
John_Kruger [ Baron ]
znalezione w necie: Disco Jesus;))
ktos sie musiał narobic...

Loon [ Perfekt ]
W pierwszej chwili pomyslalem, ze to cos niesmacznego, ale nie... jest bardzo fajne ;).

Mayday1 [ Pretorianin ]
awesome...

...NathaN... [ The Godfather ]
niektórym ludziom to sie musi baaardzo nudzić, że takie pierdoły robią ;)
szymon_majewski [ Showman ]
Nawet nawet ....
Eragon242 [ Centurion ]
hehe :D bardzo fajne heh :)

Barthez x [ Generaďż˝ ]
Mój kolega kiedyś robił takie rzeczy :) Pamiętam, że zrobił coś takiego z Mulan, która trzymała miecz ;)

[MiKu[ [ Pretorianin ]
dobre, ze tez im sie chce takie cos robic :)

Gaara [ Senator ]
hehe:D

gregol [ Junior ]
wypaśne! :)