie angina
3. Kłopociki z dziefkami będą jak się znajdzie jakąś dziefkę, a tymczasem :D
4. Kaies--> Wyglądasz jak Kaczyński :D

06.06.2006
23:58
smile
[97]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Kurde nie wiem co robić. Bardzo mi się podoba dziewczyna z klasy no i jesteśmy bardzo związani ze sobą. Niestety, powiedziała mi że jestem jej przyjacielem i nie może ze mną chodzić. Żeby było śmieszniej, to mój najlepszy kumpel też poprosił jedną dziewczynę o chodzenie i powiedziała mu dokładnie to samo. Jesteśmy po prostu załamani. Mega dół :/

[Edit] Literówki [/Edit]

07.06.2006
00:04
[98]

Misiak [ Pluszak ]

master53--> Nie bądź idiotą i nie bierz dziefczyny ze swojej grupy!

edit:
Ile masz lat? Ty i Ona?

07.06.2006
01:11
[99]

emii [ Generaďż˝ ]

master53-------> ty weź ta kolegi ,a kolega niech weźmie twoją.
No to żart oczywiście.Zwyczajnie poszukajcie sobie innych obiektów zainteresowań, bo nie ma sensu tracić dobrej przyjaźni dla kilku chwil straconej milości.

07.06.2006
13:17
[100]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

witam, zajrzalem tu bo chcialbym poznac wasze zdanie na temat zwiazku na odleglosc. przynajmniej czasowego. moja dziewczyna wyjezdza niedlugo na 3 miesiace do londynu ;( zwiazek nie jest jeszcze hmm...nazwijmy to "mocno scementowany". myslicie, ze takie cos ma szanse przetrwac probe czasu? jakies rady moze? wyjazd razem odpada, bo wlasnie przygotowuję sie do obrony na studiach :/

07.06.2006
14:14
smile
[101]

Łysack [ Mr. Loverman ]

master53 -> moja rada taka jak misiaka:) "nie rwij dupy ze swej grupy" ale jak już ci sie naprawde tak bardzo podoba to zaczekaj do końca wakacji. jak po powrocie do szkoły dalej będzie ci sie podobać to możesz zacząć działać:)) ja tam jakoś bym zagadał, ale nie wiem jak mam ci to opisać:/ a na pocieszenie to może mój ulubiony cytacik... albo nie:) poszukaj to znajdziesz:))
cotton -> przed wyjazdem urządź jej jakieś miłe pożegnanie tylko we dwoje, porozmawiaj, że będziesz na nią czekał itp:) to jest taki dobry teścik. jeśli rzeczywiście będzie miało szansę coś z tego wyjść to ona wróci i będziecie razem, a jeśli nie to tym lepiej dla ciebie, że szybciej się skończyło:) stosunek procentowy wg mnie takich wakacyjnych rozstań to jakieś 70:30 że sie uda:))

07.06.2006
14:19
smile
[102]

Misiak [ Pluszak ]

cotton_eye-joe--> Strary, wiesz co naprawdę cementuje związek? No to... albo nie, nie napiszę :D Ale dodam, że na to czeka się 9 msc :D i podobno jest wspaniałe :D


Kult--> Wódka :D

07.06.2006
14:41
[103]

emii [ Generaďż˝ ]

cotton_eye_joe--------> Akurat w tym temacie moge tobie bardzo pomóc. W styczniu tego roku mój chłopak pojechał do Londynu,ja nie mogłam, bo obrona w tym roku .Przez ten czas widzielismy sie tylko 3 dni w marcu i ja u niego byłam na 10 na przełomie kwiecień/maj.Wszystko przetrwało ,a nawet zrobiło sie lepiej.Jak się obronie to pojadę do niego. mamy bardzo dobry kontakt telefoniczny, jeszcze gadu jest.Spokojnie te 3 miechy wytrzymacie, ale to zależy tylko od was.

Z egzaminu z metodyki dostałam 4....jeszcze obrona i ..............luz.

Misiak--------> :-), za Kult

07.06.2006
21:50
smile
[104]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

PoMuShCie!!!!! :P

VVVV
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5142158

07.06.2006
23:02
[105]

[MiKu[ [ Pretorianin ]

ekhm, ja mam dosc chyba duzy i nietypowy problem. Otoz spodobala mi sie pewna Niemka, jednak Jej miejscowosc jest oddalona o 5 h jazdy pociagiem (Szczecin-Cottbus). Czy ma to jakas szanse powodzenia? Jak starac sie ja poderwac? Jezyk niemiecki umiem dosc dobrze :)

pozdro

08.06.2006
11:39
[106]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

Łysack, emii, dzieki troche mnie pocieszyliscie. wlasciwie planowalem zrobic dokladnie to, co napisaliscie, ale i tak jesten wdzieczny. no i moze wyskocze do niej raz czy dwa. w koncu londyn to nie koniec swiata.
bedzie dobrze :) heh, przynajmniej bede mial czas na dokonczenie magisterki :)

08.06.2006
17:50
[107]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Wróciłem z Pragi... Pięknie tam było :) Te wszystkie uliczki...mmmm W autobusie panował jakiś wirus - wszyscy się d siebie tulili.. nie wiem co sie działo. poza tym była jedna wielka jassssda i zrobiłem wiele zdjęć. Może kilka wstawię :)
Poza tym jeszcze troszke i wakacje.
A poza tym w mojje głowie i sercu jeden wielki bałagan :/ ehhh... Nie wiem co z tym wszystkim zrobić... czuję, że muszę z nia pogadać: dowiedzieć się co ona tak naprawdę czuje... i albo dalej coś próbować, albo po prostu dać sobie spokój. Tylko jak z nią pogadać...

