GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przelamac sie :)

20.05.2006
22:12
smile
[1]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Przelamac sie :)

Jestem czlowiekiem niesmialym w tych sprawach, wiec zwracam sie do forumowiczow z rada jak postapic w pewnej sytuacji. Zasiegnelem juz zdania kolegow i kolezanek teraz pora na was :).

Poznalem dziewczyne na Igrach. Nie przez jakiegos znajomego, poprostu samo z siebie. Bylem odwazny po eliskirze specjalnym, wiec nie mialem problemow z nawiazeniem kontaktu. Tance i zabawa. Pozniej poprosila o odprowadzenie do domu. Lubie chodzic z ludzmi w nocy :). Odprowadzilem. Juz sie chcialem zegnac i zadaje pytanie " Nie chcesz mnie odprowadzic pod mieszkanie?". W tej chwili sie wystraszylem, no ale do odwaznych swiat nalezy. Jak mozna sie bylo spodziewac dostaje zaproszenie do mieszkania i niewinne zdanie "Nie ma lokatorki, a mi sie samej spac nie chce". Oczywiscie nie byla to propozycja, ale mozna sie domyslic :). Twardo odmowilem! Stalismy na tym korytarzu przez jakies dluzszy czas i "zajmowalismy sie soba". Pozniej przenieslismy sie do mieszkania. Bez zaglebiania sie w szczegoly. Powiem, ze ciezko bylo sie rozstac, chociaz ledwo sie trzymalismy. Przelamalem sie i wyszedlem nareszcie.

To tak opowiedziana pobieznie historia, a teraz problem :). Nie wzielem od niej zadnego numeru itp. Chcialbym sie z nia jeszcze raz zobaczyc, ale sie wstydze juz przyjsc do niej i ja zobaczyc. Nie wiem, czy byl to tylko taki "spontan", czy cos wiecej :). Jak to zrobic? Jak znowu nawiazac kontakt? Nie mam innego wyjscia jak isc do niej, ale nie wiem co wtedy powiem.

20.05.2006
22:17
[2]

Orlando [ Reservoir Dog ]

"No cześć, wczoraj mnie tak oszołomiłaś, że zapomniałem wziąść twoje numeru fona"

Dalej Luke sam kombinuj.

20.05.2006
22:18
[3]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

do boju Hopkins :D dasz rade!!!

20.05.2006
22:19
[4]

Yoghurt [ Legend ]

Pochwalic się chciałeś?

Żeś nie wziął telefonu teraz twoja strata, ale spytaj stansona, moze ją zna i ci co nieco opowie. Ale jesli wiesz gdzie mieszka? To znowu zazyj "ten specjalny elisir", jak ci łatwiej po tym idzie.

A tak serio? Nie widze problemu. Oczywiście jesli tylko po eliksirach jesteś madafaka, a bez nich jesteś niesmiały... cóz mon, masz problem. Idx i tyle, co tu do powiedzenia, fajnie było, to czego tu się wstydzić? Dżizas, przedszkole. Idziesz, gadasz w drzwiach o czymkolwiek, nie wiem, mówisz ze "głupio wyszło" i zapraszasz gdzieś do kina albo na kawe, tudziez mówisz, ze "było miło,, choć niezręcznie", robisz psie oczka i hajda chwytać za wypięta pierś słowianską po dłuższych takich podchodach. Jak wysmieje albo zamknie drzwi, bo sama była pod wpływem eliksirów, to sobie odpuść i szukaj innej, jak nie- ruchaj. No co z tym dobrym, prostym wychowaniem sie dzieje teraz, gimnazjum tak źle wpływa czy ogólny spadek formy młodziezy? :)

20.05.2006
22:21
[5]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Yoghurt nie ruchaj, bo ruchac nie chce :). Chwalic sie moge silna wola i powstrzymaniem popedu jak cos :). Bez eliksirow trzeba. Wlasnie o wysmianie chodzi. Nie chcialbym tego.

20.05.2006
22:21
[6]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

no nie. praktycznie sama ci sie zaoferowala i nie skorzystales?:)

20.05.2006
22:22
[7]

Orlando [ Reservoir Dog ]

hopki, jak cie lubi to nie wysmieje.

a jak wyśmieje to nie jest tego warta.

20.05.2006
22:24
[8]

QQuel [ Drzewo Kukiełkowe ]

Kupujesz bukiet kwiatów (A co, stówkę bierzesz jak Ci zależy), roże for example - Ubierasz się ładnie (Ładnie, nie garnitur, ładnie), podchodzisz pod drzwi, dzyń dzyń, jeśli otwiera ona, to dajesz kwiatki i pytasz czy nie chce się gdzieś przejść (Czy cuś w tym stylu), jak nie ona to prosisz ją i tak dalej.

Jaki problem?

