GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jakie jest wasze ulubione czasopismo?

25.05.2006
19:56
[1]

s e i k [ Legionista ]

jakie jest wasze ulubione czasopismo?

no jakie?

25.05.2006
19:57
[2]

Ryn dyn dyn [ Pretorianin ]


jak byłem młodszy to PN i PN plus
jakiś rok temu WPROST
teraz OZON

25.05.2006
19:58
smile
[3]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Focus

25.05.2006
19:59
[4]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

Pani Domu

25.05.2006
20:05
[5]

s e i k [ Legionista ]

a moje to......cholera nie czytam zadnego :(

25.05.2006
20:11
[6]

sherlock holmes [ Chor��y ]

Oczywiście cda.

25.05.2006
20:11
smile
[7]

AirWalk [ Pretorianin ]

1.Polityka
2.Wprost
3.CDA
4. Play

25.05.2006
20:12
[8]

szarzasty [ rammsteinick ]

click,polityka,żagle

25.05.2006
20:12
[9]

John_Kruger [ Baron ]

CKM
Focus
(kiedys) FILM

25.05.2006
20:13
[10]

karol_sz [ myślozbrodniarz ]

Newsweek

25.05.2006
20:14
smile
[11]

mooris [ Konsul ]

CKM bez wątpienia

25.05.2006
20:14
smile
[12]

Bloohder [ Elven Fighter ]

Fakt, CDA(czytałem inne, ale CDA najlepiej mi się czyta).

25.05.2006
20:34
smile
[13]

bECKy [ Konsul ]

no co Wy? nic z motoryzacji?
Motor
AutoSwiat

25.05.2006
20:36
[14]

olenkaha [ Pretorianin ]

Focus

25.05.2006
20:36
[15]

ixs2k3 [ Pretorianin ]

Tylko Motocykl :P

25.05.2006
20:41
smile
[16]

...NathaN... [ The Godfather ]

Tylko Cd-Action.
Dawniej czytałem jeszcze Motor i AutoŚwiat, ale teraz uzywam Internetu jako źródła informacji o samochodach :)

25.05.2006
20:44
[17]

gereg [ zajebisty stopień ]

peep show

25.05.2006
20:49
[18]

Azazell22 [ DEMON ]

gdybym nie miał internetu kupowałbym chętnie:

Cd-action
focus
newsweek

oraz cos o tematyce pilki noznej zapewnie "pilka nozna" lub przeglad sportowy

25.05.2006
20:55
[19]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

polityka, men's health

26.05.2006
10:18
[20]

Aragorn, Syn Arathorna [ ]

CD-A... niezgorszy jest także Click
a po za tym autor umieścił wątek w złej kategorii...

26.05.2006
10:26
[21]

_bubba_ [ Mr. Pink ]

CDA, Playboy, Logo i Focus

Aragorn, Syn Arathorna --> A gdzie miał umieścieć? Najbardziej pasuje do książeki. "Gazety o grach" nie, bo chodzi nie tylko o czasopisma o grach, tylko o wszystkie.

26.05.2006
11:20
[22]

FixUS_1 [ Generaďż˝ ]

CD-Action :)

26.05.2006
11:21
[23]

Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]

Angora. Dziwne, że nikt o tym nie wspomniał, naprawdę dobra gazeta.

Na drugim miejscu przekrój.

26.05.2006
11:25
[24]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

Piłka nożna
Focus

26.05.2006
11:26
[25]

M@teu$z [ Konsul ]

PILKA NOZNA
CDA

26.05.2006
11:35
smile
[26]

zmudix [ palnik ]

Świat Nauki, Focus (ale tego rzadko kupuje)

26.05.2006
11:41
[27]

Telmah [ Pretorianin ]

Men's Health, Newsweek

26.05.2006
11:42
[28]

Pvt. Creak [ Criav ]

CD-Action
Kaczor Donald :D (jestem stary koń, ale lubię to czytać, przypomina mi się dzieciństwo :P)

26.05.2006
11:43
smile
[29]

DKAY [ Generaďż˝ ]

Piłka Nożna, Polityka, Newsweek.

