GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Barcelona vs Arsenal

10.05.2006
02:12
smile
[1]

lucjancom [ Centurion ]

Barcelona vs Arsenal

kto zwycięży?jakie jest wasze zdanie na temat tego meczu?
ja osobiście postawilem 50zł na BARCE:)

10.05.2006
06:46
[2]

$ebs Master [ Konsul ]

Nie lubie barcy bo wszyscy ja lubia, a najbardziej denerwuje mnie ten brzydki brazyl. Arsenal musi wygrac !!!

10.05.2006
06:48
smile
[3]

Foks!k [ Medyk ]

$ebs Master >> denerwuje Cie Ronaldinho dlatego bo potrafi za***cie grac ? ze ty tak nie poptrafisz ;) Barca musi to wygrac !!

10.05.2006
07:38
smile
[4]

zarith [ ]

gunners all the way:)


barcelona może i jest faworytem, ale arsenal ich pojedzie:)

10.05.2006
08:02
smile
[5]

kiowas [ Legend ]

Arsenal to najbardziej wsiowy klub londyński i jako taki jest zobligowany do bycia skopanym w dupsko przez artystów z Barcy :))

10.05.2006
08:03
[6]

mrEdDi [ Furious Angel ]

będzie 2:1 dla Kanonierów :]

10.05.2006
08:05
smile
[7]

zarith [ ]

o, kiowas, od razu widać, fan tottenhamu... co, żal dupę ściska za to czwarte miejsce?:))))))

10.05.2006
08:40
smile
[8]

kiowas [ Legend ]

zarith ---> jeśli już coś dupę ściska to najwyżej zwieracze, a nie żal :))

Od zawsze fan Man U misiu drogi, a Arsenal od zawsze suxx!! :))

10.05.2006
08:44
smile
[9]

legrooch [ MPO Squad Member ]

będzie 2:1 dla Kanonierów :]
Chyba w dupę :)

Barca i tylko to! Gra nad budget :)

10.05.2006
08:47
smile
[10]

kiowas [ Legend ]

legrooch ---> robimy w końcu tę ustawke na mecz czy nie? Co jest z tobą gadzino?! :))

10.05.2006
08:48
smile
[11]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

Bez dwóch zdań Barca

10.05.2006
08:49
smile
[12]

Regis [ ]

Bardzo fajny sklad finalu, bo lubie jednych i drugich. Gdyby przyznac puchaz jako nagrode za postawe w dwoch ostatnich sezonach, to Barca zdecydowanie bardziej na to zasluguje. NAtomiast Arsenal gra swietnie w tym sezonie.

Chcialbym wiec zeby byl przede wszystkim piekny mecz wygrany 3:2 przez Barce (ale dramatycznie: 1:0 dla Barcy, 2:1 dla Arsenalu i 3:2 dla barcy ;) ). Chociaz taki wynik raczej zbyt realny nie jest, bo Arsenal ma jednak solidna obrone. Dlatego gdybym mial typowac za kase, to wytypowalbym 1:0 dla Barcy.

10.05.2006
08:57
smile
[13]

zarith [ ]

nie-ma-możliwości, regis, żeby henry nie walnął co najmniej brameczki. to dla niego mecz życia... a pamiętaj co zrobił na pożegnanie z highbury:)

przyznaję, że barcelona wydaje się faworytem, ale nic innego jak zwycięstwo arsenalu nie chce mi przejść przez gardło/klawiaturę:)

10.05.2006
08:58
[14]

J0lo [ Legendarny Culé ]

zarith ---> to samo mówiłem o Szewczence. nie było możliwości żeby on nie strzelił... ale nie strzelił :) Barcelona ma zaskakująco mocną obronę i jeśli zagra porządnie to Henry nie będzie miał okazji do strzelenia gola :)

10.05.2006
09:01
smile
[15]

Regis [ ]

Zgodnie z moja wersja 1:0 - Henry sie spali. Tak jak Scheva rok temu z liverpoolem.

Zgodnie z wersja 3:2 - strzeli na 2:1 ;)

10.05.2006
09:14
[16]

kiowas [ Legend ]

Ja obstawiam 2:1 dla Bracy. Wolłbym bardziej bramkostrzelny finał, ale oba zespoły tak diametralnie zmieniły swoje oblicza, że to raczej niemożliwe.

zarith ---> mógłbym się założyć, że strzelcem bramki dla Arsenalu nie będzie Henry. I wcale nie dlatego, że się spali bo to zbyt dojrzały gracz. Po prostu nie będzie miał okazji do jej zdobycia (taką stawiam hipotezę i ma się sprawdzić:)

10.05.2006
09:25
smile
[17]

zarith [ ]

jak henry jest w formie, to nic nie jest go w stanie zatrzymać, nawet walec drogowy:) pamiętam jak w jakimś meczu w tym sezonie strzelił po przejściu 5 (pięciu!) obrońców:)

kiowas --> ok, zakład przyjmuję:) o wirtualne piwo, chyba że mieszkasz gdzieś w okolicach londynu to może być rzeczywiste:)

10.05.2006
09:28
smile
[18]

kiowas [ Legend ]

zarith --->
Rok temu moglibyśmy wpaść na pintę do jakiegoś Weatherspoona, a teraz pozostaje chyba tylko piwko korespondencyjne :)

10.05.2006
09:28
smile
[19]

legrooch [ MPO Squad Member ]

kiowas ==> Wróciłem z urlopu właśnie i nadganiam zaległości. Ale jasne! Za tydzień no problemo :)
I jaki mecz? Miał być bro :)

10.05.2006
09:36
[20]

Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]

Radzę zauważyć, że Arsenal to nie jest taki typowy, angielski futbol, jak np. Chelsea. Z Chelsea Barca miała spore problemy, bo niebiescy są bardzo skuteczni, wydajni i grają futbol bardzo niewygodny dla takich drużyn jak katalończycy. Arsenal jest inny, może i ma więcej polotu, ale nie ma w nich tego elementu perfekcji jak chociażby w powżej wymieninych drużynach, które spotkały się w 1/8 finału. Barca wygrywa łatwo z Villareal, natomiast Arsenal w dwumeczu musi się ładnie namęczyć, poza tym sprzyjało im sporo szczęścia. Drugi mecz był całkowicie zdominowany przez drużynę hiszpańską, która, powiedzmy sobie szczerze, nie jest najlepsza. Arsenal nie oddał żadnego strzału, a mieli sporo szczęścia, że Villareal nie wykorzystało miejscami b.dogodnych sytuacji. Jednak proszę się nie zmylić tym co mówię, Arsenal to dobra drużyna, między innnymi w meczu z Juve to udowodniła. Jednak, czy uda im się pokonać Barcę? Oby nie, bo na finał z udziałem katalończyków(i przez nich wygrany;) czekałem dłuuugo, dłuuugo i mam nadzieję że za tydzień zobaczę Puyola jako pierwszego chwytającego za srebrny puchar mistrzów Europy:)

10.05.2006
09:44
smile
[21]

kiowas [ Legend ]

legrooch ---> no kurna, a o czym gadamy w tym wątku? Zakręcony jestes jak żmija w rui :))

10.05.2006
13:27
smile
[22]

lucjancom [ Centurion ]

up

10.05.2006
13:30
smile
[23]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nigdy nie przypuszczałem, że będę kibicował Kanonierom, jako zatwardziały fan MU od lat już nastu.... a tutaj proszę :o))))

10.05.2006
13:44
[24]

o.b. [ Pretorianin ]

Oby Arsenal wygrał. Jak wygra to tydzień picia xD

11.05.2006
00:41
smile
[25]

lucjancom [ Centurion ]

o.b. zgadzam sie jak już napisałem wyżej obstawilem za 50zł i mam nadzieje ,że wejdzie kuponik ,a jak nie to na jedno wychodzi i tak bedzie faza i mase emocji!!!

11.05.2006
01:42
[26]

wolkov [ |Drummer| ]

Tylko Barca może zdobyć ten puchar. Jeżeli zrobi to Arsenal (przeciw któremu tak naprawdę nic nie mam) to zwątpię w magię footballu. Ma wygrać Barca i tyle. :)

11.05.2006
01:59
smile
[27]

Metam [ Konsul ]

Kocham angielska pilke wiec stawiam na Arsenal!

11.05.2006
19:06
smile
[28]

lucjancom [ Centurion ]

już nie chodzi o drużynę którą wole bo jest nią barca,ale o to ,że jak przegram to jestem bankrutem!!!

11.05.2006
19:09
smile
[29]

mautrix [ Pretorianin ]

Barca napewno wygra jeżeli pokaże swoją finezyjną gre :)

11.05.2006
19:18
smile
[30]

lucjancom [ Centurion ]

oby oby...i jeszcze dzisiaj gra Inter z romą też postawiłem ciekawe jaki bedzie wynik

11.05.2006
19:30
smile
[31]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Pomimo iż obydwóch nienawidze bardziej jestem za arsenalem....

11.05.2006
19:37
smile
[32]

Kurdt [ The Larch ]

Oczywiście, że wygrają Kanonierzy. Wynik będzie 2:1. Strzelą Henry, Fabregas i Ronaldinho. :)

13.05.2006
17:34
smile
[33]

lucjancom [ Centurion ]

Postawiłem wszystko na jedną karte,150zł łącznie na Barcelonke,jestem wyzerowany na betandwin heheh muszą muszą muszą i wygrać i h..;)

13.05.2006
17:36
[34]

tomekcz [ Polska ]

Licze na Arsenal. Napewno będzie bardzo ciekawy mecz.

13.05.2006
17:37
smile
[35]

Soniak_ [ Centurion ]

To wy nie słyszeliście że nikt nie wygra? Terroryści planują atak na stadion podczas meczu ;]

13.05.2006
17:39
smile
[36]

lucjancom [ Centurion ]

nie może być przed zamachem jakiś terrorysta musi walnąć brame Arsenalowi .Inaczej juz po mojej kasie hehe

13.05.2006
17:54
[37]

Bigkangoo [ Not For All ]

Oczywiście kibicuję Arsenalowi.
Precz sezonowym "kibicom" Barcy.
Arsenal 3:1 Barcelona

Fabregas
x2 Henry
Eto'o

13.05.2006
17:57
[38]

lucjancom [ Centurion ]

każdy ma inne podejscie do piłki ,a sezonowym kibicem barcy nie jestem bo nie jestem wogóle kibicem liczy sie tylko kasa zarobiona na zakładach i czy gra FcKupa czy kto kolwiek małe ma to dla mnie znaczenie liczy sie wynik.chociaż nie ukrywam Barcelona gra ładną piłkę.

13.05.2006
18:06
[39]

Dorotkadk [ Generaďż˝ ]

ARSENAL !!

13.05.2006
18:34
[40]

M@teu$z [ Konsul ]

barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17.05.2006
14:43
smile
[41]

lucjancom [ Centurion ]

TO JUŻ DZIŚ !!!! BARCA VS ARSENAL... oj bedzie Gruboooooo!:P

17.05.2006
14:46
[42]

PunkNotDead [ Konsul ]

Może zrobimy liste? :)

ARSENAL
-Punks Not Dead
-
-

BARCELONA
-
-
-

17.05.2006
14:46
[43]

Bloohder [ Elven Fighter ]

liczę na Barce, ale myśląc o umiejętnościach obydwóch zespołów będzie remis

ARSENAL
-Punks Not Dead
-
-

BARCELONA
-Bloohder
-
-

17.05.2006
14:47
[44]

qaq [ CCCP ]

ja liczę na obie drużyny, bo jeszcze przed Ligą Mistrzów na nie głosowałem

17.05.2006
14:48
smile
[45]

lucjancom [ Centurion ]

ok niech bedzie ,od teraz niech każdy wpisuje tylko : Barcelona lub Arsenal i zobaczymy czy większość jest za Barcą czy Arsenalem.o 20:00 przeliczymy głosy.:P

17.05.2006
14:53
smile
[46]

gofer [ ]

Każdej angielskiej drużynie mogę kibicować, ale nie The Gooners ;)))

Imho wygra Barca, dlatego że 1) gra skuteczniejszy i ładniejszy dla oka futbol, 2) ja tak mówię.