20.05.2006
22:27
[9]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Iverson tak.
Orlando tak, tak. Tez tak wiele razy mowilem w innych tego typu watkach :).
QQuel wyjscie jutro juz mam w planach. Z kwiatkami mam zle przejscia.

20.05.2006
22:29
[10]

Yoghurt [ Legend ]

No własnie z historii wyniosłem morał- ruchać nie chciałeś. Błąd. Życie choć piekne tak krótkie jest, trzeba wykorzystac swoją szansę.

A co do wyśmiania- jak wysmieje, to znaczy, zę była na bani i niewazne dla niej było, kogo by zaciągnęła do domu. Jak nie wyśmieje masz dwie opcje- albo nawet na trzeźwo nieważne jest, kogo zaciągnie do swego leża (zapewne po to, by złozyc cie w ofierze krasnalom ogrodowym czy innym rzeczom niepojętym przez ludzki umysł. Bo ruchać nie chcesz, więc co innego moze ci zrobić), albo też wzbudziłes jej zainteresowanie. Czyli, ergo:

*Wyśmiewa- masz ją w dupie (mozesz jeszcze ją potraktowac z buta na dowidzenia albo pomazać jej drzwi kredkami w ramach zemsty)

*Nie wyśmiewa- ostrożnie sprawdasz, czy nie nalezy do sekty jakowejś i jeśli nie- startujesz i kombinujesz

*Jesli kombinujesz, sprawdasz, czy sie rucha. Jak tak, a ty nie chcesz, dajesz jej fote i adres.

20.05.2006
22:31
smile
[11]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

*Jesli kombinujesz, sprawdasz, czy sie rucha. Jak tak, a ty nie chcesz, dajesz jej fote i adres.
Popieram hehe

20.05.2006
22:31
smile
[12]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Czyja fote i czyj adres?

20.05.2006
22:32
[13]

Yoghurt [ Legend ]

Oto co napisał pewien mój przedmówca, Yoghurt: dajesz jej fote i adres.

Twoich danych nie chce.

20.05.2006
22:33
smile
[14]

Rellik [ Kuciland ]

Zastanawiam sie GDZIE Ci sie spieszylo ze tak szybko wyszedles :D
A tak btw. wsyscy teraz sie zastanawiaja PO KIEGO wychodziłes, ale jak na moj gust to chyba nawet rozsądnie zrobiles :)

Kwiaty? Moze raczej cos do jedzenia? Np: Pukasz do niej z otwarta paczka paluszkow lajkonik, ona otwiera, a Ty zagryzajac " Hej, strasznie duze teraz robia te paczki, nie sądzisz? Moze bys mi z tymi paluszkami pomogła? Takie fajne, solone - a szkoda by było jak by sie zmarnowały... " ;) czy cos w te gusta.

co do foty i adresu---> hopkins to chyba z Gliwic jest, o ile sie nie myle :D

20.05.2006
22:36
smile
[15]

Xaltorun [ Battousai ]

Rellik -> nie lepiej z kurczakiem w łapie "chcesz troche?" :)

20.05.2006
22:36
smile
[16]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Yogurth myslalem, ze mam jej dac adres :) No dobrze. Mieszka w Nowym Saczu, ale uczy sie w Gliwicach :).
Rellik rano wczesnie wstac musialem :). Wyszedlem, bo nie jestem typem faceta co to rucha wszystko co "daje".
Co do sposobu to z jajem i moze bedzie dobry :)

20.05.2006
22:37
[17]

Rellik [ Kuciland ]

Xal -- nie, 'na kurczaka' za wczesnie- co jesli jest wegetrianka? Nie mozemy aż tak ryzykowac! :D

edit:
Bingo! ;) Czyli mialem racje co do miejsca zamieszkania. A Panna ma u mnie plusa! Za ten Nowy Sącz! :) Proboj metody z paluszkami lub czyms takim (odradzam chipsy) Oryginalne, przyjemne i trudno sie oprzec! :D buehehe

20.05.2006
22:38
smile
[18]

Xaltorun [ Battousai ]

to moze kalafiora :)

20.05.2006
22:38
[19]

Yoghurt [ Legend ]

Nowy sącz, gliwice... daleko panie, ale moze inny forumowicz skorzysta.

Wyszedlem, bo nie jestem typem faceta co to rucha wszystko co "daje".

Słusznie. Rucha sie tylko te ładne.

20.05.2006
22:39
smile
[20]

Loon [ Perfekt ]

Mogla miec syfa :).

