GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia 6610i problem

19.05.2006
14:55
smile
[1]

owens [ Pretorianin ]

Nokia 6610i problem

Mam pytanie jakei sterowniki zainstalowac aby połoczenie noki 6610i z komputerem przez kabel USB było możliwe?? z góry dzieki za pomoc

19.05.2006
15:40
[2]

owens [ Pretorianin ]

^up ?

19.05.2006
16:31
[3]

owens [ Pretorianin ]

2 ostatni up :/

^KoKoT^ -----> dzieki....

19.05.2006
16:33
[4]

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]

sterowniki od kabla, dalej program - jesli nie oryginalny to oxygene phone manager a jesli oryginalny do nokia pc suite

19.05.2006
16:38
[5]

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]

oczywiscie mialem na mysli oryginalny kabel a nie program ;] jesli za 15zl na allegro to napewno nie oryginal

19.05.2006
16:39
[6]

owens [ Pretorianin ]

Kabel orginalny.... dostałem wraz z telefonem przy zakupie ;)

19.05.2006
16:47
[7]

N2 [ negroz ]

Nie tyle oryginalny co współpracujacy z PC Suite.
KoKot --> te kalbe na allegro sa własnie takie jak wyżej napisałem, one nie są oryginalne! A jedynie działają w standardzie umożliwiajacym komunikację między programem PC Suite a telefonem.

19.05.2006
19:45
smile
[8]

domin12 [ Konsul ]

sterowniki z tego co wiem są dołączone do kabla USB

03.06.2006
13:40
smile
[9]

owens [ Pretorianin ]

Zrobie maly UP poniewaz wystąpił problem Zainstalowałem Program Oxygen i wszystko działało jak należy a teraz gdy zrobiłem Format dysku chce jakieś sterowniki mozecie podac jakieś źrudła ??
(legalne najlepiej) gdzie mozna pobrac sterowniki do kabla USB - serial Controller
Z góry dziękuje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.