GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wspomnien czar - Hidden and Dangerous ;)

13.05.2006
18:11
smile
[1]

gad1980 [ Konsul ]

Wspomnien czar - Hidden and Dangerous ;)

Dawno, dwano temu zagrywalem sie w trybie coop z kolega w H&D. Grywa ktos jeszcze w to cudenko?

Jeszcze jedna sprawa ;) Tak przy okazji.

Wiem, ze niedlugo Cenega wypuszcza antologie. Pytanie do starych wyjadaczy: czy H&D 2 daje rade czy jest tylko nedzna popluczyna po jedynce?

BTW Na necie oceny 'dwojki' nie wygladaja zbyt zachecajaco...

15.05.2006
14:30
smile
[2]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

W dobre gry zawsze będzie można pograć nawet za 100 lat :) Dwójka jest też niezła, podobno, bo dopiero się przymierzam do niej.

A teraz mam pytanie bo mam problem z grą:
Przeszedłem jakiś czas temu jedynkę i teraz chciałem sobie zagrać w wersję Deluxe ale w menu gry nie widać napisów wszystkich i nie wiem co jest tego powodem. Na zdjęciu widać co i jak.

17.06.2006
23:14
smile
[3]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Zacząłem dzisiaj grać w drugą część i jestem mile zaskoczony już od samego początku. Dobrze że można wybrać opcję przechodzenia kampanii tylko jednym żołnierzem bo tak mi się gra najlepiej. Również opcja, w której musimy załatwić wszystkich wrogów na mapie jest dodatkowym urozmaiceniem.
Małe zastrzeżenia mam jak na razie do spolszczenia niestety drugiej części gry w wydaniu Hidden & Dangerous Antologia. Już chyba podczas misji treningowej instruktor mówi do nas jedno zdanie po angielsku a po drugie czasem się zdarza że wypowiadane przez instruktora jakieś zdanie jeszcze się nie zdąży skończyć a już słyszymy następne i wygląda to tak jakby dwie osoby na raz do nas mówiły :)

PS. Mój problem z grą Hidden & Dangerous Deluxe jest nadal aktualny :)

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.