GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Motto kierowcy-pijaka :D

27.05.2006
23:34
smile
[1]

Brother Andrew [ Pretorianin ]

Motto kierowcy-pijaka :D

Piłeś? Nie jedź...
Nie piłeś? Wypij...

27.05.2006
23:38
[2]

zylla [ Dezerter ]

nie no spamer :p 1 dzien na golu a juz spamuje

27.05.2006
23:43
smile
[3]

blood [ Killing Is My Business ]

ALE SMJESZNE ! HA HA HA .... HA

27.05.2006
23:44
[4]

darek_dragon [ 42 ]

Ten tekst jest stary jak nowożytna polszczyzna :P

27.05.2006
23:44
smile
[5]

Brother Andrew [ Pretorianin ]

28.05.2006
00:51
smile
[6]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

A zebys z tym mottem walnal w pierwsze lepsze drzewo.

29.05.2006
22:14
smile
[7]

Sznapi [ Parufka ]

Tylko żeby Rasiaka nie walnął.

29.05.2006
22:17
[8]

Bury Pies [ Konsul ]

przezabawne, zwłaszcza w obliczu https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5109672&N=1

29.05.2006
22:34
[9]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

Śmieszne - normalnie turlam sie po podłodze

A propo - 40 postów dziennie - nie no spoko - powodzenia

29.05.2006
22:41
[10]

mastah xivah [ zablokuj ]

Po co pić i jechać, skoro można zapalić i odlecieć?

29.05.2006
23:04
[11]

Bury Pies [ Konsul ]

@ MR.MANIAK

...i -5 ranking po 2 dniach :D

29.05.2006
23:07
smile
[12]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

Bury Pies ---> Co do rankingu, to byli jeszcze lepsi agenci

29.05.2006
23:20
[13]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

Yeah!

29.05.2006
23:45
smile
[14]

BukE [ Płetwonurek ]

O RLY?

30.05.2006
00:01
smile
[15]

Bury Pies [ Konsul ]

YA RLY

30.05.2006
00:52
[16]

Aceofbase [ El Mariachi ]

du bi du bi du ba

05.06.2006
21:05
[17]

Brother Andrew [ Pretorianin ]

F*ckin' villagers.

05.06.2006
21:07
smile
[18]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

"Nie pij gdy prowadzisz - za dużo się rozlewa."

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.