17.05.2006
14:56
smile
[47]

stg+ [ Generaďż˝ ]

Juz niecałe 6 godzin ^^ do Meczu życia dla obu drużyn.Barcenal vs Arselona.Jestem za Arseloną bo czekali aż 7 lat aby pokazać na co ich stać :)


ARSENAL!!!!ARSENAL!!!!


Apropos :)

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-

BARCELONA
-Bloohder
-
-

17.05.2006
14:59
[48]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-

BARCELONA
-Bloohder
-MR.MANIAK
-

17.05.2006
15:00
smile
[49]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
-

BARCELONA
- Bloohder
- MR.MANIAK
- Skrzat

Barca gra efektownie i b.czesto efektywnie wiec im sie nalezy ten puchar , zreszta postawilem na Barce ;]

Niech wygra lepszy ;]

17.05.2006
15:01
smile
[50]

gofer [ ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-

BARCELONA
-Bloohder
-MR.MANIAK
-Skrzat
-

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
-Gofer

17.05.2006
15:02
[51]

The LasT Child [ GoorkA ]

dla przypomnienia jak to miło było rok temu wrzucilem moj filmik na rapida

17.05.2006
15:03
[52]

J0T [ Konsul ]

Barcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-

BARCELONA
-Bloohder
-MR.MANIAK
-Skrzat
-J0T

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
-Gofer

17.05.2006
15:06
smile
[53]

-Vega- [ Pretorianin ]

ONLY ARSENAL!!!


ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega

BARCELONA
-Bloohder
-MR.MANIAK
-Skrzat
-J0T

17.05.2006
15:07
smile
[54]

Ziom91 [ Konsul ]

Jest morze możliwości! Najbardziej realne: 3:2 dla Barcy, 2:1 dla Arsenalu, 1:0 dla Barcy, 4:3 w rzutach karnych dla Barcy (wynik po meczzu 2:2)

17.05.2006
15:40
[55]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt

BARCELONA
-Bloohder
-MR.MANIAK
-Skrzat
-J0T

17.05.2006
15:44
[56]

snopek9 [ Morra ]

Mysle ze Barcelona wygra 2:0, a mecz wcale nie bedzie wyrownany...

17.05.2006
15:50
[57]

M@teu$z [ Konsul ]

barca zremisuje i wygra w karnych

17.05.2006
15:50
[58]

Ziom91 [ Konsul ]

No może... JAk się Eto'o i Ronaldinho się popiszą i będzie karny w drugiej połowie.

17.05.2006
15:51
[59]

MOONSOL [ Generaďż˝ ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol

BARCELONA
-Bloohder
-MR.MANIAK
-Skrzat
-J0T

17.05.2006
15:54
smile
[60]

LuCaZ15 [ Michael Jordan ]

Mecz na pewno bedzie piekny, ale wygra FC Barcelona :) choć Arsenal też lubie, ale to Barca jest moim ulubionym zespołem :D Mecz na pewno bedzie piekny, więc warto obejrzeć :)
Visca el Barca !!

17.05.2006
15:56
smile
[61]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol

BARCELONA
-Bloohder
-MR.MANIAK
-Skrzat
-J0T
-Lukis17


BARCA WYGRA 2:1!!!! zobaczycie!!!

17.05.2006
15:57
[62]

BBC BB [ massive attack ]


ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol
- BBC BB

BARCELONA
-Bloohder
-MR.MANIAK
-Skrzat
-J0T
-Lukis17

17.05.2006
16:08
smile
[63]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol
- BBC BB

BARCELONA
-Bloohder
-MR.MANIAK
-Skrzat
-J0T
-Lukis17
-brutu

VIVA LA BARCA!

17.05.2006
16:12
[64]

Ziom91 [ Konsul ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol
-BBC BB

BARCELONA
-Bloodher
-MR.MANIAK
-SKRZAT-
-J0T
-Lukis17
-brutu
-Ziom91

Barca wygra tak jak Michael Jackson na rozdaniu nagród MTV w 1995

17.05.2006
16:17
[65]

polopolo [ Pretorianin ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol
-BBC BB
-polopolo

BARCELONA
-Bloodher
-MR.MANIAK
-SKRZAT-
-J0T
-Lukis17
-brutu
-Ziom91

17.05.2006
16:17
[66]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Arsenal go go. Calym sercem za tymi ktorzy nie sa faworytami :)

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol
-BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn

BARCELONA
-Bloodher
-MR.MANIAK
-SKRZAT-
-J0T
-Lukis17
-brutu
-Ziom91

17.05.2006
16:19
[67]

tomekcz [ Polska ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol
-BBC BB
-tomekcz

BARCELONA
-Bloodher
-MR.MANIAK
-SKRZAT-
-J0T
-Lukis17
-brutu
-Ziom91

17.05.2006
16:24
[68]

chaber van dall [ Konsul ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol
-BBC BB
-tomekcz
-chaber van dall

BARCELONA
-Bloodher
-MR.MANIAK
-SKRZAT-
-J0T
-Lukis17
-brutu
-Ziom91

17.05.2006
16:24
smile
[69]

loosiek [ Kanonier ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol
-BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
-chaber van dall

BARCELONA
-Bloodher
-MR.MANIAK
-SKRZAT-
-J0T
-Lukis17
-brutu
-Ziom91

He hE musze cos mówic (patrz stopień). "Dyche" na Gunnersów postawiłem - jak co łikend zresztą :) Go GO Gunners go

17.05.2006
16:44
smile
[70]

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol
-BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
-chaber van dall

BARCELONA
-Bloodher
-MR.MANIAK
-SKRZAT-
-J0T
-Lukis17
-brutu
-Ziom91

WISI MNIE TO, BYLEBY STRZELALI BRAMKI
-Golem6

17.05.2006
16:49
[71]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

BTW

The LasT Child ---> Mam pytanie - bedziesz mogl z dzisiejszego finalu zrobic taki filmik, jak z Milan - Liverpool? Swietnie Ci to wyszlo, przydalby mi sie taki z kolejnej ligi ;).

17.05.2006
16:56
smile
[72]

rethar [ Konsul ]

Wyrocznia juz wie:
1:1 po regulaminowym czasie (Eto'o i Henry bramki)
potem juz roznie moze byc,ale pewniej karne i zwycięstwo Arsenalu

17.05.2006
17:18
[73]

Yari [ Juventino ]


ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol
-BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
-chaber van dall

BARCELONA
-Bloodher
-MR.MANIAK
-SKRZAT-
-J0T
-Lukis17
-brutu
-Ziom91

WISI MNIE TO, BYLEBY STRZELALI BRAMKI
-Golem6
- Yari ( szkoda , że nie moga przegrać wszyscy :) )

17.05.2006
17:31
smile
[74]

-Vega- [ Pretorianin ]

;)

17.05.2006
17:33
[75]

robson6781741 [ Moderator ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol
-BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
-chaber van dall

BARCELONA
-Bloodher
-MR.MANIAK
-SKRZAT-
-J0T
-Lukis17
-brutu
-Ziom91
-robson6781741

17.05.2006
17:36
[76]

Hitmanio [ Legend ]

Stawiam na Barcę - choć nie jestem fanem ani 1 ani 2 zespołu :P

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol
-BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
-chaber van dall

BARCELONA
-Bloodher
-MR.MANIAK
-SKRZAT-
-J0T
-Lukis17
-brutu
-Ziom91
-robson6781741
-Hitmanio

Na którym kanale? :)

17.05.2006
17:36
smile
[77]

Foks!k [ Medyk ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol
-BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
-chaber van dall

BARCELONA
-Bloodher
-MR.MANIAK
-SKRZAT-
-J0T
-Lukis17
-brutu
-Ziom91
-robson6781741
-Foks!k
-Hitmanio



barca to wygra 2-0 :P wieze w nich a oni wieza w nas kibiców :]

17.05.2006
17:36
smile
[78]

False [ Up ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol
-BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
-chaber van dall

BARCELONA
-Bloodher
-MR.MANIAK
-SKRZAT-
-J0T
-Lukis17
-brutu
-Ziom91
-robson6781741
-Hitmanio
- False

17.05.2006
17:37
[79]

False [ Up ]

ARSENAL
-Punks Not Dead
-STG+
-Vega
-Vejt
-Moonsol
-BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
-chaber van dall

BARCELONA
-Bloodher
-MR.MANIAK
-SKRZAT-
-J0T
-Lukis17
-brutu
-Ziom91
-robson6781741
-Foks!k
- False

17.05.2006
17:37
smile
[80]

Foks!k [ Medyk ]

no a ja gdzie ?

17.05.2006
17:37
[81]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

BARCELONA!!!! BARCELONA!!!! BARCA!!!!
Obstawiam 2:1 dla Barcy (Eto x 2 i Henry dla Arsenalu). Choć Arsenal będxzie prowadził

17.05.2006
17:38
[82]

Khelben [ PointGuard ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Foks!k
- False

17.05.2006
17:41
[83]

toolish [ Kill 'Em All ]

ARSENAL MUSI WYGRAĆ! Marzę o tym, ale będzie ciężko.

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Foks!k
- False

17.05.2006
17:42
smile
[84]

Łyczek [ Legend ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Foks!k
- False

Całe moje serce jest z Arsenalem ! :)

17.05.2006
17:46
[85]

adamis [ Optymista ]

3-1 dla Barcy ;]

17.05.2006
18:04
[86]

mrEdDi [ Furious Angel ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Foks!k
- False

od zawsze kibicowałem kanonierom ;D a w tym sezonie są nie do pokonania xD

17.05.2006
18:08
[87]

pajkul [ Generaďż˝ ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Foks!k
- False
-pajkul

Będzie 2:1 dla Barcy.

17.05.2006
18:10
smile
[88]

LuCaZ15 [ Michael Jordan ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Foks!k
- False
-pajkul
-Lucaz15

zapomnialem sie do listy wpisac :D
Visca el Barca !!!!

17.05.2006
18:22
[89]

zoor!n [ No Named Writer ]


ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Foks!k
- False
-pajkul
-Lucaz15
- Zoor!N

17.05.2006
18:29
[90]

Priest [ Generaďż˝ ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Foks!k
- False
- pajkul
- Lucaz15
- Zoor!N
- Priest

17.05.2006
18:31
smile
[91]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Zax_Na_Max

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Foks!k
- False
-pajkul
-Lucaz15
- Zoor!N
- Priest


Powód? Nie znam. Nie interesuje się piłką. Poprostu liczę na Henry'ego. ARSENAL!

17.05.2006
18:35
[92]

Boroova [ Lazy Bastard ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Zax_Na_Max

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Foks!k
- False
-pajkul
-Lucaz15
- Zoor!N
- Priest
- Boroova

Bo mam dosyc Londynu i angoli owladnietych pilka nozna. A poza tym wszyscy w pracy stawiaja na Arsenal, wiec niejako na przekor im.

17.05.2006
18:36
[93]

qwerty55 [ Legionista ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Foks!k
- False
-pajkul
-Lucaz15
- Zoor!N
-qwerty55

choc po prawdzie to mi wszystko jedno byle mecz był ciekawy i emocjonujący

17.05.2006
18:58
[94]

Molpi [ ŻuK ]

Nie jestem za Barca bo rozwalili Chelsea.
Nie jestem za Arsenalem bo jestem kibicem Chelsea.
Ale Arsenal wygra

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi

17.05.2006
19:10
smile
[95]

Co to za utwór ? [ Pretorianin ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Foks!k
- False
-pajkul
-Lucaz15
- Zoor!N
-qwerty55

17.05.2006
19:13
smile
[96]

??? [ tomi_boss ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?
- ???

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Foks!k
- False
-pajkul
-Lucaz15
- Zoor!N
-qwerty55

17.05.2006
19:14
smile
[97]

Hitmanio [ Legend ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Hitmanio
- Foks!k
- False
-pajkul
-Lucaz15
- Zoor!N
-qwerty55

ZAWSZE muszą mnie ominąć...