26.05.2006
11:44
[30]

M@teu$z [ Konsul ]

a ile masz lat ze taki kon jestes?????

26.05.2006
11:46
[31]

Gacul [ Centurion ]

1.Polska Zbrojna(dawno nie kupywałem).
2.CKM(fajne artukuły).
3.Playboy(lepsze laski niż w CKM ie).

26.05.2006
12:13
smile
[32]

Scatterhead [ P ]

1. Logo (rzyg)

26.05.2006
12:16
smile
[33]

_ramadan_ [ Konsul ]

PSX EXTREME!!!

26.05.2006
12:25
[34]

Skype [ Konsul ]

Wprost, Newsweek, Focus

26.05.2006
12:26
[35]

TyTuSPL [ United! Man United! ]

Piłka Nożna i CDA

26.05.2006
12:28
smile
[36]

Sephirath [ Pretorianin ]

1) Ozon | CDA
2) Newsweek | Polityka
3) STARE KS GRY | Kawaii (oba upadły :P)

26.05.2006
12:30
smile
[37]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Twój Weekend

26.05.2006
12:31
[38]

endrzi®reloaded [ napster ]

CHIP...;]

no i czasami ;p CDA

26.05.2006
16:19
[39]

toolish [ Kill 'Em All ]

Szataneria

W nowym numerze m.in. artykuły: "Jak zostać szatanistą?", "Szatanizm od podstaw", "Podręcznik młodego szatanisty", "Z czym przyrządzać koty?", "Krew nietylko dziewicza", plakaty szatanistów Lordi, krzyżówka szatanix, w której do wygrania wycieczka do szatanowa i ekstra dodatek gratis: czarna, wyjebana z logiem 666 szczoteczka do zębów.

Cena tylko: 6,66zł.

26.05.2006
16:20
smile
[40]

axel1 [ Konsul ]

C D - A C T I O N forever rulzz!

26.05.2006
16:21
[41]

Wisien [ Deus le volt! ]

"Najwyższy Czas!"

26.05.2006
16:25
[42]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

CDA, Play (coraz rzadziej kupuje), Wprost a tak to prasa codzienna

26.05.2006
16:26
smile
[43]

HeikO :) [ Pretorianin ]

Auto swiat i różne samochodowe

26.05.2006
16:26
smile
[44]

Kaileena [ Empress of Time ]

zdecydowanie CDA

26.05.2006
16:27
smile
[45]

Raz3r [ Generaďż˝ ]

Chip
PCFormat
PC world computer
CDAction
Focus
od biedy Click!

większość z nich kupuje regularnie

Kiedyś absolutnie wszystkie czasopisma poswiecone motoryzacji, teraz już ich nie czytam, ale kolekcje mam pokaźną :).

26.05.2006
16:28
smile
[46]

Loon [ Perfekt ]

CD-Action, GameRanking, Piłka Nożna :).
Chociaz tak naprawde wszystkie kupuje juz bardziej z sentymentu, bo czytuje internet ;).

26.05.2006
16:28
[47]

Johy [ KlubbingMan ]

Cd - Action
Clik
Pc Format

26.05.2006
16:33
[48]

mariaczi [ OutsideR ]

CDA, Focus

26.05.2006
16:35
smile
[49]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

1. Komputer Świat Ekspert
2. Młody Technik
3. CD-Action
4. Motor
5. Auto-Świat

Te gazety kupuje na bieżąco

[Edit] Toolish -----> Oczywiście premiera gazety 06.06.06 [/Edit]

26.05.2006
16:39
smile
[50]

Morgan18 [ Pretorianin ]

Hi-Fi i muzyka
Magazyn Rowerowy
i ulotki z biedronki

02.06.2006
22:52
[51]

