.:|MP3|.: [ Pretorianin ]
Liga Polska w Fifie 2005
Nie wiecie czy istnieje jakiś patch dodający Ligę Polską w fife 2005? A może polski komentarz?
Z góry dzięki.
P.S. Ide grać w fife więc za chwile tutaj zajrze.
.:|MP3|.: [ Pretorianin ]
ŁUP!~!!!~!~!

Dony_Brasco [ Konsul ]
Chłopie my tu gramy w Fife 06! w niej masz polski komentarz i polska lige! Chociaż fifa 2005 też jest dobra!
danieldanek [ Konsul ]
polish leauge patch-dodaje lige polską
mega patch pl-to samo.

.:|MP3|.: [ Pretorianin ]
Ale w mega path pl usuwa lige niemiecką tak?
.:|MP3|.: [ Pretorianin ]
up
danieldanek [ Konsul ]
nie mam pojęcia ja tylko o nich słyszałem ale nie ściągałęm.Zainstaluj sam i się przekonaj jak by co to patch odinstaluj.

Loon [ Perfekt ]
Dony_Brasco - po 2 tygodniach rzucilem Fife 06 w cholere i od stycznia caly czas w 2005 siekam :).
ryjek3 [ Legionista ]
aby zagrać sobie porządnie w polskiej lidze należy zaopatrzyć się w fifę 06