17.05.2006
19:18
[98]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Foks!k
- False
-pajkul
-Lucaz15
- Zoor!N
-qwerty55
-Tristan9

Jestem za Barceloną ale nie rozumiem ludzi którzy twierdzą że nie lubią Barcelony dlatego że wszyscy ją lubią jeszcze jak 3-4 lata Barcelona grała słabo to ciekawe czy Ci wszyscy też byli fanami Barcy.
A sam mecz uważam, że będzie wyrównany i wszystko w nim może się zdarzyć, oceniam szanse 50 na 50, dla mnie ten mecz nie ma faworyta.

17.05.2006
19:20
smile
[99]

stanson [ Szeryf ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Foks!k
- False
-pajkul
-Lucaz15
- Zoor!N
-qwerty55
-Tristan9
- stanson

Nie lubie angielskiego akcentu!!

17.05.2006
19:22
[100]

??? [ tomi_boss ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?
- ???

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Hitmanio
- Foks!k
- False
- pajkul
- Lucaz15
- Zoor!N
- qwerty55
- Tristan9

17.05.2006
19:22
smile
[101]

moszeusz [ drzewiec ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?
- ???

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Hitmanio
- Foks!k
- False
- pajkul
- Lucaz15
- Zoor!N
- qwerty55
- stanson
- moszeusz

BO TAK !

17.05.2006
19:23
smile
[102]

??? [ tomi_boss ]

no to zes pomieszal :)

17.05.2006
19:24
smile
[103]

mc_bacza [ HellBoy ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Hitmanio
- Foks!k
- False
- pajkul
- Lucaz15
- Zoor!N
- qwerty55
- stanson
- moszeusz
- mc_bacza

GLORY GLORY MAN UNITED :D Czyli nie lubie Arsenalu, a Barca zasluguje na wygrana...

17.05.2006
19:30
[104]

kapitanNEMO [ Legionista ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Hitmanio
- Foks!k
- False
- pajkul
- Lucaz15
- Zoor!N
- qwerty55
- stanson
- moszeusz
- mc_bacza
- kapitanNEMO

Zdecydowanie wolę Barcelone. Mam jeszcze koszulkę z Kluviertem. Ahh, to kiedyś był gracz.... :)
IMO Aresenal powinien odpaść w półfinale, zagrał tragicznie, cały czas sie bronili i to nieudolnie. A jeśli ktoś nie wykorzystuje takich sytuacji jak rzut karny? Trudno się mówi, mam nadziję że Barca pokaże Arsenalowi jak sie gra w piłkę i przekona tym zwycięstwem Henry'ego, aby się doń przetransferował :)

17.05.2006
19:30
[105]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

Ktoś mnie wykreślił :(

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Hitmanio
- Foks!k
- False
- pajkul
- Lucaz15
- Zoor!N
- qwerty55
- Tristan9
- stanson
- moszeusz
- mc_bacza
- kapitanNEMO

17.05.2006
19:31
[106]

hctkko [ Their Law ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Hitmanio
- Foks!k
- False
- pajkul
- Lucaz15
- Zoor!N
- qwerty55
- Tristan9
- stanson
- moszeusz
- mc_bacza
- kapitanNEMO
- hctkko

17.05.2006
19:52
[107]

??? [ tomi_boss ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?
- ???

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Hitmanio
- Foks!k
- False
- pajkul
- Lucaz15
- Zoor!N
- qwerty55
- Tristan9
- stanson
- moszeusz
- mc_bacza
- kapitanNEMO
- hctkko

jak zwykle mnie niema :P

17.05.2006
19:59
smile
[108]

Janczes [ You'll never walk alone ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?
- ???
- Janczes (żeby było jasne: jestem za Arsenalem TYLKO podczas dzisiejszgo meczu!!)

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Hitmanio
- Foks!k
- False
- pajkul
- Lucaz15
- Zoor!N
- qwerty55
- Tristan9
- stanson
- moszeusz
- mc_bacza
- kapitanNEMO
- hctkko

17.05.2006
20:01
[109]

-=K@kTuUuS=- [ HeRe CoMes tHe PaIn ]

Pnowie panowie mam bardzo wazne pytanie. Czy da sie obejrzec dzisiejszy mecz przez jaiegos netowego strema ? bo ze tak powiem nie bede mial mozliwosci dostepu do tv :(. Dysponujecie jakimis linkami?

17.05.2006
20:06
[110]

BukE [ Płetwonurek ]

-=K@kTuUuS=-:
Czy obejzec mecz to nie wiem ale na pewno mozesz sledzic wynik na zywo. Domyslam sie, ze to Cie nie interesuje.

17.05.2006
20:07
[111]

-=K@kTuUuS=- [ HeRe CoMes tHe PaIn ]

Niestety nie :) Livescore wiem o co ci chodzi ale to nie to :/

17.05.2006
20:10
[112]

riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]

O 100zł sie z kumplem siedzacym obok mnie zalozylem ze Barcelona wygra.

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?
- ???
- Janczes (żeby było jasne: jestem za Arsenalem TYLKO podczas dzisiejszgo meczu!!)

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Hitmanio
- Foks!k
- False
- pajkul
- Lucaz15
- Zoor!N
- qwerty55
- Tristan9
- stanson
- moszeusz
- mc_bacza
- kapitanNEMO
- hctkko
- riddickM5

17.05.2006
20:11
[113]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ARSENAL
- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?
- ???
- Janczes (żeby było jasne: jestem za Arsenalem TYLKO podczas dzisiejszgo meczu!!)
- Paudyn

BARCELONA
- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Hitmanio
- Foks!k
- False
- pajkul
- Lucaz15
- Zoor!N
- qwerty55
- Tristan9
- stanson
- moszeusz
- mc_bacza
- kapitanNEMO
- hctkko
- riddickM5

17.05.2006
20:14
[114]

polopolo [ Pretorianin ]

20 / 22

17.05.2006
20:16
[115]

hctkko [ Their Law ]

-=K@kTuUuS=-
Zainstaluj program pp stream albo pp live, zawsze sie znajdzie program z transmisja meczu

17.05.2006
20:22
[116]

Ryn dyn dyn [ Pretorianin ]

Zuważcie że Barca już dawnop nie zagrała dobrego meczu w lidxze mistrzów. Ostatni mecz z Milanem w nienajlepszym stylu 0:0, ale po nieuznanej prawidłowej bramce szevy niesmak pozostał. na San Siro 1:0 do przodu, ale też miała Braca dużo szczęścia, że Gilardinio nie potrafił stzrelić do pustej bramki. Gdyby w tamtym meczu był Inzaghi, który nie marnuje takich syttaucji to Barcy mogłoby dziś nie być w finale. Dwumecz z Benficą też mnie jakość szczególnie nie przekonuje, biorąc pod uwagę też to że w pierwszym meczu w Portugali Benfice ewidentnie należał się karny.
tak poza tym to nie wiem czemu wszyscy się tak tą Barca zachwycają, ja nie widzę, żeby oni grali pięknej piłki, wychodzą im ładne akcje od przypadku do przypadku. Real w sezonie kiedy ostatni rz zdobył Puchar Mistrzów to dopiero grał ładną piłkę...
Myślę, że wygra Arsenal. Ronaldinio sam nieogra świetnie dysponowanej defensywy Arsenalu. To będzie napewno piękny mecz, ale myślę że wygrają kanonierzy.

Obstawiam 2:0 dla Arsenalu Pires, Henry.

Scenariusz meczu: Barca od samego początku rzuci się do ataku, niestety nie będzie potrafiła sforsować defensywy Arsenalu. Około 15 minuty Arsenal przejmie inicjatywę i ok. 20 min. Pires strzeli bramkę, to będzie jakiś strzał zza pola karnego po ładnej akcji zespołowej. po stracie gola Barca nie będzie potrafiła się otrząsnąć. Do końca pierwszej połowy Arsenal stworzy sobie jeszcze kilka znakomitych sytuacji, jednak za sprawą świetnie dyponowanego Valdesa, słupka i poprzeczki wynik się nie zmieni.
W drugiej połowie Barcelona ruszy do szaleńczego ataku. Arsenal praktycznie całą drużyną będzie bronił się na własnej połowie i to z dużym powodzeniem. Ok. 70 min. Rijkard dokona jakiejś pokerowej zmiany i wprowadzi kolejnego napastnika. Barca będzie dalej walić głową w mur. Ronaldinio nie będzie błyszczał). Minuta 88 Barcelona zamknęła Arsenal na 40 metrach, szaleńczo atakuje, Arsenal ogranicza się do wybijania piłek na oślep. Po stracie piłki przez Deco na 30 metrze przed bramką Lehmana, ta nagle znajduje się pod nogami wprowadzonego w końcówce Dennisa Bergkampa, który zagrywa świetna piłkę do Henrego, który na pełnej szybkosci biegnie z piłką przez 40 metrów, mija Puyola, Valdesa i pakuje piłkę do pustej siatki.


Piękny scenariusz.

17.05.2006
20:29
[117]

misztel [ la vida Buena ]

ARSENAL

- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?
- ???
- Janczes (żeby było jasne: jestem za Arsenalem TYLKO podczas dzisiejszgo meczu!!)
- Paudyn
- misztel


BARCELONA

- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Hitmanio
- Foks!k
- False
- pajkul
- Lucaz15
- Zoor!N
- qwerty55
- Tristan9
- stanson
- moszeusz
- mc_bacza
- kapitanNEMO
- hctkko
- riddickM5

17.05.2006
20:30
smile
[118]

Flet [ Fletomen ]


ARSENAL

- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?
- ???
- Janczes (żeby było jasne: jestem za Arsenalem TYLKO podczas dzisiejszgo meczu!!)
- Paudyn
- misztel


BARCELONA

- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Hitmanio
- Foks!k
- False
- pajkul
- Lucaz15
- Zoor!N
- qwerty55
- Tristan9
- stanson
- moszeusz
- mc_bacza
- kapitanNEMO
- hctkko
- riddickM5
- Flet

17.05.2006
20:37
smile
[119]

pikolo [ Konsul ]

ja stawiam na Barcelone moze ktos zrobi ankiete? kto za kim jest??

17.05.2006
20:38
[120]

pikolo [ Konsul ]

heh nie spojrzalem na doł :)

17.05.2006
20:38
[121]

Yari [ Juventino ]

ok , ostatecznie będe za Arsenalem , z dwojga złego niech będą ,,angole" , a raczej francuzi :).



ARSENAL

- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?
- ???
- Janczes (żeby było jasne: jestem za Arsenalem TYLKO podczas dzisiejszgo meczu!!)
- Paudyn
- misztel
- Yari


BARCELONA

- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Hitmanio
- Foks!k
- False
- pajkul
- Lucaz15
- Zoor!N
- qwerty55
- Tristan9
- stanson
- moszeusz
- mc_bacza
- kapitanNEMO
- hctkko
- riddickM5
- Flet

17.05.2006
20:40
[122]

BBC BB [ massive attack ]

Dobra, ja idę oglądać :)

17.05.2006
20:46
[123]

Flet [ Fletomen ]

BBC BB -> Barcelona rozwali Arsenal :D

Oj bedzie się działo :D

17.05.2006
20:48
smile
[124]

eJay [ Gladiator ]

Barca!

17.05.2006
20:49
smile
[125]

piokos [ Mr Nice Guy ]

hie, hie, Fabio latał nad murawą :)

17.05.2006
21:04
[126]

gofer [ ]

I k...a w dniu finału zepsuł mi się telewizor. Dzięki Bogu, jest TVAnts...

17.05.2006
21:07
smile
[127]

piokos [ Mr Nice Guy ]

To po meczu :)

17.05.2006
21:07
[128]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

hehehe...jednak Jens wykombinowal jak zachowac czyste konto w LM:))

17.05.2006
21:08
smile
[129]

piokos [ Mr Nice Guy ]

LOL

17.05.2006
21:08
smile
[130]

Mortan [ ]

dno dna ..pofinale :(

17.05.2006
21:09
[131]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

Pownien sędzia dać przywilej korzyści!!!!

17.05.2006
21:09
smile
[132]

misztel [ la vida Buena ]

hehehe...jednak Jens wykombinowal jak zachowac czyste konto w LM:))

xD

___

Też sadze ze juz po meczu.. [;

17.05.2006
21:10
smile
[133]

gofer [ ]

Ale jaja!!!

