s e i k [ Legionista ]
jakie jest wasze ulubione czasopismo?
no jakie?
Ryn dyn dyn [ Pretorianin ]
jak byłem młodszy to PN i PN plus
jakiś rok temu WPROST
teraz OZON

bekas86 [ Blaugranczyk ]
Focus
SebNET [ Nigga 4 Life ]
Pani Domu
s e i k [ Legionista ]
a moje to......cholera nie czytam zadnego :(
sherlock holmes [ Chor��y ]
Oczywiście cda.

AirWalk [ Pretorianin ]
1.Polityka
2.Wprost
3.CDA
4. Play
szarzasty [ rammsteinick ]
click,polityka,żagle
John_Kruger [ Baron ]
CKM
Focus
(kiedys) FILM
karol_sz [ myślozbrodniarz ]
Newsweek

mooris [ Konsul ]
CKM bez wątpienia

Bloohder [ Elven Fighter ]
Fakt, CDA(czytałem inne, ale CDA najlepiej mi się czyta).

bECKy [ Konsul ]
no co Wy? nic z motoryzacji?
Motor
AutoSwiat
olenkaha [ Pretorianin ]
Focus
ixs2k3 [ Pretorianin ]
Tylko Motocykl :P

...NathaN... [ The Godfather ]
Tylko Cd-Action.
Dawniej czytałem jeszcze Motor i AutoŚwiat, ale teraz uzywam Internetu jako źródła informacji o samochodach :)
gereg [ zajebisty stopień ]
peep show
Azazell22 [ DEMON ]
gdybym nie miał internetu kupowałbym chętnie:
Cd-action
focus
newsweek
oraz cos o tematyce pilki noznej zapewnie "pilka nozna" lub przeglad sportowy
Vistorante [ teh_pwnerer ]
polityka, men's health
Aragorn, Syn Arathorna [ ]
CD-A... niezgorszy jest także Click
a po za tym autor umieścił wątek w złej kategorii...
_bubba_ [ Mr. Pink ]
CDA, Playboy, Logo i Focus
Aragorn, Syn Arathorna --> A gdzie miał umieścieć? Najbardziej pasuje do książeki. "Gazety o grach" nie, bo chodzi nie tylko o czasopisma o grach, tylko o wszystkie.
FixUS_1 [ Generaďż˝ ]
CD-Action :)
Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]
Angora. Dziwne, że nikt o tym nie wspomniał, naprawdę dobra gazeta.
Na drugim miejscu przekrój.
~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]
Piłka nożna
Focus
M@teu$z [ Konsul ]
PILKA NOZNA
CDA

zmudix [ palnik ]
Świat Nauki, Focus (ale tego rzadko kupuje)
Telmah [ Pretorianin ]
Men's Health, Newsweek
Pvt. Creak [ Criav ]
CD-Action
Kaczor Donald :D (jestem stary koń, ale lubię to czytać, przypomina mi się dzieciństwo :P)

DKAY [ Generaďż˝ ]
Piłka Nożna, Polityka, Newsweek.
M@teu$z [ Konsul ]
a ile masz lat ze taki kon jestes?????
Gacul [ Centurion ]
1.Polska Zbrojna(dawno nie kupywałem).
2.CKM(fajne artukuły).
3.Playboy(lepsze laski niż w CKM ie).

Scatterhead [ P ]
1. Logo (rzyg)

_ramadan_ [ Konsul ]
PSX EXTREME!!!
Skype [ Konsul ]
Wprost, Newsweek, Focus
TyTuSPL [ United! Man United! ]
Piłka Nożna i CDA

Sephirath [ Pretorianin ]
1) Ozon | CDA
2) Newsweek | Polityka
3) STARE KS GRY | Kawaii (oba upadły :P)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Twój Weekend
endrzi®reloaded [ napster ]
CHIP...;]
no i czasami ;p CDA
toolish [ Kill 'Em All ]
Szataneria
W nowym numerze m.in. artykuły: "Jak zostać szatanistą?", "Szatanizm od podstaw", "Podręcznik młodego szatanisty", "Z czym przyrządzać koty?", "Krew nietylko dziewicza", plakaty szatanistów Lordi, krzyżówka szatanix, w której do wygrania wycieczka do szatanowa i ekstra dodatek gratis: czarna, wyjebana z logiem 666 szczoteczka do zębów.
Cena tylko: 6,66zł.

axel1 [ Konsul ]
C D - A C T I O N forever rulzz!
Wisien [ Deus le volt! ]
"Najwyższy Czas!"
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
CDA, Play (coraz rzadziej kupuje), Wprost a tak to prasa codzienna

HeikO :) [ Pretorianin ]
Auto swiat i różne samochodowe

Kaileena [ Empress of Time ]
zdecydowanie CDA

Raz3r [ Generaďż˝ ]
Chip
PCFormat
PC world computer
CDAction
Focus
od biedy Click!
większość z nich kupuje regularnie
Kiedyś absolutnie wszystkie czasopisma poswiecone motoryzacji, teraz już ich nie czytam, ale kolekcje mam pokaźną :).