20.05.2006
22:42
[21]

Rellik [ Kuciland ]

Xal- W 'taxi 3' kalafior zostal uzyty do uswiadomienia pewnej osoby ze inna jest w ciąży.. Nie chcemy tez, żeby Panna pomyślałą ze Hopkins jest już tatą :D To MÓGŁBY być minus, ale podobno niektóre to kręci... Wedlug mnie ryzykowna metoda ;D

edit: Hopkins poznales ja w bibliotece czy tego typu instytucji, czy tak? I ona NIE mieszka na ptasim osiedlu, prawda? ((Wiem to wyglada na dwa głupie pytania, ale sprawdzam swoje przeczucia :D))

20.05.2006
22:44
smile
[22]

Xaltorun [ Battousai ]

<-- Rellik

nie ogladalem taxi 3 ;) moze dajmy posluchać Hopkinsowi jakis normalnych rad :)

20.05.2006
22:47
smile
[23]

Rellik [ Kuciland ]

Xaltorun ---> Nie wiem o co Ci chodzi pisząc "normalnych". Ja z tymi paluszkami jestem w 100% poważny! :D

20.05.2006
22:48
[24]

MartiniBianco [ Konsul ]

Kwiatki i bombonierka na pewno by zadziałały w tym przypadku

20.05.2006
22:48
[25]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Rellik krotko ja znam ale wiem, ze dzieci lubi :) Poznalem ja w nocy na lotnisku :). Mieszka przy ptasim osiedlu :) Jednak jej osiedle juz ma inna nazwe.
Xaltorun jakie znowu normalne rady? :) Wszystko jest dobre.

20.05.2006
22:50
smile
[26]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

Żeś nie wziął telefonu teraz twoja strata, ale spytaj stansona, moze ją zna i ci co nieco opowie.

ROTFL :D

Hopkins ---> Idź po prostu do niej, zapytaj czy nie ma ochoty na spacer/kino/kawe/piwo/cokolwiek, jak odmówi albo Cie wyśmieje to po prostu to olej, dookoła jest wiele innych ładnych dziewczyn.

Aha, żeby dobrze ocenić sytuacje w imieniu społeczności GOLa masz tutaj niedługo wkleić jej zdjęcie ;)

20.05.2006
22:51
smile
[27]

Xaltorun [ Battousai ]

No jak tak to wypozycz dzieciaka od sąsiada i przyjdz do niej z kalafiorem! Jak oglądała taxi3 i lubi dzieciaki to super ;D

20.05.2006
22:52
[28]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Nazgrel jak zdobede to wkleje.
Xaltorun bratanka wezme :)

20.05.2006
22:55
smile
[29]

Rellik [ Kuciland ]

Nooo... Lotnisko to prawie to samo co biblioteka, widac wiec ze sie nie myliłem ;) Przy czyli może np na takim Trynku ale to już jest mało ważne :D Lubi dzieci powiadasz? To co Panowie? Dajemu jej drugiego plusa? Chociaż nie, narazie sie wstrzymajmy, żeby jej zbyt dobrze nie ocenić na starcie ;)

Nazgrel---> a tam wszystkim bedzie pokazywal. Wazne zebym ja zobaczyl i ew dał jej plusika! <joke> ;)

Dziwne, 'Terminal' przyszedł mi na myśl ;)))

Edit: dobra, ja pomykam. Powodzenia brachu, trzymamy kciuki! I Pamietaj! W razie nieprzewidzanych sytuacji NIE_PANIKUJ! Nerwy na wodzy i Improwizuj! :D Jeszcze raz powodzenia!

20.05.2006
22:56
[30]

Kompo [ by AI ]

Coś mi się zdaje, że to był wg niej jednorazowy spontan, ale moje zachwiane oko może się mylić.

20.05.2006
22:57
[31]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Rellik dziekuje :)
Kompo i rowniez mi tak sie zdaje :)

20.05.2006
22:58
smile
[32]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

hopkins --> Widze,ze magia IGRow udzielila sie i Tobie, tak trzymaj!
I niech ktos powie, ze IGRY sa beznadziejne, eh :)

I szacuneczek, ze nie poruchales - mimo wszystko pozniej trudniej by bylo spojrzec jej w twarz, nie sadzisz? :)

Chyba ze jest z Trynku - wtedy bez roznicy :P.

20.05.2006
22:59
[33]

Xaltorun [ Battousai ]

Wazne zebym ja zobaczyl i ew dał jej plusika! <joke>

jeszcze ja musze oszacować czy warto kupować kalafiora ewentualnie brokuły :)

'Edit'

kompo ma racje :)

20.05.2006
22:59
smile
[34]

Loon [ Perfekt ]

Tez mi sie tak zdawalo, ale nie chcialem Cie dolowac ;).

20.05.2006
23:01
smile
[35]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

brutu bardzo sie udzielila. Nie jest z Trynku :).
Xaltorun zdjecie dam zapewne po daniu kalafiora. :)
Loon ale czemu dolowac? Chcialbym poprostu sie z nia jeszcze raz zobaczyc.

