GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

COMA

26.05.2006
22:54
[1]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

COMA

Dziś premiera nowej płyty zespołu COMA, wbrew opiniom, że 26 będzie dostępna tylko w Łodzi, dało się ją kupić praktycznie w całej Polsce.

Dla mnie na obecną chwilę płyta roku.
Świetne Święta(,) Wojna, Listopad i lecący w tej chwili u mnie w kółko Ostrość na nieskończońość.

26.05.2006
22:55
[2]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

hmm poprzednia płytka porzadna była :) podobała mi sie:)
zobaczymy ( posłuchamy ) jak tym razem im poszło... a to że nie droga jest to i kupie :)

do posłuchania ( fragmenty ) :)

26.05.2006
22:59
smile
[3]

Bloohder [ Elven Fighter ]



Może ją kupię.

26.05.2006
23:00
[4]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

Wiem, że lakonicznie napisałem i nie wrzuciłem okładki, która notabene jest OBRZYDLIWA, ale... no cóż jestem pod wrażeniem bardzo dużym płyty.

Plus jutro mam egzamin z prawa... :P

26.05.2006
23:02
smile
[5]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

za 15 min przesłucham ;) a w poniedziałek pojade do MM i kupie :) bo po fragmentach cos czuje ze mi sie spodoba :P

26.05.2006
23:27
[6]

Zrasz [ Centurion ]

u mnie praktycznie caly czas jak jestem w trasie to Coma leci. Dla mnie rewelacja

26.05.2006
23:42
[7]

bialy kot [ FLCL ]

I tak siedze bidny i sie zastanawiam, czy na torrenta czekac czy w ciemno kupowac... Szlag niech Come trafi! ;)

26.05.2006
23:43
[8]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Po rewelacyjnym pierwszym albumie grzechem by bylo nie przesluchac.

26.05.2006
23:45
[9]

Yo5H [ Jackpot! ]

na torrentach jeszcze nie widzialem.. a naprawde nie moge sie juz doczekac tego drugiego krazkaaaaa ;(( !

26.05.2006
23:48
[10]

Drozdi [ Konsul ]

płytka luuuzik :) długo wyczekiwałem na tą płyte.. polecam każdemu, kto jest tolerancyjny w stosunku do muzyki (ja głównie słucham techno, trance, house itd ale inną świetną muzyką nie pogardze :))

27.05.2006
11:15
smile
[11]

Sir klesk [ Sazillon ]

Przesluchalem :D Bardzo mi sie podoba!

Ale jakos 1 bardziej mi sie podobala, ale ta i tak jest NAPRAWDE swietna!

27.05.2006
12:56
smile
[12]

Sir klesk [ Sazillon ]

kawalek "Schizofremia" jest po prostu przezajebisty :O

Ten wokalista niesamowity glos!

27.05.2006
13:00
smile
[13]

bartushan [ BARtus ]

Moim zdaniem najlepsze zespoly polskie jakie sa to :)

COMA
Frontside
B.E.T.H z kawalkiem "nie przemocy"
ze starszych oczywiscie Perfect

28.05.2006
11:26
smile
[14]

bialy kot [ FLCL ]

Fatalna plyta. Przewidywalna, nudna, nieciekawa tekstowo i melodycznie, a na dodatek Rogucki mocno uwstecznil sie wokalnie. Szkoda.

28.05.2006
12:36
smile
[15]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

Mnie osobiscie sie podoba :) nie zawiodłem sie:)


btw. okładka jakaś lipna ;/

28.05.2006
12:45
[16]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

[za późny edit]

TRÓJKA POLSKIE RADIO

4.06.2006 (niedziela) godz: 20.05

koncert zespołu COMA

Zespół pojawił się na scenie debiutanckim albumem "Pierwsze wyjście z mroku" w 2004 roku. W 2005 roku zespół otrzymuje "Fryderyka" za Najlepszy Album Roku - Rock. W maju 2006 roku ukazuje się drugi album Comy "Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków". Album dla wymagających!
Transmisja

28.05.2006
17:33
smile
[17]

zmudix [ palnik ]

Super album, do tego 25-go graja we Wroclawiu. ^__^ Juz sie doczekac nie moge. :)

btw fajny maja utworek na swojej stronie glownej ;)

28.05.2006
17:59
[18]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

Prawda jest taka, że zespół trzeba zobaczyć na koncercie, na żywo i zobaczyć oraz usłyszeć co się wtedy dzieje. Ja po pierwszym w moim życiu ich koncercie stwierdziłem, że płyta jest do bani i nie będę jej więcej słuchał.