08.06.2006
19:17
[108]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Ja nie rozumiem... Napisałem esa do niej, bo miałem sprawę (potrzebowałem o cos sie spytać) ona mi odpisała, a na końcu "Lubisz mnie troszkę"? Pytam czemu o to pyta, a ona odpisala "bo ostatnio jakos tak dziwnie się zachowujesz"... Nie czaję... fakt - ostatnio mniej z nią gadam, jesteśmy na cześć, cześć, nie przesiaduję już z nią przerw itp tak jak było dawniej... Ale co ona sobie myśli, że przejdę nad tym wszystkim co było do porządku dziennego? Znaczy nie złoszczę sie na nią itp - po prostu traktuje ją jako zwykłą koleżankę... a może ją to boli ?

08.06.2006
19:40
[109]

Promyk [ Sylwester B. ]

PrzemQ - dokładnie tak, poczuła, że coś straciła i chce to odzyskać;) startuj do niej;)

08.06.2006
19:41
[110]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Znając życie to martwi się, że nie ma juz kolegi czy przyjaciela - jak zwał tak zwał...

08.06.2006
20:10
smile
[111]

Misiak [ Pluszak ]

Moim zdaniem poczekaj jeszcze :D Weź troszeczkę na wstrzymanie :D Kobiety lubią czekać i niecierpliwić się :D A jak coś piszesz to trochę niejasno pisz. Że tak się wyrażę. Nie kończ dokładnie wszystkiego :D

08.06.2006
21:19
smile
[112]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

Bry wszystkim :)

Misiak--->
poznałem 15-stkę fajną xD
ale słucha Tokio Hotel więc chyba sobie odpuszczę ;D
poza tym prokurator może się trafić :P

08.06.2006
22:05
smile
[113]

horbus [ Legionista ]

nie ważny prokurator lecz ważne że po komuni.

08.06.2006
22:11
smile
[114]

Łysack [ Mr. Loverman ]

trzymajcie za mnie kciuki jutro od 9:50 do 10:35
zaliczam niemca, jak nie zalicze to mogiła:/

08.06.2006
22:51
smile
[115]

Misiak [ Pluszak ]

Czacha -->15 już możesz "konsumować" prolkurator Ciebie nie powinien dziabnąć :D

Łysack--> Potrzymam jeśli i Ty za mnie potrzymasz jutro po 10 mam egzamin z HMSu a o 16 egzamin z wózka :D

Reszta--> też 3majcie kciuki :D

08.06.2006
22:59
smile
[116]

Łysack [ Mr. Loverman ]

Misiak -> spoko;] i to nawet prawego kciuka, bo leworęczny jestem, a pisać czymś muszę;]

08.06.2006
23:18
[117]

emii [ Generaďż˝ ]

czacha-----> No no szalejesz.

09.06.2006
12:16
smile
[118]

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]

tu Czaszka from da another login :]
siedzę na ostatniej informatyce w tym roku i się nudzę :/

Misiak--->
15stki są jeszcze głupsze niż 16stki :]
więc trzeba poczekać

emii---->
ale ona jest w wieku fascynacji Billem z Tokio Hotel x_X
myślę że trzeba by poczekać- narazie to jeszcze za duże dziecko :P
a z tą paskudą się pokłóciłem wczoraj i napisałem jej że idę grać bo nie chce mi się z nią gadać :]

09.06.2006
16:24
smile
[119]

Łysack [ Mr. Loverman ]

ZZZZZZZZZZ
DDDDDDDDD
AAAAAAAAAA
JJJJJJJJJJJJJJJ
EEEEEEEEEEE
! ! ! ! ! ! ! ! ! !

<jupi><jupi>

hehehe:)) wszystko zaliczone:D

pochwalić sie musiałem:D

09.06.2006
16:27
smile
[120]

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]

Łysack--->
wielki mi sukces :P

09.06.2006
17:04
[121]

Promyk [ Sylwester B. ]

Będę miał dostawę Budweiserów w poniedziałek:D:D

pochwalić się musiałem:D

Łysack - tego nie przebijesz

09.06.2006
17:09
smile
[122]

Łysack [ Mr. Loverman ]

orzesz Ty:)) podzieliłbyś się:))

polska to kuźwa kraj dziwny jak kobiety:))
jak szukam pracy jakiejś poza szkołą to ni ch*ja nima nigdzie, a jak przestałem szukać to teraz nie wiem co wybrać:))

ale mam dzisiaj świetny dzień:) jeszcze tylko jak polska zremisuje i kostaryka wygra z niemcami to już w ogóle:)))

lece na bro:D:D

widze że stopnie zmienione:D hehe

09.06.2006
19:10
smile
[123]

Misiak [ Pluszak ]

A ja nie zdałem. Znów się zablokowałem i choć obkuty jestem to znów mi nie wyszło. Cholera coś sie blokuję...

Czacha--> Mówisz że dziecko, a przekomażasz się z nią :d I chyba ja lubisz :D

Łysack--> gratulacje :D

A i zapomniełem dodać. Od dzisiaj jestem licencjonowanym operatorem wózka widłowego z napędem spalinowym :D

09.06.2006
21:52
smile
[124]

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]

Misiak---->
zależy którą- bo chyba je mylisz
ta o której wcześniej mówiłem to blondynka w moim wieku z klasy równoległej- ta co mnie tak wkurza :P
mimo wszystko trochę ją lubię- chociaż paskudztwo z niej straszne jeśli chodzi o charakterek
a ta 15stka to brunetka, którą poznałem niedawno i wygląda jak dzieciaczek jeszcze i nie mam zamiaru z nią nic robić :]
a u Ciebie jak? tancereczka się odzywa na gg??

09.06.2006
23:28
smile
[125]

Weakando [ Senator ]

Polskaaa Biało Czerwoni!

