GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam przeciwnika - liga pbem

26.05.2006
16:45
smile
[1]

Generał SJU [ Konsul ]

Szukam przeciwnika - liga pbem

W związku z tym, że aktywniej chcę powrócić do CM, szukam jednego-dwóch przeciwników na ligowego pbema w BO i w BB. Warunki do ustalenia - z chętnymi skontaktuję się na podany adres e-mail lub GG. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Warunki są generalnie dwa:
1) gramy bez lotnictwa
2) zgłosić nie może się macbac:) - mam dosyć ciągłego lania, które mi spuszcza:(

PBEM z mojej strony może nie będzie bardzo szybki ale gwarantuję solidność i ukończenie każdej rozpoczętej walki. Czekam na chętnych i pozdrawiam wszystkich

26.05.2006
17:00
[2]

meryphillia [ Konsul ]

Z checia zagram w BO :)

Jak masz ochote pliczki slij na [email protected]. ew. warunki bitwy :P

26.05.2006
17:14
[3]

nu_clown [ Pretorianin ]

GenSJU----->mozemy zagrać BB - mail :[email protected] pozdrawiam - clown

26.05.2006
17:35
smile
[4]

swietlo [ Canaille Carthagienne ]

MacBaca nie chce - a mnie stale bije łobuz;(

polecam przeciwnik solidny i niestaty bardzo wymagający;)

26.05.2006
23:37
[5]

Generał SJU [ Konsul ]

clown---> odezwę się
meryphillia---> tu raczej regulamin nam nie pozwala - ja jestem weteranem (stażem, niekoniecznie umiejętnościami:)) a Ty nie masz jeszcze żadnej walki ligowej. Ale dzięki za zgłoszenie.
swietlo---> jak mam Cię bić jak plików nie odsyłasz???:)

27.05.2006
00:20
smile
[6]

swietlo [ Canaille Carthagienne ]

no właśnie nie odsyłam bo mnie bijesz - jakbyś mnie nie bił to byś miał codziennie pliczki;)

27.05.2006
07:12
smile
[7]

ArtVolf [ Pretorianin ]

Chętnie zagram BO dla przypomnienia, aczkolwiek może być też BB. Kontakt w profilu :)
Pozdrawiam, ArtVee

27.05.2006
15:08
[8]

Dziki9970 [ Chor��y ]

Chętnie zagram BO .

27.05.2006
16:35
smile
[9]

meryphillia [ Konsul ]

No niestety pierwsze walki turniejowe zaczalem wlasnie niedawno (jakis miesiac temu), a ze to walki PBEM to troszke jeszcze potrwaja....

PS. Zgreddzie i tak JA wygram :))))))

27.05.2006
18:27
[10]

Generał SJU [ Konsul ]

niniejszym zamykam nabór do walk. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli i pozdrawiam

06.06.2006
12:50
[11]

UrwisCo. [ Pretorianin ]

No to się nie załapełem :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.