20.05.2006
23:02
smile
[36]

Rellik [ Kuciland ]

Ok bo widze ze cos przestajecie myslec pozytywnie ;)

W razie jesli nie bedzie miala ochoty na paluszki to wiesz, nie smutna mina tylko gryziesz swojego paluszka ktorego masz w buzi, robisz mine taka zdziwioną ale nie za bardzo, nastaje 10 sekund niezrecznej dla niej ciszy, po czym wyciagasz kolejnego paluszka chwile potrzasasz nim tak jak bys jej grozil ( ;) ) i sypiesz " Żaluj, takie dobre paluszki a Ty nie chcesz! Ale nie to nie, ide trawić w samotności! bye" Po czym odwracasz sie na piecie przy jednoczesnym pochłonięciu kolejnego paluszka (z obojętną tym razem miną).

20.05.2006
23:03
smile
[37]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Rellik widze, ze naogladales sie sporu filmow romantycznych chyba :)

20.05.2006
23:04
smile
[38]

temp2 [ ARET ]

Idz do niej pogadaj i wez nr telefonu.Znasz adres to zaden problem.Powodzenia.

20.05.2006
23:06
[39]

Xaltorun [ Battousai ]

Hopkins -> mozliwe ze sie naoglądał ale jestem 100% pewien ze w zadnym nie było akcji z paluszkami xD

20.05.2006
23:10
[40]

Garbizaur [ Legend ]

A mi się wydaje, że sprawa jest prosta (i tak naprawdę jedynym problemem jest dla mnie to, jak duży wpływ na wasze zachowanie miał magiczny eliksir...). Otóż z tego co opisujesz, panna po prostu cię wyrywała i ewidentnie jej się spodobałeś... Tak więc... nie widzę inaczej... wal śmiało do niej!

A jak dostaniesz jednak kosza (w co wątpie), to się nie zrażaj. :)

20.05.2006
23:11
[41]

Rellik [ Kuciland ]

Hopkins ---> Nie wiem czy Cie to pocieszy czy wrecz przeciwnie, ale wole Dreszczowce i Psychologiczne :D Poza tym ja nie mam nic do zarzucenia tej taktyce! No stary sam zobacz! po prostu bullet proof :D A ze wyglada hm.. niecodziennie to już inna sprawa- takie już są moje pomysły! :D

20.05.2006
23:12
smile
[42]

Kompo [ by AI ]

Swoją drogą to mały procent dziewczyn, jak jej się podoba gościu, którego widzi pierwszy raz, od razu chce go zaciągnąć do łóżka, nie, Garbizaur? :P

20.05.2006
23:13
[43]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

temp2 niby takie proste :)
Xaltorun czyli mam szanse byc pierwszym! :)
Garbiozaur bez alkohol tez bym ja poznal i napewno skonczylo by sie tak jak teraz, ale sprawy potoczylyby sie wolniej. Dzieki za bardzo pozytywnego postac :)
Rellik sam wygladam niecodziennie, wiec sposob bedzie bardzo dobry.
Kompo ja sie na kobietach nie znam :)

20.05.2006
23:16
[44]

Kompo [ by AI ]

hopkins - > no to zależy, bo są dwie opcje:
- albo trafiłeś na tak bezpośrednią, ale porządną dziewczyną, która się w Tobie tak zakochała od pierwszego wejrzenia, że od razu chciała skonsumować znajomość
- albo trafiłeś na poszukiwaczkę seksu.

20.05.2006
23:19
[45]

Garbizaur [ Legend ]

Kompo ---> ;-)

btw. jest trzecia możliwość - trafiłeś na porządną (w miarę) dziewczynę, która po kilku głębszych nabrała ochoty na coś ostrzejszego... ;-P

20.05.2006
23:20
[46]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Kompo nie mam zielonego pojecia :)

20.05.2006
23:21
[47]

Rellik [ Kuciland ]

Kompo nie wziales pod uwage ze mogla byc w stanie pomroczności jasnej ;) Ew miala wielka potrzebe poprawic sobie samopoczucie :P Pozatym może słucha Necro Knura ( www.necroknur666.prv.pl polecam kawałek 'Necropiggy Incantations' !) i faktycznie chciala go wciagnac w wyznawanie Misi z ee.. Wesołej Krainy?
Albo po prostu miala ochote rzeźbić głowy małp w kokosach? A Wy odrazu mysli SEX SEX SEX! ;)))

20.05.2006
23:21
smile
[48]

Kompo [ by AI ]

hopkins, Twoja wina, żeś o telefon nie zapytał przy wyjściu, wtedy jej reakcja by dała odpowiedź na to pytanie. Tak samo jak odpowiedź może przynieść Twoja wizyta u niej, tak więc udaj się do niej i poproś, by postawiła sprawę kawę na ławę. ;)

20.05.2006
23:23
smile
[49]

Xaltorun [ Battousai ]

<-- Rellik

20.05.2006
23:42
[50]

mikmac [ Senator ]

co to sa Igry ????

