GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kto to???

04.05.2006
14:49
smile
[1]

lucjancom [ Centurion ]

kto to???

Witam ciekawi mnie ,czy ktoś wie kim jest człowiek na zdjeciu???
pytanie za 100 punktów.heh

04.05.2006
14:50
smile
[2]

Sznapi [ Parufka ]

To ja. ;P

A to kto? :D ---->

04.05.2006
14:51
[3]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

marlon brando? ;f

04.05.2006
14:52
[4]

tedorrr [ Konsul ]

Czlowiek?


+100

04.05.2006
14:52
[5]

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]

To chyba jest Elvis, ale pewności nie mam.

04.05.2006
14:52
smile
[6]

lucjancom [ Centurion ]

Alexej nieżle wątek zamkniety ,nigdy bym nie przypuszczał ,że tak szybko sie ktoś zorientuje:P

04.05.2006
14:54
smile
[7]

lucjancom [ Centurion ]

to nasz wielki BOSS heeh

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.