GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka gra na słaby komp?

26.05.2006
13:21
[1]

wishram [ Generaďż˝ ]

Jaka gra na słaby komp?

Znacie może jakieś ciekawe gry, w które można pograć na takim komputerze (sygnaturka)?
Sam już kiedyś szukałem i w końcu w nic nie pograłem.

proszę też o krótkie wyjaśnienie o czym jest dana gra (patrz: lemmingi)

26.05.2006
13:22
smile
[2]

peterkarel [ Young Destroyer ]

lemmingi ;]

26.05.2006
13:23
[3]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

A jaki gatunek Cię interesuje?

26.05.2006
13:23
[4]

moszeusz [ drzewiec ]

O ile pamiętam Baldurs Gate, o ile lubisz eRPeGi, możesz też pobawić się emulatorami. Gry z pegasusa powinny ruszyć.

26.05.2006
13:25
[5]

DarkStar [ magister inzynier ]



edit : masz tu z 600 pozycji:) milego grania

26.05.2006
13:28
[6]

wishram [ Generaďż˝ ]

U.V.Impaler - >
a co na to wejdzie: jakieś przygodówki, strategie, rpg, innymi też nie pogardze

26.05.2006
13:29
[7]

PAW666THESATAN [ Quaked ]

GTA
Mortal Kombat
Quake
Quake 2 powinien też jakoś ruszyć
Doom

26.05.2006
13:30
smile
[8]

Deepdelver [ Legend ]

Na pewno pójdzie Blade Runner i pierwszy Baldur's Gate.

26.05.2006
13:31
[9]

moszeusz [ drzewiec ]

Ze strategii Age of empires,Red Alert

Z przygodówek to może jakiś Atlantis

26.05.2006
13:34
[10]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Z przygodówek Sanitarium spróbuj, albo starsze produkcje Sierry/LucasArts, z action/adventure szczerze polecam Little Big Adventure, z RTS-ów pójdą Ci wszystkie Command & Conquer do Tiberian Sun włącznie, Fallouty, Heroes of Might & Magic II (trójka też ale będzie wolno działać).

26.05.2006
13:40
[11]

_bubba_ [ Mr. Pink ]

No i nie zapominajmy o Falloutach! 1 i 2. Ja na podobnym kompie grałem w Herosy III i chodziło całkiem przyjemnie, tzn. bez zacinek.

26.05.2006
13:41
[12]

fftc [ Generaďż˝ ]

Civilization 2
Duke Nukem 3d

26.05.2006
13:43
[13]

wishram [ Generaďż˝ ]

Baldur's Gate i Heroes II to dobry pomysł.
Fallouty, Doom (za stary na niego nawet :), Atlantis grałem.

26.05.2006
13:46
smile
[14]

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]

Red Alert
Quake
Doom 1/2
Tomb Rider

26.05.2006
13:51
smile
[15]

armia [ Konsul ]

najlepsze ze starych jest GTA i GTA 2. Polecam

26.05.2006
13:51
smile
[16]

ATichrapek [ Chor��y ]

Larry 7 !

26.05.2006
13:53
[17]

Pawelk222 [ Konsul ]

Elasto Mania -> Po prostu IDEAŁ.
Gdy miałem kompa takiego jak ty zagrywałem się w to do upadłego..

26.05.2006
13:57
smile
[18]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

Fallout 1 i 2- i masz kilkadziesiąt ładnych godzin z życia w plecy :]

26.05.2006
16:47
[19]

StifflersMum [ Konsul ]

heroes III
diablo I

26.05.2006
16:55
[20]

TyTuSPL [ United! Man United! ]

New Star Soccer 3 :D

26.05.2006
16:58
[21]

blazerx [ lateral thinking ]

pasjans, saper

26.05.2006
17:00
smile
[22]

eJay [ Gladiator ]

Virtua Fighter :)

01.06.2006
09:53
[23]

wishram [ Generaďż˝ ]

Wybaczcie, że nie odpowiadałem, ale kilka godzin po opublikowaniu tego wątku komp mi się roz**walił *)
Zostałem uziemiony, teraz dopiero dorwałem się do jakiegoś komputera u kolegi i na chwile mam kontakt ze światem.
Na razie i tak nie pogram, ale możecie podać tytuły na przyszłość.

01.06.2006
10:11
smile
[24]

MasterDD [ :-D ]

Na tym sprzecie mozesz grac we wszystkie gry do '97 roku wlacznie.

Quake 2 bedzie dzialac, tak w miare, ale bedzie.
Seria Mortal Kombat, C&C, Warcraft 2, StarCraft, Blood, Need 4 Speed.
Cala masa kultowych gier.

02.06.2006
00:29
smile
[25]

claudespeed18 [ Generaďż˝ ]

FALLOUT

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.