20.05.2006
23:48
[51]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Juwenalia w Gliwicach :)

20.05.2006
23:52
[52]

mikmac [ Senator ]

poznales laske na juwenaliach, ergo raczej 16+ a zapewne studentka i ten tego nie.. hmm.. puknales? zaciagnela cie do wyra i wyszedles?
po pijaku czy nie, zaciagnela cie do wyra wiec az tak pijana nie byla - jak by byla to by cie sprowadzila do parteru jeszcze na tych juwenaliach...
dzisiejsza mlodziez....

20.05.2006
23:53
smile
[53]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

mikmac nie zrozumialem zabardzo tego co napisales.

20.05.2006
23:59
[54]

mikmac [ Senator ]

czego zes nie skapowal?
tego zes sierota, czy tego, ze laska leciala na ciebie, ze tak powiem calym cialem?
btw juwenalia to piekna impreza...

21.05.2006
00:04
[55]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

mikmac czyli jestem sierota, bo nie skorzystalem?

21.05.2006
00:06
[56]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

wow... aleś spieprzył chłopie... a raczej nie-spieprzył.
koncertowo.
ile masz lat tak w ogóle?

21.05.2006
00:08
[57]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

17

21.05.2006
00:10
[58]

mikmac [ Senator ]

wyobraz sobie, ze w tym ukladzie to nei ty miales skorzystac !!! zepsules plan lasce i nie dales JEJ skorzystac.
Masz, badz miales rosterki zyciowe - puknac czy nie, pijana to nie wypada. Bzdura. Sam opisales jak to spacerowaliscie, rozmawialiscie - jaka pijana? Lasencja w prosty, nie skomplikowany sposob zaciagnela cie do lozka a ty jej zwiales z widelca.
Pamietaj, ze kobity tak samo czesto zaciagaja nas do lozka jak my je - ino one nie chwala sie tym przy piwie.

21.05.2006
00:11
smile
[59]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

to byłby 1szy ?
pewnie dlatego troche stchórzyłeś.
spoko, na drugi raz nie bądź taki bohater jak cie laska chce ;) zwykle się trzeba ostro namęczyć żeby do czegoś takiego doprowadzić :)

aha no i myślę, że ona już cie nie zaprosi do łóżka - kobiety lubia pewnych siebie, konkretnych ;) ale luz, nie ta to inna ;)

BTW, czy to przypadkiem nie była taka blondynka tleniona, dośc niska? Jedną taka obracała cała moja ekipa od imprez w Sośnicy ;)

21.05.2006
00:12
[60]

mikmac [ Senator ]

heh tak mi sie cos kojarzylo, ze cie pamietam jako 14 latka z forum...
wieznia juz za ciebie nie ma, ale wciaz nieletni :)
jak byla brzydka to mzoemy zapomniec, jak nie tos sierotka :)

21.05.2006
00:13
[61]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

mikmac panika.
BIGos ta 1szy :) Nie, to byla brunetka i nie wygladala na puszczalska.

edit: mikmac polubilem ja bardzo przez ta chwile i naprawde nie moglbym.

21.05.2006
00:14
smile
[62]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

żadna nie wygląda

21.05.2006
00:14
smile
[63]

craym [ Senator ]

hopkins ile masz lat?

tamta dziewczyna chciala sie ciupciac; po pierwszym spotkaniu, w dniu kiedy sie spotkaliscie; jej nie zalezy na salym zwiazku czy utrzymywaniu znajomosci; chciala tylko, zeby ktos ja przedupczyl, to mogles byc ty (w ogole lol, ze nie skorzystales) albo KTOKOLWIEK inny; zalorze sie ze wlasnie teraz spi z jakims innym kolesiem a o tonie juz nie pamieta
odpusc sobie stary, dales ciala na calej linii; nastepnym razem bedziesz wiedzial co robic...

21.05.2006
00:16
[64]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

craym ja 17 jak juz napisalem, ona 20. Nie wiem, moze.
BIGos juz sie o tym kiedys przekonalem.

21.05.2006
00:18
[65]

mikmac [ Senator ]

oj zaluj, nauczyla by cie moze czegos i to za free :D

21.05.2006
00:21
[66]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Jak powiedzialem nie moglbym tego zrobic.

21.05.2006
00:22
[67]

Yoghurt [ Legend ]

To oddac komuś trzeba było, a nie teraz afere na forum robic. I coś narobił, blaszka w czoło za kare, nie popełniaj więcej tego blędu. Odpokutowac to, już!

21.05.2006
00:23
smile
[68]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

więcej wiary w siebie
co prawda alkohol, zmęczenie i fakt, że debiut na pewno nie sprzyjają, ale młodość ma taką radosną właściwość, że erekcje masz kiedy ci sie żywnie podoba ;)

21.05.2006
00:24
[69]

mikmac [ Senator ]

bigos -->
czasem nawet jak ci sie to nie podoba :D

hopkins -->
jak to nie mogles? zassal ci sie?

