
koksin [ Konsul ]
Szklo Kontaktowe
No wlasnie, ktos nagral wczorajsze wystepy Pana Edwarda?:D Bardzo bym prosil jesli ktos ma linka do rozmowy Pana Edwarda z Miecugowem to nich tez da.
Psycho_Mantis [ MGS Fan ]
Ktoś kiedyś zgrał Pana Edwarda ze Szczecina i dał tutaj na forum linka. Ja mam, zajmuje 77 MB. Poszukaj w archiwum forum :D