Mr.Puzio [ Konsul ]

Opcja na Prawo
Niezalezna Gazeta Polska
Focus

02.06.2006
22:53
[52]

^quqoch^ [ Patryk ]

The New Yorker

02.06.2006
22:56
smile
[53]

Delilah [ Centurion ]

cosmopolitan :)

02.06.2006
22:57
smile
[54]

Łysack [ Mr. Loverman ]

1. bravo
2. świat kobiety
3. claudia
4. przyjaciółka
5. na żywo
6. życie na gorąco:)

co do dwójki to zdarza mi sie przejrzeć jak siostra kupi, a tak to dżołk niemiłosierny:D

02.06.2006
23:10
[55]

Ozzie [ NVIDIA - AGEIA fanboy ]

Wired.

02.06.2006
23:19
[56]

zylla [ Dezerter ]

Bravo girl
13
Barvo
Pani domu
Nastolatki
Joy

02.06.2006
23:23
smile
[57]

Mazio [ Mr Offtopic ]

"Ubawiłeś mnie po pachy Zylla" - wydawnictwo Agora, ćwierćrocznik

02.06.2006
23:38
smile
[58]

Madril [ I Want To Believe ]

National Geographic.

02.06.2006
23:41
smile
[59]

Mysza [ ]

Wychodzi na to, że "Fantastyka"... jedyne pismo, które czytam od 1 numeru... i już ponad 20 lat... teraz wypadałoby podziękować ojcu za kupienie tego historycznego numeru... dzięki, Staruszku! :)

02.06.2006
23:46
smile
[60]

Mazio [ Mr Offtopic ]

no i udało Ci się Myszo mnie zawstydzić... tak na temat ;) to nie jestem systematyczny. Dziś lubię to jutro owo, miałem przygody z Razem i Fantastyką, Playboyem i Newsweekiem, Zoo i CDAction, Secret Servicem i Top Secret... zbierałem i rezygnowałem. Nie jestem typem napędzacza kasy jednej redakcji. Mnie trzeba oczarować, kupić, wczuć się w doraźne potrzeby. Ale komu by się chciało... :)

pozdro Myszo :)

02.06.2006
23:51
smile
[61]

darek_dragon [ 42 ]

Swego czasu Magia i Miecz. Obecnie, w dobie wszechobecnego internetu ratuję lasy i nie kupuję papierowych czasopism :)

03.06.2006
00:19
smile
[62]

Mysza [ ]

Maziu --> Ja też miewam skoki w bok... ostatnio powrócił na ten przykład do łask stary, dobry Przekrój... F miała już swoje złote lata, upadków przeżyła chyba więcej niż niejaki Bungo, teraz powoli się podnosi... oczywiście w mojej skrajnie subiektywnej ocenie... i nie licząc koszmarnego komiksu w ostatnich numerach... a ja, jakoś chyba siłą inercji niekiedy, wciąż jestem jej wiernym czytelnikiem... a kolaborowałem i ze Świerszczykiem, i ze Światem Młodych, Młodym Technikiem, Żołnierzem Polskim, kultowym Razem i jego Magazynem (stamtąd się o rpg dowiedziałem!), Dziennik Ludowy się dla plakatów kupowało, były i Fenixy, i Non Stop, Magazyn Muzyczny, potem Tylko Rock... tony, tony papieru... ale sam wiesz... dzięki temu nam można uwierzyć, jak się trafi, że to literówka była... i piec martenowski od martensów, czy Martina Luthera Kinga, który wbrew nazwisku nie pisał horrorów, odróżnić potrafię... :P :)

pozdrowienia dla Wielkiego Emigranta ;)

03.06.2006
01:20
[63]

Gayardo [ Konsul ]

Focus , Przekrój, Newsweek, Dziennik z "egzotycznych" - EGM i OPM (zachodnie gazetki o grach;p)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.