GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najleprze gry MMORPG

18.05.2006
21:45
smile
[1]

rudylisek4556 [ Centurion ]

Najleprze gry MMORPG

grałem w: tibie:niby została zabroniona w polsce bo jakiś kolo siedział przy kompie i niechciał jeść ani pić a jak matka mu koma wyłączyła to naje**ł jej krzesłem. Grałem w: dofus, w silkroad-online, oraz niedawno kupiłem se CoD2 i gram multiplayer na serverwie:***devils***#2 pod nickiem:MarkosPL. a czy znacie coś oprucz :WoW jakomś sieciówke darmowom a gównie mmorpg????
CO MI POLECACIE??

18.05.2006
21:48
[2]

kastore [ Troll Slayer ]

GuildWars

18.05.2006
21:49
[3]

di_kamilo [ Pretorianin ]

Najlepsze mmo:

WoW
Lineage 2
Guild Wars

Co do fpp to polecam Enemy Territory :)

a jak szukwasz jakiś mmo to zalookaj na gamecenter.pl

18.05.2006
21:50
[4]

Yuri the Crusader [ Krzyżowiec ]

Jeśli lubisz mangowy styl (tak mówią o tej grze) to polecam:

Ragnarok OnLine

//Edit\
I jeszcze jakiś serverek

18.05.2006
21:50
[5]

Narmo [ nikt ]

Jo polcóm to:

18.05.2006
21:52
smile
[6]

rudylisek4556 [ Centurion ]

a ma katos link do donwloadu "Lineage 2" tex podoma mi się ta gera ale niemoge jej siciągnać ;)

18.05.2006
21:54
[7]

Narmo [ nikt ]

18.05.2006
21:55
[8]

.:|MP3|.: [ Pretorianin ]

"The World"

18.05.2006
22:12
smile
[9]

Raz3r [ Generaďż˝ ]

Ja kupilem GuildWas 3 dni temu i jestem poprostu o-cza-ro-wa-ny tą wspaniała grą :)

18.05.2006
22:34
[10]

_KoMaNdOr_ [ Are you crazy? ]

oraz niedawno kupiłem se CoD2 i gram multiplayer na serverwie:***devils***#2

to tez jest MMORPG?

20.05.2006
09:29
[11]

Watzap [ Pretorianin ]

Ja polecam Knight Online.Niezla grafa,dobre PvP, na kazdym serwie gra sporo polakow wiec idzie sobie niezle pograc, jest darmowa choc czytajac niektore opinie ludzie skarza sie na dlugie wchodzenie bo pierwszenstwo maja ludzie co kupoja premium ,ale ja tak nie uwazam bo zawsze umie wejsc tylko to trwa moze 5 minut :)

20.05.2006
09:32
[12]

Kedavra [ Legionista ]

Grałem w niemal wszystkie te znane gry mmorpg i najlepsza bez wątpienie - World of Warcraft... potem będzie MU Online i pare innych.

21.05.2006
15:42
[13]

OldDorsaj [ Generaďż˝ ]

1.Lineage 2-szok jak dla mnie
2.World of Warcraft-też niezłe
3.Everquest 2-demo mnie nie zachwyciło ale z tego co o niej czytałem powinno być ok

Guil Wars grałem na retailu i po 10 dniach znudziło mnie niemiłosiernie,choć pierwsze wrazenie było ok

Miłe zaskoczenie-Minions of Mirth-ale to nie dla kazdego chyba

21.05.2006
15:54
smile
[14]

QrKo [ Bolshoi Booze ]

grałem w: tibie:niby została zabroniona w polsce
Zabroniona pod jakim wzgledem? Mama Ci nie pozwala grac? W szkole rozwiesili ulotki ze wyrzuca tych co graja? Czy co to znaczy niby??

21.05.2006
15:56
[15]

Xaltorun [ Battousai ]

- lineage2 - grałem ale nudne sie pozniej robi jesli nie masz z kim sie bić / lub jeśli twoj klan ownuje serwer. PvP do dupy jednak plusem jest to że masz je ogolnodostępne (kogokolwiek spotkasz mozesz zaatakować). Ciekawe są oblężenia zamków (na dobrym serwerze są naprawde niezłe)

- ragnarok - świetny rozwój postaci, świetna grafika (jak dla mnie:D), BARDZO BARDZO dynamiczna gra (nie to co lineage). PvP jest na specjalnych arenach tylko oraz tak samo jak w lineage'u na oblężeniach zamków (ktore w lineage'u są duzo lepsze)

- World of Warcraft - świetne, ale jak nie chcesz się zrazic tą gierką to musisz zaplacic i pograc na oficjalnym. Prywatne serwery są do dupy.

21.05.2006
16:04
[16]

lo0ol [ Jónior ]

@topic

tibia zabroniona w Polsce ? o_0 tego jeszcze nie slyszalem xP

21.05.2006
16:18
[17]

Yuri the Crusader [ Krzyżowiec ]

Xaltorum grasz na servie płatnym czy prywatnym ?????

21.05.2006
16:29
smile
[18]

exult [ Centurion ]

Xaltorun --> jak zwykle ktos se w pirata w L2 na kiepskim serwie pogrywa i wyglasza takie oto opinie :// co do prywatnych serwow to mozemy sie zgodzic, miejscami L2 zawodzi, ale jak znajdziesz dobrego (np L2 Paradise, na ktorym ja gram) to gra sie super, nie mowiac juz o oficjalnym... mialem okazje troche pograc i jak dla mnie lepsze od WoW i tyle

rudylisek --> ja od siebie moge powiedziec ci tyle, ze jak stac cie na abonament to wyprobuj L2 i WoW-a i z nich wybierz ktory najlepszy, ja tam wole L2 ale to kwestia gustu. a jak nie stac i muisz grac na nieoficjalnych to tylko dobry serwer L2, np. Paradise. nigdy nie bedzie to jakosc porownywalna do oficjalnego, ale gm bardzo sie staraja, zeby bylo jak nablizsze oryginalowi, duza licza polakow tnaca, spoko kilmat i w ogole gra sie super. tylko uwazaj, strasznie wciaga :)

21.05.2006
16:33
[19]

Xaltorun [ Battousai ]

exult -> nie mowilem o oficjalnym serwerze. Na takim oczywiscie jest bardziej zbalansowane. Myslisz ze l2paradise to dobry serwer? Land of archers.

Yuri the Crusader -> w co?

21.05.2006
16:53
[20]

*Ice* [ Pretorianin ]

Najlepszy MMO to W*W... bez dwóch zdań :P fajne jest tez MU :)

21.05.2006
17:03
[21]

Yuri the Crusader [ Krzyżowiec ]

Xaltorun a no właśnie zapomniałem w poprzednim poście napisać

O ragnaroka mi chodzi

21.05.2006
17:07
smile
[22]

Hitmanio [ Legend ]

"jakomś sieciówke darmowom a gównie mmorpg????

21.05.2006
17:13
[23]

Xaltorun [ Battousai ]

na prywatnym grałem. Juz przestalem bo nie mam z kim grac (moi kumple grajacy juz poprzechodzili na inne gry) i mi sie znudzilo :) Gralem na Ethereal-ro.

03.06.2006
16:56
smile
[24]

kazik_kiona_bas [ Junior ]

Jak dla mnie najlepsze jest mu online :p oczywiscie nie na globalu ... gram na bartoszyckim serwerze pod nickiem joleos

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.