28.05.2006
18:12
[19]

toolish [ Kill 'Em All ]

Oto co pisalem o Comie dwa lata temu.

04.06.2004r.
Coma - Pierwsze Wyjście Z Mroku
ulubione kawałki: Leszek Żukowski i Spadam, skąd: MERLIN, rok wydania: 2004
Początkowo materiał ten wywołał u mnie nawet spore uczucia pozytywne. Szczególnie wpadła mi w ucho piosenka pt. Leszek Żukowski jednak po przesłuchaniu całej płyty kilkukrotnie, entuzjazm trochę opadł. Nie będzie to jakieś wielkie dzieło w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Takie typowe, przeciętne rockowe granie.


Zdania nie zmieniłem. Zespół zaciekawił mnie tylko na początku, z każdym kolejnym przesłuchiwaniem plyty stawała się ona coraz bardziej nużąca. Generalnie przeciętny zespół jak dla mnie :) Z nową płytą może się zapoznam, może nie. Zobaczymy.


Faolan jaki egzamin? prawo jazdy?:)

28.05.2006
18:16
[20]

Chupacabra [ Senator ]

oo, nawet nie wiedzialem, ze ma byc. Na razie sciaga, juz z osiola, ale jakby byla naprawde dobra i w ludzkiej cenie to moze kupie :)

28.05.2006
20:20
[21]

Pigmalionn [ Centurion ]

ma ktoś może tytułową piosenkę z nowego albumu i mógłby ją przesłac na [email protected] (dla niekumatych chodzi mi o "Zaprzepaszczone ...."

28.05.2006
20:22
smile
[22]

Pigmalionn [ Centurion ]

2 razy mi walnęło tego samego posta

28.05.2006
21:25
smile
[23]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

toolish ---> Wstęp na prawoznawstwa na kolejnych n-tych z rzędu studiach :P

28.05.2006
22:19
smile
[24]

Yo5H [ Jackpot! ]

mam od wczoraj, kozacka plyta, naprawde polecam

28.05.2006
22:37
[25]

kiowas [ Legend ]

Studyjnie brzmią o niebo lepiej niż na koncercie.
Na tegorocznych Ur(s)ynaliach mocno się zawiodłem ich występem - brzmienie gitarowe było jeszcze ok, ale już wokal kiepściutki, nie potrafił wyciągać takich fajnych dźwięków jak na płycie.
Czyżby technika robiła swoje?
NOwa płyta niezła, choć nie tak dobra jak debiut.
Okładka bardzo fajna i klimatyczna.

29.05.2006
00:09
[26]

jozef911 [ Pretorianin ]

Utwór tytułowy jest absolutnie genialny. Słucham go już 6 godzinę non-stop, (i to że trwa 14 minut ma tu małe znaczenie) ostatni raz coś takiego zdarzyło mi się z 3 lata temu;)

29.05.2006
00:32
[27]

SnT [ U R ]

kiowas >>> błąd! Moze na złym nagłosnieniu ich słysząłes, jak byli u mnie wmiescie (Bielsko-Biała) w takim dosyc małym klubie, ehhh dopeir owtedy poczułęm jaką moc ma ich muzyka, no i po powrocie do domu płyty juz słuchac nie mogłem....