21.05.2006
00:24
[70]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Yoghurt oj wy sprowadziliscie temat do seksu :)
BIGos tu nie chodzi o wiare w siebie.
mikmac poprostu nie moglem. Chcialem, chce dalej, a i tak bym tego nie zrobil.

21.05.2006
00:29
smile
[71]

craym [ Senator ]

czyli chcesz ale nie mozesz
dlaczego? powiedz, pomozemy..

21.05.2006
00:30
[72]

Yoghurt [ Legend ]

Hopkins-> Że co? Przepraszam, a kto w pierwszym poście pisał o, cytuje: "Nie ma lokatorki, a mi sie samej spac nie chce". No przepraszam, sugerujesz, ze temat mówi o tym, jak odmówiłeś dziewczynie pomocy w rozesłaniu przescieradła? :P

21.05.2006
00:31
[73]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

craym chce, jak kazdy zdrowy na umysle facet :) Moje zasady moralne mi nie zezwalaly.
Yoghurt, a pytanie na koncu? :) Czy ono brzmi "Mialem ruchac, czy nie?"?

21.05.2006
00:31
[74]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

hopkins - jestem na 99% pewien, ze o to chodzi, choć sądzę, że nie przyznajesz tego przed samym sobą ;) ale w głębi serca wiesz, że zeżarł cie strach przed nieznanym i po prostu uciekłeś ;) zdarza się, następnym razem już się pewnie nie spłoszysz, życzę powodzenia.

wiesz, nie jesteś sam, też kiedyś pytałem dziewczynę "czy moge ją pocałować?" :D (hehe, porada dla ciebie - nie pytaj, po prostu zób to ;)) wyrobisz się jeszcze :)
a ten temat właśnie jest o seksie ;) tzn teraz to już musztarda po obiedzie, ale tego właśnie dotyczy :)

21.05.2006
00:34
[75]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

O calowanie sie nie pytalem ;) Oczywiscie, ze strach byl wielki. Nie myslalem tez, ze tak szybko i nagle moze sie mi takie cos przytrafic.

21.05.2006
00:35
[76]

craym [ Senator ]

zasady moralne? ale brzydki kit pchasz

powinienes sie raczej zapytac co zrobic, zeby sie swobodniej czuc przed pukaniem :)

21.05.2006
00:38
[77]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

craym hmm nie calkiem taki kit.
Ide spac narazie. Dobranoc.

21.05.2006
01:03
smile
[78]

QrKo [ Bolshoi Booze ]

To ja powiem ze rozumiem hopkinsa :) Tez bym nie puknal laski po kilku godzinach znajomosci :) I to juz nie chodzi o to ze 1szy raz czy cos tam poprostu taki swiatopogląd :D

Teraz mozecie po mnie jechac ^^

Rok starszy niz hopkins, znaczy '88 rocznik bo moze hopkins nie mial urodzin jeszcze.

21.05.2006
01:07
[79]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

ile masz lat?

o! hehe :) wszedłem na twoja stronę, kliknąłem w galerię "My Beauty" a tam ... komputer? :) zaliczyłem rotfla ;)

21.05.2006
01:07
[80]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Popieram forumowych romantykow - Qrko i Hopkinsa, i wszystkich pozostalych ludzi "z zasadami".

Hopkins --> mlodys, wiec sie nie przejmuj. "poruchasz" sobie jeszcze nie raz. IMO dobrze zrobiles...

21.05.2006
01:11
[81]

QrKo [ Bolshoi Booze ]

BIGos -> to jest akurat 4 fun :D Nie mysl ze jestem jakas piczka siedzaca 12h na dobe przed kompem, garbaty w brylami jak stepien :) Mam kupe znajomych, imprezujemy czesto dosyc, ogolnie dnie a i czasami noce spedzam poza domkiem zazwyczaj. To tak pisze na wszelki wypadek gdybys mial mnie za takiego cwoka ktory to chodzi z pedalskim wąsikiem i nie wie jak wglada laska :D

Boroova -> romantykiem moze nie jestem, ale poprostu mam kilka zasad ktorych staram sie trzymac.

21.05.2006
02:12
[82]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

hopkins -> zadzwon do niej... ....ok ok :PPPP

przeciez hopkins, na filmach zawsze tak jest, filmow nie ogladasz:PPP filmy to je zycie

tez tak raz mialem hehe ale znam ja dosc dobrze i yyyy zastanowilem sie co to by bylo na drugi dzien hyhy ale teraz to nie wiem czy dobrze zrobilem:]] ale tak jakos impreza sie krecila ze przypomnialem sobie dopiero rano:]]

21.05.2006
09:41
smile
[83]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Qrko mialem urodziny w lutym :)
Boroova nie przejmuje sie. Jak juz napisalem pare razy nie zaluje tego co zrobilem.
Shilka the Red Hitch mi sie przypomnial :)