09.06.2006
23:33
smile
[126]

Łysack [ Mr. Loverman ]

buahahaaha
żal.pl
kompromitacja
gdyby rasialdo zagrał to byśmy wygrali

chryzantemy złociste
w półlitrówce po czystej
stoją na fortepianie
i nie podlewa ich kuźwa nikt...

laj laj laj:D

ale mam dzisiaj dooooobry dzien:))

kobieta wróciła:D <jupi>

taniec rudego kojota:) tak tańczyłem w autobusie dzisiaj:D

kto nie widziął niech żałuje:)

pivo rulezzzzzzzz

jestem Mysta Love Lova - patrz na stopień:)

sygnaturke też zmienie sobie, ale jak mi sie bedzie chciało:D

ale koooozak jestem:D eee:D

10.06.2006
01:38
smile
[127]

Misiak [ Pluszak ]

Czacha--> No, Twój post wiele tłumaczy :D Pamiętaj, że kto się lubi...

A u mnie? Tancereczka dzięki Bogu się nie odzywa, chociaż prowokująco ostatnio często pojawia się na gg widzialnym. Ostatni raz miałem kontakt z nią, bo potrzebowałem numeru kom. frędzla bo znajoma potrzebowała kotka, a on takowe posiadał.

Co do meczu: Polska jak zwykle zaciekle broniła uzyskanego przez siebie wyniku :D

Łysak--> Nie powiem, iście haosowy ten Twój post :D

10.06.2006
03:25
smile
[128]

emii [ Generaďż˝ ]

Mój wieczór do bani totalnie.Mecz przegrany no bez komentarza.jednak najlepsze czytaj najgorsze po: Chcę wyjść od znajomych ,byla nas czwórka na meczu.Jeden pojechal z 30 min po, więc ja chcę wychodzić a tu patrz nie ma kluczy, rozumiecie to nie ma moich kluczy od domu które po przyjściu do nich na półeczkę położyłam.Ryczałam z godzinę ,bo pies w domu a ja nie mam jak wejść .Kluczy dalej nie ma , wylądowałam ze spaniem u mojego chłopaka,jest tylko jego mama ,bo on w londynie i takie zamieszanie.Rano musze isc do babci po klucze, bo ma , ale i tak zamki zmienie.Co wy o tym sądzicie , bo ja cała głupia jestem ,no nie wiem co jest grane .Kurwa przecież te klucze na półeczce leżały, a ja ich nie ruszałam.

10.06.2006
04:12
[129]

Promyk [ Sylwester B. ]

emii - nie denerwuj się... mógł wziąść przypadkiem, mogły spaść stamtąd i gdzieś wpaść - na razie nie ma co nikogo osądzać... poczekaj jak to się rozwinie - można bardzo żałować pochopnie rzuconych oskarżeń...
1. Sprawdzić, czy gdzieś nie spadł
2. Dowiedszieć się, czy ten ktoś nie wziął ich przypadkiem i nie odda przy pierwszej okazji...
Dopiero potem czas na nerwy i osądy...


Zaczytałem się i teraz dopiero mi się ocknęło...

10.06.2006
11:33
[130]

emii [ Generaďż˝ ]

W całym domu nie mogą znaleźć kluczy, a kolega który wyszedł wczesniej nie zabrał przez pomyłke.........i co ja mam teraz sobie mysleć..........leżały sobie na półeczce i co amba je wcięła........jestem juz po zmianie zamków.........wkur....a,bo przez to całe plany mi sie zawaliły.

10.06.2006
12:01
[131]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Nie rozumiem, czemu kładziesz klucze na półeczce w gościach zamiast trzymać je przy sobie :/

Jeśli to dobrzy znajomi, to chyba nie masz się czego obawiać. Jakby co, to podejrzani są znani ;]

10.06.2006
12:08
[132]

emii [ Generaďż˝ ]

Zawsze tam kładłam klucze, znamy się od dawna,ja nie wiem co sie stało z nimi,a kolega ,który był mówi,że nie zabrał przez pomyłkę,to wychodzi na to,że się rozpłynęły.

10.06.2006
19:57
smile
[133]

Misiak [ Pluszak ]

Kurwa no...

"z powodu opóźnionej wegetacji" na razie nikogo nie zatrudniają na fermie w Angli. Zbiory opuźnione o msc. I nie mam roboty, wa mać... Czy wszystko musi się jebać?

ehhhh


emii--> Powiedz mi chociaż, że znalazły się te klucze Twoje...

10.06.2006
22:12
smile
[134]

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]

wniosek dnia:

ruskie szampany są wstrętne- zwłaszcza nieschłodzone :P

10.06.2006
22:32
[135]

Misiak [ Pluszak ]

czacha--> przeczytałem że szympansy :D

A szampany są dobre, Co to za różnica czy szampan jest za 5 złotych czy za 500, tak samo będzie bolała głowa dnia następnego :D

10.06.2006
22:37
smile
[136]

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]

ja lubię jak mi coś smakuje :P
nie lubię jak po drugim łyku zbiera mi sie na hafta :]

11.06.2006
01:39
[137]

emii [ Generaďż˝ ]

Wyobraźcie sobie,że moje klucze były _uwaga- wciśnięte do szuflady ze szczotkami, pastami, szmatkami do butów.No Kaśka ma skłonności do chowania, ale nawet ona się dziwiła, że tam mogła schować.


czacha----->Dlaczego działasz pod dwoma nikami????????????/

11.06.2006
04:17
[138]

Promyk [ Sylwester B. ]

emi - po ptokach... zamki już wymieniłaś

Misiak - czacha tylko cosik sugeruje, że nad czymś kombinuję;)

"z powodu opóźnionej wegetacji" na razie nikogo nie zatrudniają na fermie w Angli. Zbiory opuźnione o msc. I nie mam roboty, wa mać... Czy wszystko musi się jebać?

