kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]
Jak zrobic stonke na yoyo.pl
Hmm mam taki problem:) chce korzystac tylko z ftp na yoyo.pl ale jezeli nie zrobie zadnej stronki to mi usuną konto:/ wiec teraz mam pytanie do was:) co zrobic poniewaz poki co wyswietla mi sie i nie mam pojecia jak zrobic plik startowy:P
pytam bo na tych sprawach nie znam sie wogole :(
vult-q3 [ Konsul ]
stworz pusty plik index.html w glownym katalagu na ftp i powinno wystarczyc
i jeszcze dodaj to
Van Gray [ taki szary freestyler ]
Publisherem zrób byle co, a potem to wrzuć (index) na ftp, np. Ace`m.
kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]
pomogło :P a jak juz bede chcial zrobic jakąs konkretną stronke:) to co mam zrobić ??
edit:
Na stronie nie umieszczono żadnych plików. Strona zostanie automatycznie usunięta po 7 dniach od daty ostatniej modyfikacji. W przypadku nowych stron czas liczony jest począwszy od daty utworzenia.
co mam zrobic zeby tam dac jakis plik ??

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]
^_^
Van Gray [ taki szary freestyler ]
Żeby zrobić najprostszą stronę użyj Publishera, wstaw tekst "jestem kasztan, jakich mało" etc., jakiś obrazek. No, wydaje mi się, że z obsługą Pub. sobie poradzisz.
kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]
link do yoyo.pl jest chyba w widocznym mijescu??:D nie kapuje;/
a nadal pisze ze Na stronie nie ma poprawnego linka zwrotnego. Proszę o jego umieszczenie. Więcej o linkach zwrotnych można poczytać w FAQ oraz na forum. Jeżeli widzisz ten komunikat, a umieściłeś poprawny link zobacz tutaj.