
Generał SJU [ Konsul ]
Szukam przeciwnika - liga pbem
W związku z tym, że aktywniej chcę powrócić do CM, szukam jednego-dwóch przeciwników na ligowego pbema w BO i w BB. Warunki do ustalenia - z chętnymi skontaktuję się na podany adres e-mail lub GG. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Warunki są generalnie dwa:
1) gramy bez lotnictwa
2) zgłosić nie może się macbac:) - mam dosyć ciągłego lania, które mi spuszcza:(
PBEM z mojej strony może nie będzie bardzo szybki ale gwarantuję solidność i ukończenie każdej rozpoczętej walki. Czekam na chętnych i pozdrawiam wszystkich
meryphillia [ Konsul ]
Z checia zagram w BO :)
Jak masz ochote pliczki slij na [email protected]. ew. warunki bitwy :P
nu_clown [ Pretorianin ]
GenSJU----->mozemy zagrać BB - mail :[email protected] pozdrawiam - clown

swietlo [ Canaille Carthagienne ]
MacBaca nie chce - a mnie stale bije łobuz;(
polecam przeciwnik solidny i niestaty bardzo wymagający;)
Generał SJU [ Konsul ]
clown---> odezwę się
meryphillia---> tu raczej regulamin nam nie pozwala - ja jestem weteranem (stażem, niekoniecznie umiejętnościami:)) a Ty nie masz jeszcze żadnej walki ligowej. Ale dzięki za zgłoszenie.
swietlo---> jak mam Cię bić jak plików nie odsyłasz???:)

swietlo [ Canaille Carthagienne ]
no właśnie nie odsyłam bo mnie bijesz - jakbyś mnie nie bił to byś miał codziennie pliczki;)

ArtVolf [ Pretorianin ]
Chętnie zagram BO dla przypomnienia, aczkolwiek może być też BB. Kontakt w profilu :)
Pozdrawiam, ArtVee
Dziki9970 [ Chor��y ]
Chętnie zagram BO .

meryphillia [ Konsul ]
No niestety pierwsze walki turniejowe zaczalem wlasnie niedawno (jakis miesiac temu), a ze to walki PBEM to troszke jeszcze potrwaja....
PS. Zgreddzie i tak JA wygram :))))))
Generał SJU [ Konsul ]
niniejszym zamykam nabór do walk. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli i pozdrawiam
UrwisCo. [ Pretorianin ]
No to się nie załapełem :P