Wiesz... problemy to to co nasz kształtuje... porównaj to do tego - przywiązał pewien człowiek swoją prawą rękę do Ciała, żeby oszczędzić jej problemów życia... żeby jej nie przemęczać... bo to najlepsza prawa ręka jaką miał... po roku postanowił z niej skorzystać... bo to jego prawa ręka... opadła bezwładnie... była o połowę cieńsza od lewej... dlaczego? bo przez rok nie radziła sobie z żadnym problemem...

tak jak w przypadku ręki - problemy i przeciwności losu czynią nas silnymi... więc nie ma co narzekać... dziękuj za problemy;)

ruskie szampany są wstrętne- zwłaszcza nieschłodzone :P

A co do ruskich szampanów - ja mam jakieś złe wspomnienia... nie umiałem dopić nawet szklaneczki - taki cholera był ochydny... był to Sylwester 2001 albo 2002...

11.06.2006
09:32
smile
[139]

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]

Bry :)
wstałem w humorze całkiem niezłym, biorąc pod uwagę że wczoraj kładłem się spać
z iście wisielczym humorem :P

emii---->
bo teraz chcę trochę popisać na tym nicku :>
dlaczego? bo mam plan- jaki? okaże się w swoim czasie :>
nick powstał przez niefortunne zdanie rzucone przez Promyka podczas jednej rozmowy :P
nie musisz mnie demaskować :/

Sylwek--->
swój człowiek :P
nie rozumiem ludzi którzy potrafią sami całego wypić :]
ja bym dawno hafta walnął ze 3 razy- takie to paskudne :/

11.06.2006
12:09
[140]

emii [ Generaďż˝ ]

Promyk----->Nie wymieniłam tego zamka , tylko naprawiłam zepsuty, więc klucze sa dobre, a mieszkanie zamyka się teraz na dwa zamki.Poza tym znalazł sie mój łoś super ktoś,który był przy kluczach:-)

znowu CŚ przekręt szykuje--------> Ja nie demaskuje, sam napisałeś,że to ty.jak byś sie nie pzryznał to tez bym nie wiedziała :-) To juz sie na mnie nie złość.

11.06.2006
19:20
[141]

Promyk [ Sylwester B. ]

Wysłać mamę po Budweisery... i nakupi Kozel'ów... ciekawe czy to strawne jest...

Pił ktoś kiedyś wódkę o nazwie "Becherovka"?

11.06.2006
19:31
[142]

John_Kruger [ Baron ]

mam pytanie, jako wątek "jak pocieszyc dziewczyne" mam nadzieje, ze znajde odpowiedz. Moja znajoma oblala egzamin na prawko po raz..kolejny... jak moge ja pocieszyc?

11.06.2006
22:32
smile
[143]

Misiak [ Pluszak ]

Promyk--> Nie denerwuj mnie :D A miało być tak pięknie, ehhh. Miał być Canon 350d, miał być może laptor a może nawet UAZ, heh. :D
W sprawie tej wódeczki, to nie jestem pewnien, ale raczej moi znajomi ją chwalą. Podobno jest b. dobra.

emii--> Podwójna ochrona to podwójne zabezpieczenie :D Hmmm, jakoś to dwuznacznie zabrzmiało :D

John Kruger--> Powiedz jej, że trudno, ale najstępnym razem przed meczem podbuduj ją psychiczne :D Wiesz, taki wykładzik psychologiczny, że przecież umie, to na pewno zda!


Eh a ja dzisiaj byłem u Cioci na odpuście :D Ehhh, 3 kieliszki wina były bardzo dobre :D ... Chociaż to jedna dobra rzecz :D

12.06.2006
18:09
smile
[144]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Już nic nie wiem... masakra :(

12.06.2006
18:11
[145]

emii [ Generaďż˝ ]

PrzemQ 09----> Czego nie wiesz????

12.06.2006
18:14
[146]

Misiak [ Pluszak ]

Przemqu--> A mówiliśmy żebyć na razie czekał bo się sparzysz? ehhh

12.06.2006
19:32
[147]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Czekam... nic nie robię... tylko nic nie wiem... czego ona chce... ostatnio - nie wiem czy puisałem wam o tym - spotkałem ja w holu w szkole, zamieniłem pare słów (czesc, czesc, pokaz na chwile zeszyt do matmy, pa) i poszedłem sobie. Siedze sobie przed szkoła i podeszły do mnie jej kumpele z klasy. Gadamy sobie, kręcimy jakieś jazdy, smiejemy sie, i podeszła ona... wkreciła sie do rozmowy, ja do niej "z dystansem" a ona zaczeła do mnie jakies takie teksty "jedz z nami na wycieczke" (jechali na wycieczke) czy "pozycz mi tej mp3... dostaniesz całuska, takiego słodkiego" a ja "nie chce całusa" a ona dalej w tym stylu teksty puszcza... kolezanka moja stwierdziła ze chciała mnie w ten sposób wysmiac przy kolezankach, a ja nie wiem... bo w swietle wczesniejszych zdarzen (lubisz mnie troszke itd)... heh-pisze bez łądu i składu ale moze sie odczytacie... nie wiem w każdym razie juz nic... co robić, co ona chce.. nic

12.06.2006
19:49
[148]

emii [ Generaďż˝ ]

PrzemQ 09------> Wkurzają mnie takie sytuacje.Ja na twoim miejscu zapytała bym ją :Czego ty dziewczyno chcesz ode mnie?Po co rzucasz takie teksty?Nie chciałaś być ze mną to o co ci teraz chodzi?