17.05.2006
21:10
[134]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

nie no przegiecie... przywilej jak nic...

17.05.2006
21:11
[135]

stanson [ Szeryf ]

Czmu juz po meczu? Jest 0:0.

17.05.2006
21:12
[136]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

hehehe...jednak Jens wykombinowal jak zachowac czyste konto w LM:)) hehe dobre :p

17.05.2006
21:13
smile
[137]

piokos [ Mr Nice Guy ]

przywilej byłby gdyby to zawodnik z pola sfaulował na np. czerwoną kartkę, ale nie bramkarz, on zostaje natychmiast ukarany i sędzie gwiżdże. Zawodnik z pola kartką mógłby być ukarany po całej akcji, po przywileju korzyści.

stanson => bo do połowy będzie 1:0, a do końca meczu 3:0.

17.05.2006
21:14
[138]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

piokos - Mozliwe.

Wcale nie jest po meczu to niczego nie przesądza.

17.05.2006
21:18
smile
[139]

stanson [ Szeryf ]

Jako ze ja ogladam pilke nozna od swieta do siweta (ostatnio ogladalem mecz polskiej reprezentacji w MŚ w Korei), zapytam: czy finał Ligi mistrzów jest wyjątkowo beznadziejny, czy piłka nożna zawsze jest taka nudna?

Bo dzis sie dowiedzialem, ze ten mecz to wielkie wydarzenie, a nie mniej emocji ostatnio dostarczyla mi gra dzieciakow osiedlowych, z tym ze siedzialem wtedy na laweczce i z kumplem browar saczylismy ;)

17.05.2006
21:20
[140]

Tomus665 [ Legend ]

stanson --> chciałeś być zabawny ??

17.05.2006
21:20
smile
[141]

eJay [ Gladiator ]

stanson--->To Trzeciak nudzi:-) Brakuje jeszcze jego tekstu "Esencja piłki nożnej":)

17.05.2006
21:21
smile
[142]

stanson [ Szeryf ]

Tomus665 ‹legiend] --> nie, tylko fakty stwierdzam.

Bo tak sie gapie na to "wielkie wydarzenie" i usne zaraz...

17.05.2006
21:21
[143]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Jezeli mnie np "Moda na suckec" nie interesuje to nie wiem jaki by odcinek ciekawy nie byl to mnie i tak nie zainteresuje...

17.05.2006
21:22
[144]

MAROLL [ Hibernate ]

Najbardziej rozbawia mnie gadanie Szpakowskiego o 'spektaklu'. Normalnie beke mam jak nie wiem ;]

17.05.2006
21:25
[145]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Tak jak Bekas napisal, jak sie nie interesujesz, to trudno zeby Ci sie podobalo. Mecze koszykowki, siatkowki, dla mnie tez sa przerazliwie nudne.

Arsenal 11111:)

17.05.2006
21:25
smile
[146]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

oho

17.05.2006
21:25
[147]

misztel [ la vida Buena ]

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL

17.05.2006
21:25
smile
[148]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

ups ;/

edit: ale faulu nie bylo...

17.05.2006
21:26
[149]

??? [ tomi_boss ]

CHYBA GOL ;)

17.05.2006
21:26
smile
[150]

piokos [ Mr Nice Guy ]

nie mówiłem, że będzie 1:0 do przerwy :)

17.05.2006
21:26
smile
[151]

stanson [ Szeryf ]

teraz 25 wpisow GOOOOOOOOOOL, zaloze sie :D

piokos --> prawie jak prorok :D Prawie robi duza roznice ;D

17.05.2006
21:26
[152]

Ralion [ Konsul ]

a nie mówiłem? barcelona zaczyna dostawać łomot :P

17.05.2006
21:26
smile
[153]

Mortan [ ]

yeah

17.05.2006
21:28
[154]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

Stałe fragmenty to grając nawet w 7 można strzelić.

Tomuś - Oleguer zawalił.

17.05.2006
21:35
smile
[155]

MAROLL [ Hibernate ]

Ludzie: GOL !

Teraz polowa zmieni wyznanie na Arsenal :P

17.05.2006
21:36
[156]

piokos [ Mr Nice Guy ]

ale Szpakowski dupnie komentuje, wracam na Polsat Sport

17.05.2006
21:37
[157]

Tomus665 [ Legend ]

Tristan --> a kiedy on czegoś nie spieprzył ??

MAROLL --> Chyba oglądamy zupełnie inne mecze.

17.05.2006
21:37
smile
[158]

stanson [ Szeryf ]

No wlasnie mialem zapytac, czy Szpakowski to na zastepstwo i do tego za kare tam siedzi? :)

Co za gosc :D

17.05.2006
21:37
[159]

MAROLL [ Hibernate ]

@piokos

I dobrze robisz! NIE Szpakowskiemu i jego gadaniu o wszystkim oprócz meczu (vide atmosfera, pogoda, wilgotność murawy itp.)

17.05.2006
21:40
smile
[160]

piokos [ Mr Nice Guy ]

stanson => Szpakowski to jest kara dla tej masy ludzi co abonamentu nie opłacają :)

Czemu nie ma Gmocha? he.... he .... he

17.05.2006
21:41
[161]

MAROLL [ Hibernate ]

@Tomus665

Ja oglądam Barcelona vs. Arsenal na Polsacie Sport, a ty ? Co włacze na TVP 2 to słysze głupią gadkę ;]

17.05.2006
21:41
[162]

riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]

teraz sie widowisko zrobi. ja tam nadal wierze w Barcelone.

17.05.2006
21:42
smile
[163]

Ryn dyn dyn [ Pretorianin ]

Szpakowski miał kilka niezłych tekstyów...

"...Chciał podać Ljunbie..."

"... On nadaje grze Barcy dynamikię..."


Oczywiście był też Sven Joran Erikson

Po zejściu Lehmana ten mecz zaczął mi troche przypominać półfinał EURO 2000 Włochy Holandia, ale Campbell strzelił bramkę... Moim zdaniem skończy się 2:0 tak jak już mówiłem. Barca bedzie chciała za wszelką cenę odrobić, Rijkard w 75min wpuści napastnika, no i nadzieją się na kontre...

17.05.2006
21:43
[164]

MAROLL [ Hibernate ]

@Ryn dyn dyn

Jak mówił o tym jaką to Ronaldinho nadaję dynamikię akurat miałem włączony :P reszty nie słyszałem,

17.05.2006
21:44
[165]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Mi tam komentarz trzeciaka , jako tako sie podoba ;] Jego glos jest bardziej energiczny , codo meczu wariaty jednym slowem .
Juz powinno byc 2:0 dla barcy , a tu 0:1 hehe szkoda , ze eto nie strzelil , juz jeden kupon poszedl wpizdziec :/

17.05.2006
21:44
[166]

toolish [ Kill 'Em All ]

Aaaa.... pięknie jest!!!! GO GUNNERS GO!!!! JESZCZE JEDEN!


ps. hahahah, Gmoch wymiata :D

17.05.2006
21:46
[167]

Taven [ Konsul ]

riddickM5 <--- dokładnie. Końcówka I połowy daje nadzieję na lepszą II :) Ja również wierzę w Barcę ale to raczej dlatego, że za Arsenalem nie przepadam :P A poza tym przydałoby się Larssona i Iniestę wpuścić i coś może z tego będzie...

17.05.2006
21:47
[168]

Ryn dyn dyn [ Pretorianin ]

Trzeciak w roli komentatora jest dla mnie świetny. Przedewszystkim wypowiada się o każdym z zawodników bardzo rzeczowo i konkretnie, nie pierdzieli smutasów. Na dodatek, co się nie tak często zdarza, całkiem nieźle mówi po polsku jak na piłkarza...

17.05.2006
21:48
smile
[169]

KinSlayer [ Demon Hunter T ]

Widocznie przewaga jednego zawodnika to dzis dla Barcy za malo.

17.05.2006
21:48
smile
[170]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Co do presji , chyba komentatorzy sa bardziej spieci niz pilkarze hehehe
Ale fakt Trzeciak niezle sobie radzi !!

17.05.2006
21:48
smile
[171]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Barca da rade, jeszcze pokaza co potrafia - pokazali w koncowce pierwszej polowy, teraz dokoncza. Choc moze byc trudno - w 10 Arsenal zamknie sie na swojej polowie i po grze - juz widac, ze np. Ronaldinhg nie pogra - ale emocje gwarantowane!

VIVA LA BARCA once again ;)

17.05.2006
21:49
smile
[172]

stanson [ Szeryf ]

piokos -> ja juz troche nie w stanie być, ale z tym Gmochem to mam nadzieje, ze zartowałeś :D

17.05.2006
21:49
smile
[173]

Mortan [ ]

Szpakowski jest juz zywa legenda, nie dsc ze sie fajnie podnieca to zapewnie jeszcze dodatkowy element rozrywkowy .... od mowienia z sensme jest Trzeciak.

17.05.2006
22:07
smile
[174]

piokos [ Mr Nice Guy ]

o matko, aż stęknąłem po tym wolnym, jak Silva w brzuch dostał. Uff....

17.05.2006
22:09
smile
[175]

Weakando [ Senator ]

Też macie na TVP2 taki dziwny dźwięk? Raz głośniej, raz ciszej? TVP daje ciała :(

17.05.2006
22:19
smile
[176]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Tomus --> jeszcze jedna kartka i go nie bedzie :p

17.05.2006
22:26
[177]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

Chyba Barcelona nie da rady:(

17.05.2006
22:27
[178]

Trane [ Konsul ]

Ha !

17.05.2006
22:27
smile
[179]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

GGOOOOOOOOLLLLLLLL HURRA ETO`O

17.05.2006
22:28
smile
[180]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

a juz watpilem :|

17.05.2006
22:28
smile
[181]

ronn [ moralizator ]

dno dna

17.05.2006
22:30
[182]

Trane [ Konsul ]

Ha !

17.05.2006
22:30
smile
[183]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

2:1

17.05.2006
22:30
smile
[184]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

GGGOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

17.05.2006
22:31
smile
[185]

ronn [ moralizator ]

dno dna ^2!!

17.05.2006
22:32
smile
[186]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

szczyt szczytów :)

17.05.2006
22:33
smile
[187]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

ogladam na niemieckim sat 1 i nie ma teraz obrazu ;/ u was tez tak jest??

edit: ok juz jest :)

17.05.2006
22:33
[188]

Tomus665 [ Legend ]

I tak ten mecz miał wyglądać od początku. Barca kontroluje to co się dzieje na boisku i bramki są kwestią czasu.

Admin czy mi już nigdzie nie wolno wpisywać się ??



Odpowiedź Admina: Jeszcze troche i tak, nie będzie ci się wolno tutaj wpisywać i nie mówie o tym wątku a o całym forum. Zapoznaj się z regulaminem forum, bo go nie znasz. - cały czas to potwierdzasz, ale być może nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, więc zrobie wyjątek i zacytuje ci pare rzeczy:
- nie wolno publikować na forum informacji psujących mechanizmy wyświetlania forum
- nie wolno kwestionować poleceń moderatorów i adminów.
Moderatorzy i Admini stanowią władzę na tym forum i należy się stosować bezwarunkowo i bezdyskusyjnie do ich poleceń. Nie muszą się oni tłumaczyć ze swoich decyzji.



Głupkowate komentarze i taki ton wypowiedzi zostaw dla siebie.


Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2006-05-17 22:47:17

17.05.2006
22:34
[189]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Po cholere Wenger Fabregasa zdejmowal to ja nie wiem:/

17.05.2006
22:34
smile
[190]

gofer [ ]

nie umiem opisac tego co czuję słowami

17.05.2006
22:34
smile
[191]

piokos [ Mr Nice Guy ]

Na Polsacie Sport też nie ma wizji.
Jestem skazany na Szpaka. Wildstein szybko działa :D

17.05.2006
22:35
smile
[192]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

I tak ten mecz miał wyglądać od początku. Barca kontroluje to co się dzieje na boisku i bramki są kwestią czasu.
Zgadzam sie :)

17.05.2006
22:36
[193]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

eee walic to... Arsenal zaluzyl sobie na ten sukces a nie Barca. Nigdy im nie szlo przez tyle lat i teraz rewelacyjnie grali az do 73min finalu :( szkoda :|

17.05.2006
22:38
[194]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Do 76 minuty futbol był piekny, niestety czas zejść na ziemię.

