GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzwonek slyszalny tylko dla mlodych.

27.05.2006
18:21
[1]

Radkoss [ Konsul ]

Dzwonek slyszalny tylko dla mlodych.

Poszukuje dzwonka do komórki czy też dzwonków oi częstotliwości 18kHz-20kHz. Są to dzwonki słyszalne tylko do ok 20 roku życia. A się na lekcjiach bardzo przydadzą. Thx za odpowiedź linki itp.

27.05.2006
18:22
smile
[2]

Bushido [ Umbra ]

Serio ?

27.05.2006
18:23
smile
[3]

Loon [ Perfekt ]

27.05.2006
18:23
[4]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Dobre, dobre ;] Powodzenia, bo dłuuugo będziesz takich cudów szukał.

27.05.2006
18:24
[5]

Radkoss [ Konsul ]

oto dowód. Nie prosiłem o emoty tylko o pomoc !!!

27.05.2006
18:27
smile
[6]

Ace_2005 [ The Summer ]

Ooo... Ciekawe. Wniosek z tego, że nikt Ci raczej nie może pomóc, bo nikt o tym jeszcze (chyba) nie słyszał.

27.05.2006
18:28
[7]

Lutz [ Generaďż˝ ]

wszyscy za starzy juz sa zeby o tym uslyszec ;D

27.05.2006
18:29
[8]

SkyKnight [ Junior ]

watpie ze znajdziesz ;)

na googlach znalazlem cos takiego:


poszperaj wsrod tych stron - moze cos sie przyda choc szanse masz naparawde nikle ;)

27.05.2006
18:29
[9]

Pawelk222 [ Konsul ]

A słyszeliście o odstraszaczu komarów?

27.05.2006
18:33
[10]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Kurczę, no ja rozumiem, że takie coś może istnieć, ale nie ma cudów, są ludzie na świecie, którzy będą te dźwięki słyszeć, mimo dorosłego wieku. I wątpię, żeby bewzględnie każdy nastolatek to słyszał ;]

I jeszcze jedno. Przenoszenie częstotliwości przez głośniki. Te w komórkach miałyby niby przenosić tak wysokie dźwięki? ;] Wątpię.

27.05.2006
18:34
[11]

toolish [ Kill 'Em All ]

Wątpię w powodzenie czegoś takiego. Nawet jakby to przez te pieprzone płyty i koncerty mam już tak zniszczony słuch, że ten dzwonek nie sprawdziłby się u mnie :) Zresztą ja już nawet do szkoły nie chodzę. LOL.

27.05.2006
18:38
[12]

Gaara [ Senator ]

No dobre to jest;)

27.05.2006
18:40
[13]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

ostatnio babka z fizy mowila o granicy slyszalnosci i wydaje mi sie ze czestotliowsc ktora podales byla slyszalna dla wszystkich ale widocznie cos poknocilem bo wikipedia twierdzi inaczej

Dla większości ludzi jest to zakres częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz

27.05.2006
18:42
[14]

Apocalyptiq [ Konsul ]

czyli jak napisze program w pascalu generujący dźwięk o tych częstotliwościach to osoby powyżej 20 roku życia nie będą go słyszały??

27.05.2006
18:57
[15]

Radkoss [ Konsul ]

Jak ktoś znajdzie to niech mapisze wysle na gg czy na e-mail. Ja też szukam. Jak napiszesz program to wyślij linkac czy też wyslij na poczte. Z góry THX.

27.05.2006
19:01
smile
[16]

tsunami [ Made in USA ]



Tam sa linki do plikow, 3 rozne zakresy czestotliwosci dzwieku + link do generatora chyba.

Wg. mnie to jest bullshit :-)

27.05.2006
19:05
[17]

snopek9 [ Morra ]

tsunami --> jaki slyszysz dzwiek w tych probkach do ktorych dales link? ja slysze szum

20 lat

27.05.2006
19:09
smile
[18]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

tsunami --> Chyba cos ze mna jest nie tak, bo zamiast dzwonkow slysze jakis przekaz szatanistyczny. ;(

27.05.2006
19:10
[19]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Pamiętajcie o tym, że marne głośniki nie dadzą rady...

27.05.2006
19:10
[20]

Radkoss [ Konsul ]

Ja słysze tykanie ale strasznie sumi w tle.

27.05.2006
19:11
[21]

Lutz [ Generaďż˝ ]

takie tam bzykanie, 35 lat,moze jak bede mial 60 to pogadamy

27.05.2006
19:11
[22]

Radkoss [ Konsul ]

Ja mam głośniki logitech z certy. THX za 600 zł. Z-3.