12.06.2006
20:39
[149]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

czyli co? pogadac z nia tak szczerze? na zasadzie "czy cos chcesz ode mnie?" jest tez druga dziewczyna.. Aska - lubie ja, fajnie nam sie gada, jest ładna, ale cos jest nie tak.. nie ma tego "czegos" Umóiłem sie z nia na rower na piatek. Aha - ta Aska była jakis czas temu zabujana we mnie - ale wtedy byłem z Klaudia... nie wiem czy jej mineło czy nie... moze warto "odpoczac" od tej klaudii?

12.06.2006
20:55
[150]

Misiak [ Pluszak ]

Przemek--> Stary, zrób tak jak Ci radzi Emii. Nie ma sensu tego odciągać tej rozmowy. Spytaj się jej, co oznaczają te teksty i czego ona od ciebie chce.
A i nie rozbudzaj nadziei w Aśce, szkoda dziewczyny, skoro nic do niej nie czujesz to nie warto jej krzywdzić. Jej a także siebie, bo to bez sensu zapominać o jednej dziewczynie, zdobywając drugą (do której się nic nie czuje)

Pozdro

12.06.2006
20:57
[151]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

To nie tak Misiak... Cos do niej czuje... wydaje mi sie ze mogłoby byc nam razem fajnie... Tylko czasem to co do niej czuje zabija wspomnienie o Klaudi... i jakas hmm nadzieja?

12.06.2006
21:33
[152]

John_Kruger [ Baron ]

misiak-> ja tak jej zawsze pisze, ale myslalem, ze cos innego moze

12.06.2006
23:09
smile
[153]

Misiak [ Pluszak ]

Przemku--> Hmm, wydaje mi się, mogłoby... trochę za dużo niewiadomych. Moim zdaniem poczekaj, lepiej zapomniec na sucho. Ale... poczekaj na starszyznę i emii

John Kruger--> Hmm, prostrze rzeczy są najlepsze. Ale zawsze możesz ja zaprosić na kawkę, lub na drinka po zdanym egzaminie. Wystarczy, że przy niej będziesz i ją wysłuchasz. A jak chcesz niekonwencjonalnie to poczekaj na Łysacka :D

emii--> pytanko, masz konto na gronie? :D

Pozdrowiania

ps. Kurdę, jak ja kocham mieszkać na ścianie wschodniej :D

edit: własnie widziałem reklamę mentos drops. Wymiata :D

edit 2: Refleksja: Gdzie są wszyscy?

12.06.2006
23:18
[154]

John_Kruger [ Baron ]

Misiak->zapraszalem, w sumie sie z nia nie widzialem jeszcze, taka znajomosc internetowa, ale ja zapraszalem, teraz w ogole nie ma jej na gg ani smmow nie odpuszcza... hmm troche dziwne

12.06.2006
23:32
[155]

Misiak [ Pluszak ]

JK--> Stary nie wiem, ale teraz trzeba czekać, tylko czekać... Może ona chce być sama? Kobiety tak mają.

12.06.2006
23:39
[156]

John_Kruger [ Baron ]

Misiak-9 .06 mialem z Nia ostatni kontakt, no dziwne dziwne, mam nadzieje, ze sobie nie zrobiła nic... (odpukac)

12.06.2006
23:45
[157]

emii [ Generaďż˝ ]

Misiak----> Tak mam konto na gronie :-)

13.06.2006
01:08
[158]

John_Kruger [ Baron ]

Masiak-juz sie odezwala, wlasnie na gg gadamy, nie miala tamtej komorki przy sobie, miala inna akurat...;) wszystko jest juz ok

13.06.2006
08:38
[159]

Misiak [ Pluszak ]

JK-->A nie mówiłem? :D

Niech ktoś mi podeśle oryginał zdjęcia z wstępniaka :D

13.06.2006
10:40
[160]

emii [ Generaďż˝ ]

Misiak-----> Czemu pytałeś czy na gronie jestem?????

13.06.2006
10:43
smile
[161]

Misiak [ Pluszak ]

emii--> A tak z Ciekawości :D Jesteś może wśród gronowiczów "Pana Ziemniaka"? :D

13.06.2006
10:46
[162]

emii [ Generaďż˝ ]

Tak jestem tam:-) To napisz do mnie:-)

13.06.2006
10:56
[163]

John_Kruger [ Baron ]

Misiak:
00:33:52 johnkruger ([email protected])
mozesz sie dziwic albo nie ,ale martwilem sie o Ciebie...
00:33:54 Klaudia-łódź (GG# )
Teskniles..?
00:33:58 johnkruger ([email protected])
tez...
00:34:09 Klaudia-łódź (GG# )
Przepraszam...
00:34:19 Klaudia-łódź (GG# )
Chcialam Zebys Troszku Zatesknil...
00:34:23 Klaudia-łódź (GG# )
;)
00:35:16 Klaudia-łódź (GG# )
Bo Wiesz Cio ...
00:35:28 johnkruger ([email protected])
tak?
00:35:37 Klaudia-łódź (GG# )
Ja Mam Zawsze Przy Sobie Pawla Komorke A Moja Zawsze W Domu Lezy...
00:35:47 Klaudia-łódź (GG# )
I Raz Na Kilka Dni Na Nia Lookne..
(...)
00:38:39 Klaudia-łódź (GG# )
A Na gg Mnie Nie Bylo...
00:38:51 Klaudia-łódź (GG# )
Bo Mnie W Domciu W Sumie Nie Bylo..

i wszystko jasne;)

13.06.2006
14:03
[164]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Umówiłem sie z nią na dziś - mamy pogadać... Jakieś wskazówki ?

