
Brother Andrew [ Pretorianin ]
Motto kierowcy-pijaka :D
Piłeś? Nie jedź...
Nie piłeś? Wypij...
zylla [ Dezerter ]
nie no spamer :p 1 dzien na golu a juz spamuje

blood [ Killing Is My Business ]
ALE SMJESZNE ! HA HA HA .... HA
darek_dragon [ 42 ]
Ten tekst jest stary jak nowożytna polszczyzna :P

Brother Andrew [ Pretorianin ]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
A zebys z tym mottem walnal w pierwsze lepsze drzewo.

Sznapi [ Parufka ]
Tylko żeby Rasiaka nie walnął.
Bury Pies [ Konsul ]
przezabawne, zwłaszcza w obliczu https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5109672&N=1
MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]
Śmieszne - normalnie turlam sie po podłodze
A propo - 40 postów dziennie - nie no spoko - powodzenia
mastah xivah [ zablokuj ]
Po co pić i jechać, skoro można zapalić i odlecieć?
Bury Pies [ Konsul ]
@ MR.MANIAK
...i -5 ranking po 2 dniach :D

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]
Bury Pies ---> Co do rankingu, to byli jeszcze lepsi agenci
qweks [ Spy from Thrillerland ]
Yeah!

BukE [ Płetwonurek ]
O RLY?

Bury Pies [ Konsul ]
YA RLY
Aceofbase [ El Mariachi ]
du bi du bi du ba
Brother Andrew [ Pretorianin ]
F*ckin' villagers.

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
"Nie pij gdy prowadzisz - za dużo się rozlewa."