Loon [ Perfekt ]
CD-Action, GameRanking, Piłka Nożna :).
Chociaz tak naprawde wszystkie kupuje juz bardziej z sentymentu, bo czytuje internet ;).
Johy [ KlubbingMan ]
Cd - Action
Clik
Pc Format
mariaczi [ OutsideR ]
CDA, Focus

master53 [ Czarnobyl 86 ]
1. Komputer Świat Ekspert
2. Młody Technik
3. CD-Action
4. Motor
5. Auto-Świat
Te gazety kupuje na bieżąco
[Edit] Toolish -----> Oczywiście premiera gazety 06.06.06 [/Edit]

Morgan18 [ Pretorianin ]
Hi-Fi i muzyka
Magazyn Rowerowy
i ulotki z biedronki
Mr.Puzio [ Konsul ]
Opcja na Prawo
Niezalezna Gazeta Polska
Focus
^quqoch^ [ Patryk ]
The New Yorker

Delilah [ Centurion ]
cosmopolitan :)

Łysack [ Mr. Loverman ]
1. bravo
2. świat kobiety
3. claudia
4. przyjaciółka
5. na żywo
6. życie na gorąco:)
co do dwójki to zdarza mi sie przejrzeć jak siostra kupi, a tak to dżołk niemiłosierny:D
Ozzie [ NVIDIA - AGEIA fanboy ]
Wired.
zylla [ Dezerter ]
Bravo girl
13
Barvo
Pani domu
Nastolatki
Joy

Mazio [ Mr Offtopic ]
"Ubawiłeś mnie po pachy Zylla" - wydawnictwo Agora, ćwierćrocznik

Madril [ I Want To Believe ]
National Geographic.

Mysza [ ]
Wychodzi na to, że "Fantastyka"... jedyne pismo, które czytam od 1 numeru... i już ponad 20 lat... teraz wypadałoby podziękować ojcu za kupienie tego historycznego numeru... dzięki, Staruszku! :)

Mazio [ Mr Offtopic ]
no i udało Ci się Myszo mnie zawstydzić... tak na temat ;) to nie jestem systematyczny. Dziś lubię to jutro owo, miałem przygody z Razem i Fantastyką, Playboyem i Newsweekiem, Zoo i CDAction, Secret Servicem i Top Secret... zbierałem i rezygnowałem. Nie jestem typem napędzacza kasy jednej redakcji. Mnie trzeba oczarować, kupić, wczuć się w doraźne potrzeby. Ale komu by się chciało... :)
pozdro Myszo :)

darek_dragon [ 42 ]
Swego czasu Magia i Miecz. Obecnie, w dobie wszechobecnego internetu ratuję lasy i nie kupuję papierowych czasopism :)

Mysza [ ]
Maziu --> Ja też miewam skoki w bok... ostatnio powrócił na ten przykład do łask stary, dobry Przekrój... F miała już swoje złote lata, upadków przeżyła chyba więcej niż niejaki Bungo, teraz powoli się podnosi... oczywiście w mojej skrajnie subiektywnej ocenie... i nie licząc koszmarnego komiksu w ostatnich numerach... a ja, jakoś chyba siłą inercji niekiedy, wciąż jestem jej wiernym czytelnikiem... a kolaborowałem i ze Świerszczykiem, i ze Światem Młodych, Młodym Technikiem, Żołnierzem Polskim, kultowym Razem i jego Magazynem (stamtąd się o rpg dowiedziałem!), Dziennik Ludowy się dla plakatów kupowało, były i Fenixy, i Non Stop, Magazyn Muzyczny, potem Tylko Rock... tony, tony papieru... ale sam wiesz... dzięki temu nam można uwierzyć, jak się trafi, że to literówka była... i piec martenowski od martensów, czy Martina Luthera Kinga, który wbrew nazwisku nie pisał horrorów, odróżnić potrafię... :P :)
pozdrowienia dla Wielkiego Emigranta ;)
Gayardo [ Konsul ]
Focus , Przekrój, Newsweek, Dziennik z "egzotycznych" - EGM i OPM (zachodnie gazetki o grach;p)