13.06.2006
16:30
[165]

Misiak [ Pluszak ]

JK--> Człowieku, nie strasz mnie. Jak pierwszy raz na to okiem rzuciłem to myślałem, że z kimś rozmawiałem na gg i tego nie pamiętam (przez sen lub po spożyciu) :D Ufff. Nie wiem dlaczego ale bardzo się tego boję, że kiedyś takie coś wystąpi :D
Ale kiedy już zoriętowałem się, że to Twój dialog to: Stary, chyba będzie dobrze :D Jak dziewczyna pyta czy "tęskniłeś" to z reguły jest bardzo dobrze :D Chyba, ale zapytaj się starszyzny. Własnie, gdzie ona jest?? Łysack? Czacha? Weak? i inni których nie chce mi się wypisywać a są we stępniaku :D

emii--> A jak można Ciebie rozpoznać? :D

Przemq--> Imho posłuchaj się emii i wyjaśnij z nią te sprawy, bo szkoda Twoich nerwów. Ale nie działaj pochopnie i bądź dumny (choć nie głupi) :D

13.06.2006
18:21
smile
[166]

Łysack [ Mr. Loverman ]

heloł:D ja już jestem:D wielki powrót Łysacka:D

przez cały weekend robiłem stronki dla koleżanek:D obiecały zapłacić w naturze <lol> a jak wyjdzie to się zobaczy:D mało tego wczoraj o 22 "nieznajomy przesyła wiadomość" otwieram a tam taki tekst "cześć, jestem paulina:) martynka mówiła mi, że robisz fajne stronki" odmówiłem, bo już bym nie wyrobił, hehe
wczoraj wieczorkiem, czyli tak koło północy chciałem sobie muzyczki posłuchać z płytki audio. przekładam kabel od głośników z tyłu do cd-roma, a tutaj mi się komp zawiesił. zresetowałem - nie wykrywa sieciówki. zresetowałem jeszcze raz. otwiera się kreator dodawania sprzętu. chciałem zainstalować sterowniki to nie odnajdowało płyty, a jak chciałem z płyty to nie odnajdowało sprzętu. bałem się, że nie bedę miał neta na dłużej, bo ostatnio prawie tydzień czekałem aż mi wpiszą klucz sieciowy, ale dzisiaj po godzinie już był koleś i mi wpisał<jupi>

a dzisiaj Łysack - picuś glancuś - kłaczek poprawiony, brewka przylizana czai się na ofiarę w autobusie, a tutaj zonk:/ miała jechać taka śliczna dziewczyna a nie jechała:/ ale jak nie dzisiaj to kiedy indziej:D
hehe, ostatnio rozmawiałem o niej z kumplem i opisywałem mu jaka to ona śliczna a on stwierdził "słuchaj, chodzimy do technikum, więc określę to tak fizycznie - ona jest taka piękna, że aż bryła sztywna"
a Ciebie, Misiak jak można na gronie poznać? mam Cię jako ziemniack?

13.06.2006
20:00
[167]

Klemens [ Generaďż˝ ]

Hm, niesamowite, że postanowiłem wypowiedzieć się w tym wątku, ale życie jest tylko jedno, czasami trzeba zaszaleć:).

Cos do niej czuje... wydaje mi sie ze mogłoby byc nam razem fajnie... Tylko czasem to co do niej czuje zabija wspomnienie o Klaudi... i jakas hmm nadzieja?

Szanowny Kolego, odpowiedz sobie szczerze na jedno pytanie: otrzymujesz w jednej chwili dwa smsy, jeden od Klaudii o treści "Może byśmy się spotkali jutro o 18?" i drugi od Asi o treści identycznej - jak byś odpowiedział pierwszej, a jak drugiej?

Sam przyznajesz, że ta druga jakiś czas czuła do Ciebie coś konkretnego, nie łudź się więc, że to będzie "zwykła koleżeńska" przejażdżka rowerowa - nie dla niej. Myśl proszę o jej uczuciach, nie wyłącznie swoich. Posługiwanie się drugim człowiekiem, by wzbudzić u trzeciego zazdrość, poczucie straty czy też choćby ułatwić sobie "odchorowanie" jest okrucieństwem i, nie zawaham się tego stwierdzenia, kurestwem. Nie rób jej tego.

ps. Kurdę, jak ja kocham mieszkać na ścianie wschodniej :D

A chodzi o coś konkretnego? Może mógłbym pomóc, do naszej cud-krainy z cud-Krakowa zjadę za kilka tygodni...

13.06.2006
20:40
[168]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Klemens--> Uwierz, nie chcę jej zrobic krzywdy, nie chce tez się nią "posługiwać zeby zapomnmiec" to nie tak... czuje coś do niej, podoba mi się, lubię z nią przebywać... To chyba jeszcze nie jest ta "miłość" ale chciałbym doprowadzić do czegoś więcej... Nie jestem podrywaczem czy kimś w tym rodzaju...

Odbyłem rozmowę. Było do dupy... Przytoczyłem jej to co kiedys powiedziała o tym, że "jesli kogos kochasz, kochaj z całej siły itp" i spytałem czy dalej takl uważa - powiedziała ze tak, ale jesli jest to miłość nieodwzajemniona to jest lipa... Spytałem czy w takim razie mam przestac ja kochać, ona że nie może mi tego kazać, ale ona już nic do mnie nie czuje i razcej nie sądzi zeby poczuła. Pytałem dlaczego w sumie przestała mnie kochać - wymijała się z odpowiedzią, coś bredziła o braku czasu i ze było bezsensu to wszystko... przy tym cały czas próbowała jakos żartować, śmiała się z byle czego, opowiadała jakieś głupoty o szkole itp. W końcu powiedziałem że "mysłałem ze pogadamy szczerze, ale widze że nic z tego. pa" odwróciłem sie i poszedłem.

Z jednej strony juz wiem na czym stoje (choć nie do końca. bo z nia jest dziwnie - kiedys np mówiła ze moze powinnismy to skonczyc bo nie damy rady w szkole: moze znów powiedziała ze "nie kocha" przez jakis głupi powód?)
Z drugiej strony jest ból... bo myslałem ze cos z tego bedzie...