21.05.2006
10:16
smile
[84]

przemek__ [ PRZEMEK ]

hopkins ---> Będziesz miał te swoje zasady, ale zapewne do czasu :)

21.05.2006
10:23
[85]

Rezor [ antyradio ]

" Brawa dla tego Pana który wśród facetów którzy pukają wszystko co się rusza, jednak zaufał rozsądkowi i pierwsze doświadczenie na tym polu prawdopodobnie doświadczy ze swoją dziewczyną, a nie jakąś tam... " :P

21.05.2006
13:06
[86]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Przemek mam nadzieje, ze sie nie zlamie :)
Rezor co to za cytat? :)

21.05.2006
13:57
smile
[87]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Nowy Sącz ? Eee ... z mojego miasta dziewczynki sa konkretne ;) Powodzenia ... :]

21.05.2006
14:10
[88]

Rezor [ antyradio ]

hopkins ---- chciałem coś napisać na wzór reklamy Coli light ale nie do końca mi sie to udało jak widać ;)

21.05.2006
14:16
[89]

jjiinn [ Pretorianin ]

hopkins ---> Stary ale zes zjebal... Nie no ja nie moge tego zrouzumiec panna mowi do ciebie teksta "Nie ma lokatorki, a mi sie samej spac nie chce" to chyba nie chciala zebys jej opowiedzial bajke na dobranoc. Ech zdupiles koncertowo. I nie pierdziel o zasadach moralnych (hehe przypomnial mi sie film 'The Girl next door" :P). Jezeli panna byla ladna i jeszcze dotego mila itp to jak Ty mogles nei skorzystac jak ewidentnie ona chciala, a moge sie zalorzyc ze by cie nauczyla duzoooo. I bys zaliczyl swoj pierwszy raz z fajna laska i to jeszcze studentka... bosze.... no nie moge cie zrozumiec sory.. Ale wracajac do tematu to teraz pewnie ona juz cie nie pamieta ;) Moge sie zalorzyc w tamta noc sama nie spala....
Pozdro

21.05.2006
15:20
[90]

McClanesHungOver2 [ Konsul ]

Ja też jestem z Nowego Sącza ! 20 lat powiadasz hmmmm.... *świry

21.05.2006
15:31
[91]

Lookash [ Generaďż˝ ]

jjinn -- Pomyśl głową, tylko teraz tą drugą. Ja na przykład takich dziewczyn nie szanuję i co, mam korzystać z takich okazji i siebie przestać szanować?

Nie wiem, czym się hopkins kierował, może nie uważa się za człowieka "z wartościami" i to nie były jego pobudki, więc mówię tylko i wyłącznie za siebie.

21.05.2006
16:12
[92]

Rellik [ Kuciland ]

A tak patrząc na to w dwóch zwartych:
Jakaś moda na 'Stansona' zapanowała na forum. Nie dość że zrobił sie popularny na GOLu (tym lepiej dla niego), to jeszcze inni starają się pokazać jako 'pukacze-zawodowcy'. Tylko czasem przesadzają z lansem i wtedy spada ich poziom szacunku i zawęża się szeroko pojęte myślenie.

Jego życie - jego decyzje. Najlepiej wie czego mu najbardziej brak. Widocznie uznal że nie chce tego zrobić z kimś kto następnego dnia nie bedzie pamiętać jego imienia.

jjiinn---> 'bosze' za to 'tfoje' rozumowanie jest najlepsze, zajebiste i jedyne właściwie! Dlatego biada Hopkinsowi bo zaraz go ukamieniujemy, co nie?:P

21.05.2006
16:19
[93]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Nie ide :). Jednak wydaje mi sie, ze tak bedzie o wiele lepiej. Zaniedlugo jade nad jezioro na urodziny, wiec moze poznam kolejna :).
jjiinn co do tego czy spala sama, czy nie to jestem pewien, ze sama :) Byla godzina 4 jak od niej wychodzilem i ledwo oboje na nogach stalismy ze zmeczenia.
McClanesHungOver2 ? :)
Lookash mowilem, ze kierowalem sie moim poczuciem moralnosci, ale mi nie wierza :P
Rellik Stanson sie "ustatkowal" z tego co mowil :).

21.05.2006
16:37
[94]

Xaltorun [ Battousai ]

Rellik -> ktos o Stansonie nawet wątek zalozyl z takim samym pytaniem :)

22.05.2006
23:57
smile
[95]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Jednak poszedlem :)

23.05.2006
00:06
smile
[96]

Caine [ Książę Amberu ]

hopkins==> jak ja ci chłopie zadroszczę... tzn. takich przygód, nie żebym pochwalał zostawienie tej foczki nie-za-spo-ko-jo-nej.

