
lucjancom [ Centurion ]
kto to???
Witam ciekawi mnie ,czy ktoś wie kim jest człowiek na zdjeciu???
pytanie za 100 punktów.heh

Sznapi [ Parufka ]
To ja. ;P
A to kto? :D ---->
alexej [ Piwny Mędrzec ]
marlon brando? ;f
tedorrr [ Konsul ]
Czlowiek?
+100
Kozi2004 [ Generaďż˝ ]
To chyba jest Elvis, ale pewności nie mam.

lucjancom [ Centurion ]
Alexej nieżle wątek zamkniety ,nigdy bym nie przypuszczał ,że tak szybko sie ktoś zorientuje:P

lucjancom [ Centurion ]
to nasz wielki BOSS heeh