A i jeszzce tak sobie pomyślałem.. nie moge tego traktowac "4 fun"... nie umiem...

13.06.2006
22:32
[169]

Misiak [ Pluszak ]

Łysack--> Ja jestem Misiak(adamek^^) :D Łatwo poznać. Mam tam stare zdjęcie w uszatce i znakiem "pokój" w dłoni :D

Klemens--> Raczej w niczym, to była taka mała refleksja na temat naszej Kochanej Białej i naszego województwa. Ostatnio zauważyłem, że większość marketów wszelakiego rodzaju zatrzymuje się na Wiśle :D nie żebym marudził ale trochę to dziwne :D
A co Ciebie sprawadza do Białej?
A w sprawie wątku, to nawet ciekawy jest. Ja z poczatku także miałem obawy co do niego, ale okazały się płonne.

Przemq--> A spytałeś sie o jej zachowanie?


Pozdrowinia

13.06.2006
23:36
[170]

Łysack [ Mr. Loverman ]

misiak -> nawet nie wiedziałem, a mam cie w znajomych

przemqu -> dobrze ze byles z nia szczery, zaowocuje to w przyszlosci, a jesli ona tego nie doceni to nie byla ciebie warta;]

14.06.2006
07:25
[171]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Misiak--> nie pytałem - skoro powiedziała, ze "bez wzajemności" czyli nie kocha, nie chce juz nic - pewnie chciała się do mnie zblizyć jako koleżanka - żeby było tak jak dawniej... W sumie to fajna z niej kumpela, ale chyba ciężko byłoby mi np. gadać z nią czy pisać smsy wiedząc, że byc może myśli teraz o tym jak lizała sie wczoraj z jakims nowym facetem...

Kupa

14.06.2006
14:17
[172]

emii [ Generaďż˝ ]

PrzemQ 09---->Źle ,że nie zapytałeś o zachowanie.

Misiak-----> Tak to ja,a piesek to inny niz ten w avatarze na golu:-) ten na gronie to suczka:-)

14.06.2006
15:29
[173]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Czemu źle? To by cos pomogło? Skoro mówi, że nie kocha to widocznie nie kocha...

14.06.2006
15:30
smile
[174]

Misiak [ Pluszak ]

EMII- Przecież pisałem, że "chyba" :D Podobny :D Ja tam osobiście wolę koty :D

14.06.2006
18:40
[175]

kaies [ Kurde! Wielki Ibuprom! ]

Zaliczyłem wszystko...WSZYSTKO! :D Wakacje mam :>

A u Was? :>

14.06.2006
18:43
[176]

Psycho16 [ Centurion ]

Mam pytanie z innej serii ...
Ostatnio poznalem niezla dziewczyne, ale mniejsza o to , sie pozegnalismy i slodkie papapa ;)
No i teraz pytanie , juz wytrzaslem GG - jak zaczac ? ;] Gdyz wczesniejsza sama sie do mnie odezwala ^^ i jeszcze wczesniejsza ^^ jakos tak nie potrafie ja "poderwac" wole jak to dziala w druga strone :D

14.06.2006
18:44
[177]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Też wszystko zapiczyłem i jest średnia 4.0...

Dlaczego źle, że nie zapytałem o zachowanie?

14.06.2006
20:15
smile
[178]

Promyk [ Sylwester B. ]

< - Nie wiedziałem, że w Radlinie tyle dziewczyn ostatnimi czasy dorosło :o

Czas na łowy:]

Mr. Psycho - zbyt mało informacji

14.06.2006
21:06
[179]

Psycho16 [ Centurion ]

Promyk - poprostu nie wiem , jak zaczac z nia jakis sensowny dialog ... jakos nie przepadam , ze ja stawiam pierwszy krok ;)

Zawsze jak zawieralem nowe znajmosci z pannami to bylo na odwrot - nie ja pisalem pierwszy , lecz one i tak to sie zaczynalo....

Teraz sie troche tak wyzale, dziewczyna o ktorej powyzej mowie -> mam ja na "oku" juz od 2 lat i dopiero teraz sie poznalismy, mam nadzieje, ze jeszcze bedzie jakas okazja , zeby sie z nia spotkac ale jak wiadomo dobrze byloby ja miec na gg :D bo naprawde nie wiem jak zaczac rozmowe ;)

Cala sytuacja tak wygladala , ze nie moglem ( i nie lubie ) tanczyc (nie moglem bo mialem noge podziurawiona od pinow od rowera...) to ona powiedziala, ze nie popusci :D a nad ranem czule pozegnala i koniec... wiem ,ze jest wolna

heh :P

14.06.2006
21:43
smile
[180]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

wróciłem z wycieczki :)
było świetnie- klasa wspaniała, zgranie też :]
co prawda wycieczka bez % ale to dlatego że klasa ma w szkole i tak miano
najgorzej zachowującej się- znaczy się miała bo nasze zachowanie na wycieczce było idealne :P

14.06.2006
22:06
smile
[181]

Łysack [ Mr. Loverman ]

psycho -> potrenuj na innych koleżankach :D
nie no, żartuję:) ale jak będziesz z nią szczery i bedziesz rozmawiał na luzie to już jest Twoja:D nie udawaj kogoś kim nie jesteś i takie tam. dziewczyny mają takiego czuja, że każde kłamstewko wyczują:D

przemku -> zapiczyłeś? eeeno, gratuluję ]:->

czacha -> nie rozumiem Cię, ale odpowiem, że tak:) no bo chyba tak jak dobrze zrozumiałem:)

a wniosek z tego taki, żebyś zjadł buraki:)

|-| 00 |\/| (o) |2 dopisuje jak nigdy:) ale zrobiłem napis (ten pogrubiony):) chyba to opatentuję:)

14.06.2006
23:16
[182]

Misiak [ Pluszak ]

Ja jeszcze mam do zaliczenia dwa egzaminy, oba w piątek. brrrr

Psycho16--> Eeee, nie ma co przesadzać. Mówisz nomalnie :D I ... jest Twoja :D Bądź normalny.

