GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka to gra ?

04.05.2006
15:04
smile
[1]

tsunami [ Made in USA ]

Jaka to gra ?

Przed zeszlorocznym expo E3, jakas rosyjska firma oglosila ze robi gre na next-geny. Gra byla podobna do GTA czy Driver. Grafika byla wrecz niesamowita. Pamieta moze ktos jak sie nazywal tytul tej gry ? Na stronce producenta bylo chyba z 9-12 screenow na ktorych mozna bylo ogladac e ujecia z gry niemalze wziete z prawdziwego zycia.

dzieki za pomoc.

04.05.2006
15:09
[2]

Okruch [ Liverpool FC ]

2 Days to Vegas?

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6034

04.05.2006
15:10
smile
[3]

tsunami [ Made in USA ]

Woohooo ! Oto chodzilo wlasnie. Dzieki wielkie !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.