GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

System do Lotto

08.06.2002
17:58
[1]

Azzie [ Senator ]

System do Lotto

Poszukuje systemu do Lotto :) Wiem, ze nie ma, tak samo jak perpetum-mobile, ale jednak poszukuje :)

Zastanawia mnie tylko jedno. Kazda pileczka ma takie same szanse byc wylosowana... No wiec jak policze ze wsrod ostatnich 1000 losowan najrzadziej wypadala powiedzmy 13, to czy nie ona wlasnie niedlugo powinna wypasc? :) Skoro wszystkie maja takie same szanse na wypadniecie to uklad powinien dazyc do rownomiernej liczby wypadniec kazdej z pileczek... A jednak 13 nadal ma takie same szanse na wypadniecie... Hmmm

Wiem ze poprzednie losowania nie maja zadnego wplywu na kolejne, ale jednak cos mi mowi zebym poszukal tych liczb wlasnie takim sposobem :)

Wygrac nie chce (nie potrzebuje tej kasy :) ) ale meczy mnie znalezienie sposobu :) Potem wezme sie za kamien filozoficzny i perpetum mobile ;)

08.06.2002
18:01
[2]

Arczens [ Legend ]

Dupa blada już próbowałem to liczyć i takie tam różne która najczęściej i jakie wypadają razem (pary) nigdy się nie sprawdziło :(

08.06.2002
18:02
smile
[3]

Arczens [ Legend ]

Ale oczywiście życze powodzenia :)

08.06.2002
18:06
[4]

Azzie [ Senator ]

Moze za malo wynikow wziales pod uwage :) Ja chce przeliczyc wszystkie 3878 losowan :) W kazdym bylo 6 pileczek, czyli w sumie 23268 szczesliwych kuleczek :) Czyli kazda teoretycznie powinna wypasc po ok 474 razy... Musi byc jakas nieszczesliwa ktora tylko czeka az ją zaznacze i wygram :)

08.06.2002
18:07
smile
[5]

Arczens [ Legend ]

tutaj są nawet wszystkie archiwalne losowania może to Ci pomoże :)

08.06.2002
18:08
[6]

Arczens [ Legend ]

Ja nie sprawdzałem wszystkich zrobiłem sobie próbe z około 500 losowań

08.06.2002
18:11
[7]

Michmax [ ------ ]

Ja ma CD z wynikami z kilkunastu lat, najczęściej wypadające liczby, najżadziej itd. Są tam też systemy typu jak grać by nie stracić. Jeszcze nie sprawdziłem czy to działa.

08.06.2002
18:11
[8]

Schwarz [ Konsul ]

ojej czy prawdopodobienstwa wygrania przy stosowaniu tych roznych "systemow" nie jest takie samo jak prawdopodobienstwo wygrania po skorzystaniu z uslug wrozki???

08.06.2002
18:26
[9]

The Dragon [ Eternal ]

Wiesz...mozna dosc malym nakladem kasy obstawic dosc duze ilosci wynikow, ale sposobu na lotto nie ma, bo warunki losowania sa zawsze inne.

08.06.2002
18:33
[10]

Azzie [ Senator ]

No ale czy w sumie pseudonaukowa metoda nie jest lepsza niz zadna? Kazdy typujacy wymienia liczby dla niego specyficzne. Tak samo jak w komputerze nie ma i nigdy nie bedzie liczby losowej tak samo czlowiek liczby ktore typuje tez nie sa losowe. Wiec teoretycznie metoda jaka opisalem jest losowa gdyz opiera sie na rowni nieprzewidywalnych wynikach lotto :)

08.06.2002
18:35
[11]

Jake [ R.I.P. ]

to nie działa

08.06.2002
18:38
[12]

The Dragon [ Eternal ]

Ja kiedys obstawilem zreszta multilotka systemem. Kosztowal mnie z bratem razem chyba 30 zlotych. Wieoczorem dnia w ktorym nie chcialo nam sie jechac do kolektury (wakacje - do lotka 10kilosow na rowerze) wygralibysmy 200 zlotych :)) Nastepnego dnia obstawilismy wiec nieco zrezygnowani, bo przeciez te same liczby pod rzad nie wypadna, a jednak wygralismy 50 zl. Wiec systemy sa ok, tylko jest z nimi maly problem - wez skreslaj sobie 50 kuponow - mozna cholery dostac :(

08.06.2002
18:44
[13]

Azzie [ Senator ]

A moze ktos z Was ma jakis system i jest sklonny sie podzielic? :) Ja jak tylko skoncze swoj mam zamiar umiescic go na WWW. Zreszta od razu pisze w PHP.

