
tsunami [ Made in USA ]
Jaka to gra ?
Przed zeszlorocznym expo E3, jakas rosyjska firma oglosila ze robi gre na next-geny. Gra byla podobna do GTA czy Driver. Grafika byla wrecz niesamowita. Pamieta moze ktos jak sie nazywal tytul tej gry ? Na stronce producenta bylo chyba z 9-12 screenow na ktorych mozna bylo ogladac e ujecia z gry niemalze wziete z prawdziwego zycia.
dzieki za pomoc.
Okruch [ Liverpool FC ]
2 Days to Vegas?
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6034

tsunami [ Made in USA ]
Woohooo ! Oto chodzilo wlasnie. Dzieki wielkie !