23.05.2006
00:06
smile
[97]

pizmak [ Konsul ]

i ?;]

edit
no to mam nadzieje ze staneles na wysokosci zadania i sie umowiles na nastepny raz?;]

23.05.2006
00:09
smile
[98]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Caine czemu?
pizmak i bylem bardzo wstydliwy :) Ale ogolem spedzilismy bardzo milo 2 godzinki na powietrzu.

23.05.2006
00:12
[99]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Pamietala cie? jesli tak, to masz szanse. Tylko powiedz - czy na trzezwo wygladala choc w polowie tak atrakcyjnie jak tamtej pamietnej nocy? Powodzenia i niech moc bedzie z toba...

23.05.2006
00:14
[100]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Boroova pamietala. Nawet powiedziala, ze myslala o mnie ( mimo takiego stopnia raczej w to watpie :)) Dzisiaj sie jej specjalnie przyjzalem i powiem, ze wyglada lepiej na trzezwo :)

23.05.2006
00:22
[101]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Zapytam inaczej - byla miedzy wami "chemia" czy raczej poczucie winy? Jak ladna i fajna, to ci sie fuksnelo. Powodzenia.

P.S. Jak tam twoje "afro" z ktorym niegdys miales problemy socjalne?

23.05.2006
07:43
smile
[102]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Hmm jakie znowu poczucie winy? Ja narazie bardzo ja lubie. Zaraz po tym jak sie spotkalismy to cos mnie pociagnelo do niej.
Bardzo lubi moje afro :)

23.05.2006
08:22
[103]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

No trzeba przyznać że zwaliłeś (a raczej nie "zwaliłeś" :-)) Będąc wolnym pewnie bym skorzystał. Zwłaszcza jeżeli laska za darmo daje. Tylko z takimi trzeba uważać, żeby jakiegoś choróbska nie złapać, bo nie wiadomo przez co to było wcześniej ruchane.

23.05.2006
08:37
[104]

kiowas [ Legend ]

mikmac ---> co ty za bzdurne farmazony tu wymyslasz? Ze chłopina nie skusił się na pannę? Skoro nie lubi one night standów to jego sprawa i zdecydowanie nie jest to wada. Woli związki od szaleństw - jego wybór.
Normalnie gadasz jak stanson :)

23.05.2006
12:29
smile
[105]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

kiowas taka moda teraz niby.
Artur20 mowilem, ze bardzo mila i sympatyczna dziewczyna. Watpie, zeby cos zlapala kiedykolwiek.

23.05.2006
12:48
smile
[106]

Arcy Hp [ Legend ]

Hopkins ale czemu odmówiłeś dziewczynie skoro miała jakieś fajne cele wobec Ciebie tamtej nocy ? ;>

23.05.2006
12:49
[107]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Arcy pisalem juz :) Nie czulbym sie dobrzez z samym soba, gdybym to zrobil. Zyje w swiecie wk torym nie ma narazie czegos takiego jak kobieta na jedna noc. To wbrew mnie samemu.

23.05.2006
14:44
smile
[108]

Arcy Hp [ Legend ]

hopkins---> hm... ja tez miałem 2 takie sytuacje w których zrezygnowałem, czuje że miałbym "kaca moralnego" gdybym pryzstał na te oferty...

24.05.2006
23:04
[109]

reksio [ B l u e s jest królem ]

hopkins-> Ty zaczynałeś na tym forum jako 13 latek? No patrz, razem z Tobą przeżyjemy Twój Sturm und Drang Periode i nawet pierwszą inicjację seksualną. Nie zapomnij założyć wątku! :)

24.05.2006
23:48
smile
[110]

Rellik [ Kuciland ]

reksio ---> buahaha 'okres burzy i naporu' ;D Fajne okreslenie!

Hopkins---> CZyli nie zastosowales metody z Lajkonikami? Gdybys jednak chcial to teraz sprzedaja w promocji dwie duze paczki Lajkonikow za trzy z groszami... ;)

25.05.2006
01:03
smile
[111]

MiniWm [ Peace Maker ]

hopkins -----> Hahahahahahahahahahah ;) zeby takie zeczy wypisywac na forum :D
+ za opanowanie
- za odwiedzenie jej ponownie :)
(bez obrazy ale dziewczyna ktora cie zaciaga do lozka w 1 dzien(znajomosci) jest niewiele warta na dluzsza mete)

No chyba ze chcesz naprawic ta wpadke :]
Powiedz jej : Wiesz rodzicow nie ma...a ja boje sie spac sam ;) (jako zadoscuczynienie )

25.05.2006
07:20
smile
[112]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

reksio wychowywalem sie na tym forum w pewnym stopniu :)
Rellik metoda z Lajkonikami jest za "extremalna" jak dla mnie :)
MiniWm nie takie rzeczy pisalem na forum ;). Mam zamiar ja odwiedzic dzisiaj, bo jutro jedzie do domu :)

© 2000-2025 GRY-OnLine S.A.