GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

różnice pomiędzy E1 i E398

26.05.2006
11:28
smile
[1]

krejas [ Konsul ]

różnice pomiędzy E1 i E398

tak jak w temacie ...
jestem ciekaw jakie są różnice pomiędzy Motorolą E1 i Motorolą E398

26.05.2006
12:31
[2]

danieldanek [ Konsul ]

e1 jest droższa,inny soft, a tu masz więcej

03.06.2006
10:32
[3]

Danielch [ Centurion ]

256 tys. kolorów i nagrywanie filmików

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.