HENIO55 [ Pretorianin ]
PATH OF NEO
jak najlepie skonfigurowac grafe na sprzecie AMD Athlon 2500+ 1.84 GH 512 ram GeForce FX5200 Win XP , ale najlepiej tak zeby nie zacinalo , bo brat sie wkurza