08.06.2002
18:49
smile
[14]

Schwarz [ Konsul ]

eee ja jednak mysle ze systemy to jednak jedna wielka sciema:PPP poprostu trzeba miec okrutne szczescie zeby wygrac i juz, bo kto powiedzial, ze kiedys nie trafi sie np takie losowanie 1, 2, 3, 4, 5, 6? wydaje sie niemozliwe, zbyt proste, ale czy prawdopodobienstwo takiego trafienia jest inne niz kazdej nnej szostki? ostatnio na pewnym tescie yszlo mi, ze jestem osoba z lekka fatalistyczna, takze podsumowujac - jak ktos ma wygrac to wyra niezaleznie czy korzysta z systemow, rady wrozki, czy bierze do losowania date slubu:)))

08.06.2002
18:49
[15]

The Dragon [ Eternal ]

Azzie - jak ci na tym bardzo zalezy, to mialem gdzies takie ksiazeczki i moge poszukac (zreszta takie cos mozna kupic w kolekturze - koszt ok 10 zlotych). Tam nie ma nic specjalnie ciekawego, a tylko rozpisanie kuponow na rozne ilosci liczb, ew wprowadzenie kilku liczb uprzywilejowanych

08.06.2002
18:58
[16]

Killboy [ Pretorianin ]

Lotto???

08.06.2002
19:03
[17]

Commando [ Pretorianin ]

"Tak samo jak w komputerze nie ma i nigdy nie bedzie liczby losowej " ???

08.06.2002
19:09
[18]

The Dragon [ Eternal ]

No tak w sumie to nie ma czegos takiego jak liczba losowa :) Ale olejmy to, bo wejdziemy w dywagacje typu: "czy gdybym wstal 3 minuty wczesniej i drzwi otwozyl lewa reka, to Włosi wygraliby z Chorwacja 5:1?" - no co...jest to mozliwe :)

08.06.2002
19:12
smile
[19]

Schwarz [ Konsul ]

mozliwe a nawet bardzo prawdopodobne:))) jak bylem maly to czesto nad tym myslalem:) BTW fajny film o tym - biegnij lola biegnij - jak ktos przypadkiem nie widzial to polecam:PPP

08.06.2002
19:26
[20]

Commando [ Pretorianin ]

"Bog nie gra w kosci" powiedzial Einstein myslac o ruchu czasteczek elementarnych. A jednak gra - ten ruch jest calkowicie losowy.

08.06.2002
19:29
[21]

The Dragon [ Eternal ]

Nic nie jest calkiem losowe. Moze byc jednie za trudne do obliczenia :)

08.06.2002
19:37
[22]

Azzie [ Senator ]

Commando: Wszystkie liczby losowe w komputerze opieraja sie na czasie w milisekundach od wlaczenia komputera plus kilka operacji matematycznych... Tak wiec znajac dokladny czas wlaczenia kompa znasz wszystkie liczby jakie moze komputer "wylosowac" w kazdej milisekundzie swojej pracy :)

08.06.2002
19:38
[23]

Commando [ Pretorianin ]

... na liczbach pierwszych. Masz racje, jednak ruch atomow jest losowy :)

08.06.2002
21:16
[24]

abu [ Senator ]

chcialbym cos w to w koncu wygrac :-((((

08.06.2002
22:38
[25]

Azzie [ Senator ]

A oto wersja 0.1 Beta mojego systemu :) Link ponizej... Pogrubione na czerwono liczby to proponowane skreslenia. Propozycji jest 25 czyli polowa. Wsrod nich sa 4 trafienia z dzisiejszego losowania (przy ustalaniu tych liczb dzisiejsze losowanie nie bylo brane pod uwage). Czyli trafilem wiecej niz polowe strzalow... Jak na razie kiepsko ale mysle ze trojke lub czworke daloby sie trafic.

08.06.2002
22:40
[26]

The Dragon [ Eternal ]

I do czego to ma sluzyc? Zeby obstawic 25 liczb musialbys puscuc kilka tysiecy kuponow - zaplacilbys wiecej niz za wygrana z 5tki...

