
owens [ Pretorianin ]
Nokia 6610i problem
Mam pytanie jakei sterowniki zainstalowac aby połoczenie noki 6610i z komputerem przez kabel USB było możliwe?? z góry dzieki za pomoc
owens [ Pretorianin ]
^up ?
owens [ Pretorianin ]
2 ostatni up :/
^KoKoT^ -----> dzieki....
^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]
sterowniki od kabla, dalej program - jesli nie oryginalny to oxygene phone manager a jesli oryginalny do nokia pc suite
^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]
oczywiscie mialem na mysli oryginalny kabel a nie program ;] jesli za 15zl na allegro to napewno nie oryginal
owens [ Pretorianin ]
Kabel orginalny.... dostałem wraz z telefonem przy zakupie ;)
N2 [ negroz ]
Nie tyle oryginalny co współpracujacy z PC Suite.
KoKot --> te kalbe na allegro sa własnie takie jak wyżej napisałem, one nie są oryginalne! A jedynie działają w standardzie umożliwiajacym komunikację między programem PC Suite a telefonem.

domin12 [ Konsul ]
sterowniki z tego co wiem są dołączone do kabla USB

owens [ Pretorianin ]
Zrobie maly UP poniewaz wystąpił problem Zainstalowałem Program Oxygen i wszystko działało jak należy a teraz gdy zrobiłem Format dysku chce jakieś sterowniki mozecie podac jakieś źrudła ??
(legalne najlepiej) gdzie mozna pobrac sterowniki do kabla USB - serial Controller
Z góry dziękuje