17.05.2006
22:38
[195]

Coy2K [ Veteran ]

prowadził, ale juz nie prowadzi... liczy sie gwizdek koncowy a nie 73 minuta

17.05.2006
22:39
smile
[196]

Trane [ Konsul ]

Dokladnie, zejdzcie ludzie na ziemie, to bylo do przewidzenia !

17.05.2006
22:40
smile
[197]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

"ostatnie sekundy, miedzy nogami Campbella..." - slyszysz i nie grzmisz!?!?!

17.05.2006
22:41
[198]

toolish [ Kill 'Em All ]

ta, Szpakowski dans :D

17.05.2006
22:43
smile
[199]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Kilk alat na to czekalem !! :) <brawo>

17.05.2006
22:43
smile
[200]

Sir klesk [ Sazillon ]

"to nie jest play station! to jest boisko!" :D

17.05.2006
22:45
[201]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

Nie wierzę nie wierzę jesteśmy Mistrzami!
BARCAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!1

17.05.2006
22:46
[202]

Tomus665 [ Legend ]

Tot el camp,
es un clam,
Som la gent blaugrana,
tan se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA!! BARÇA!! BAAAARÇA!!!!
Jugadors,
seguidors,
Tots units fem força,
son molts anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat,
i s'ha demostrat, s'ha demostrat,
que mai ningú ens podra torcer.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA!! BARÇA!! BAAAARÇA!!!!


Cudowne uczucie. Arsenal ma szczęście, że Ronniemu ten mecz nie wyszedł. No to teraz Thierry zawita na Camp Nou... Visca El Barca

17.05.2006
22:46
smile
[203]

techi [ Legend ]

TAK, TAK, TAK!!!!!:D
Fiesta:D

17.05.2006
22:46
smile
[204]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

Ole ole ole ola... :D:D
VISCA EL BARCAAA


Coz, moze piekny mecz to nie byl, ale z pewnoscia byl porywajacy i dramatyczny
:) zwlaszcza w drugiej polowie

17.05.2006
22:47
[205]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Nudny ten finał był. Rzadko oglądam mecze, myslalem ze bedzie widowisko jak rok temu, ale nie. Szkoda.

żal mi Arsenalu, bardzo dobrze grał, pozatym jest to jeden z moich ulubionych zespołów. Zasłużyl sobie na wygraną, tak długo czekali żeby dojść daleko w LM.

EDIT: boże, napisałem jak pomylony

17.05.2006
22:48
[206]

ronn [ moralizator ]

Tak gra WIELKA Barcelona :

1. Chelsea, 1:1 i 2:1 grajac prawie CALY mecz w 11 na 10
2. Benfika 0:0 i 1:0
3. Milan 0:0 i 1:0 plus NIESLUSZNIE nieuznana bramka Szewczenki
4. Arsenal 2:1 i ponownie prawie CALY mecz w 11 na 10

Podsumowujac druzyna, ktora podobno gra taki WIELKI furbol w 7 meczach strzela 7 (sic!!) bramek grajac czesto z przewaga jednego zawodnika. To jest MIT wielkiej barcelony, nie oni zasluzyli na puchar!

17.05.2006
22:48
smile
[207]

gofer [ ]

VISCA EL BARCA!!!!

17.05.2006
22:48
[208]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

zeby Henry trafil sam na sam to byloby po meczu. Ale widac ze on nie chcial skrzywdzic przyszlego klubu :( za rok beda chyba grali czworka w ataku :P bedzie przerost stylu nad trescia i to sie zemsci.. zobaczycie!

17.05.2006
22:49
[209]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

ronn> slusznie. Chelsea grajac 11 na 11 nie przegrala z Barcą.. i tak zostanie

17.05.2006
22:50
smile
[210]

ganz [ Pretorianin ]

Tak niestety przegrał lepszy zespół, szkoda

17.05.2006
22:51
[211]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

ronn, Iverson --> ciekaw jestem, czy tak samo byście zrzędzili, gdyby to wasze drużyny tak doszły do LM ;) Taki jest futbol i tyle.

17.05.2006
22:52
smile
[212]

Da_Mastah [ Elite ]

No to co chłopaki? Kibicujemy Barsie od dzisiaj, nie? :-D Ronnu dawaj, Mortanu też ;-))

17.05.2006
22:52
smile
[213]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Tak niestety przegrał lepszy zespół, szkoda

hahaha co brales??

17.05.2006
22:52
[214]

Ellanel [ Astral Traveler ]

ronn-> Czy to wina Barcy, że ich tak chamsko faulują a potem wylatują z boiska? Czy to ich wina, że Henry sam na sam nie może strzelić gola? Liczy się skuteczność. Już nie powiem, że bramka dla Arsenalu była z symulowanym faulu.

Pozdrawiam.

17.05.2006
22:52
[215]

J0T [ Konsul ]

podobno wygrywa lepszy :) BARCA BARCA BARCA ..... !!!! :D

17.05.2006
22:53
smile
[216]

Trane [ Konsul ]

Kogo obchodzi jak grala barca, wazne, ze teraz wygrala i tyle.

17.05.2006
22:53
[217]

KinSlayer [ Demon Hunter T ]

Mecz wygral Barcelonie stary Larsson. Po co im Ronaldinho?

A najwiekszym playmakerem meczu byl sedzia :)

17.05.2006
22:53
[218]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

MaZZeo>>> ja powinienem byc w sumie za Barca bo ona wygrala z Chelsea ale bylem za rywalem "zza miedzy" bo po prostu byli lepsi od Barcelony ale oni maja w tym roku niebywaly fart :/

PS. Ronaldinho sie wkrotce wypali :P

17.05.2006
22:55
smile
[219]

$ebs Master [ Konsul ]

Aaafff no niestety barca wygrala zdarza sie :( Ciesze sie jedynie z tego z ten mega "gwiazdorek" NIC nie pokazal hehehe.

17.05.2006
22:55
[220]

piokos [ Mr Nice Guy ]

Iverson#3 niedługo złamie nogę.

17.05.2006
22:56
smile
[221]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

PIEKNY WIDOK !! :)

17.05.2006
22:57
[222]

ronn [ moralizator ]

Da_Mastah >> Ba! Barcelonie i Brazylii :-)

Fakt, wygrali bo strzelili wiecej niz stracili, sedziowie czasami tez mylil sie na ich niekorzysc, jednak wielka i ofensywna druzyna ma srednio 1.0 bramki na mecz?

17.05.2006
22:58
[223]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

cudowny... ehh znow frajerzy beda na filmikach CL w przyszlym sezonie (tak jak teraz Gerrard wznoszacy puchar)

17.05.2006
22:58
smile
[224]

$ebs Master [ Konsul ]

oby polamali zeby na tym ich zlocie :P

17.05.2006
22:58
[225]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Iverson#3 --> dlatego jestem pewien, że gdyby Chealsea doszło do finału w taki sam sposób jak Barca, to byś nie miał nic przeciwko :) Wiadomo, drąży sie, byle tylko oczernić zespół :)

17.05.2006
22:59
smile
[226]

chaber van dall [ Konsul ]

Eeeeeeee... nie tak miało być...

17.05.2006
23:00
[227]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

Gdyby Chelsea grala w finale to bylby duzo bardziej jednostronny wynik (tak jak w EPL)

17.05.2006
23:00
[228]

Ryn dyn dyn [ Pretorianin ]

WIELKA DUPA a nie finał... Grali kiepsko, tak jak w półfinale i ćwierćfinale

ARSENAL był rewelka.

17.05.2006
23:01
[229]

.:[upiordliwy]:. [ don't forget me ]

Płaczę cały czas...nie nie nie ! TO nie tak miało być. A było juztak pieknie, gdyby nei ta bezsensowna parada Lehmanna... No cóż , wygrał lepszy zespół ale i tak lepiej grałArsenal ;)

17.05.2006
23:01
[230]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Iverson --> Popatrz na swoje foto tam zobaczysz to o czym piszesz i nie chodzi mi tu o Gerrarda

17.05.2006
23:01
smile
[231]

bialy kot [ FLCL ]

Beznadziejny mecz. W d*** mam kto wygral, bo dla mnie kolesie roznia sie od siebie kolorem koszulek i butow, tudziez zajmowana chwilowo polowa boiska. Martwi mnie natomiast, ze stracilem ~120 minut zycia na obejrzenie "fantastycznego widowiska", ktore obok "fantastycznego" ani "widowiska" w zyciu nawet nie stalo. Tyle, bida straszna.

17.05.2006
23:03
[232]

$ebs Master [ Konsul ]

bialy kot --> hahah w sumie masz racje mecz byl beznadziejny :)

17.05.2006
23:04
[233]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Iverson#3 --> ehh ja mówię czysto teoretycznie, na mądrkuj tu przede mną, bo ja nie znam się na futbolu (nie wiem co to te EPL).

17.05.2006
23:05
[234]

LuCaZ15 [ Michael Jordan ]

W końcu !!! Fc Barcelona najlepsza w Europie !!! :)
Visca el Barca!!!

17.05.2006
23:06
[235]

gofer [ ]

To jest smutne...

Wasza drużyna przegrała - zdarza się, taki jest futbol, szczególnie na tak wysokim szczeblu. Więc nie wiem po co te komentarze np. Ronna czy Iversona - dzisiaj święto kibiców Barcy, więc w dobrym stylu byłoby milczenie z waszej strony. Albo gratulacje.

17.05.2006
23:06
[236]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

I jak zawsze banda zakompleksionych dzieciakow sie teraz wypowiada jak to nieslusznie Bracelona wygrala, jak to dobrze ze Ronaldinho nic wielkiego nie pokazal, oj zeby ich wszystkich powystrzelali, oj jak to wszystko przez sedziego, no przeciez del horno zupelnie przypadkowo wpadl na Messiego a utaj lehmann nawet NIE TKNĄŁ Eto`o...

Ciekawe co byście mowili gdby wasze ulubione druzyny tak doszl;y do mistrzostwa

Jak ktos nie gra zgodnie z przepisami to wylatuje z boiska, a jak ktos nie chce takich rzeczy to zapraszam do ogladania rugby...

17.05.2006
23:08
[237]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Arsenal ma szczęście, że Ronniemu ten mecz nie wyszedł

Nie "nie wyszedł", tylko okazało się, że twardzi obrońcy z jajami nie peniają i odzierają boskiego Ronniego z jego mitu. To tak jak swego czasu John O`Shea, który zakładał siatki Figo :oD

17.05.2006
23:08
smile
[238]

BLADE22 [ Black Moon ]

Mecz pełen emocji!!
Brawo Barca!!

17.05.2006
23:10
[239]

Adamss [ beer & chill ]

W przekorju całego meczu wydaje mi się, że wygrana należała się i Arsenalowi i Barcie.. no, ale wygrał ten który miał więcej szczęścia. Brawo Barca za upór i konsekwencje, i brawo Arsenal za najtwardzszą i najlepsza obrone w Europie.

17.05.2006
23:10
[240]

BBC BB [ massive attack ]

gofer -->> ty również mógłbyś czasem zamilczeć. Chociaż czasem.

17.05.2006
23:11
[241]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

Lord Deemon>> Lehmann wylecial slusznie. Ale nawet w 10 Arsenal gral lepiej. I H** tam !!! ;P za rok The Blues

17.05.2006
23:11
[242]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Lord Deemon --> ty też lepszy nie jesteś.

17.05.2006
23:11
[243]

Da_Mastah [ Elite ]

Paudyn:

"To tak jak swego czasu John O`Shea, który zakładał siatki Figo :oD"

Nie Figo, tylko Salgado :-)) Pomyliły Ci się skrzydła :-))

17.05.2006
23:12
smile
[244]

rafi353 [ Junior ]

VIVA BARCAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17.05.2006
23:12
smile
[245]

ronn [ moralizator ]

gofer --> Tak? Jest watek fanow Barcelony, tam mozna swietowac. To natomiast jest watek o meczu Barcelona-Arsenal.