27.05.2006
19:13
smile
[23]

mruwek [ da ANT ]

a ja mam sporo powyzej 20 latek i te dzwieki slysze, a chcialbym zobaczyc jak slyszy to malolat ktorego nacodzien leb odskakuje podczas sluchania muzy z odtwarzacza mp3 ktorej to stojac z boku mozna smialo sluchac :D poza tym to jeszcze telefon musi spelniac powyzsze warunki :)

27.05.2006
19:13
smile
[24]

tsunami [ Made in USA ]

Stranger --> No to pewnie nie masz skonczone 20 lat :P A jezeli masz .... to dopoz ci Bog .....

mruwek --> Tutaj nie ma zabardzo telefon nic do gadania. Musi byc jedynie dobry glosnik/i ktore rzeczywscie odtworza te pasma

Ja w listopadzie bede mial 21, wiec wtedy sprobuje. Teraz wszystko slysze ok...

27.05.2006
19:25
smile
[25]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

moze ktos poprosi swoja babcie do komutera i na niej zrobi test

27.05.2006
19:34
smile
[26]

PaWeLoS [ Admiral ]

edit
tsunami---> myślałem, że to dźwięki poniżej 20Hz a nie powyżej 20kHz :)

27.05.2006
19:35
[27]

tsunami [ Made in USA ]

Spx :P

27.05.2006
19:43
[28]

PaWeLoS [ Admiral ]

A ja mam beznadziejne głośniki, bo w tym programie poniżej 100 Hz i powyżej 15khz słyszę tylko szumy, a niemożliwe, żebym miał tak zjechany słuch :)

27.05.2006
19:45
[29]

Loczek [ El Loco Boracho ]

ja slysze wszystkie 3 dzwonki...

Ale nie wiem co za różnica słyszeć piszczące zmiennymi tonami coś czy szumiące coś :)

27.05.2006
19:51
[30]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Jest duża, bo szumy to jednak nie 20 kilowe popiskiwania delfinów, tylko jakieś popierdułki słyszalne... o nie... tego chcemu uniknąć... przez belfrów ;]

27.05.2006
20:00
[31]

2kaii [ Konsul ]

jaki telefon przenosi takie czestotliwosci?

27.05.2006
20:04
[32]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Tak w ogóle to... Na co komu taki dzwonek? W erze wibratorów?

27.05.2006
20:15
smile
[33]

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]

Bullshit a nie dzwonki :P

27.05.2006
20:25
[34]

2kaii [ Konsul ]

nie widze problemu, zrobilem specjalnie dla Ciebie dzwonek o czestotliwosci pomiedzy :) voila, napisz za jakis czas jak Ci sluzy

27.05.2006
20:28
[35]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Czytalem juz o tym, ale po 1. watpliwe zeby takie cienkie glosniczki z komorki mogly przenosic takie czestotliwosci (18kHz), a po 2. na innych forach ludzie juz robili sobie takie testy i nawet ci po 20 wiosenkach mogli uslyszec taki dzwonek.. hmm.

27.05.2006
20:30
[36]

kns3k [ Pretorianin ]

lol mam 24 lata wiec pewnie dlatego nic nie slysze, ale dzwonek pewnie wspanialy :)

27.05.2006
21:01
smile
[37]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

2kaii --> chyba jenak cos ci nie wyszlo, foobar pokazuje nieco ponad 44khz

27.05.2006
21:02
[38]

2kaii [ Konsul ]

na pewno mi wyszlo. Mam Ci zrobic printscr??

27.05.2006
21:14
[39]

diabelek1 [ szczęśliwy ]

W tym linku - podanym przez tsunami - w komentarzach jest ladnie wyjasnione, dlaczego takie cos nie ma sesnu na telefonie komorkowym...

27.05.2006
21:15
[40]

Radkoss [ Konsul ]

Najlepiej jak by ktoś zrobił jakiś rytm, by wtedy dobrze słyszeć czy słychać czy nie słychać :]

03.06.2006
13:30
[41]

Danielch [ Centurion ]

Mi nie potrzebny taki dzwonek, ustawiam se telefon na wibracje i nauczyciel tego nie słyszy, a ja wiem gdy ktoś dzwoni

03.06.2006
13:38
smile
[42]

Apocalyptiq [ Konsul ]

no u mnie też słychać wszystkie dźwięki. Niezależnie jaką częstotliwość ustawie i tak słychać.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.