
Dony_Brasco [ Konsul ]
Fala Zbrodni cz1
"Fala Zbrodni" to współczesny serial policyjny. Główni bohaterowie są policjantami, pracującymi w specjalnym oddziale zajmującym się walką ze zorganizowaną przestępczością (OPZ)............... .
Opsada:
reżyseria:
Waldemar Krzystek
Krzysztof Lang
Okił Khamidow
scenariusz:
Patryk Yoka
Przemysław Angerman
Piotr Subbotko
Patrick Yoka
Marek Kreutz
Okił Khamidow
aktorzy:
Edward Żentara: Sieradzki
Mariusz Jakus: Rafalski
Agnieszka Dygant: Czarna
Przemysław Sadowski: Budrys(uśmiercony)
Agnieszka Wagner: Aleks
Mirosław Baka: Szajba
Dorota Kamińska: Szefowa
Radosław Pazura: Jakub
Grzegorz Kowalczyk: Sylwek
Jacek Radziński: Gadziński
Farkhad Makhmudov: Bakajev
Said Dashuk-Nigmatullin: Roma
Michał Wierzbicki: Policjant
Tomasz Kaczmarek: Maciek Szajbiński
Natasza Urbańska: Silene
Wojciech Ziemiański: Feliks Sadowski "Felo",właściciel klubu Rio
Sylwia Juszczak-Pągowska: Iza, siostrzenica sieradzkiego (od 2005)
Paweł Wolak: Tomasz
Przemysław Bluszcz: Maciej Kilkowski "Kikus"
Ilja Zmiejew: Potiomkin
Roman Pietrzyk: Zbigniew Walczyński
Roman Czajka: Mateusz
Aleksandr Peskov: Kola Mohylewicz
Maria Góralczyk (I): Laura
Robert Więckiewicz: Policjant Adam Kruczkowski
Aleksandr Domogarow: Siergiej, szef mafii (uśmiercony)
Bogusław Linda: Pietia
Maciej Sosnowski: Dealer
Jan Wieczorkowski: Młody
Joanna Pierzak: Anita Rzecka, siostra Staraka
Mariusz Czajka: Lew Awiezow
Krzysztof Dracz: Prokurator Leon Jastrzębski (13)
Łukasz Lewandowski: Chemik Stefan
Andrzej Gałła: Wacław Barczyk
Juliusz Rodziewicz: Jeffrey Lund, agent CIA
Jerzy Schejbal: Major Broński
Irena Dudzińska: Maria Rafalska, matka Szymona
Grzegorz Warchoł: "Barbi"
Lena Anna Frankiewicz: Marzena
Krzysztof Kolba: Rosiak
Teresa Sawicka: Matka Emila Wiśniewskiego
Leon Charewicz: Negocjtor Paweł Iwański
Krzysztof Krupiński: Bogdan Serocki
Marcin Dorociński: Michał Wagner
Janek Janczak: Francuz
Waldemar Malinowski: Włodzimierz Mastulak "Zebra"
Marek Łyczkowski: Antoni Wojda, ojciec Aleksandra
Regulamin:
1.Rozmawiamy tylko o Fali Zbrodni
2.Nie przeklinamy
3.Nie obrażamy sie na wzajem
Jesli komus się cos nie podoba to niech tego nie czyta i niech sie dołancza do dyskusji!
.:VeGo:. [ The Love is Back ]
chyba troche za puzno ten watek, bo z tego co wiem, to nie dlugo sie konczy ten serial
Dony_Brasco [ Konsul ]
Ogladam fale jutro bedziemy gadac o dzisiejszym odcinku pozdr!
Foks!k [ Medyk ]
:o juz 55 odcinek leci a ten sie obudził :] Nawet Loga nie ma =/
Dony_Brasco [ Konsul ]
Ruszyła IV seria! To nieprawda żę Fala ma się skończyc bedzie tylko przerwa na wakacje!

toolish [ Kill 'Em All ]
<--- opsada

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
<------ puzno, dołancza

zoor!n [ Legend ]
<------- dołancza
<------- na wzajem
<------- puzno
<------- opsada

Foks!k [ Medyk ]
LOL Luks wstepniak xD
Człowiek z liściem na głowie [ Legionista ]
Czy sa jakiej informacje o wydaniu wszystkich "sezonow" na dvd? Bardzo by mi zalezalo.

Janczes [ You'll never walk alone ]
"opsada" jest the best! :D

serek [dj] [ Pretorianin ]
Z tych wszystkich polskich seriali o policji ten najbardziej mi się podoba.
Niestety w ostatnim czasie straciłem wątek. Licze że w przyszłe wakacje będą powtórki.

Człowiek z liściem na głowie [ Legionista ]
Dlaczego niema dzis fali zbrodni a jest jakiś durny mecz?
Snoopikus [ Generaďż˝ ]
Ale mi sie ufarcilo - bylem na meczu i myslalem ze strace Fale zbrodni, a jednak nic nie stracilem :)
Co do Fali zbrodni to sie jakas dziwna zrobila ta 4ta seria.
1. Czarna jest zla na wszystkich i tylko czasem cos odburknie.
2. Szajba zalany w sztok jest non-stop.
3. Mlody sam nie wie czego chce czy Silene cy Heroine.
4. Jonasz to wogole nie wiem co on tam robi.
JihaaD [ Gosu ]
Q#%@#% mecz
Snoopikus [ Generaďż˝ ]
I jak po wczorajszym odcinku.
Czarna chyba poraz pierwszy byla dluzej w poblizu Szajby niz przez poprzednie 5 odcinkow :)
Szajba po raz pierwszy chyba ne byl naprany :)
Rajmund dostal kosza i na dodatek bedzie wykorzystywac pracownikow z pominieciem Renaty.
Po zapowiedzi - nastepny odcinek zapowiada sie ciekawiej chyba...