29.05.2006
06:08
[28]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

Akurat co do Ursynaliów to tutaj panowie z Comy się nie popisali rzeczywiście, ale na pozostałych koncertach nie mogłem wyjść z podziwu. Np. 15 minutowy Zbyszek z bitwą pomiędzy perką i basem, pseudo brejk-densem (;P) pozostałych członków zespołu. Wokalista rzucający się w widownię.

31.05.2006
10:18
[29]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Byłem wczoraj w MM w celu nabycia nowej płyty COMY, ale niestety cały pierwszy rzut wykupiono. To dobrze, chłopaki zasługują na sukces i widac że muzyka sie podoba społeczeństwu. Szkoda że wyszedłem ze sklepu tylko z nowym ARCHIVE w kieszeni. Następnym razem może mi sie poszczęści.

31.05.2006
10:28
[30]

athrenai [ Pretorianin ]

panowie a ile nowa płyta kosztuje? chodzi mi o sieć empik.

31.05.2006
15:10
[31]

Pigmalionn [ Centurion ]

to ja może upne i ponowie prośbę z posta nr 21

31.05.2006
17:35
[32]

Anoneem [ Fool For A Lifetime ]

Pigmalionn --> Próbowałem Ci to wysłać ale wywaliło jakieś przekroczenie limitu serwera czy coś w ten deseń. Cholerstwo waży 26 Mb.

31.05.2006
17:49
smile
[33]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

zaraz zobaczymy czy się załączy...jak pójdzie to zaraz wyśle :)

edit: apropo płyty - tekstowo płyta jakaś taka niemrawa... może musi mi się osłuchać.
Ale muzycznie - mniam :P Już się nie mogę doczekać koncertów - będzie rzeźnia :)

31.05.2006
17:55
[34]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

Już w ten weekend w Wawie na agrykoli za całkowity free... hehe :)

31.05.2006
18:06
[35]

Cisek [ Pretorianin ]

athrenai --> 32 - 36zł., w zależności od sklepu. Wydanie jako digi-pack, nie plastik.

31.05.2006
18:07
[36]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Pigmalionn - wysłane :)

Faolan -> masz jakiegoś linka?

31.05.2006
18:26
[37]

Yo5H [ Jackpot! ]

xaar - coma.art.pl > koncerty

31.05.2006
18:27
[38]

Faolan [ Człowiek Wilk ]



Zakładka koncerty, trzeba mieć flasha, żeby odpalić stronę ;)

31.05.2006
21:50
smile
[39]

Pigmalionn [ Centurion ]

Piosenka doszła i jest zajefajna :) Seeerdeczne dzięki :)

31.05.2006
22:54
[40]

kiowas [ Legend ]

W MM 29.90zł.

31.05.2006
23:16
[41]

Vegetan [ Staram się poprawić ]

Pierwszy album kupiłem, bo mi sie spodobał Leszek Żukowski. Potem leciała na okrągło, ostatnio sobie o niej przypomniałem i pomyślałem, żę mogliby już drugą wydać. Jak widać, szybko się spełniło :D Odsłucham kawałki i lece do sklepu na zakończenie roku szkolnego :D

31.05.2006
23:35
[42]

jozef911 [ Pretorianin ]

lol, widze że mojej wspaniałej mieścinie sporo przepłaciłem (40 tys. ludzi, 39,40zł:O), ale trudno się mówi, za jakość trzeba płacić;) (inna sprawa że wole standardowe opakowania a nie jakieś tekturowe cudowanie, którego to nie da się w normalny sposób zamknąć)

02.06.2006
20:48
[43]

athrenai [ Pretorianin ]

mam juz płytę, "święta", "system" i "schizofrenia" są świetne!
rogucki śpiewa innym, troche takim psychodelicznym głosem

02.06.2006
21:18
smile
[44]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

Płytka już zakupiona :) teraz mam taki nastrój jaki mam to sobie Comy posłucham...

03.06.2006
10:56
[45]

Marrovack [ Konsul ]

takie jakby słabawe.

teksty chyba trochę gorsze niż poprzednio.

ale kawałek Schizofrenia ciekawy ;)

może jak się wsłucham jeszcze raz to polubię całośc bardziej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.