17.05.2006
23:12
[246]

riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]

wierzyłem cały czas w Barce i dobrze!! 100zł wygrane ale to sie nie liczy. idziemy z kumplami balowac!!!!

17.05.2006
23:13
[247]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Da_Mastah :::> Figo, miałem jeszcze do niedawna powtórki tych siatek na twardzielu :o) A O`Shea bronił na obu skrzydłach swoją drogą, bo zaczynał od prawej, a potem przeniósł się na lewą :o)

17.05.2006
23:15
[248]

rafi353 [ Junior ]

Lehman zostal wyrzucony bardzo slusznie tylko jeszcze powinien byc karny i wtedy by bylo OK.

17.05.2006
23:15
smile
[249]

Da_Mastah [ Elite ]

Paudyn:

To kurna, kiedy to było? :-)))

rafi:

Tak, powinien być karny za faul przed polem karnym...

17.05.2006
23:16
smile
[250]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Da_Mastah :::> W wygranym meczu 4-3, określanym częstokroć jako "spotkanie wszechczasów".

17.05.2006
23:17
[251]

McClanesHungOver2 [ Konsul ]

Tak jak mówiłem Barcelona !

17.05.2006
23:17
smile
[252]

snopek9 [ Morra ]

Tak, powinien być karny za faul przed polem karnym...

fajna ironia...ale ja odpowiem: powinna byc bramka :)

17.05.2006
23:18
smile
[253]

mozdzek14 [ Marszałek ]

Dlaczego ?? :(
Liczyłem na Arsenal - pierwszy raz chodze po meczu załamany po chacie :(

Ale walczyli do ostatniej chwili ..





Ale gratuluję fanom Barcelony ...

17.05.2006
23:18
[254]

gofer [ ]

ronn - > jasne, że można. Tylko czy jest sens psuć innym zabawę?

BBC BB - > :*

17.05.2006
23:19
smile
[255]

Da_Mastah [ Elite ]

Paudyn:

Jednak się sprawdza to, że najlepsze czasy to te, które już minęły :-)))

Snopek:

No! Kolejny, który wie co w trawie piszczy :-)) Po J0lo oczywiście ;-))

17.05.2006
23:19
[256]

Łyczek [ Legend ]

I teraz jestem ciekaw ilu prawdziwych kibiców Arsenalu zostanie ?:|

Ja i tak będę im kibicował, nawet jak Henry odejdzie !

17.05.2006
23:21
smile
[257]

wishram [ Generaďż˝ ]

Arsenal dzielnie walczył, ale Barca to Barca i jest najlepsza! Szkoda, tylko że Ronaldinio nie pokazał się z najlepszej strony.

17.05.2006
23:23
[258]

Mortan [ ]

gofer --> Jest jak nawiekszy sens. Po to zeby mieli nadal troche pokory i sie nie wywyzszali, Barcelona jest siwetna druzyną najlepsza w tym sezonie, ale naprawde nie wyroznia sie niczym szczegolnym w porownaiu do takiego Realu kilka sezonow temu czy Manchesteru z 99 roku :-)

17.05.2006
23:23
[259]

mozdzek14 [ Marszałek ]

ARSENAL

- Punks Not Dead
- STG+
- Vega
- Vejt
- Moonsol
- BBC BB
- polopolo
- dave_iserlohn
- tomekcz
- loosiek
- chaber van dall
- Khelben
- toolish
- Łyczek
- mrEdDi
- Molpi
- Co to za utwór ?
- ???
- Janczes (żeby było jasne: jestem za Arsenalem TYLKO podczas dzisiejszgo meczu!!)
- Paudyn
- misztel
- Yari
- mozdzek14


BARCELONA

- Bloodher
- MR.MANIAK
- SKRZAT-
- J0T
- Lukis17
- brutu
- Ziom91
- robson6781741
- Hitmanio
- Foks!k
- False
- pajkul
- Lucaz15
- Zoor!N
- qwerty55
- Tristan9
- stanson
- moszeusz
- mc_bacza
- kapitanNEMO
- hctkko
- riddickM5
- Flet
-wishram

17.05.2006
23:24
smile
[260]

loosiek [ Kanonier ]

GO Go Gunners GO - tyle mi wypada powiedziec...

Świetny mecz panowie z Arsenalu - do 80 minuty Barca nie pokazała praktycznie NIC... Futbol spraweidliwy nie był nie jest i nie bedze ( Gol Eto'o był ze spalonego)

A tak BTW do tych wszystkich (niby) kibiców barcy

Co to za sztuka pokanac słabszego, grajacego w 10 z rezerwowym bramkarzem......

i tu wierszyk który mi ktoś posłał

Szydźcie się Judasze,
Synowe Abramowicza, co z Brazylii Import za grube pieniądze robicie
MY – jak Milan oszukani zostaliśmy lecz futbol kochaliśmy i nadal kochamy
I mimo goryczy niejednoznacznej przegranej hołd wam oddajemy,
Choć wy z nas ciągle się prześmiewacie, „Cieniasy”, „Przegrani”
Szczycicie się tym ze tego wymiatacza z kraju kawy z długimi zębami macie, choć przed dekadą byłby on Gunnerem, tak tak…
A wszystkiemu winne..
POZWOLENIE NA PRACE…

17.05.2006
23:26
[261]

gofer [ ]

loosiek - > idź już spać, syneczku.

17.05.2006
23:26
[262]

Robi27 [ VISCA EL BARCA !!! ]

JESTEM SZCZEŚLIWYM CZŁOWIEKIEM DZISIAJ
VISCA EL BARCA !!!
dla druzyny, ktorej kibicowalem i nigdy nie przestalem, od najmlodszych lat.
Choc Barca nie zagrala dzisiaj cudownej pilki to w przekroju calego sezonu w pelni zasluzyla.
Otwieram szampana, zdrowie dla wszystkich socios

17.05.2006
23:28
[263]

Robi27 [ VISCA EL BARCA !!! ]

i loosiek - prosze ochlon

17.05.2006
23:30
smile
[264]

legrooch [ MPO Squad Member ]

VISCA EL BARCA !!!

Też bym miał pretensje gdyby Arsenal nie dostał czerwonej a bramkę :>
Byłoby w końcu 3:1 :>>>>>

LOL

loosiek ==> Idź już spać cytując gofera smyku :>

17.05.2006
23:31
[265]

loosiek [ Kanonier ]

Gofer - co do wierszyka to nie ja pisałem .... (i nawet bym nie napisał ... nie tylko ze względu na dosć "niskie loty" samej merytoryki...)

a co do meczu - Co pokazała barca do 75 - 79 minuty.... ? te kilka strzałów rodem z pod blokowiska ? ...


Arsenalowi trzeba przyzanc - ewidentnie zle dobrana taktyka (w Premiership grali 2 napastnikami i w ostatnich kolejkach arsenal był naprawde.. bramkostrzelną drużyną) i predyspozyca Heńka, a właściwie jego skutecznośc...

17.05.2006
23:32
[266]

Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]

Barcelonie się należało. VISCA! VISCA! VISCA EL BARCA!
Ehh piękne są sukcesy. 10 lat czekałem na zwycięstow Barcy w LM(mniej więcej tyle im kibicuję) i udało się. WYGRALIŚMY!

loosiek--> Akurat Barca miała więcej dogodnych sytuacji niż Arsenal. A ten faul, z którego podyktowano wolnego zamieniaonego na gola? Wyjęty z kapelusza, koleś był z metr od katalończyka, a się przewalił teatralnie.

17.05.2006
23:36
[267]

Yossarian [ RY!!! ]

loosiek - powiem Ci coś: debil inside

piokos --> Najwyraźniej :-D

17.05.2006
23:37
smile
[268]

piokos [ Mr Nice Guy ]

nic tylko się zgodzić po tych wypowiedziach :)

Yossarian => czytamy sobie w myślach? :D

17.05.2006
23:37
[269]

loosiek [ Kanonier ]

Lewy - co racja to racja Ebodue ewidentnie udawał.. jednakze rownie dobrze sędzia juz w pierwszej połowie mógł pokazac czerwona kartkę Oleguerowi.. czy jak mu tam...

No ... widzice sami po Avatarze więc sie mnie nie czepjajce... :P

17.05.2006
23:42
smile
[270]

Robi27 [ VISCA EL BARCA !!! ]

loosiek... czy jak Ci tak - a za co Ty chcialbys wyrzucic Oleguera ??? bo nie pamietam co takiego przeskrobal

17.05.2006
23:43
[271]

Azazell22 [ DEMON ]

Piękny futbol i bardzoo zaskakujący .. Bravo dla Arsenalu ale to dziś Barca była lepsza :))) VISCA EL BARCA !!!!

17.05.2006
23:45
[272]

loosiek [ Kanonier ]

za Faule... w pierwszych 30 minutach ten hiszpański obrońca mógł spokojnie otrzymać zołtą kartkę

17.05.2006
23:46
smile
[273]

lucjancom [ Centurion ]

skomentuje to tak wygrałem na koncie mam 300zł i jest fajnie ,jestem po 6 piwach ,emocje niesamowite i tyle.:P

17.05.2006
23:50
smile
[274]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Visca el BARCA! :)

Okazuje się, że w tym sezonie liga hiszpańska jest najlepsza. Liga Mistrzów i Puchar UEFA należy do nich. Barca strzeliła mnóstwo bramek w Primera Division.

Innym żal dupe ściska, że wygrała Barcelona. A nich ich dzisiaj ściska, aż do bólu! :)
Piękny ofensywny futbol temperowany przez włoską myśl defensywną pozwolił cieszyć się w tym roku z podwójnej korony :)

btw. Arsenal strzelił w tej edycji LM 15 goli, a Barcelona 23, zgadza się?

17.05.2006
23:57
[275]

piokos [ Mr Nice Guy ]

hahaha

gdyby sądzia był sprawiedliwy to wynik byłby 3:0 + czerwona kartka dla Lehmanna, nie było faulu na Eboue na wolnego przy 0:0

17.05.2006
23:57
[276]

Ryn dyn dyn [ Pretorianin ]

BRAWO WIELKA BARCA......

Ledwo ledwo z Chelsea, jeszcze z chelsea grającą w dziesiątkę....

Potem z Benficą cudowny mecz w lizbonie, tak trzeba to przyznać. Wytrawny snajper Eto'o pokazał kunszt strzelecki... tzn. jak partaczyć sytuacje.... już nie wspomnę o tym że karny należał się Benfice...

W rewanżu udało się uciułać...no ale Bóg , wielki mistzr, którego każde chuchnięcie, smyrnięcie piłki jest cudowne, nie strzelił karnego, no cóż , każdemu się zdarza....

półfinał, to kolejny "wielki mecz Barcy". Gilardnio nie potrafi dwa razy strzelić do pustej bramki. Gdyvby wtedy był Pippo zamiast niego, który na szczęście katalońskiego barachła miał wtedy chore migdały, to zupełnie inaczejby to się skończyło.... W rewanżu... no cóż... Puyol się poślizgnął na skórce od banana a sędzia gwizdnął wolny... nie ma gola... wszystko pięknie i sprawiedliwie....

w finale mw 10 tracą gola, Bóg futbolu nie umie strzlić z wolneo(3 okazje zmnarnował), gdyby nie 35 letni Larson, to by się obsrali...

17.05.2006
23:59
smile
[277]

Yossarian [ RY!!! ]

Kolejny pajacyk. Spać!

18.05.2006
00:00
[278]

Ryn dyn dyn [ Pretorianin ]

Yossarian----> takie są fakty

18.05.2006
00:02
[279]

hohner111 [ d00pa wolowa 0_o ]

fakty sa takie ze barca wbrew woli wielu wygrala...i juz...

18.05.2006
00:03
smile
[280]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

Nie powiem że wygrali lepsi bo nie wygrali

18.05.2006
00:03
[281]

Ryn dyn dyn [ Pretorianin ]

hohner111-----> fakty są takie, ze czasem głupszy ma szczescie

18.05.2006
00:04
[282]

Yossarian [ RY!!! ]

Fakty są takie, że Barcelona ma aktualnie najlepszą drużynę piłkarską w Europie. Z tej okazji zdobyła Puchar Mistrzów. I tyle.