Czacha--> Hejka! Ktoś był pijany i wychowawca go wynosił? :D

łysack--> Co znaczy Twój opis? ten pogrubiony :)

14.06.2006
23:47
smile
[183]

Łysack [ Mr. Loverman ]

HOOMOR hehe

bede czymać ćjuki:D

ale mi wali na łeb ostatnio;] właśnie sobie kudły postawiłem na sztorc, ale nie tak, że skierowane w którąś stronę, tylko równo 90 stopni w stosunku do głowy:D hehe

popatrzcie na wątek ze zdjęciami;] co polecacie sobie zrobić na klacie tak jak jałokim? bo mi się spodobało:D

14.06.2006
23:52
smile
[184]

kaies [ Kurde! Wielki Ibuprom! ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5164403&N=1

;)

14.06.2006
23:57
smile
[185]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

Misiak---->
nie :]
grali w karty na fizyce- w kuku na rozkazy
kumpel przegrał i musiał biegać po klasie udając psa :P
wystarczy? :P

15.06.2006
00:05
smile
[186]

Misiak [ Pluszak ]

Czacha--> Kuku? ;-)

Łysak--> WYmiatasz :D Pytanie, ścianałeś włosy z klaty czy takowych nie posiadasz? :D

15.06.2006
00:09
[187]

Łysack [ Mr. Loverman ]

a to przecież zdjęcie jałokima jest:D a ja załóżmy, że nie posiadam, tzn posiadam na tyle skromne, że nie muszę ich ścinać;] ale pewnie już niedługo się rozrosną niestety... :D:D

15.06.2006
00:53
smile
[188]

Bury Pies [ Konsul ]

Lubię sobie czasem zajrzeć do karczmy i upewnić, że jest na tym forum coś regularnego i bardziej odjechanego, niż Combat Mission.

Pozdro 666 jak to mówią

15.06.2006
01:41
[189]

emii [ Generaďż˝ ]

Ja to troszkę pijana jestem,więc nie wiem o co chodzi.Mecz mnie zezłościł.

15.06.2006
11:27
smile
[190]

Łysack [ Mr. Loverman ]

kurczę, dzisiaj spotkałem koleżankę w której się kochałem od podstawówki:D kurczę, ale ludzie się potrafią zmienić;/ szkoda, bo zawsze miała takie śliczne dłuuugie włosy, a teraz sobie je skróciła na styl lat 70'... fuj, nie pasują jej:( ale mimo to dalej mi się podoba, hehe;]

15.06.2006
11:54
[191]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

A ja dalej nie wiem czemu źle, że nie zapytałem o zachowanie...

15.06.2006
13:45
smile
[192]

Łysack [ Mr. Loverman ]

wpadłem się pochwalić:D nowy avatarek i sygnaturka:D wpadam w brecht na widok kulfona:D

przemq -> ja też nie wiem;]

misiak -> jałokim ma takie same brechty jak ja:D
co do emii, to dlatego cie śmieszy, bo jak dziewczyna mówi że jest trochę pijana to znaczy, ze nie może trafić w klawiaturę:D najbardziej odjechane to są ludzie za granicą. odjechali i nima:D a co do avatara to thx:D

15.06.2006
13:46
smile
[193]

Misiak [ Pluszak ]

Łysack--> Ty, jałokim, Jeden czort :P A i zapomniełem Ciebie pochwalić za nowy avatarek :D

emii--> nie wiem dlaczego, ale kiedy kobieta mówi "jestem trochę pijana" to mnie śmieszy :D

Przemq--> Dlaczego? Bo będzie Ciebie nadal męczyć, i temu.

Bury Pies--> Forum to nie jest odjechane. Bardziej odjechane są kobiety... i sesja :D

15.06.2006
13:53
[194]

Promyk [ Sylwester B. ]

na Śląsku upał... piwo nie pomaga:)

Jak tam życie w innych krainach?

15.06.2006
14:01
smile
[195]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

Toruń- nuda
ciepło ale nie gorąco, pochmurnie i ogólnie nic się nie chce robić
może piwko wieczorkiem?
kark mnie boli- poszukiwana masażystka :> wiek- najlepiej 17, brunetka średniego wzrostu,
uczynna i bezinteresowna :P

mnie też bawi jak gadam na gg z pijanymi laskami :P
bo nie mogą w klawisze ucelować i oprócz tego różne głupoty wypisują :]

15.06.2006
14:04
[196]

Promyk [ Sylwester B. ]

kark mnie boli- poszukiwana niekoniecznie masażystka :> wiek- najlepiej 17, ok 160-170cm, blundinka:)

tutaj gorąco... a wieczorem to na urodziny... piwo dzisiaj już piłem...

15.06.2006
14:09
smile
[197]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

bym zapomniał otwarta na propozycje i nowe wyzwania ;D

15.06.2006
14:10
smile
[198]

Łysack [ Mr. Loverman ]

siuś mnie boli (patrz spoiler) - poszukiwana dziewczyna;> wiek - najlepiej 17-18, około 160-175, niebieskooka blondynka, albo zielonooka brunetka:) ze względu na chwilowy brak kasy mogę odpłacić w naturze:D lubiąca czytać i znająca literaturę indyjską również od strony praktycznej;] (spoiler)

spoiler start
nie boli, ale masażyk się przyda, a bez bajeru że boli to może się nie zgodzić]:->
Kamasutrę dokładniej
spoiler stop

15.06.2006
14:31
smile
[199]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

WON POSZLI!!! :P

VVVV
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5165656

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.