GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PATH OF NEO

04.05.2006
15:19
[1]

HENIO55 [ Pretorianin ]

PATH OF NEO

jak najlepie skonfigurowac grafe na sprzecie

AMD Athlon 2500+ 1.84 GH
512 ram
GeForce FX5200
Win XP
,
ale najlepiej tak zeby nie zacinalo , bo brat sie wkurza

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.