
krejas [ Konsul ]
różnice pomiędzy E1 i E398
tak jak w temacie ...
jestem ciekaw jakie są różnice pomiędzy Motorolą E1 i Motorolą E398
danieldanek [ Konsul ]
e1 jest droższa,inny soft, a tu masz więcej
Danielch [ Centurion ]
256 tys. kolorów i nagrywanie filmików