18.05.2006
00:05
[283]

Ryn dyn dyn [ Pretorianin ]

Yossarian---> najlepszą chyba w sraniu na odległość

18.05.2006
00:05
[284]

loosiek [ Kanonier ]

Yossarian --> moze nie pamiętasz, przypomnę ci pewną przypowieść ... prawie rok temu, kiedy to Barca Grała z Chelsea, tuz po meczu cała europa była zbulwersowana... ze sedzia czegoś tam nie podyktowal etc. ... i wtedy kibicom barcy mozna bylo narzekac jaka to Chelsea jest Bee, jaka niedobra oj oj... a teraz na barce narzekac juz nie idze .. praktycznie ta sama sztuka tylko z innymi aktoramii i w innym wymiarze...

Barca Robi przaktycznie to samo co Chelsea z tymze zatrudinia aktorów "potrafiących" grac

- ronaldinho 30M euro
- Deco 0M free transfer
- Larsson 0M free transfer
- Eto'o - ileś tam Milonów euro

I nie zaprzeczaj bo zwatpię...

18.05.2006
00:07
smile
[285]

Robi27 [ VISCA EL BARCA !!! ]

Ryn dyn dyn --- > migdaly to Ty chyba miales chore, albo masz caly czas z innego powodu, za duzo białka

18.05.2006
00:08
smile
[286]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Kyahn gdzie jesteś. Wytłumacz Ryn dyn dyn ;)

Prawda jest taka, że Barcelona wygrała LM i Twoje żałosne gadki tego nie zmienią. Rok temu Chealse po błędzie sędziego przeszła Barce, ale tego pewnie już nie pamiętasz. Od Benfici Barca była zdecydowanie lepsza w obu meczach. Jedynie z Milanem było ciężko, ale się udało.

I w końcu Arsenal... brawa dla nich, ale dziś jest dzień BARCELON! :D

18.05.2006
00:08
[287]

Ryn dyn dyn [ Pretorianin ]

powiem obiektywnie... dzisiejszej Barcelonie brakuje bardzo dużo do Barcelony w której grali Stoichkov i Laudrup... zaryzykuje stwierdzxenie i powiem nawet że bardziej podobał mi się styl Barcelony Van Gaala, tylko że wtedy mieli poważne problemy z obroną i bramkarzemm

w tym roku było tak... sędziowie troche im pomogli, inni się torche ich za mocno wystraszyli, pofarcciło się też troche... ja nie widziałem wielkiej piłki w ich wykonaniu

18.05.2006
00:09
[288]

hohner111 [ d00pa wolowa 0_o ]

Ryn - tak sie tym przejmujesz jakbys byl trenerem arsenalu no...barca wygrywala i na koniec tez wygrala...koniec kropka, spekulacje sa juz zbedne bo ponad godzine temu sie wszystko skonczylo...

18.05.2006
00:09
smile
[289]

Yossarian [ RY!!! ]

Brak mi słów. Jesteście równie żałośni, jak Wasza argumentacja. :-)
Ale przynajmniej - jest się z kogo pośmiać... :-D

18.05.2006
00:10
[290]

Robi27 [ VISCA EL BARCA !!! ]

loosiek -- > ale juz prosili Cie inni abys ubral sie w pizame i udal sie w kimono, bo gadasz od rzeczy

18.05.2006
00:10
smile
[291]

konioz [ Taternik ]

Brawo dla wszystkich, ktorzy mowia Gdzie Ta Wielka Barca?!
O co wam chodzi ludzie? Wygrali Lige Mistrzow i tyle, sa najlepsi. Czepiacie sie gdzie Ronaldinho, a ten mimo, ze nie mial udanego dnia potrafil chwilami blysnac, a w reszcie potrafili go wspomoc partnerzy. Jakosc druzyny liczy sie tez zmiennikami, ktorzy potrafia wspomagac jesli ktos nie ma swojego dnia, i tak bylo dzisiaj gdzie niektorzy sie spalili - kto ogladal mecz ten wie:)

Barca gra przeciwko 10 i nie potrafi wygrac.
Gdyby nie przeprowadzali dynamicznych akcji i przeciwnicy potrafili by ich powstrzymac to by nie dostawali czerwonych kartek:P
Co do woli wygrania to Arsenal poswiecil wszystkie sily zeby sie trzymac (w koncu to final), a Chelsea z kolei ma swietnego trenera i samo w sobie tez jest ambitne, wiec nie jest tak latwo z nimi wygrac.

Oczywiscie tak patrzac to Barca nie zasluzyla na zwyciestwo bo nie wygrala ze wszystkimi wszystkich meczow roznica co najmniej 5 bramek;F Pffff. Darujcie sobie.

Przypomnijcie sobie Manchester: Polfinal Pucharu Anglii i Final LM '99. Tez nie zasluzyli, tez nie byli wielcy?

18.05.2006
00:14
[292]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Ryn dyn dyn -> a wogole to ogladales jakis mecz czy czytales komentarze np na stronach Chelsea?


prawie rok temu, kiedy to Barca Grała z Chelsea, tuz po meczu cała europa była zbulwersowana... ze sedzia czegoś tam nie podyktowal etc. ... i wtedy kibicom barcy mozna bylo narzekac jaka to Chelsea jest Bee, jaka niedobra oj oj... a teraz na barce narzekac juz nie idze .. praktycznie ta sama sztuka tylko z innymi aktoramii i w innym wymiarze...
To sa dwie rozne sytuacje wiec nie mozna ich porownywac. Co do aktorow to w Chelsea nie ma takich ? lol a kto jest mistrzem w szkoleniu aktorow ? Podpowiem, Mou...;>

18.05.2006
00:15
[293]

loosiek [ Kanonier ]

Yossarian, Robi 27---> bądzcie tak mili i przytoczcie mi wasze "nie zalosne" argumenty...

Tylko nie mówcie mi ze barca jest najlepsza bo ma Ronaldinho i Eto'o - bo za grube pieniądze to kazdy potrafi zbudowac zespoł na miare swojej ligi albo europejskich pucharów....

18.05.2006
00:19
[294]

loosiek [ Kanonier ]

bekas86 --> jak nie idze tego porownywac ... obie te druzyny nie zasłużyły na wygrną (barca i chelsea) IMHO oczywiście...

18.05.2006
00:25
[295]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

loosiek - znajdz mi druzyne w której za pieniadze nie buduje sie zespolu z gwiazd?
oprocz ligi polskiej :)

18.05.2006
00:25
[296]

Yossarian [ RY!!! ]

loosiek --> Spraw, żeby chciało mi się z Tobą dyskutować - rzuć jakimś poważnym i sensownym argumentem. Bo, jak na razie, to pierdolisz jak Szpakowski. Za przeproszeniem.

18.05.2006
00:26
[297]

Łyczek [ Legend ]

Przestańcie już chrzanić takie głupoty wszyscy ! Byłem całym sercem za Arsenalem i niestety... tego dnia Barca była lepsza. Koniec tematu !

18.05.2006
00:28
[298]

dzfonek [ Konsul ]

loosiek------> twoj wierszyk jakis marny byl :) powiedz temu kto go pisal ze kawa pochodzi z afryki, a w ameryce poludniowej jest tylko uprawiana :)

18.05.2006
00:29
[299]

loosiek [ Kanonier ]

Yossarian -> atak jest najlepsza obrona ?, taaa z taką "taktyką to do ....", wiec dlaczego nie potrafisz odpowiedziec na moje pytanie i nie pierdol jak szpakowski i nie wymiguj sie

18.05.2006
00:30
[300]

loosiek [ Kanonier ]

dzfonek --> powiem prawde.... ten wierszyk jest znaleziony na jakiejs stronce arsenalu .... ;P

18.05.2006
00:31
[301]

Yossarian [ RY!!! ]

Czekam na pytania.

18.05.2006
00:31
[302]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

Ludzie co żeście się tak uczepili tego że Barca zagrała brzydko, czy gdzie ta Barca jest grająca widowiskowy futbol?, Liverpool rok temu też grał widowiskowy futbol bo ja jakoś nie pamiętam grali podobnie jak Arsenal w tym sezonie.
"Gramy pieknie jak nigdy, przegrywamy jak zawsze" jest takie powiedzonko, dla mnie Barca wcale nie musi grać pięknie, cudownie, widowiskowo ważne aby wygrywała nawet po 1:0. I widać po ubiegłorocznej porażce z Chelsea Barca sie czegos nauczyła: nauczyła sie wygrywać, grać na wynik, a nie jakis radosny futbol z głupio traconymi golami jak było na przykład jak wspomniał Ryn dyn dyn za Van Gaala i tak nie raz bywało że po pięknej grze Barca przegrywała w jej historii.
Ronaldihno, jako fan Barcy muszę go skrytykować nie boję sie tego, bo zagrał słabo tracił piłki, grał zbyt indywidualnie rzuty wolne słabo, ale Barca to nie tylko jeden zawodnik i to dzsiejszy mecz pokazał.
A Arsenal dziś był lepszy ciekawe w czym stali na własnej połowie i bronili wyniku przez wiekszą część meczu a zaraz ktoś napisze że grali przecież w 10, wygrać można nawet w 9 grając, tak samo grali w Villareal gdzie jedyny celny strzał oddali w 90 minucie i tu widać różnicę, Barca potrafiła przełamac tę świetną obronę Arsenalu której nie mogły sforsować tak "wspaniałe" "lepsze od Barcy" drużyny jak Real Madryt czy Juventus.

18.05.2006
00:31
smile
[303]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

loosiek -> Wedlug mnie Barcelona zasluzyla... ale mi chodzilo o to narzekanie :p Rok temu sedzia uznal strzelona nieprawidlowo bramke dzieki czemu Chelsea awansowala a teraz jezeli juz mowic o bledach sedziego to byly one przeciwko Barcelonie (mimo to wygrala)

18.05.2006
00:32
[304]

loosiek [ Kanonier ]

Beaverus -> nie chodzi o to... bo popatrzy np. na taki arsenal... :D duzo pieniędzy mają a nie kupują największych gwiazd tylko inwestują w młodziez...

18.05.2006
00:35
[305]

loosiek [ Kanonier ]

no narescze - co wg Ciebie barca pokazała w tym finale, czym sei bedą teraz szczycic ci niby kibece barcy.. tym ze pokonali osłabiony zespoł (choc i to jest w jakimś stopniu zasługą) .... IMHO - NIC więc teoretycznie nie zasłużyła na zwyciestwo... choc slowo "zasługa" jest jak najbardziej względne....

18.05.2006
00:36
smile
[306]

lucjancom [ Centurion ]

Dobra ,dobra jest już pużno,moim zdaniem nie ma co dyskutować Barcelona wygrała i już.chociaż bania już mnie chwyta coraz mocniej i zasypiam jedno wiem Barcelona wygrałą!!!! i mam o wiele więcej kasy niż miałem.gadajcie co chcecia le i tak do przodu Barca i już!!! pappa

18.05.2006
00:40
[307]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Mecz pzeciętny, sędzia zepsuł widowisko nieco - o wiele ciekawiej by było gdyby uznał gola i nie wywalał Lehmana. No i wolny przed golem Arsenalu z powietrza...

18.05.2006
00:40
smile
[308]

SEW [ O/C addicted ]

beka86-->mowic o bledach sedziego to byly one przeciwko Barcelonie (mimo to wygrala)

wybacz ale jak dla mnie to kartki lecialy tylko w jedna strone niestety

Shadowmage--> ze niby Barca nie miala zadnych fauli z dupy za przeproszeniem? Miala tylko nie potrafila ich wykozystac tak jak Arsenal

18.05.2006
00:40
[309]

loosiek [ Kanonier ]

"ide szpac bo yutro do pszetczkola sie spuźnie" :) .... podsumowując ... Futbol spraweidliwy nie był, nie jest i nei będze wiec, ludze... Nie róbcie teraz z Blaugrany druzyny 11 -stu bogów... prosze tylko o troche pokory...

