GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fifa 06 WC Pytanko

27.05.2006
21:20
smile
[1]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Fifa 06 WC Pytanko

Słuchajcie mam Fifę 2006 World Cup ale niestety w wersji angielkskiej. Znacie może link do spolszczenia oraz polskich komentatorów?? Z góry dziękuje.

27.05.2006
21:31
[2]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Kurde czemu nie odpowiadacie...nikt z was nie ma Fify World Cup 2006??

27.05.2006
21:32
[3]

Brother Andrew [ Pretorianin ]

Masz w wersji angielskiej? Masz pirata.

27.05.2006
21:34
[4]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Nie mam pirata, tylko gra została zakupiona we Francji w Niemczech i przywieziona tutaj jako prezent dla mnie. A że wiem ze jest lokalizacja Polska i polcy komentatorzy no to szukam linka do nich.

27.05.2006
21:39
[5]

moszeusz [ drzewiec ]

Francja teraz najduje się u niemców ? czy źle zrozumiałem powyższy tekst ?

27.05.2006
21:39
smile
[6]

Brother Andrew [ Pretorianin ]

27.05.2006
21:45
smile
[7]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Kurde źle napisałem...oczywiście z Niemczech...skąd ta Francja?!...Ale dobra...znacie link do tych plików??

01.06.2006
19:31
[8]

danieldanek [ Konsul ]

nie podam ci tutaj bo admin może mi po rankingu pojechać ale napisz mi na gg to ci powiem.

03.06.2006
12:31
smile
[9]

F.J. [ Pretorianin ]

Lukis17 ------->

Strona www: :))))))))

03.06.2006
13:14
[10]

TyTuSPL [ United! Man United! ]

nie rozumiem po co ludziom spolszczenia do gier piłkarskich

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.