wishram [ Generaďż˝ ]
Jaka gra na słaby komp?
Znacie może jakieś ciekawe gry, w które można pograć na takim komputerze (sygnaturka)?
Sam już kiedyś szukałem i w końcu w nic nie pograłem.
proszę też o krótkie wyjaśnienie o czym jest dana gra (patrz: lemmingi)

peterkarel [ Young Destroyer ]
lemmingi ;]
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
A jaki gatunek Cię interesuje?
moszeusz [ drzewiec ]
O ile pamiętam Baldurs Gate, o ile lubisz eRPeGi, możesz też pobawić się emulatorami. Gry z pegasusa powinny ruszyć.
DarkStar [ magister inzynier ]
edit : masz tu z 600 pozycji:) milego grania
wishram [ Generaďż˝ ]
U.V.Impaler - >
a co na to wejdzie: jakieś przygodówki, strategie, rpg, innymi też nie pogardze
PAW666THESATAN [ Quaked ]
GTA
Mortal Kombat
Quake
Quake 2 powinien też jakoś ruszyć
Doom

Deepdelver [ Legend ]
Na pewno pójdzie Blade Runner i pierwszy Baldur's Gate.
moszeusz [ drzewiec ]
Ze strategii Age of empires,Red Alert
Z przygodówek to może jakiś Atlantis
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Z przygodówek Sanitarium spróbuj, albo starsze produkcje Sierry/LucasArts, z action/adventure szczerze polecam Little Big Adventure, z RTS-ów pójdą Ci wszystkie Command & Conquer do Tiberian Sun włącznie, Fallouty, Heroes of Might & Magic II (trójka też ale będzie wolno działać).
_bubba_ [ Mr. Pink ]
No i nie zapominajmy o Falloutach! 1 i 2. Ja na podobnym kompie grałem w Herosy III i chodziło całkiem przyjemnie, tzn. bez zacinek.
fftc [ Generaďż˝ ]
Civilization 2
Duke Nukem 3d
wishram [ Generaďż˝ ]
Baldur's Gate i Heroes II to dobry pomysł.
Fallouty, Doom (za stary na niego nawet :), Atlantis grałem.

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]
Red Alert
Quake
Doom 1/2
Tomb Rider

armia [ Konsul ]
najlepsze ze starych jest GTA i GTA 2. Polecam

ATichrapek [ Chor��y ]
Larry 7 !
Pawelk222 [ Konsul ]
Elasto Mania -> Po prostu IDEAŁ.
Gdy miałem kompa takiego jak ty zagrywałem się w to do upadłego..

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
Fallout 1 i 2- i masz kilkadziesiąt ładnych godzin z życia w plecy :]
StifflersMum [ Konsul ]
heroes III
diablo I
TyTuSPL [ United! Man United! ]
New Star Soccer 3 :D
blazerx [ lateral thinking ]
pasjans, saper

eJay [ Gladiator ]
Virtua Fighter :)
wishram [ Generaďż˝ ]
Wybaczcie, że nie odpowiadałem, ale kilka godzin po opublikowaniu tego wątku komp mi się roz**walił *)
Zostałem uziemiony, teraz dopiero dorwałem się do jakiegoś komputera u kolegi i na chwile mam kontakt ze światem.
Na razie i tak nie pogram, ale możecie podać tytuły na przyszłość.

MasterDD [ :-D ]
Na tym sprzecie mozesz grac we wszystkie gry do '97 roku wlacznie.
Quake 2 bedzie dzialac, tak w miare, ale bedzie.
Seria Mortal Kombat, C&C, Warcraft 2, StarCraft, Blood, Need 4 Speed.
Cala masa kultowych gier.

claudespeed18 [ Generaďż˝ ]
FALLOUT