18.05.2006
00:41
[310]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Co pokazala? hmm np wole walki, zawzietosc itp Dla mnie byla druzyna lepsza. Z tym, ze zasluzyla nie chodzi mi tylko o final ale o caly sezon.
Dzisiaj (tzn tej nocy) juz nie odpisze bo ide (szczesliwy) spac :)

SEW --> a te kartki byly za co? tak o sedzia pokazal bo mial zly humor? Nie uznanie bramki i gwizdniecie faulu(ktorego nie bylo) a po ktorym wpadla bramka byly dla Barcelony korzystne? Jak by nie patrzec byly to 2 wedlug mnie najwaznijesze bledy w tym meczu i oba przeciwko Barcelonie.

18.05.2006
00:47
[311]

Yossarian [ RY!!! ]

loosiek --> Twoja teoria jest do bani. Gdyby Barcelona nie wygrała poprzednich meczów, nie doszłaby do finału. Tak więc - patrząc przez pryzmat całej edycji LM - grała piękny i skuteczny football. Była lepsza od każdej drużyny, z którą przyszło jej się zmierzyć. Także w finale - czerwona kartka? Czy Jens dostałby czerwoną kartkę, gdyby Barca nie stworzyła sobie sytuacji? Nie. Czy GOL ten (po faulu na Eto'o) winien zostać uznany? Tak. Jakim wynikiem skończyłoby się spotkanie? Nie wiem. Co pokazała Barcelona? Pokazała, że warto było na nią stawiać, pokazała wolę walki (mimo 'pewnych' błedów sędziego...) - zasłużenie stawiana była w roli faworyta i zasłużenie mecz wygrała.

A Twoje argumenty?

'każdy potrafi zbudować drużynę za miliony baksów'
'grali przeciwko 10, więc nie zasłużyli na zwycięstwo'

I tym podobne bzdury.

18.05.2006
00:49
[312]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

Nikt nie robi z Barcy bogów bo takimi nie nie byli i nie są.
bekas86 - Dokładnie wola walki, wiara w zwycięstwo do końca, a nie jakies piękno gry,sztuczki czy nie wiem jakie jeszcze cyrkowe figury, to sobie w reklamach telewizyjnych oglądajcie a nie w takim meczu.
W takim meczu chodzi o zwycięstwo a nie piękno gry.

18.05.2006
00:51
smile
[313]

SEW [ O/C addicted ]

Sorki ale sedzia gwizdnal faul zaraz po tym jak bramkarz zachaczyl Eto i nie mogl tego puscic dalej. Ok byly faule na kartki, nie przecze, tylko dlaczego sedzia nie obdarowywal zawodnikow Barcy nimi, musisz przyznac ze bylo kilka sytuacji na pewne zolte kartoniki a skonczylo sie na upomnieniu. A co do tego ze padla bramka po faulu to mimo tego ze uwazam ja za naprawde swietna uwazam takze ze padla ona troche nieslusznie, ale jak wspominalem to ze Barca nie wykozystala swoich udawanych fauli nie jest wina Arsenalu

18.05.2006
00:52
[314]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

SEW-->Ale nie zaważyły na wyniku, wiecich nie rozpatruje. A w takim meczu, gdzie nie ma żadnych zwiqzków emocjonalnych, oczekuje przede wszystkim dobrego widowiska i wielu bramek - no i dobrej pracy sędziego.

18.05.2006
00:53
smile
[315]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Nie jest wina Barcelony to, ze sedzia nie pokazal jednej zoltej kartki wiecej...
Nie no teraz juz napewno ide spac :)

18.05.2006
00:57
smile
[316]

SEW [ O/C addicted ]

Zeby nie bylo, Barca wygrala zasluzenie, ale prosze nie robcie z niej hiepr swietnej druzyny bo nie wiadomo jak by sie to potoczylo gdyby sedzia zostawil bramkarza i uznal bramke. Najbardziej smiesza mnie wypowiedzi jacy to zdeterminowani musieli byc zawodnicy Barcy, a cholera co z Arsenalem ktory zdobyl prowadzenie w 10 i utrzymal je do 75 minuty, nie tylko broniac sie ale takze przeprowadzajac ataki.

18.05.2006
01:00
[317]

Yossarian [ RY!!! ]

Tak, drugiej kartki za symulkę dla Eboue. Gola nie byłoby, a Arsenal grałby w 9. No, ale cóż - trzeba się liczyć z tym, że sędzia może wyrzucić zawodnika z boiska za faul (vide Lehmann) czy oszustwo (Eboue). Prawda?

18.05.2006
01:02
smile
[318]

Necromancer [ Generaďż˝ ]

Jako inteligentna, skrajnie subiektywna osoba powiem Wam co nastepuje. :P

Całym sercem kibicowałem Arsenalowi i po meczu byłem autentycznie smutny. Barcelona była dziś na pewno lepsza, choć kto wie jakby się potoczył mecz gdyby Lehmann pomyślał i puścił Eto, albo przynajmniej nie sfaulował go tak debilnie i w tak oczywisty sposób. :) Ale jak najbardziej wiem, że:
1) nie ma co gdybać
2) w takiej chwili, nie ma czasu na myślenie, jest tylko impuls.

Szkoda, bo mi o wiele bardziej podoba mi się futbol Henry'ego od gry Ronaldinho.
Dziś Arsenal wspiął się na wyżyny, Ljungberg dziś zagrał chyba mecz życia, walczył, szarpał póki starczyło sił, Eboue - świetna technika, dryblingi (choć czasem był zbyt pewny siebie) no i boiskowe cwaniactwo. :) Dziś Arsenal zagrał jak drużyna, a nie jak dziesięsiu szarych ludzi, którzy podają do jednego piłkarza w drużynie - Henry'ego. Oglądając poprzednie mecze, współczułem mu, że musi grać z takimi patałachami. :) A dziś wszystkim należą się brawa.
Zarówno pokonanym jak i zwycięzcom.
Dziękuję za uwagę. :P

18.05.2006
01:04
smile
[319]

Yossarian [ RY!!! ]

Oho, i Tomasz ;-) wypowiedział się z tej okazji...

18.05.2006
01:05
smile
[320]

SEW [ O/C addicted ]

Wlasnie chce wam przekazac to co napisal Necromancer ale cholera chyba godzina mi nie pozwala na to bo pisze caly czas na okolo ;)

18.05.2006
07:00
[321]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Gdyby gdyby... A ja tam wiem, że i tak Barca by wygrała. Tak samo jak byłem pewien tego, zaraz po golu Campbella, że Barca spokojnie odrobi.

Wszyscy malkontenci, powiem wprost, idźcie się kochać w samotności ze ukochaną Renią Grabowską, puchar wrócił do najlepszej drużyny świata.

Iverson -- Z tobą chętnie bym się spotkał na ubitej ziemi, bo widzę, że wy tam wszyscy w Niebieskim Klubie Niebieskich Zapinaczy lubicie dużo gadać, a mało robić, jak Murynjo, wasza największa gwiazdka, ustawiająca na boisku stosy pieniążków. A ja nienawidzę kibiców, którzy bez odrobiny honoru potrafią się tylko odszczekiwać, a jak się wróg odwróci, to go pogryźć po łydkach. Psy.

18.05.2006
07:18
[322]

Foks!k [ Medyk ]

No i jest Gites :) Dobzre ze trener wpuścił Larsonna xD i dzieki niemu barca ma MIstzrostwo :) sam uwazałem ze Braca wygra Ale Arsenal stał sie godnym rywalem nawet po stracie zawdonika potrafili sie bronic :]

18.05.2006
07:18
smile
[323]

Hitmanio [ Legend ]

Barca wygrała, jupi... :)

Najlepsze były teksty Szpaka, a ten to mój ulubiony jak Henry wchodził w pole karne :)

"Proszę państwa! To nie jest Playstation, to jest boisko!"

U.V. Impaler ==> Niby nic, ale mnie rozbawiło.

18.05.2006
07:21
[324]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Hitmanio ---> No i co w tym śmiesznego?

[edit]

A wiesz w ogóle o co chodziło Szpakowskiemu z tym PlayStation?

18.05.2006
07:37
[325]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Boże, jacy wy jestescie smieszni. Jak zwykle znajdą się zrzędy, co to będą szukać dziury w całym, i oczerniać barcę. Ona wygrała i to się liczy. Hipokryzję widać, bo gdyby to wasze drużyny w taki sposób wygrały, to byście tu srali z radości, ale wiadomo, zawsze trzeba się uczepić. Uszanujcie to, że Barca to najlepszy zespół Europy, a Arsenal to drugi najlepszy klub.

18.05.2006
07:42
smile
[326]

misztel [ la vida Buena ]

Ale macie problemy. Ja lubię i Barcelonę i Arsenal. Ale bardziej chciałem aby wygrał Arsenal. Wygrała Barcelona, wieczorem troszeczkę byłem smutny.. no ok, ale..

za 2 dni już nie będę pamiętał o tym meczu :)

18.05.2006
07:53
[327]

J0lo [ Legendarny Culé ]

ok ok...

ja tylko dodam tyle. jeśli ktoś wierzy że w tej edycji LM dało się wygrać grając piękny futbol to przypomnę:
półfinały: poza Barceloną i Arsenalem dwie kolejne drużyny nie grające ofensywnej piłki - Villarreal i Milan.
ćwierćfinał - Inter, Juventus może też grają ofensywnie? Benfica ma za słabą obronę na grę defensywną a Lyon.... cóż jedyna drużyna grająca ładnie która poszła dalej

na chwilę obecną nie da się grać dla widza i wygrywać. smutne ale prawdziwe. w La Liga Barcelona pokazuje swój styl gry, swoją ofensywną grę bo 1 błąd i gol można nadrobić w pozostałych 37 meczach sezonu. gol stracony w LM w fazie pucharowej może być gwoździem do trumny ( vide Arsenal - Villarreal, Arsenal - Real, Barcelona - Milan ). pięknie to pokazała Grecja w ME. i cholera mi też to nie odpowiada - wolałbym winiki 7-8 po genialnej grze, ale na chwilę obecną żadne dwie drużyny tak nie zagrają w finale LM. zresztą ostatnią drużyną która grała w fazie pucharowej futbol na tak był Real Madryt a ile czasu temu to było chyba każdy pamięta...

no i to że Barca była słabsza... cóż, w pierwszej połowie mieli tyle samo sytuacji co Arsenal do strzelenia, po czym w drugiej połowie dominowali. w/g mnie decydujący o wyniku był faul Lehmanna. facet w perspektywie czasu zrobił całkiem nieźle bo był zaledwie wolny, grali w 10 to fakt ale Almunia też słabo nie grał a obrona sobie radziła. mimo to chyba zabrakło kondycji ( przez to że grali 10 ) bo wejście tak dynamicznego zawodnika jak Larsson ( facet jak nikt zasłużył sobie na ten tytuł i słusznie go odebrał - 2 asysty w takim momencie ) zrobiło im sajgon w obronie.

ponadto stwierdzam że wielu określa tutaj że Ronaldinho zawiódł. a co on musi udowadniać? na dzień dzisiejszy ma już wszystko jeśli chodzi o tytuły. to że grał świetnie z Chelsea, z Milanem, z Benficą. to że czaruje w lidze ( której zapewne niektórzy nie oglądają a później stawiają werdytky ) czy w reprezentacji. nie - w tym jednym meczu zagrał słabiej to przecież jest słaby :)

18.05.2006
08:31
smile
[328]

eJay [ Gladiator ]

Brawa dla Arsenalu (pomimo pewnych antypatii w stosunku do nich z mojej strony) za walke, heroizm. Wenger pokazał ze jest wielkim strategiem. Skrocil pole gry Barcie i Ronni sie po prostu gubil:) Ale organizmow sie nie oszuka, podmeczona defensywa popelniala coraz wiecej bledow i 2 genialne zagrania LArssona (przy 1 bramce nie bylo spalonego na 100%) otworzyly droge do bramki.

Dobry mecz, ale nie lepszy niz ten co byl rok temu:)

18.05.2006
10:05
[329]

Szwaroc [ ]

Ktos sie orientuje gdzie i kiedy bedzie powtorka meczu? Tylko nie na Polsacie Sport...

18.05.2006
10:09
smile
[330]

Bloohder [ Elven Fighter ]

No to teraz fani Arsenalu po kielichu stawiacie dla fanów Barcy.

18.05.2006
10:09
[331]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

Proponuje założyć nowy wątek.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.