GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fala Zbrodni cz1

28.05.2006
21:43
smile
[1]

Dony_Brasco [ Konsul ]

Fala Zbrodni cz1

"Fala Zbrodni" to współczesny serial policyjny. Główni bohaterowie są policjantami, pracującymi w specjalnym oddziale zajmującym się walką ze zorganizowaną przestępczością (OPZ)............... .
Opsada:

reżyseria:

Waldemar Krzystek
Krzysztof Lang
Okił Khamidow

scenariusz:


Patryk Yoka
Przemysław Angerman
Piotr Subbotko
Patrick Yoka
Marek Kreutz
Okił Khamidow

aktorzy:

Edward Żentara: Sieradzki
Mariusz Jakus: Rafalski
Agnieszka Dygant: Czarna
Przemysław Sadowski: Budrys(uśmiercony)
Agnieszka Wagner: Aleks
Mirosław Baka: Szajba
Dorota Kamińska: Szefowa
Radosław Pazura: Jakub
Grzegorz Kowalczyk: Sylwek
Jacek Radziński: Gadziński
Farkhad Makhmudov: Bakajev
Said Dashuk-Nigmatullin: Roma
Michał Wierzbicki: Policjant
Tomasz Kaczmarek: Maciek Szajbiński
Natasza Urbańska: Silene
Wojciech Ziemiański: Feliks Sadowski "Felo",właściciel klubu Rio
Sylwia Juszczak-Pągowska: Iza, siostrzenica sieradzkiego (od 2005)
Paweł Wolak: Tomasz
Przemysław Bluszcz: Maciej Kilkowski "Kikus"
Ilja Zmiejew: Potiomkin
Roman Pietrzyk: Zbigniew Walczyński
Roman Czajka: Mateusz
Aleksandr Peskov: Kola Mohylewicz
Maria Góralczyk (I): Laura
Robert Więckiewicz: Policjant Adam Kruczkowski
Aleksandr Domogarow: Siergiej, szef mafii (uśmiercony)
Bogusław Linda: Pietia
Maciej Sosnowski: Dealer
Jan Wieczorkowski: Młody
Joanna Pierzak: Anita Rzecka, siostra Staraka
Mariusz Czajka: Lew Awiezow
Krzysztof Dracz: Prokurator Leon Jastrzębski (13)
Łukasz Lewandowski: Chemik Stefan
Andrzej Gałła: Wacław Barczyk
Juliusz Rodziewicz: Jeffrey Lund, agent CIA
Jerzy Schejbal: Major Broński
Irena Dudzińska: Maria Rafalska, matka Szymona
Grzegorz Warchoł: "Barbi"
Lena Anna Frankiewicz: Marzena
Krzysztof Kolba: Rosiak
Teresa Sawicka: Matka Emila Wiśniewskiego
Leon Charewicz: Negocjtor Paweł Iwański
Krzysztof Krupiński: Bogdan Serocki
Marcin Dorociński: Michał Wagner
Janek Janczak: Francuz
Waldemar Malinowski: Włodzimierz Mastulak "Zebra"
Marek Łyczkowski: Antoni Wojda, ojciec Aleksandra

Regulamin:
1.Rozmawiamy tylko o Fali Zbrodni
2.Nie przeklinamy
3.Nie obrażamy sie na wzajem

Jesli komus się cos nie podoba to niech tego nie czyta i niech sie dołancza do dyskusji!

28.05.2006
21:49
[2]

.:VeGo:. [ The Love is Back ]

chyba troche za puzno ten watek, bo z tego co wiem, to nie dlugo sie konczy ten serial

28.05.2006
21:50
[3]

Dony_Brasco [ Konsul ]

Ogladam fale jutro bedziemy gadac o dzisiejszym odcinku pozdr!

28.05.2006
22:01
[4]

Foks!k [ Medyk ]

:o juz 55 odcinek leci a ten sie obudził :] Nawet Loga nie ma =/

12.06.2006
10:00
[5]

Dony_Brasco [ Konsul ]

Ruszyła IV seria! To nieprawda żę Fala ma się skończyc bedzie tylko przerwa na wakacje!

12.06.2006
12:52
smile
[6]

toolish [ Kill 'Em All ]

<--- opsada

12.06.2006
14:59
smile
[7]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

<------ puzno, dołancza

12.06.2006
15:01
smile
[8]

zoor!n [ Legend ]

<------- dołancza
<------- na wzajem
<------- puzno
<------- opsada

12.06.2006
15:53
smile
[9]

Foks!k [ Medyk ]

LOL Luks wstepniak xD

15.10.2006
23:10
[10]

Człowiek z liściem na głowie [ Legionista ]

Czy sa jakiej informacje o wydaniu wszystkich "sezonow" na dvd? Bardzo by mi zalezalo.

15.10.2006
23:17
smile
[11]

Janczes [ You'll never walk alone ]

"opsada" jest the best! :D

17.10.2006
00:01
smile
[12]

serek [dj] [ Pretorianin ]

Z tych wszystkich polskich seriali o policji ten najbardziej mi się podoba.
Niestety w ostatnim czasie straciłem wątek. Licze że w przyszłe wakacje będą powtórki.

spoiler start

Rafalski Rules

spoiler stop

26.10.2006
22:04
smile
[13]

Człowiek z liściem na głowie [ Legionista ]

Dlaczego niema dzis fali zbrodni a jest jakiś durny mecz?

26.10.2006
23:33
[14]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

Ale mi sie ufarcilo - bylem na meczu i myslalem ze strace Fale zbrodni, a jednak nic nie stracilem :)

Co do Fali zbrodni to sie jakas dziwna zrobila ta 4ta seria.
1. Czarna jest zla na wszystkich i tylko czasem cos odburknie.
2. Szajba zalany w sztok jest non-stop.
3. Mlody sam nie wie czego chce czy Silene cy Heroine.
4. Jonasz to wogole nie wiem co on tam robi.

26.10.2006
23:46
[15]

JihaaD [ Gosu ]

Q#%@#% mecz

03.11.2006
10:11
[16]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

I jak po wczorajszym odcinku.
Czarna chyba poraz pierwszy byla dluzej w poblizu Szajby niz przez poprzednie 5 odcinkow :)
Szajba po raz pierwszy chyba ne byl naprany :)
Rajmund dostal kosza i na dodatek bedzie wykorzystywac pracownikow z pominieciem Renaty.

Po zapowiedzi - nastepny odcinek zapowiada sie ciekawiej chyba...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.