08.06.2002
22:42
[27]

Azzie [ Senator ]

The Dragon: Do czego ma sluzyc? Nie wiem :) Na razie opracowywuje a to jest wczesne stadium :)

08.06.2002
22:42
[28]

wysiu [ ]

Azzie --> takie cos, jak rachunek prawdopodobienstawa, nie istnieje... czyli nie ma tez systemow do lotka...:) decyduje zawsze fuks:))

08.06.2002
22:46
[29]

Azzie [ Senator ]

The Dragon: Jak na razie jedyne co moj program robi to liczy wystepowanie liczb we wszystkich losowaniach i wskazuje te numerki ktore wypadly ponizej sredniej... Jesli masz jakies pomysly to wal :) Podzielimy sie kasa :) wysiu: Ale skoro zaden z systemow nie ma przewagi nad slepym zaznaczaniem to wynika z tego ze slepe zaznaczanie tez zadnej przewagi nie ma nad systemami :) A w cos w zyciu trzeba wierzyc nie? Ja wierze w matematyke i ze wszystko da sie obliczyc :) (co nie znaczy ze ja to potrafie :/ )

08.06.2002
22:49
[30]

The Dragon [ Eternal ]

Azzie - nie no mysle, ze roznica prawdopodobienstwa trafienia w lotka 6 z 6 skreslonych jest okolo 100, a moze 1000 mniejsza niz trafienia 6 z 8 skreslonych. A taki system mozna zapuscic w kolekturze juz dosc tanio. Jesliby przyjac, ze zna sie 2 pewniaki, to mozna np obstawic 10 i nic tylko czekac na miliard w sroe i w sobote :))

08.06.2002
22:53
[31]

abu [ Senator ]

jak coś wymyslicie - dajcie znac :P

08.06.2002
22:56
[32]

Azzie [ Senator ]

Najgorzej ze w sumie tylko raz gralem w Lotto i to na chybil trafil (oczywiscie nic nie wygralem) i nawet nie wiem dokaldnie jakie tam sa reguly :)

08.06.2002
22:58
[33]

The Dragon [ Eternal ]

aaa... to sporo tlumaczy :))))

08.06.2002
23:01
[34]

Azzie [ Senator ]

;)P

09.06.2002
00:35
[35]

Grul [ Konsul ]

Na multilotku da sie zarabiac :). Dowodem na to jest gosc z mojego osiedla, ktorego codziennie widuje w kolekturze z pokaznym pliczkiem kuponow. Trzeba na to jednak duzo czasu poswiecic, cierpliwosci(pareset kuponow do skreslenia) i miec "kapital inwestycyjny" na poczatku. Mowi, ze wychodzi na tym miesiecznie ok. od -2000 do +5000 zl. Oczywiscie obraca wiekszym kapitalem. Zdradza swoj system za niewielka oplata :). Ja i 2 kolesi zlozylismy sie na niego no ale do tego trzeba naprawde zelaznej cierpliwosci. Ja wymieklem po 2 stratnych losowaniach na samym poczatku :), jeden kolega mial wiecej cierpliwosci i szczescia, ale po 3 tyg. tez zrezygnowal. Takze sami widzicie jak to jest. Sam system bazuje wlasnie na czestosci wystepowania liczb i na tym co powiedzial Azzie: "dazeniu do rownomiernej ilosci wypadniec kazdej z pileczek". Dobra pozno juz i nie chce mi sie juz opowiadac calej zawilosci tego systemu... :)

09.06.2002
09:22
[36]

Lipton [ 101st Airborne ]

Azzie--> Jak sam zauwazlyles nie ma systemu do wydarzen losowych. Bo przeciez ta np. 13 moze nie wypasc jeszcze przez rok:P

09.06.2002
23:10
[37]

abu [ Senator ]

i jak idzie opracowywanie systemu???

09.06.2002
23:56
[38]

grzesiek16 [ Feluś ]

ja raz wygralem w szczesliwym numerku cos 2 dychy i 4 dychy na jednorekim bandycie - a w Lotto jakos szczescia nie mam

10.06.2002
00:47
[39]

abu [ Senator ]

czyli zdrapki rulezzzz.... :-))))))))))))))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.